Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Kaspersky Lab představuje univerzální multiplatformové řešení

  |  komentovat  |  autor: Jindřich Srb

Společnost Kaspersky Lab, přední dodavatel bezpečnostních řešení proti virům, hackerským útokům a spamu, dnes uvedla celosvětově na trh nové multiplatformové řešení Kaspersky ONE Universal Security. To nabízí vysoký stupeň ochrany pro počítače, smartphony i tablety.

Produkt lze používat k ochraně stolních i přenosných počítačů provozovaných na operačních systémech Windows® nebo Mac OS X®, chytrých telefonů a tabletů. Každé ze zařízení může být zabezpečeno jednou z aplikací, optimalizovaných pro použití na odpovídající softwarové platformě. Řešení tak nabízí komplexní ochranu pro počítače provozované na Windows, špičkové zabezpečení pro počítače Mac, ochranu před kybernetickými hrozbami a krádeží dat pro chytré telefony a poskytuje také ochranu před mobilním malwarem pro tablety s operačním systémem Android. Najednou je možné zabezpečit až 5 zařízení.

„Osobní počítače ztratily svůj monopol na ukládání osobních informací. Značná část citlivých dat je dnes ukládána na chytrých telefonech a tabletech. I proto je naprosto nezbytné chránit veškerá digitální zařízení před kybernetickými útoky,” dodává k novince Eugene Kaspersky, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Kaspersky Lab.

Instalace a aktivace řešení Kaspersky ONE pro jakékoli zařízení je snadná, protože se používá univerzální aktivační kód. Není třeba aktualizovat subskripci pro konkrétní specifickou aplikaci – uživatelé obdrží centrálně nastavitelné řešení. Aktualizace aplikace a databází jsou bezplatné a uživatel sám rozhoduje o tom, jaká kombinace jím používaných zařízení bude tímto produktem zabezpečena. Jedno balení tak může být použito pro dva osobní počítače s operačním systémem Windows, jeden Mac, dva chytré telefony nebo jakoukoli jinou kombinaci. Komerční verze Kaspersky ONE obsahuje sjednocený instalační program pro instalaci jednotlivých aplikací.

Cena a dostupnost

Řešení Kaspersky ONE je dostupné na stránce www.kaspersky.com od 14. února 2012 a od března také u lokáních partnerů Kaspersky Lab v České republice. Cena jednoroční licence určené pro 5 zařízení je 99,95 dolarů.

Systémové požadavky

Systém Kaspersky ONE Universal Security je kompatibilní se zařízeními vybavenými operačním systémem Windows, Mac OS X, Android, Symbian, Windows Mobile (6,5 a nižší), chytrými telefony BlackBerry a tablety se systémem Android.

ČLÁNKY:

Diskuze

Komentujte

avatar
Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Obal naznačuje, že Pixel 3 XL dostane jen jeden zadní fotoaparát

Obal naznačuje, že Pixel 3 XL dostane jen jeden zadní fotoaparát

DNES  |  Pavel Kreuziger  |  diskuze (0)

Design modelu Pixel 3 XL od Googlu začíná být stále jasnější. Nedávno uniklé fotky „z terénu“ odhalily vzhled, který výrazně připomíná…

iOS 12 při tísňovém volání automaticky odešle vaši polohu

iOS 12 při tísňovém volání automaticky odešle vaši polohu

DNES  |  Jakub Mokříš  |  diskuze (1)

S tím, jak se GPS čip v dnešních telefonech stává už v podstatě samozřejmostí, se začíná objevovat i využívání této technologie…

Unikly snímky ochranných obalů na všechny 3 chystané iPhony

Unikly snímky ochranných obalů na všechny 3 chystané iPhony

DNES  |  Pavel Kreuziger  |  diskuze (0)

Výrobci příslušenství pro mobilní zařízení Olixar unikly snímky zobrazující řadu iPhonů pro rok 2018 včetně 6,1″ levnějšího modelu, o němž se…

Mobilní zobrazení