Mobilizujeme.cz

Kupujeme si zastaralé mobily, tvrdí O2. Chce to změnit kampaní

  |  14 komentářů  |  autor:

Operátor O2 vydal zprávu, podle níž si jeho zákazníci sice kupují nové telefony, ovšem takové, které nepodporují nejnovější technologie.

Pravda_o_mobilech_a_tabletech

Podle statistik operátora se do jeho sítě v posledním roce připojil skoro milion nových mobilních telefonů. Zpravidla jde ale o technicky či funkčně zastaralé modely. Jako příklad společnost uvádí technologii LTE – i přesto, že 9 z 10 telefonů prodaných v jejích (ať už online či kamenných) prodejnách tuto technologii podporuje, zvládá připojení k rychlému internetu jen asi 10 % mobilů zákazníků O2 celkově.

Spousta lidí totiž telefony kupuje prostřednictvím internetových srovnávačů – tam zákazníci zjistí, že je cenově nejlépe vyjde zastaralý telefon, který na první pohled vypadá stejně jako nejnovější modely – až na to, že mu chybí například podpora výše zmíněného LTE, trpí nedostatečně responsním displejem či nemožností aktualizace softwaru na nejnovější verzi.

O2 tudíž začíná s kampaní Pravda o mobilech a tabletech, s jejíž pomocí chce díky upozorňování na výhody zvýšit prodeje mobilních zařízení přímo ve svých značkových prodejnách. Společnost upozorňuje na to, že zákazníci u ní tato zařízení mohou nakoupit bez závazku, že chytré telefony prodávané u ní podporují 4G LTE, že na prodejnách pracují specialisté schopní a ochotní pomoci s výběrem či že je možnost koupit si telefon u ní na splátky bez navýšení a s dopravou zdarma (u zařízení koupených přes e-shop).

Pokud jde o e-shop, ten nyní zákazníci naleznou v novém kabátě. Za zmínku stojí přehlednější souhrn základních parametrů každého z prodávaných modelů, díky čemuž se v online obchodě lze lépe orientovat. Samotná kampaň pak bude podpořena i televizními reklamami.

Zdroj: TZ O2

ČLÁNKY:,
Samsung Galaxy Note 8 oficiálně: návrat zašlé slávy?

Samsung Galaxy Note 8 oficiálně: návrat zašlé slávy?

DNES  |    |  diskuze (0)

Samsung si na dnešek připravil dlouho očekávanou konferenci Unpacked 2017, na které světu představil nejnovější model řady Galaxy Note s pořadovým číslem…

Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

DNES  |    |  2 komentáře

Mnozí z vás jistě mají v paměti kauzu, kdy na internet hackeři vypustili velice intimní fotografie celebrit, ke kterým se dostali kvůli…

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

DNES  |    |  diskuze (1)

U Samsungu najdeme řadu zajímavých a chytrých vychytávek, jednou z nich je rozhodně i produkt nazvaný DeX. Jedná se o inteligentní dokovací…

Mobilní zobrazení