Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

HTC Rhyme – recenze mobilního romantika s něžnými rysy

  |  2 komentáře  |  autor: Jindřich Srb

HTC Rhyme dokázal skloubit prvky elegance s parádní výbavou. Recenze HTC Rhyme bude zajímat ve větší míře ženy, pro které je telefon spíše určen. Je telefon stejně povedený i po hardwarové stránce, jako je tomu v designu a příslušenství, které nabízí?

HTC Rhyme si mnoho z vás u HTC doslova vysnilo, protože výrobce dlouhou dobu neuvedl na trh telefon, který by byl zaměřen právě pro něžné pohlaví. Do kvalitní kovové skořápky s prvky pogumování dokázal vměstnat výbavu v čele s 3,7“ WVGA displejem, 1 GHz procesor, 768 MB RAM, Android 2.3.5 s novou verzí graficky propracované nadstavby HTC Sense 3.5 a mnoho dalšího.

HTC Rhyme má docela dobře nakročeno, jelikož ve svém okolí nemá aktuálně příliš konkurentů, které by cílili speciálně na tuto skupinu uživatelů (pokud nebereme v úvahu barevné verze některých telefonů). Jak dopadne telefon v redakčním testu, zjistíte v následujících odstavcích recenze.


HTC Rhyme – oficiální fotografie

Základní parametry – HTC Rhyme

Rozměry119 x 61 x 10,9 mm
Hmotnost130 g
DisplejS-LCD, rozlišení WVGA (480 x 800 px), 16 milionů barev, úhlopříčka 3,7“
Multitouch ovládání, senzory – jas, proximity, akcelerometr
Procesor a paměť768 MB RAM, 4GB vnitřní (1GB uživatelsky dostupná) + paměťové karty microSD až 32 GB
Operační systémAndroid 2.3.5 + HTC Sense 3.5
Fotoaparát5 Mpx (2592 x 1944 px), autofocus, LED blesk, detekce obličeje, geotagging
nahrávání videa v rozlišení HD 720p
Obsah balenínávod, baterie, nabíječka, datový USB kabel, stereo headset se špuntovými sluchátky, záruční list, pouzdro, světluška, dokovací stanice
Cena a dostupnost , listopad 2011

Krátké postřehy z testování telefonu HTC Rhyme

Co se nám líbilo: elegance na prvním místě, kvalitní pevné zpracování s použitím kovu a pogumovaného plastu, 3,7“ S-LCD dotykový displej, jednojádro s 1 GHz, podpora Adobe Flash Player 11, graficky inovovaná nadstavba prostředí, systém Android 2.3.5, správce úloh a monitor používání datových přenosů, plná verze Polaris Office, datová výbava, slušná výdrž, prostor pro ukládání na serverech Dropbox, přední videokamerka pro videohovory nebo jako zrcadlo, aplikace světlo (pro LED diodu), fotoaparát s autofocusem, připojení s dokem pomocí konektorů pod fotoaparátem, světluška pro signalizaci událostí, ochranné pouzdro v balení

Co se nám nelíbilo: nadstavba HTC Sense 3.5 je velkým konzumentem RAM paměti, chybí hardwarové tlačítko fotoaparátu, při vyjmutí z dokovací stanice opakovaně docházelo ke zmizení horní lišty systému Android, volné RAM paměti je po zapnutí kolem 180 MB, ze 4GB vnitřní paměti jen 1GB uživatelsky dostupné

TIP: Pro podrobné informace o telefonu HTC Rhyme navštivte katalog mobilů.

Obsah balení: komfortní dok a světluška

Prodejní balení HTC Rhyme musí udělat radost, jelikož se v něm nachází hned několik zajímavých věciček. Začněme ale nejdříve tím základním, což je samotný mobilní telefon, baterie, nabíječka s oddělitelným USB kabelem, headset se špuntovými sluchátky, návod a záruční list. Navíc je v balení i kožené pouzdro, dokovací stanice a světluška (svítící krychlička na kabelu s 3,5 mm Jackem).

