Mobilizujeme.cz

Kapacita baterie iPhonu 6 bude zřejmě vyšší než se čekalo

  |  2 komentáře  |  autor:

Další dávka spekulací ohledně iPhonu 6 je na světě. Nekonečná studnice informací pokračuje. Nyní se týká kapacity baterie. Uniká totiž informace, že novinka od Applu by měla dostat vyšší kapacitu baterie, než se předpokládalo.

iPhone 6 je možná vůbec nejočekávanějším přístrojem podzimu a směřuje k němu pozornost médií, uživatelů mobilních telefonů a i budoucích majitelů. Právě poslední jmenované tato spekulovaná informace potěší. iPhone šesté generace by totiž měl dostat vyšší kapacitu na baterii, než se původně čekalo. V jednom z testovacích zařízení sice byla baterie s kapacitou 1810 mAh. Tento údaj byl na testovaném aparátu pravdivý, ale baterie byla do přístroje vložena pouze pro testování. Ve skutečnosti by měl iPhone 6 dostat kapacitu baterie 2100 mAh, jak uvedl Sung Chang Xu, hlavní analytik novinek pro ESM-China, což by s přičtením skvělé optimalizace mohlo přinést slušnou výdrž.

Když k tomu přičteme i tloušťku 6 mm (iPhone 5S disponuje tloušťkou 7,6 mm) a kovové tělo, jedná se o celkem slušné číslo. iPhone 6 bude představen na vlastní události 9. září letošního roku, kde budou všechny spekulace rozlousknuty.

Zdroj: PhoneArena

ČLÁNKY:, , ,
Recenze Samsung Galaxy J5 (2017): cesta do vyšších pater

Recenze Samsung Galaxy J5 (2017): cesta do vyšších pater

DNES  |    |  diskuze (0)

Galaxy J5 patří i ve své třetí iteraci – určené pro rok 2017 – mezi nejzajímavější telefony střední třídy. Je opět o…

Nomofobie: jak moc nám naše smartphony škodí?

Nomofobie: jak moc nám naše smartphony škodí?

DNES  |    |  diskuze (0)

Žijeme v době smartphonů, tabletů, chytrých hodinek, zkrátka mobilních technologií. Pokud chceme, jako jednotlivci, udržet krok se světem, tak dříve nebo později…

HomTom S8: okopírovaná "es osmička" za pouhé 4 tisíce

HomTom S8: okopírovaná „es osmička“ za pouhé 4 tisíce

VČERA  |    |  2 komentáře

Za originální smartphone s bezrámečkovým designem, Samsung Galaxy S8, dáte v českých obchodech přes 20 tisíc korun. Pokud se vám ale nechce…

Mobilní zobrazení