Mobilizujeme.cz

Trendy: zpravodajství z MWC 2018 | jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

K Nokii Lumia 920 zdarma podložka pro bezdrátové nabíjení. Zatím pouze u AT&T.

  |  9 komentářů  |  autor: Luboš Srb

Zákazníci amerického operátora AT&T mají zajímavou zaváděcí nabídku. Ke každé Lumii 920 dostanou zdarma podložku pro bezdrátové nabíjení a mohou tak tuto technologii okusit bez nějakých dalších investic. To v Česku zatím říci nemůžeme.

Původně daná akce, kdy při koupi mobilního telefonu Nokia Lumia 920 získá každý zdarma podložku pro bezdrátové dobíjení, platila u operátora AT&T do konce ledna 2013. Nyní ji operátor prodloužil až do 21. února. Tahle promo akce tak zcela jistě naláká další zákazníky, aby si pořídili právě novou vlajkovou loď od Nokie.

V Česku se zatím neví o podobné zaváděcí akci. Kdo tak bude chtít vyzkoušet technologii bezdrátového dobíjení u této novinky, bude si muset příslušenství k telefonu dokoupit. A v takovém případě se tahle technologie určitě nedostane k většímu množství lidí.

Plánujete koupi smartphonu Nokia Lumia 920? A pokud ano, rozmýšlíte se o dokoupení podložky pro bezdrátové dobíjení?

ČLÁNKY:, , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
s.s.rock
s.s.rock

Už nevědí jak by telefony prodali, hlavně ty s WP. :-D

shonejohn
shonejohn

No ale Nokia tuhle nabíječku slibovala při představování produktu. to není kvůli prodeji.

slu
slu

Já Lumii 920 chci, nejlepší mobil na světě! jenom politika Nokie ČR mě trochu štve. Takové zpoždění s dodávkou, to je děs. Než se sem dostane, tak už bude mít bezdrátové dobíjení kdejakej blbej korejec :-(

s.s.rock
s.s.rock

A ty si mysilis ze nokie se vyrábí nekde jinde než v koreji? Nebud naivní, ve finsku se maximálně kompletuje hotový telefon a dává se do krabycky navod. ;-) Nokia už dávno není made in EU. ;-)

s.s.rock
s.s.rock

Mimochodem co má ta Lumia tak geniálního co ostatní telefony nemají, ze je to nejlepší mobil na světě? :-D

ha
ha

přece má na sobě napsáno NOKIA a to stačí :D

slu
slu

Kromě bezdrátového nabíjení má foťák s optickou stabilizací, nejjemnější (326 DPI) display ovladatelný prakticky čímkoliv trochu vodivým, když spadne náhodou na zem, tak se nerozsype na tisíc kousků díky polykarbonátovému tělu. Dále offline navigace, augmented reality a v neposlední řadě WP8 apod. apod. Máte ještě nějaké výhrady ? :-) BTW To logo NOKIA je taky důležitý, jelikož jsem patriot a nerad přecházím k jiným značkám, ať už se to týká čehokoliv..

s.s.rock
s.s.rock

Super patriote, ještě ze nemáš trabanta to by to určitě bylo nejlepší auto na světě. :-D :-D Jinak WP8 je výhoda jo(?) a v čem? ;-) Mimochodem můj starickej Desire S už se tolik napadal na zem a ještě ani oprava, pravda má pár sramu ale kterej mobil by nemel. ;-)

Tomyk
Tomyk

BOŽE! Ježíši!!! Proč je pro tolik blbů těžké pochopit, že android prostě nesedne každému? Mám ho v tabletu a super, ale NIKDY mi nesmí do mobilu, proto nejdříve Symbian, teď budou W8. Jedinou nevýhodu vidím v tom, že ZATÍM nemají tolik aplikací jako android. Zatím. A ano, W8 je výhoda ve všem, zkus Goooogle, Nokia hatere.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Vivo X21: zdařilá kopie, anebo další bezrámečkový elegán?

Vivo X21: zdařilá kopie, anebo další bezrámečkový elegán?

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (1)

Nedávno jsem psal, že Vivo ze začíná etablovat ve vcelku zdařilého inovátora, jako reakci na velice zajímavý bezrámečkový koncept…

A cenu nejoriginálnějšího pouzdra na telefon vyhrává...

A cenu nejoriginálnějšího pouzdra na telefon vyhrává…

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Pouzdra na telefony už dávno nejsou pouhými pouzdry, které by jen měly chránit přístroj před poškozením po pádu na…

Samsung S9 je první telefon, který sám změří krevní tlak

Samsung S9 je první telefon, který sám změří krevní tlak

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (1)

Mobilní telefony mají čím dál tím více funkcí, nicméně na senzor pro měření krevního tlaku došlo – tedy pokud…

Mobilní zobrazení