Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon + vánoční speciál | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace

Kaspersky Lab představuje univerzální multiplatformové řešení

  |  komentovat  |  autor: Jindřich Srb

Společnost Kaspersky Lab, přední dodavatel bezpečnostních řešení proti virům, hackerským útokům a spamu, dnes uvedla celosvětově na trh nové multiplatformové řešení Kaspersky ONE Universal Security. To nabízí vysoký stupeň ochrany pro počítače, smartphony i tablety.

Produkt lze používat k ochraně stolních i přenosných počítačů provozovaných na operačních systémech Windows® nebo Mac OS X®, chytrých telefonů a tabletů. Každé ze zařízení může být zabezpečeno jednou z aplikací, optimalizovaných pro použití na odpovídající softwarové platformě. Řešení tak nabízí komplexní ochranu pro počítače provozované na Windows, špičkové zabezpečení pro počítače Mac, ochranu před kybernetickými hrozbami a krádeží dat pro chytré telefony a poskytuje také ochranu před mobilním malwarem pro tablety s operačním systémem Android. Najednou je možné zabezpečit až 5 zařízení.

„Osobní počítače ztratily svůj monopol na ukládání osobních informací. Značná část citlivých dat je dnes ukládána na chytrých telefonech a tabletech. I proto je naprosto nezbytné chránit veškerá digitální zařízení před kybernetickými útoky,” dodává k novince Eugene Kaspersky, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Kaspersky Lab.

Instalace a aktivace řešení Kaspersky ONE pro jakékoli zařízení je snadná, protože se používá univerzální aktivační kód. Není třeba aktualizovat subskripci pro konkrétní specifickou aplikaci – uživatelé obdrží centrálně nastavitelné řešení. Aktualizace aplikace a databází jsou bezplatné a uživatel sám rozhoduje o tom, jaká kombinace jím používaných zařízení bude tímto produktem zabezpečena. Jedno balení tak může být použito pro dva osobní počítače s operačním systémem Windows, jeden Mac, dva chytré telefony nebo jakoukoli jinou kombinaci. Komerční verze Kaspersky ONE obsahuje sjednocený instalační program pro instalaci jednotlivých aplikací.

Cena a dostupnost

Řešení Kaspersky ONE je dostupné na stránce www.kaspersky.com od 14. února 2012 a od března také u lokáních partnerů Kaspersky Lab v České republice. Cena jednoroční licence určené pro 5 zařízení je 99,95 dolarů.

Systémové požadavky

Systém Kaspersky ONE Universal Security je kompatibilní se zařízeními vybavenými operačním systémem Windows, Mac OS X, Android, Symbian, Windows Mobile (6,5 a nižší), chytrými telefony BlackBerry a tablety se systémem Android.

ČLÁNKY:

Diskuze

Komentujte

avatar
Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Google ukončuje projekt Tango. Jeho náhradou je ARCore

Google ukončuje projekt Tango. Jeho náhradou je ARCore

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Před třemi lety představil Google světu projekt Tango. Jedná se AR, jenž je určená pro smartphony. V reálném…

Vernee X: Infinity displej, čtečka tváře, či gigantických 6 200 mAh

Vernee X: Infinity displej, čtečka tváře, či gigantických 6 200 mAh

VČERA  |  Martin Skořepa  |  3 komentáře

Nový smartphone od Vernee se drží posledních trendů a nezapomíná při tom na nízkou cenovku. Vernee X se…

První čtečku otisků prstů pod displejem přinese čínské Vivo

První čtečku otisků prstů pod displejem přinese čínské Vivo

15. 12. 2017  |  Tomáš Rajnoch  |  2 komentáře

Společnost Synaptics je lídrem v oblasti biometrických technologií. Před pár dny pak představila snímač otisků prstů, který je…

Mobilní zobrazení