Mobilizujeme.cz

Huawei Ascend G520: levné čtyřjádro přijde již v lednu

  |  4 komentáře  |  autor:

Čína se rozmáhá a expanduje do celého světa v čím dál větším měřítku. Výrobci, o kterých jsme před pár lety neměli ani zdání, dnes tvoří velmi silnou složku trhu. Jedním z nich je například Huawei, který zanedlouho vydá nový model obestřený tajemstvím.

Na to, za jak krátkou chvíli by měl být tento přístroj být představen, o něm víme žalostně málo. Pojďme si tedy ukázat, to, co známe, a zhruba odhadnout skutečnosti, které nám doposud nebyly odhaleny.

9fc_huawei-g520

V první řadě je dobré začínat názvem. Nový Číňan si říká Huawei Ascend G520. Nejedná se o tabletofon, jelikož úhlopříčka jeho displeje činí 4,5 palce. Bohužel neznáme jeho rozlišení, doufáme ale, že se tuto podstatnou informaci dozvíme již zanedlouho.

Dalším velmi důležitým parametrem je výkon přístroje. V nitru Ascendu G520 tepe čtyřjádrový procesor od společnosti MediaTek, jehož takt nám též není známý, odvážíme se však domnívat, že čip pulsuje v rytmu, jenž osciluje okolo 1,5 GHz. Paměť RAM, která bude napomáhat procesoru, bude pravděpodobně dosahovat hodnoty 1 GB.

huawei Ascend G520

Dalším známým parametrem je fotoaparát, ten bude pořizovat snímky v rozlišení 5 Mpx. To je ale asi tak všechno, co o přístroji víme. Na trh by měl přijít v průběhu tohoto měsíce. V Číně bude údajně vydán již 21. ledna. O dostupnosti v Evropě či Severní Americe se stále jen spekuluje, uvidíme tedy, jak to dopadne. Huawei G520 by měl stát zhruba 225 dolarů, což je podle nás férová cena. Co myslíte vy?

zdroj: androidauthority.com

ČLÁNKY:, ,
Nová platební aplikace od Googlu posílá peníze skrze zvuk

Nová platební aplikace od Googlu posílá peníze skrze zvuk

DNES  |    |  diskuze (0)

Google v Indii zavedl novou platební aplikaci a nazval ji Tez, což v hindštině znamená rychlý. A ona je nejen velmi rychlá,ale…

První informace o Vernee Mix 2: malé rámečky a nízká cena

První informace o Vernee Mix 2: malé rámečky a nízká cena

DNES  |    |  diskuze (0)

Někteří z vás se možná v duchu ptali, jestli svůj „bezrámečkový“ smartphone chystá i společnost Vernee, která už přinesla řadu zajímavých telefonů…

HTC U11 Plus možná nabídne bezrámečkový design

HTC U11 Plus možná nabídne bezrámečkový design

DNES  |    |  diskuze (0)

Včera se u HTC děly velké věci. Za 1,1 miliardy dolarů odkoupila společnost Google část této tchaiwanské firmy. HTC tak může dál…

Mobilní zobrazení