Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Huawei P20 | malý iPhone | superphone budoucnosti | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

I takto může dopadnout displej telefonu Nokia C5

  |  5 komentářů  |  autor: Jindřich Srb

Nokia C5 je jedním z posledních, ryze nedotykových telefonů střední třídy, který Nokia na českém trhu prodává. Jeden z našich čtenářů se pochlubil Nokií C5, které doslova z minuty na minutu umřela část displeje, aniž by s telefonem jakkoliv neopatrně zacházel. Podívejte se, jak to dopadlo.

Mít telefon s displejem, na jehož části uvidíte jen bílo, je poněkud nežádoucí. Přesně tohle se ale stalo jednomu z našich čtenářů, který neváhal a podělil se se svou příhodou ostatním. Část displeje Nokie C5 najednou „umřela“, aniž by majitel s telefonem zacházel nějak nerozumně. Telefon nespadl na zem, na displej nikdo netlačil, telefon pouze klidně ležel na stolku. Výsledkem je bílý tvar se zaoblením na levém horním rohu displeje, pod nímž už nelze nic přečíst. Bude mít majitel štěstí a uznají mu tuto závadu v rámci záruky? Dozvíme se již brzy.

Aktuální cena Nokia C5 v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

ČLÁNKY:,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
adis002
adis002

něco podobného se stalo spolužákovi s notebookem… prostě blik a měl vylité krystaly :)

anawarr.cz
anawarr.cz

kdyby displej umřel, bylo by to místo tmavé, ne bílé. vidím to spíš na poškození fw. mohlo by pomoct přehrání. zajímal by mě výsledek

empeee
empeee

Ta svislá čára v levé části displeje napovídá spíše tomu, že telefon dostal nějakou ránu, byť ten člověk tvrdí, že ne. Mě se stalo něco podobného s displejem SE C903, upadl v koupelně na dlaždice, a měl potom stejný problém, svislou červenou čáru, přitom navenek žádné poškození vidět nebylo a mohl jsem tak klidně taky tvrdit, že se nic nestalo. Asi po měsíci se potom displej najednou úplně „rozsypal“ a já šel koupit nový telefon. Ale možná se pletu, třeba ten člověk nekecá ;)

Steve
Steve

Vypadá to spíše na kontrolní elektroniku nebo její napojení na displej než-li na fyzické požkození displeje jako takového (to by byl „vylitej“).

Btw. Viděl jsem, jak kolegovi u velkýho dotykovýho HTC spontánně praskl displej během poklidného ležení na stole (asi vinou vnitřního pnutí?). Reklamaci mu neuznali a vysolil férových 6 litrů za opravu!

Steve
Steve

Sorry za OT, ale nedá mi to. Nemělo by být namísto „…podělil se se svou příhodou ostatním“ něco jako „…podělil se o svou příhodu s ostatními“? Některé výtvory našich publicistů, pokud jde o větnou stavbu, jsou úsměvné. :)

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Recenze Sony Xperia XA2 Ultra: těžká kráska s výdrží

Recenze Sony Xperia XA2 Ultra: těžká kráska s výdrží

DNES  |  Jakub Mokříš  |  diskuze (0)

Přiznávám, že velké, skutečně velké telefony nejsou moje krevní skupina. Možná i proto jsem se paradoxně těšil, že si…

Microsoft a BlackBerry dají firmám ještě lepší zabezpečení

Microsoft a BlackBerry dají firmám ještě lepší zabezpečení

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

Nové strategické partnerství mezi americkým Microsoftem a kanadským BlackBerry má za cíl poskytnout ještě lepší zabezpečení pro firemní klientelu.…

Fixed pen se tváří jako stylus, ale zvládne toho více

Fixed pen se tváří jako stylus, ale zvládne toho více

DNES  |  Vlastimil Šlosar  |  diskuze (0)

Pero pro ovládání dotykových obrazovek nemusí být vždy pouze obyčejná tyčinka, která je na konci přizpůsobena právě k ovládání…

Mobilní zobrazení