Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Huawei P20 | malý iPhone | superphone budoucnosti | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Láska, sex a mobil: milostný trojúhelník, který nabývá na popularitě

  |  2 komentáře  |  autor: Jakub Vrbický

V dnešním hektickém světě, kde čas jsou peníze a naopak, si lidé chtějí zjednodušit téměř úplně všechny činnosti. A tak pokud chceme někomu popřát k narozeninám, nebo ho prostě nějak obšťastnit, saháme po mobilním telefonu. 

Vcelku zajímavou statistiku zveřejnil Vodafone. Analýza se zabývá láskou, sexem a v podstatě veškerou problematiko tohoto rázu spojenou s mobilními telefony. Přináší docela jasný obrázek o tom, jak to s takovou virtuální láskou vypadá.

Na otázku, proč se tak osobní věc, jako jsou vztahy, řeší přes mobil, je odpověď úplně jasná. Lidé jsou čím dál línější, a proč by se tedy zaobírali zrovna touto věcí nějak více. Uživatelé v rozmezí 18 až 24 let tráví denně průměrně tři hodiny s telefonem v ruce, a tak není divu, že létá jedna SMS zpráva za druhou.

Ve výše zmiňovaném věkové kategorii přiznalo 41% tázaných skutečnost, že se někdy rozešlo pomocí SMS. Mobilní telefon nabízí také naprosto komfortní flirtování, při kterém ani není potřeba vypadat dobře, stačí jen psát relativně bez chyb a volit ta správná slova.

Pomocí SMS zpráv flirtuje okolo 50% tázaných, z této poloviny 60% s někým jiným než se svým partnerem. Je samozřejmé předpokládat, že takto hřeší především muži, opak je ale pravdou a procentuelně jsou s ženami téměř nastejno. V anketě uvedlo 12% mužů a 10% žen, že by nemohli půjčit mobil svému protějšku, jelikož by nebyl zrovna nadšen z obsahu zpráv. Přiznám se, mezi muže, kteří skrývají své telefony před partnerkou, patřím i já.

Erotické zprávy jsou také vcelku populární ve věkovém rozmezí 18 až 34 let posílá více než polovina respondentů zprávy s lechtivým obsahem. A na konec to nejpikantnější, sex. Silná nadpoloviční většina, přesně 90%, nereaguje na příchozí volání a SMS v průběhu milostných hrátek. Jak jste na tom vy?

zdroj: TZ Vodafone

ČLÁNKY:, , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Smith
Smith

Tak moje pritelkyne patri do tech 10% kdybych ji ten mobil nesebral a nevypnul, tak se venuje radeji jemu nez sexu :/

Igi35
Igi35

Tak to bude asi někde chyba, ne? :-p
Asi jí při tom málo zaměstnáváš… :o)))

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Vivo V9: mistr selfie s výřezem

Vivo V9: mistr selfie s výřezem

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Čínská společnost Vivo sice není u nás příliš známá, nicméně ve světě se těší velké oblibě. A to hlavně díky tomu,…

Sharp Aquos S3 mini aneb Essential Phone za lidovou cenu

Sharp Aquos S3 mini aneb Essential Phone za lidovou cenu

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

Je to tak, výkroje prostě vládnou světu mobilních telefonů. A v případě nejnovějšího zástupce střední třídy od společnosti Sharp to platí dvojnásob.…

HTC U12+ se producíruje na podrobných renderech

HTC U12+ se producíruje na podrobných renderech

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (1)

Před nedávnem se na internetu objevil první render, který nám ukazoval, jak bude vypadat chystaná vlajková loď HTC U12+. Nyní se…

Mobilní zobrazení