Mobilizujeme.cz

Láska, sex a mobil: milostný trojúhelník, který nabývá na popularitě

  |  2 komentáře  |  autor:

V dnešním hektickém světě, kde čas jsou peníze a naopak, si lidé chtějí zjednodušit téměř úplně všechny činnosti. A tak pokud chceme někomu popřát k narozeninám, nebo ho prostě nějak obšťastnit, saháme po mobilním telefonu. 

Vcelku zajímavou statistiku zveřejnil Vodafone. Analýza se zabývá láskou, sexem a v podstatě veškerou problematiko tohoto rázu spojenou s mobilními telefony. Přináší docela jasný obrázek o tom, jak to s takovou virtuální láskou vypadá.

Na otázku, proč se tak osobní věc, jako jsou vztahy, řeší přes mobil, je odpověď úplně jasná. Lidé jsou čím dál línější, a proč by se tedy zaobírali zrovna touto věcí nějak více. Uživatelé v rozmezí 18 až 24 let tráví denně průměrně tři hodiny s telefonem v ruce, a tak není divu, že létá jedna SMS zpráva za druhou.

Ve výše zmiňovaném věkové kategorii přiznalo 41% tázaných skutečnost, že se někdy rozešlo pomocí SMS. Mobilní telefon nabízí také naprosto komfortní flirtování, při kterém ani není potřeba vypadat dobře, stačí jen psát relativně bez chyb a volit ta správná slova.

Pomocí SMS zpráv flirtuje okolo 50% tázaných, z této poloviny 60% s někým jiným než se svým partnerem. Je samozřejmé předpokládat, že takto hřeší především muži, opak je ale pravdou a procentuelně jsou s ženami téměř nastejno. V anketě uvedlo 12% mužů a 10% žen, že by nemohli půjčit mobil svému protějšku, jelikož by nebyl zrovna nadšen z obsahu zpráv. Přiznám se, mezi muže, kteří skrývají své telefony před partnerkou, patřím i já.

Erotické zprávy jsou také vcelku populární ve věkovém rozmezí 18 až 34 let posílá více než polovina respondentů zprávy s lechtivým obsahem. A na konec to nejpikantnější, sex. Silná nadpoloviční většina, přesně 90%, nereaguje na příchozí volání a SMS v průběhu milostných hrátek. Jak jste na tom vy?

zdroj: TZ Vodafone

ČLÁNKY:, , ,
Obyčejná autokamera z Číny je skoro zadarmo, nestojí ani 200 Kč

Obyčejná autokamera z Číny je skoro zadarmo, nestojí ani 200 Kč

DNES  |    |  4 komentáře

Přímo z Číny můžete každý den sehnat spoustu zlevněného zboží, ale s čím nyní přichází prodejce TomTop, je skoro až neskutečné. Obyčejnou…

Doogee je novým hráčem, jeho telefony koupíte i v supermarketu

Doogee je novým hráčem, jeho telefony koupíte i v supermarketu

DNES  |    |  diskuze (1)

Na český trh vstoupila nová značka Doogee, kterou jste si doposud mohli zakoupit jen od neoficiálních dovozců či přímo ze zahraničí. Nyní…

Doogee Mix 2: vlajková loď s obřím displejem a novou čtečkou

Doogee Mix 2: vlajková loď s obřím displejem a novou čtečkou

DNES  |    |  diskuze (1)

Minimálně po technologické stránce je nejzajímavějším telefonem od Doogee pro rok 2017 zbrusu nový vlajkový model Mix 2. Částečně sice upouští od…

Mobilní zobrazení