Kvůli výpadku není v pražském metru mobilní signál, ani ve stanicích (aktualizováno 19:00, situace stále není vyřešena)

11. 9. 2012  |  Luboš Srb  |  1 komentář

Od pondělního podvečera si nemohou cestující pražského metra zejména trasy B zavolat, napsat zprávu, ani třeba surfovat na internetu přes svůj mobilní telefon. Týká se to zákazníků všech 3 operátorů.

Rozsáhlý výpadek mobilního signálu v pražském metru, který má na starosti duo společností T-Systems/Pragonet pro všechny 3 české operátory, postihl podle informací zejména trasu B. Problém se nepodařilo vyřešit ani do úterního odpoledne, kdy jsme se o výpadku na téměř polovině trasy B (Rajská Zahrada – Florenc) sami přesvědčili.

Zaregistrovali jste také výpadek mobilní sítě v pražském metru? Po jaké trase a kdy?

(aktualizováno 19:00) – výpadek mobilní sítě stále nebyl vyřešen, jedna naše pozorná čtenářka registrovala výpadek před 19 hodinou na trase B (Nám. Republiky).

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Vojtech
Vojtech

Musim rict, ze me rano (cca 11) moje N9 dost vydesila, tak jsem restartoval a restartoval. Ted uz nastesti usek Andel-Palmovka funguje.

Tip: Pro hlasování v diskuzi se musíte přihlásit, či nejprve registrovat

NOVÉ ČLÁNKY

I Huawei P20 přijede ve zbrusu novém Porsche designu

Při pohledu na společnost Huawei si nelze nevšimnout i partnerských firem, které se kolem tohoto čínského giganta točí. Ať už jde o firmu Leica… (diskuze 0)

Jakub Fišer  |   publikováno: DNES

Motorola Moto G6 odhaluje veškeré důležité parametry

Motorola již brzy představí trojici nových modelů. Konkrétně se můžeme těšit na Moto G6 Plus, Moto G6 a Moto G6 Play. Nyní se dozvídáme,… (diskuze 0)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: DNES

Analytik: ohebný iPhone přijde, nejdříve však v roce 2020

Vloni Apple zaujal novátorským iPhonem X, který zboural všechny zajeté konvence fanoušků společnosti Apple; například co se týče ceny. Podle posledních odhadů se ale… (diskuze 3)

Jakub Fišer  |   publikováno: DNES

Superphone OnePlus 6: důležité specifikace odhaleny

Odhalení superphonu OnePlus 6 se pomalu blíží, a tak se začínají rojit další a další úniky. Tentokrát se nám do rukou dostal sumář klíčových… (diskuze 3)

Tomáš Richter  |   publikováno: VČERA

Funkce Edge Sense míří i na telefony, které nevyrábí HTC

Minulý rok HTC představilo model U11, který kromě špičkové výbavy zaujal také jednou unikátní funkcí. Tou je Edge Sense, nebo citlivé hrany. Nyní to… (diskuze 3)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: VČERA
Klasické zobrazení