Mobilizujeme.cz

HTC unikla nová verze Sense 4.1. Zásadně zlepší výkon (aktualizováno, update na scéně!)

  |  10 komentářů  |  autor: ,

HTC výrazně změnilo svojí grafickou nadstavbu nad operačním systémem Android s příchodem verze 4.0. I přes vylepšený Android Ice Cream Sandwich však nedokázalo zapracovat na lepším výkonu. To se ale s příchodem verze Sense 4.1 změní.

(aktualizováno 10. srpna) V těchto chvílích se v některých zemích (např. Německo) začíná pro HTC One X šířit update na Android 4.0.4 spolu s novou verzí HTC Sense 4.1. Očekávané změny naleznete v článku níže. Podle dalších informací by mělo dojít k zlepšení kvality fotografií a k zrychlení ve webovém prohlížeči. Update hlášený z Německa má velikost 148 MB, avšak jeho velikost a dostupnost pro český trh se může lišit. Každopádně, nebude to trvat dlouho, a pokud vám telefon aktualizaci nabídne, nezapomeňte se zmínit v diskuzi – pomůžete tak ostatním. Za tip díky čtenáři s nickem pckarlos.

(aktualizováno 9. srpna) Server AndroidCentral zveřejnil na internetu video onoho uniklého prostředí Sense 4.1, což samozřejmě na začátku videa dokáží pohledem do nastavení. Pokud máte HTC One X, můžete se podívat, jak přesně bude na vašem telefonu fungovat.

(původní text) Plynulé přecházení mezi úvodními obrazovkami a v menu bez nežádoucích záseků. To bude viditelná a jistě příjemná změna s příchodem nové verze grafické nadstavby HTC Sense 4.1. Web Geeksaber.com už měl možnost vyzkoušet uniklou ROMku na vlajkové lodi HTC One X. A jaké jsou postřehy, kromě zlepšení výkonu?

Nová verze Sense 4.1 je postavena na Androidu 4.0.4. Díky novému a vylepšenému kernelu dosahuje v aplikaci Quadrant více než 5 900 bodů. Pro srovnání, verze Sense 4.0 dosahuje přes 5 100 bodů. Výkon je znát hlavně v plynulejším přecházení mezi plochami a v menu.

První uživatelé si dále všimli toho, že Sense 4.1 jim zlepšilo výdrž baterie a výkon Wi-Fi připojení. U fotoaparátu se pak nově objevuje tlačítko pro rychlé přepnutí mezi hlavním a předním fotoaparátem.

ČLÁNKY:,
Samsung a Lego spolupracují na speciálním dětském tabletu

Samsung a Lego spolupracují na speciálním dětském tabletu

DNES  |    |  diskuze (0)

Máte doma dítě, které je fanouškem nestárnoucího lega, ale zároveň ho semlela doba plná techniky, takže u vás každou chvíli škemrá, ať…

Zenfone 5 a spol. jsou již v přípravě, potvrdil šéf Asusu

Zenfone 5 a spol. jsou již v přípravě, potvrdil šéf Asusu

DNES  |    |  3 komentáře

Před nedávnem tchaiwanský výrobce Asus představil šestici smartphonů spadající do modelové řady Zenfone 4, ve které si může vybrat téměř každý. Společnost…

Do rukou se nám dostala rušička signálu. Jak vlastně funguje?

Do rukou se nám dostala rušička signálu. Jak vlastně funguje?

DNES  |    |  diskuze (0)

Do rukou se nám dostala rušička signálu, se kterou prakticky přestanou fungovat všechny mobilní telefony v nejbližším okolí. Její použití nám však…

Mobilní zobrazení