Mobilizujeme.cz

K jubilejnímu desátému výročí uniká údajný design iPhone 8

  |  2 komentáře  |  autor:

Ohledně očekávaného iPhone 8 jsme se na internetu mohli dozvědět plno informací. Kromě údajné výbavy či renderů uniká design ze skutečných fotografií. Bude takto skutečně nový iPhone vypadat?

Tip: Minimum inovací u iPhonu 7? Převratný má být až iPhone 8

Nové fotografie začaly kolovat na zahraničním fóru Reddit, kde k předčasným odhalením dochází poměrně často. Pokud budeme věřit uživateli nahraných fotek, pocházet by měly od přítele, kterému by se nový iPhone mohl do ruky dostat z čínské výroby.

Pokud budeme brát zdroj za důvěryhodný, nový iPhone 8 přijde s téměř bezrámečkovým displejem. Zadní strana bude kompletně pokryta sklem. Apple by tak vyměnil klasická hliníková záda zařízení.

V úniku je ovšem zmínka i o řadě iPhone 7S a iPhone 7S Plus. Oba modely by měly taktéž přijít s obdobnou verzí skleněných zad. Změna je zamýšlena především pro bezchybné bezdrátové nabíjení. I přes zamýšlené omlazení stávajících modelů, bude mít iPhone 8 co nabídnout. Přední displej z úniku napovídá design známý např. od korejské konkurence. Něco na způsob Infinity Display u jejich vlajkových lodí Samsung Galaxy S8 (recenze) a Galaxy S8+.

Dalším tahounem může být zadní fotoaparát, který nabídne funkce spjaté s rozšířenou realitou. Již nyní mohou vývojáři v nové verzi iOS 11 testovat možnosti rozšířené reality na dostupných modelech. A právě iPhone 8 může být první smartphone, který posune tyto funkce na zcela novou úroveň. To se však dozvíme nejdříve v září, kdy má být nástupce poprvé představen.

zdroj: Techradar

ČLÁNKY:, , , ,
Nokia 9 se znovu producíruje. Zřejmě bude mít i zahnutý displej

Nokia 9 se znovu producíruje. Zřejmě bude mít i zahnutý displej

DNES  |    |  diskuze (0)

Finská legenda pod taktovkou HMD Global ještě neřekla letos poslední slovo. Po představení top modelu v podobě Nokie 8 si pro nás…

Nový skleněný iPhone zamířil do prvních crashtestů. Jak obstál?

Nový skleněný iPhone zamířil do prvních crashtestů. Jak obstál?

DNES  |    |  diskuze (0)

Když Apple představil svoji nejnovější řadu telefonů, nikomu asi neuniklo, že se vrátila koncepce iPhonu 4 a 4S, tedy se zadní stranou…

Samsung a Lego spolupracují na speciálním dětském tabletu

Samsung a Lego spolupracují na speciálním dětském tabletu

DNES  |    |  diskuze (0)

Máte doma dítě, které je fanouškem nestárnoucího lega, ale zároveň ho semlela doba plná techniky, takže u vás každou chvíli škemrá, ať…

Mobilní zobrazení