  

Vzhled a konstrukce: získá si sympatie žen

HTC Rhyme je snad prvním modelem tchajwanského výrobce, o kterém se dá opravdu říci, že je cílen a vyroben především pro ženy. Nenalezneme tu klasicky konzervativní barevné tóny konstrukce, nýbrž béžovou barvu, protkanou stříbrnými kryty. Také další výbava ukazuje tím směrem, vždyť součástí balení je speciální svítící krychlička, tzv. světluška, která bliká na základě přijatých zpráv či zmeškaných hovorů, nebo stylová dokovací stanice se zakrytým reproduktorem. Model si patrně oblíbí i muži, není to vysloveně jen výsadně dámský telefon. V prodeji jsou varianty – Honor Glas (béžovo-stříbrná) a Plum (tmavě fialová). Otestovali jsme první jmenovanou variantu.

  

Telefon naprosto skvěle padne do středně velké ruky (má rozměry 119 x 60,8 x 10,9 mm, hmotnost 130 gramů), ve které se pak i dobře ovládá, bez nutnosti použití druhé ruky. Může za to pogumovaný zadní kryt, bránící vyklouzávání z ruky, a střídmě zvolený 3,7“ dotykový displej. Ten na přední straně doplňuje čtveřice senzorových tlačítek pod ním, čidla, kamerka a hovorový reproduktor nad ním. Do bočních hran přecházíme zaoblením, tvořeným pevnou hliníkovou kostrou telefonu, táhnoucí se také do zadní části telefonu.

  

Jak už jste možná pochopili z fotografií, telefon nemá běžně oddělitelnou zadní část, pod kterou by byla baterie, ale pouze spodní část krytu. Dostaneme se jen ke slotům pro SIM kartu a microSD, baterii nevyjmeme. Na horní pogumované části zadního krytu je umístěn 5 Mpx fotoaparát, LED blesk, reproduktor a trojice kontaktů, s nimiž se telefon spojí v dokovací stanici. Vyzdvihl bych rozhodně i kvalitu zpracování, která zaručuje absolutní pevnost, žádné nepřesnosti, špatně navazující či netěsnící kryty.

 

Standardní 3,5 mm konektor Jack a tlačítko zámku displeje nalezneme na horní hraně, kde je taktéž sekundární mikrofon, sloužící k regulaci okolního hluku při volání. Tlačítka, s nimiž můžeme měnit hlasitost nebo upravovat přiblížení webu či fotografií, jsou na pravém boku přístroje. Na opačné hraně telefonu nalezneme, pod gumovou krytkou zapouzdřený, microUSB port. Vytknout bychom mohli snad jen chybějící tlačítko fotoaparátu, které ale není v koncepci modelů HTC už hodně dlouhou dobu, pokud nebereme modely s Windows Phone, kde to je podmínkou.

 

HTC má dlouhodobě velmi podobnou koncepci telefonů, proto se nelze divit tomu, že v telefonu HTC Rhyme můžete vzdáleně vidět třeba Desire S či Radar. Jestli si zakládáte na konstrukční preciznosti, pak právě HTC Rhyme s hrdostí obstál.

Baterie a výdrž: datový provoz model pozvolna vyšťaví

HTC Rhyme může nabídnout výdrž okolo dvou dní při větší míře využívání, danou datovým provozem (operátor i Wi-Fi), pár hovory a zprávami denně, automatickým jasem, čtvrt hodinou navigování. Když budeme užívat datový provoz či GPS šetrněji, méně, pak s telefonem vystačíme na tři, max. čtyři dny bez nutnosti dobíjení. Odvážné hodnoty na dnešní smartphone, podložené však praktickým testem, nám dávají za pravdu. Rozhodně ale nehleďte na teoretické hodnoty výdrže, udávané výrobci. Ty prakticky neřeknou nic.

Uvedené hodnoty jsou dosaženy se standardní baterií Li-Ion o kapacitě 1600 mAh, která je trvale ukryta v těle telefonu.

