Koupit iPhone 4 jako první budete moci po registraci u Vodafonu

22. 7. 2010  |  Jindřich Srb  |  komentovat

Zájemci o koupi iPhone 4 z řad zákazníků všech operátorů se nyní mohou zaregistrovat na stránkách Vodafone www.vodafone.cz/iphone a zajistit si tak aktuální informace o startu prodeje a zejména přednostní objednávku tohoto nového zařízení společnosti Apple.

Registrační formulář bude k dispozici na stránkách Vodafonu od čtvrtka 22.7. a každému, kdo jej vyplní, umožní operátor objednat si Apple iPhone 4 přednostně v eShopu Vodafonu a získat aktuální informace o prodeji tohoto zařízení.

Formulář je otevřen pro všechny zájemce o koupi telefonu, tedy nejen pro zákazníky Vodafonu. Údaje, které je třeba vyplnit jsou pouze: jméno, příjmení a e-mail, na kterém bude Vodafone zájemce kontaktovat.

 

Poslední model telefonu iPhone s označením 4 začne Vodafone prodávat na sklonku léta. Cena telefonu bude upřesněna před začátkem prodeje. Pro detailní informace navštivte katalog mobilů – Apple iPhone 4.

Články: ,

Komentujte

avatar
Tip: Pro hlasování v diskuzi se musíte přihlásit, či nejprve registrovat

NOVÉ ČLÁNKY

Spekulace kolem bájného telefonu Surface Phone pokračují

Nejnovější kód s Windows 10 SDK obsahuje velmi zajímavé zmínky, například „Andromeda OS“ nebo „Factory OS Andromeda Device“. Opět se tak rozjíždí spekulace kolem bájného… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: DNES

Co všechno o vás Apple ví? Díky novému nástroji to zjistíte

S příchodem GDPR, tedy nových pravidel pro ochranu osobních údajů v EU, se snaží větší i menší firmy vypořádat s novými právními předpisy. A… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: DNES

Samsung ztrácí v žebříčku prodejů. V Polsku už není jedničkou

Nejprodávanější značkou smartphonů v sousedním Polsku už není Samsung. Podle dat společnosti GfK jihokorejského giganta v dubnu předstihl čínský Huawei. Tip: Skládací smartphone od Samsungu už… (diskuze 3)

Pavel Kreuziger  |   publikováno: DNES

Nové Android telefony mají předinstalovaný malware

Ve virové laboratoři Avast Threat Labs identifikovali mobilní adware, který je předinstalovaný na tisících nových Android telefonech po celém světě, včetně České republiky. Analytici… (diskuze 2)

Martin Skořepa  |   publikováno: DNES

Autíčko místo navigační šipky? U Google Map je to nyní možné

Aplikace Google Mapy nyní umožňuje nahradit navigační šipku v režimu navigování netradiční ikonkou vozidla. Společnost vybrala řadu roztomilých automobilů, ze kterých můžete vybírat. Ale novinka je… (diskuze 0)

Radek Chlup  |   publikováno: DNES
Dodržujeme právní předpisy o ochraně osobních údajů.
K analýze návštěvnosti a personalizaci reklam používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Klasické zobrazení