Koupit iPhone 4 jako první budete moci po registraci u Vodafonu

22. 7. 2010  |  Jindřich Srb  |  komentovat

Zájemci o koupi iPhone 4 z řad zákazníků všech operátorů se nyní mohou zaregistrovat na stránkách Vodafone www.vodafone.cz/iphone a zajistit si tak aktuální informace o startu prodeje a zejména přednostní objednávku tohoto nového zařízení společnosti Apple.

Registrační formulář bude k dispozici na stránkách Vodafonu od čtvrtka 22.7. a každému, kdo jej vyplní, umožní operátor objednat si Apple iPhone 4 přednostně v eShopu Vodafonu a získat aktuální informace o prodeji tohoto zařízení.

Formulář je otevřen pro všechny zájemce o koupi telefonu, tedy nejen pro zákazníky Vodafonu. Údaje, které je třeba vyplnit jsou pouze: jméno, příjmení a e-mail, na kterém bude Vodafone zájemce kontaktovat.

 

Poslední model telefonu iPhone s označením 4 začne Vodafone prodávat na sklonku léta. Cena telefonu bude upřesněna před začátkem prodeje. Pro detailní informace navštivte katalog mobilů – Apple iPhone 4.

Články: ,

Komentujte

avatar
Tip: Pro hlasování v diskuzi se musíte přihlásit, či nejprve registrovat

NOVÉ ČLÁNKY

Xiaomi Mi Pad 4 Plus: větší po všech stránkách

Malé tablety dnes snad již nikoho nezajímají, a moc dobře to ví i Xiaomi. Na konci června totiž Číňané představili 8″ tablet Mi Pad… (diskuze 0)

Jakub Fišer  |   publikováno: DNES

ZTE a Huawei mají smůlu, Trump je označil za národní hrozbu

Kdysi nějaká moudrá hlava pronesla, že politika by se neměla s ničím míchat. Bůhví jak tomu bylo dříve, nyní je ale politika ve všem… (diskuze 4)

Jakub Fišer  |   publikováno: DNES

Unikají podrobné rendery údajně chystané Motoroly P30

Před několika dny jsme se dozvěděli, že Motorola připravuje novou řadu P, do které budou spadat modely P30, P30 Note a P30 Play. Aktuálně… (diskuze 4)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: VČERA

Některé Pixely XL mají po updatu na Android 9 problém s nabíjením

Některé původní telefony Google Pixel XL zažívají problémy s rychlonabíjením, a to po aktualizaci na Android 9 Pie. Na Google Issue Tracker se objevila zpráva,… (diskuze 1)

Pavel Kreuziger  |   publikováno: VČERA

První vlna pozvánek do Fortnite míří už i mimo portfolio Samsung

Populární onlinovka, která je veleúspěšná na PC platformě, se teď chystá dobýt i smartphony a tablety s operačním systémem Android. A jak už asi… (diskuze 0)

Jakub Mokříš  |   publikováno: VČERA
Dodržujeme pravidla o ochraně osobních údajů.
K analýze návštěvnosti a personalizaci reklam používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Klasické zobrazení