Mobilizujeme.cz

HTC unikla nová verze Sense 4.1. Zásadně zlepší výkon (aktualizováno, update na scéně!)

  |  10 komentářů  |  autor: ,

HTC výrazně změnilo svojí grafickou nadstavbu nad operačním systémem Android s příchodem verze 4.0. I přes vylepšený Android Ice Cream Sandwich však nedokázalo zapracovat na lepším výkonu. To se ale s příchodem verze Sense 4.1 změní.

(aktualizováno 10. srpna) V těchto chvílích se v některých zemích (např. Německo) začíná pro HTC One X šířit update na Android 4.0.4 spolu s novou verzí HTC Sense 4.1. Očekávané změny naleznete v článku níže. Podle dalších informací by mělo dojít k zlepšení kvality fotografií a k zrychlení ve webovém prohlížeči. Update hlášený z Německa má velikost 148 MB, avšak jeho velikost a dostupnost pro český trh se může lišit. Každopádně, nebude to trvat dlouho, a pokud vám telefon aktualizaci nabídne, nezapomeňte se zmínit v diskuzi – pomůžete tak ostatním. Za tip díky čtenáři s nickem pckarlos.

(aktualizováno 9. srpna) Server AndroidCentral zveřejnil na internetu video onoho uniklého prostředí Sense 4.1, což samozřejmě na začátku videa dokáží pohledem do nastavení. Pokud máte HTC One X, můžete se podívat, jak přesně bude na vašem telefonu fungovat.

(původní text) Plynulé přecházení mezi úvodními obrazovkami a v menu bez nežádoucích záseků. To bude viditelná a jistě příjemná změna s příchodem nové verze grafické nadstavby HTC Sense 4.1. Web Geeksaber.com už měl možnost vyzkoušet uniklou ROMku na vlajkové lodi HTC One X. A jaké jsou postřehy, kromě zlepšení výkonu?

Nová verze Sense 4.1 je postavena na Androidu 4.0.4. Díky novému a vylepšenému kernelu dosahuje v aplikaci Quadrant více než 5 900 bodů. Pro srovnání, verze Sense 4.0 dosahuje přes 5 100 bodů. Výkon je znát hlavně v plynulejším přecházení mezi plochami a v menu.

První uživatelé si dále všimli toho, že Sense 4.1 jim zlepšilo výdrž baterie a výkon Wi-Fi připojení. U fotoaparátu se pak nově objevuje tlačítko pro rychlé přepnutí mezi hlavním a předním fotoaparátem.

ČLÁNKY:,
Recenze Sony Xperia XZ Premium: film pro pamětníky v HDR

Recenze Sony Xperia XZ Premium: film pro pamětníky v HDR

DNES  |    |  diskuze (0)

Prémiové materiály, prémiové funkce, ale hlavně prémiový displej. To jsou devizy, kterými se teď druhdy odepisovaný japonský gigant snaží zaujmout zájemce o…

Google představí nový Android 8 v pondělí. Bude to Oreo?

Google představí nový Android 8 v pondělí. Bude to Oreo?

VČERA  |    |  diskuze (0)

Ačkoliv z Googlu unikla informace, že nový Android jen tak nevyjde, nakonec odložení nebylo tak drastické. Konečně se totiž dozvídáme skutečné datum…

Galaxy S8 je nejprodávanějším Androidem, na iPhone stále nestačí

Galaxy S8 je nejprodávanějším Androidem, na iPhone stále nestačí

VČERA  |    |  8 komentářů

Se svými modely S8 a S8+ se Samsung trefil do černého. Prodejní čísla jsou lepší něž u předchozích modelů. Díky tomu se…

Mobilní zobrazení