Mobilizujeme.cz

Trendy: zpravodajství z MWC 2018 | jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

HTC Windows Phone 8X – komentovaný videopohled a fotogalerie (první dojmy)

  |  8 komentářů  |  autor: Luboš Srb

Jaký je první prodávaný smartphone s novými Windows Phone 8, HTC Windows Phone 8X, který jde za několik dní v Česku do prodeje? Podívejte se na naše první dojmy v tradičním komentovaném videopohledu.

Nebudeme to natahovat, podívejte se rovnou na videu a v rozsáhlé fotogalerii na novinku z dílny HTC, nové HTC Windows Phone 8X. Pokud vás cokoliv ohledně telefonu zajímá, pokládejte nám dotazy do diskuze v článku Testujeme HTC Windows Phone 8X – ptejte se na první vlaštovku s novými Windows.

HTC Windows Phone 8X lze pořídit v . e-shopech za cenu od .
(Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

ČLÁNKY:, , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Tomáš Drahoňovský
Tomáš Drahoňovský

Pokud chcete být informováni o dojmech z WP8, sledujte můj stream na Twitteru na @tomdrahonovsky pod hashtagem #wp8!

T.Z.
T.Z.

Co to je za nesmyslnou cenu zase :D

kazan
kazan

Ten typek nechutně funí

Tomáš Drahoňovský
Tomáš Drahoňovský

Pardon, příště se pokusím funět o něco chutněji:)

Ale vážně – během testování mám obličej těsně vedle kamery, takže to snímá skutečně všechny zvuky včetně dechu. Zapracujeme na tom:)

Pavel
Pavel

Jo to jste Vy, moderátor zpráv na primě? To by mě nenapadlo, kdybych si teď nepouštěl video a zároveň nekoukal na zprávy. Jinak chtěl jsem wp8 vyzkoušet po letech s iOs a androidem, ale moc mě to nenadchlo. Jestli bych si měl vybrat mezi tímto htc 8x a podstatně levnějším, ale lépe vybaveným nexusem4 , tak jednoznačně beru nexus. Nepřeju wp8 nic špatného, ale v úspěch moc nevěřím.

znalec
znalec

zprávy na primě? ty sem asi v životě neviděl, ale spíš by mě zajímalo, co vede člověka kterej pracuje v (relativně normální) televizi, k publikování na tomhle amatérsky pojatým blogu? bejt ve vaší kůži, tak si asi trochu víc hledím nějaký profesní úrovně, než začnu psát (nebo funět :D) na nějakým webu..

Pavel
Pavel

Tak si založ svůj web a ukaž nám, jak umíš ty vytvářet obsah. Rád se na tu profesionální práci podívám.

Tomáš Drahoňovský
Tomáš Drahoňovský

Pavle, za mě hlasuju určitě pro Nexus. Kdybych to měl shrnout, tak WP8 je sice zase o krok dál, ale jen oproti Windows 7. Zejména Android ale udělal v posledních verzích takový skok, že se spolu tyto dva systémy téměř nemohou měřit.

A co se týče práce zde: chtěl jsem někde uplatnit svůj zájem o mobilní technologie a zkusit po letech mluvení zase chvilku psát:) Je sice pravda, že se nemůžeme měřit se zavedenými weby, zejména co se lidských a finančních kapacit týče, ale o to víc mám rád entuziasmus, který tvorbu obsahu pro Mobilizujeme.cz provází :)

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Některé Pixely se přebíjí. Jedná se o nebezpečnou chybu

Některé Pixely se přebíjí. Jedná se o nebezpečnou chybu

DNES  |  Vlastimil Šlosar  |  diskuze (0)

Pixely od Googlu jako by byly prokleté. Koncem minulého roku prakticky každý týden vycházely nové zprávy ohledně dalších chyb…

Apple v tichosti vyvíjí nový microLED displej

Apple v tichosti vyvíjí nový microLED displej

DNES  |  Filip Matějka  |  diskuze (0)

Americká společnost se dosud o trh s displeji nijak zvlášť nezajímala. Vzpomeňme třeba odběr displejů od konkurenčního Samsungu, kdy…

Lenovo S5: moderní smartphone s přijatelnou cenou

Lenovo S5: moderní smartphone s přijatelnou cenou

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Číňané představili nový smartphone Lenovo S5, který se pokusí zaujmout moderním protáhlým displejem, solidní výbavou, nebo rozumnou cenou. Hned…

Mobilní zobrazení