Displej a ovládání: zrcadlí se jedna báseň

Mobilní telefon HTC Rhyme disponuje 3,7“ displejem typu S-LCD, který má kapacitní dotykovou technologii ovládání, tedy pro prsty či speciální kapacitní stylus (my jsme vyzkoušeli ten od Samsungu Galaxy Note, ale zjevně si s displejem nerozuměl). Rozlišení displeje je WVGA (480 x 800 px), což na uvedené úhlopříčce (9,4 mm) dělá jemnost bodů 252 dpi. Samozřejmostí je zobrazení až 16 milionů barev.

Displej umožňuje ovládání více prsty (multitouch), což oceníte např. ve webovém prohlížeči nebo galerii. Pozorovací úhly displeje jsou dobré, stejně tak i čitelnost na přímém slunci (i když v létě bude svit vyšší a tím zhoršená čitelnost). Podsvícení senzorových tlačítek trvá stejně dlouhou dobu, jako podsvícení displeje, tedy v intervalu 15 sekund – 10 minut (nebo nikdy). Displej je posazen o milimetr pod hranu krytu, a tak se snad neodře při odložení displejem na podložku. Ochrané sklíčko Gorilla Glass u něj bohužel chybí.

  

Co se týče nastavení, spojených s displejem, tak lze aktivovat automatické otáčení na obě boční hrany (využití akcelerometr), volit animace, upravit jas (manuálně nebo ponechat automaticky na základě senzoru), již uvedený interval vypnutí obrazovky, oznámení pomocí blikání LED diody (zmeškaný hovor, SMS/MMS, email, hlasová schránka, připomenutí) a kalibrovat G-Senzor. Při volání se displej sám vypne, a to díky proximity senzoru. Nemusíte tak mít obavy, že byste si hovor omylem vypnuli dotykem o ucho.

Prostředí telefonu, výkon: HTC Sense ve svěží verzi 3.5

Pokud očekáváte, že má HTC Rhyme opět stejnou nadstavbu prostředí, jako velká část dosavadního portfolia výrobce, pak vás vyvedu z omylu. Telefon totiž disponuje skutečně tou nejčerstvější verzí grafické nadstavby HTC Sense 3.5, jejíž odlišnosti jsou sice spíše kosmetické, ale i tak to modelu prospívá, odlišuje se. Operační systém Android běží ve verzi 2.3.5. V kombinaci s dokovací stanicí jsem přišel na zajímavý nešvar, který vzniká při odkládání telefonu do doku a vzetí zpět do ruky. Několikrát za dobu testování totiž telefonu vypověděla činnosti horní lišta na displeji, a tak telefon nemohl být korektně využíván. Jedinou možností, jak tam lištu vrátit, bylo restartování telefonu (běžné vypnutí nepomohlo). Problém se objevil opakovaně, tak pozor, zdali se neprojeví i u vás.

Hardwarová výbava telefonu zahrnuje jednojádrový procesor Qualcomm (MSM 8255) s taktem 1 GHz a grafický čip Adreno 205. Operační paměť telefonu je 768 MB. Ve správci úloh se můžeme přesvědčit o aktuálně volné paměti, přičemž je zde uvedených celkových 582 MB (zbytek použit pro grafiku), z nichž po startu je k dispozici kolem 180 MB volných. Grafická nadstavba prostředí tedy opět konzumuje značnou část paměti. To se následně projevuje i v rychlosti odezvy telefonu na ovládání, posunu v menu, načítání spuštěných aplikací, atd. Žádná sláva, čekal bych rozhodně lepší výsledky. Ostatně, více napoví také následující hodnoty z benchmark testů (průměr z 10 měření). Vnitřní paměť telefonu je 4GB, avšak pro uživatele dostupná jen ve výši necelého 1GB. Rozšíření microSD kartami (až 32GB) je možné.

