Mobilizujeme.cz

Kolébky znovu na scéně? Ano, a překvapivě praktické

  |  komentovat  |  autor:

Také se vám krásný smartphone povaluje na stole, místo aby důstojně trůnil v elegantním stojánku? Tchajwanská značka KiDiGi se chopila této výzvy a vyrobila elegantní kolébky určené zejména pro nejnovější smartphony. Nejen, že vám oživí pracovní stůl, ale nabízejí i třeba HDMI. Podívejme se na ně podrobněji.

KiDiGi v současné době nabízí kolébky ve třech variantách, a to dobíjecí + synchronizační, dobíjecí + HDMI a dobíjecí + synchronizační + slot na náhradní baterii. Kolébky jsou k dispozici pro přístroje s konektorem dole i pro ty s konektorem na boku.

Nejčastěji bude jistě zájem o dobíjecí a synchronizační varianty kolébek. Vašemu smartphonu dají na pracovním stole báječně vyniknout a vy bude moct koutkem oka pohodlně sledovat nové zprávy nebo počasí.

Pro náročné uživatele, kteří ždímají výkon svých miláčků na maximum a náhradní baterii víc než využijí, tu jsou kolébky, které kromě nabíjení a synchronizace mobilu s PC mají navíc slot pro nabíjení náhradní baterie.

TIP: aktuální nabídku kolébek Kidigi najdete v obchodě Sunnysoft. Pro některé nejnovější modely mohou být ale kolébky ještě „na cestě“.

Máte-li doma televizi s HDMI vstupem, pak je pro vás jasnou volbou dobíjecí kolébka KiDiGi s HDMI výstupem. Tyto kolébky samozřejmě telefon i dobíjí, na druhou stranu neumožňují synchronizaci s PC. Stačí jí klasický HDMI kabel a můžete si vychutnat svoji hudbu, ukážete rodině a přátelům fotky z dovolené anebo si pustíte oblíbený film v televizi.

TROCHA HISTORIE: Vzpomenete si, že v dávných dobách Palmů a Pocket PC byly kolébky, tedy nabíjecí stojánky součástí balení každého PDA? Když se tehdy kapesní počítače vybily úplně, (včetně záložní baterie), člověk přišel o veškerá data. Postupem doby PDA přešly do chytrých telefonů a staly se běžnějším zbožím. Kvůli tlaku na cenu výrobci kolébky z balení úplně odstranili.

TIP: KiDiGi vyrábí i další stylové příslušenství pro chytré mobily. Například autonabíječky a držáky do aut na míru.

ČLÁNKY:
Projekt Android One ožívá. Uzavře Xiaomi s Googlem partnerství?

Projekt Android One ožívá. Uzavře Xiaomi s Googlem partnerství?

DNES  |    |  diskuze (0)

Google si po příchodu na indický trh liboval ve vývoji levných zařízení s čistým Androidem. Projekt s názvem Android One by teď mohl…

Dostane nový Samsung Galaxy A5 (2018) duální fotoaparát?

Dostane nový Samsung Galaxy A5 (2018) duální fotoaparát?

DNES  |    |  diskuze (0)

Modelová řada Galaxy A od Samsungu je velice oblíbená. A to hlavně díky prémiovému designu nebo kvalitní výbavě. Do představení modelů Galaxy…

Alcatelu předčasně unikají čtyři nové telefony střední třídy

Alcatelu předčasně unikají čtyři nové telefony střední třídy

DNES  |    |  diskuze (0)

Čínský Alcatel produkuje smartphony, které svou výbavou většinou spadají do střední nebo nižší třídy. A výjimkou zřejmě nebudou ani čtyři chystaná zařízení,…

Mobilní zobrazení