Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | bezrámečkové telefony | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

K Nokii Lumia 920 zdarma podložka pro bezdrátové nabíjení. Zatím pouze u AT&T.

  |  9 komentářů  |  autor: Luboš Srb

Zákazníci amerického operátora AT&T mají zajímavou zaváděcí nabídku. Ke každé Lumii 920 dostanou zdarma podložku pro bezdrátové nabíjení a mohou tak tuto technologii okusit bez nějakých dalších investic. To v Česku zatím říci nemůžeme.

Původně daná akce, kdy při koupi mobilního telefonu Nokia Lumia 920 získá každý zdarma podložku pro bezdrátové dobíjení, platila u operátora AT&T do konce ledna 2013. Nyní ji operátor prodloužil až do 21. února. Tahle promo akce tak zcela jistě naláká další zákazníky, aby si pořídili právě novou vlajkovou loď od Nokie.

V Česku se zatím neví o podobné zaváděcí akci. Kdo tak bude chtít vyzkoušet technologii bezdrátového dobíjení u této novinky, bude si muset příslušenství k telefonu dokoupit. A v takovém případě se tahle technologie určitě nedostane k většímu množství lidí.

Plánujete koupi smartphonu Nokia Lumia 920? A pokud ano, rozmýšlíte se o dokoupení podložky pro bezdrátové dobíjení?

ČLÁNKY:, , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
Třídit dle:   nejnovější | nejstarší | nejlépe hodnocené
s.s.rock
s.s.rock

Už nevědí jak by telefony prodali, hlavně ty s WP. :-D

shonejohn
shonejohn

No ale Nokia tuhle nabíječku slibovala při představování produktu. to není kvůli prodeji.

slu
slu

Já Lumii 920 chci, nejlepší mobil na světě! jenom politika Nokie ČR mě trochu štve. Takové zpoždění s dodávkou, to je děs. Než se sem dostane, tak už bude mít bezdrátové dobíjení kdejakej blbej korejec :-(

s.s.rock
s.s.rock

A ty si mysilis ze nokie se vyrábí nekde jinde než v koreji? Nebud naivní, ve finsku se maximálně kompletuje hotový telefon a dává se do krabycky navod. ;-) Nokia už dávno není made in EU. ;-)

s.s.rock
s.s.rock

Mimochodem co má ta Lumia tak geniálního co ostatní telefony nemají, ze je to nejlepší mobil na světě? :-D

ha
ha

přece má na sobě napsáno NOKIA a to stačí :D

slu
slu

Kromě bezdrátového nabíjení má foťák s optickou stabilizací, nejjemnější (326 DPI) display ovladatelný prakticky čímkoliv trochu vodivým, když spadne náhodou na zem, tak se nerozsype na tisíc kousků díky polykarbonátovému tělu. Dále offline navigace, augmented reality a v neposlední řadě WP8 apod. apod. Máte ještě nějaké výhrady ? :-) BTW To logo NOKIA je taky důležitý, jelikož jsem patriot a nerad přecházím k jiným značkám, ať už se to týká čehokoliv..

s.s.rock
s.s.rock

Super patriote, ještě ze nemáš trabanta to by to určitě bylo nejlepší auto na světě. :-D :-D Jinak WP8 je výhoda jo(?) a v čem? ;-) Mimochodem můj starickej Desire S už se tolik napadal na zem a ještě ani oprava, pravda má pár sramu ale kterej mobil by nemel. ;-)

Tomyk
Tomyk

BOŽE! Ježíši!!! Proč je pro tolik blbů těžké pochopit, že android prostě nesedne každému? Mám ho v tabletu a super, ale NIKDY mi nesmí do mobilu, proto nejdříve Symbian, teď budou W8. Jedinou nevýhodu vidím v tom, že ZATÍM nemají tolik aplikací jako android. Zatím. A ano, W8 je výhoda ve všem, zkus Goooogle, Nokia hatere.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Google nám ukázal, jak nyní u něj probíhá vývoj produktů

Google nám ukázal, jak nyní u něj probíhá vývoj produktů

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

Nestává se často, aby Google poodhalil, jakým způsobem se vyvíjí design u nových zařízení. V tomto případě se podařilo získat fotografie…

Facebook opravil zamrzávání Messengeru na iPhonech

Facebook opravil zamrzávání Messengeru na iPhonech

DNES  |  Vlastimil Šlosar  |  diskuze (0)

Kolem Facebooku a samotného Messengeru se poslední dobou točí mnoho informací. Zeštíhlování aplikací a další změny se jistě na jejich budoucnosti…

Samsung chce pod displej vložit nejen čtečku, ale i fotoaparát

Samsung chce pod displej vložit nejen čtečku, ale i fotoaparát

DNES  |  Tomáš Richter  |  2 komentáře

Vývoj v oblasti smartphonů rozhodně nestagnuje. A i když se to na první pohled nezdá, pořád se něco děje. Ano telefony…

Mobilní zobrazení