Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Huawei Mate 10 | bezrámečkový telefon | iPhone X | čtečka tváře | Galaxy S8 | Android Oreo aktualizace

Kaspersky Lab představuje univerzální multiplatformové řešení

  |  komentovat  |  autor: Jindřich Srb

Společnost Kaspersky Lab, přední dodavatel bezpečnostních řešení proti virům, hackerským útokům a spamu, dnes uvedla celosvětově na trh nové multiplatformové řešení Kaspersky ONE Universal Security. To nabízí vysoký stupeň ochrany pro počítače, smartphony i tablety.

Produkt lze používat k ochraně stolních i přenosných počítačů provozovaných na operačních systémech Windows® nebo Mac OS X®, chytrých telefonů a tabletů. Každé ze zařízení může být zabezpečeno jednou z aplikací, optimalizovaných pro použití na odpovídající softwarové platformě. Řešení tak nabízí komplexní ochranu pro počítače provozované na Windows, špičkové zabezpečení pro počítače Mac, ochranu před kybernetickými hrozbami a krádeží dat pro chytré telefony a poskytuje také ochranu před mobilním malwarem pro tablety s operačním systémem Android. Najednou je možné zabezpečit až 5 zařízení.

„Osobní počítače ztratily svůj monopol na ukládání osobních informací. Značná část citlivých dat je dnes ukládána na chytrých telefonech a tabletech. I proto je naprosto nezbytné chránit veškerá digitální zařízení před kybernetickými útoky,” dodává k novince Eugene Kaspersky, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Kaspersky Lab.

Instalace a aktivace řešení Kaspersky ONE pro jakékoli zařízení je snadná, protože se používá univerzální aktivační kód. Není třeba aktualizovat subskripci pro konkrétní specifickou aplikaci – uživatelé obdrží centrálně nastavitelné řešení. Aktualizace aplikace a databází jsou bezplatné a uživatel sám rozhoduje o tom, jaká kombinace jím používaných zařízení bude tímto produktem zabezpečena. Jedno balení tak může být použito pro dva osobní počítače s operačním systémem Windows, jeden Mac, dva chytré telefony nebo jakoukoli jinou kombinaci. Komerční verze Kaspersky ONE obsahuje sjednocený instalační program pro instalaci jednotlivých aplikací.

Cena a dostupnost

Řešení Kaspersky ONE je dostupné na stránce www.kaspersky.com od 14. února 2012 a od března také u lokáních partnerů Kaspersky Lab v České republice. Cena jednoroční licence určené pro 5 zařízení je 99,95 dolarů.

Systémové požadavky

Systém Kaspersky ONE Universal Security je kompatibilní se zařízeními vybavenými operačním systémem Windows, Mac OS X, Android, Symbian, Windows Mobile (6,5 a nižší), chytrými telefony BlackBerry a tablety se systémem Android.

ČLÁNKY:
Apple míří k soudu. Jeho "převratné" Animoji jsou prý kradené

Apple míří k soudu. Jeho „převratné“ Animoji jsou prý kradené

DNES  |  Lucie Poláčková  |  diskuze (1)

Zdá se, že Apple se potýká s další nemilou situací. Tentokrát jde o o animované emotikony s názvem Animoji, které se také…

5 populárních čínských smartphonů s větší kapacitou baterie

5 populárních čínských smartphonů s větší kapacitou baterie

DNES  |  sponzorovaný obsah  |  diskuze (0)

Nechcete telefon nabíjet každý den? Pak byste si měli vybrat takový smartphone, který se může pochlubit větší kapacitou baterie, nebo také nižší…

Názor: mohl by Microsoft vyrobit Surface Phone s Androidem?

Názor: mohl by Microsoft vyrobit Surface Phone s Androidem?

DNES  |  Luboš Srb  |  5 komentářů

Je skoro konec roku 2017 a mobilní Windows jsou tentokrát už definitivně mrtvá. O důvodech, proč se tak stalo, lze debatovat dlouhé…

Mobilní zobrazení