Mobilizujeme.cz

Trendy: zpravodajství z MWC 2018 | jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

K dispozici je první update pro Windows Phone 8.1, zlepší výdrž baterie a výkon

  |  10 komentářů  |  autor: Lukáš Grygarčík

Microsoft vypustil první aktualizaci pro vývojářskou verzi Windows Phone 8.1 a je již k dispozici ke stažení v nabídce „Aktualizace telefonu“ v nastavení.

Windows Phone 8.1 update

Aktualizace je poměrně malá, balíček má pouhých 22 MB a dá se tak očekávat, že nás nečekají žádné převratné změny. Dochází především k opravě chyb, zlepšení výkonu a lepší výdrži baterie. Měla by být lepší celková optimalizace, rychlejší spouštění aplikací, lepší a rychlejší reakce na dotyk, rychlejší probuzení přístroje ať už klávesou či dvojitým poklepáním a další více či méně významné opravy. Zlepšit by se měla také predikce textu, bohužel jen nepatrně.

Rozhraní a celý systém vypadá stejně a nemůžeme nalézt další výraznější změny či vylepšení. Pokud ještě na něco nového narazíte, zanechejte nám prosím vzkaz v komentářích pod článkem.

Windows Phone 8.1 jsou v současnosti dostupné prakticky pro každého, kdo vlastní vývojářský účet, který si může založit kdokoliv. Není už pak žádný problém nainstalovat si vývojářskou verzi tohoto systému. Finální verze bude uvolněna 24. června. Pro majitele Lumií to však bude nejspíše o něco později z důvodu vlastní aktualizace Nokia Cyan, kterou Finové vydávají spolu s novou verzí operačního systému.

Zdroj: GSMArena

ČLÁNKY:, , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
ap
ap

Od tohto updatu mi pada adobe reader

GPM
GPM

Microsoft aktualizoval správu napájení. A v office přibyla nově volba SD karty na dokumenty. V obchodě: Nastavení aktualizovat jen přes wi-fi. V nastavení telefonu: pod položkou VPN je nová s názvem pracoviště. Emaily se nově řadí do stromu.
Podle testů vzrostla rychlost k přístupu do RAM paměti a hlavně vzrostl výkon grafického akcelerátoru na Lumii 820.

martin
martin

Jde psát v režim na lezato

Ladislav
Ladislav

A Samsung Ativ S nic :(

Ladislav
Ladislav

Tak už ano. Znovu jsem se připojil k developer..

Ladislav
Ladislav

Mě telefon vybijel za 8 hodin úplně totál mobil Samsung Ativ S. Mám tam 8.1 developer. Pak jsem udělal HR a najednou mám baterku už dva dny nabitou a mám tam furt 75% což je skvělý při plném jasu a facebooku a hudbě :)teď instaluju update, tak mám obavy aby to nebylo horší..

xzeit
xzeit

Nabil jsi baterku, normálně jsi používal mobil a po 48h. máš ještě 75% ???
Tak buď jsem tě špatně pochopil, špatně jsi to napsal a nebo kecáš :-)

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Některé Pixely se přebíjí. Jedná se o nebezpečnou chybu

Některé Pixely se přebíjí. Jedná se o nebezpečnou chybu

DNES  |  Vlastimil Šlosar  |  diskuze (0)

Pixely od Googlu jako by byly prokleté. Koncem minulého roku prakticky každý týden vycházely nové zprávy ohledně dalších chyb…

Apple v tichosti vyvíjí nový microLED displej

Apple v tichosti vyvíjí nový microLED displej

DNES  |  Filip Matějka  |  diskuze (0)

Americká společnost se dosud o trh s displeji nijak zvlášť nezajímala. Vzpomeňme třeba odběr displejů od konkurenčního Samsungu, kdy…

Lenovo S5: moderní smartphone s přijatelnou cenou

Lenovo S5: moderní smartphone s přijatelnou cenou

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Číňané představili nový smartphone Lenovo S5, který se pokusí zaujmout moderním protáhlým displejem, solidní výbavou, nebo rozumnou cenou. Hned…

Mobilní zobrazení