Koupit iPhone 4 jako první budete moci po registraci u Vodafonu

22. 7. 2010  |  Jindřich Srb  |  komentovat

Zájemci o koupi iPhone 4 z řad zákazníků všech operátorů se nyní mohou zaregistrovat na stránkách Vodafone www.vodafone.cz/iphone a zajistit si tak aktuální informace o startu prodeje a zejména přednostní objednávku tohoto nového zařízení společnosti Apple.

Registrační formulář bude k dispozici na stránkách Vodafonu od čtvrtka 22.7. a každému, kdo jej vyplní, umožní operátor objednat si Apple iPhone 4 přednostně v eShopu Vodafonu a získat aktuální informace o prodeji tohoto zařízení.

Formulář je otevřen pro všechny zájemce o koupi telefonu, tedy nejen pro zákazníky Vodafonu. Údaje, které je třeba vyplnit jsou pouze: jméno, příjmení a e-mail, na kterém bude Vodafone zájemce kontaktovat.

 

Poslední model telefonu iPhone s označením 4 začne Vodafone prodávat na sklonku léta. Cena telefonu bude upřesněna před začátkem prodeje. Pro detailní informace navštivte katalog mobilů – Apple iPhone 4.

Články: ,

Komentujte

avatar
Tip: Pro hlasování v diskuzi se musíte přihlásit, či nejprve registrovat

NOVÉ ČLÁNKY

Huawei P20 Plus nabídne velkou baterii či Always on displej

Huawei si pro letošní rok chystá několik zajímavých kousků. Jedním z nich bude model P20 Plus, o kterém již například víme, že nabídne vyříznutý… (diskuze 0)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: DNES

Vlaštovka ovládaná telefonem PowerUp Dart jde do prodeje

Roku 2014 představila firma PowerUp papírovou vlaštovku s vrtulkou, kterou lze ovládat mobilem. Dnes, když už projekt na Indiegogo překonal o více než 6000… (diskuze 0)

Vlastimil Šlosar  |   publikováno: DNES

Xiaomi Mi Mix 2S představuje na uniklém videu ovládací prvky

Není to tak dávno, co jsme informovali o tom, že se čínská společnost Xiaomi pokouší okoukat od kalifornského Applu jeho povedená gesta pro ovládání… (diskuze 0)

Jakub Fišer  |   publikováno: DNES

Vlajková loď LG nabídne Snapdragon 845 či stereo reproduktory

Za pár dnů startuje MWC v Barceloně. Mnoho fanoušků tak očekávalo, že LG zde jako v minulých letech představí svou vlajkovou loď. Jak již… (diskuze 1)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: DNES

Po poslední aktualizaci Pixelu 2 hlásí majitelé problémy s baterií

Druhá generace Pixelů se od začátku spuštění prodejů potýká hlavně s hardwarovými nedostatky a teď se začínají objevovat i ty softwarové. Únorová aktualizace od… (diskuze 3)

Filip Matějka  |   publikováno: DNES
Klasické zobrazení