Quadrant Standard – 1467
AnTuTu Benchmark – 2796
Nenamark – 43,4 fps
Linpack – 41,68

Systém se skládá ze sedmi domovských obrazovek, s vlastním nastavením widgetů a dalšího obsahu na obrazovkách. Hlavní ze sedmi obrazovek, na kterou se vždy vrátíte z menu, má novou podobu, kdy na levé hraně displeje jsou záložkovitě poskládané pod sebou – pošta, zprávy, hudba, fotoaparát a market. Spodní část displeje je určena dvojici tlačítek – levé pro vstup do menu, pravé pro kontakty. Nechybí ani čas, datum a počasí dle vaší pozice. Levé záložky se dají jednoduše rozkliknout, a tak ihned vidět poslední záznamy. Nechybí výběr z několika scén v nastavení obrazovky, stejně jako možný vzhled, tapety, styl obrazovky zamčení a navolení zástupců na uzamčené obrazovce. Při odemykání přístroje totiž můžeme uchopit jednu z navolených zkratek a přesunout ji do půlkruhu na spodní hraně, čímž se ihned telefon odemkne a přesune do zvoleného obsahu.

Další přizpůsobení se týká zvuků. Můžeme navolit zvukovou sadu (varovné tóny), vyzváněcí tón (a pak specificky pro každý kontakt), zvukové upozornění (zpráva, kalendář, email, úkol), připomenutí (budík). Menu se skládá z obrazovek pod sebou, na nichž je vždy 4×4 ikon, případně seznamu aplikací, obojí pak seřazených dle abecedy či datu přidání. V menu lze zobrazit také jen často užívané aplikace či stažené. Vybrané aplikace z menu mohou být dokonce sdíleny.

Telefonování, zprávy, email: jednoduchost a přehlednost

Domovská obrazovka poskytuje přístup ke všem třem oblastem z nadpisu této kategorie, stejně tak pak i samotné menu telefonu. Kontakty a potažmo i numerická klávesnice jsou sjednoceny v jednom souhrnném balíku, odděleném záložkami. První je právě telefon, tedy vytáčení čísla. Další jsou v pořadí – lidé, skupina a seznam hovorů. Možnosti přidávání kontaktů a správy zůstávají neustále stejné, potěší možnost vyhledávání zadáním písmen či slovním sdělením. Dále zde je možnost importu či exportu kontaktů ze SIM a dalších účtů, které jsme si přidali. Obtěžující čísla můžete lehce přesunout do zablokovaných, a tím vyřešit problém s různými agenturami, které nabízí reklamní obsah či výzkumy.

Také zprávy spoléhají na osvědčené funkce, a tak jsou zobrazeny formou konverzací. Při psaní nové zprávy můžeme využít softwarovou klávesnici od HTC v režimu na výšku či šířku displeje, na které se píše velmi dobře. Je zde možnost zadávání obsahu hlasem, přidávání různých příloh či vložení smajlíků. Podobně působí i emailový klient, který dovoluje spravovat emaily buďto – Microsoft Exchange AtiveSync, Gmail, Yahoo! Mail, Windows Live Hotmail či ostatní služby (POP3/IMAP).

Fotoaparát, video: dobrý základ na cesty

Na zachycení momentek, textových podkladů či nahrání videí poslouží dobře 5 Mpx fotoaparát s autofocusem a LED bleskem na zádech telefonu. Ten doplňuje ještě přední VGA kamerka, sloužící na videohovory a také jako zrcadlo (aplikace v menu), které se ženám určitě hodí při líčení. Zpátky k hlavnímu fotoaparátu. Ten produkuje zmíněné 5 Mpx fotografie (2592 x 1944 px) a v režimu videokamery pak HD 720p videa (1280 x 720 px) s méně než 20 snímky/s.

Prostředí fotoaparátu není třeba blížeji představovat, protože zůstává prakticky nezměněné od jiných modelů HTC. Ikonky na displeji se přetáčejí dle natočení displeje. Mezi užitečnými funkcemi najdeme třeba detekci obličeje, samospoušť, geotagging, režim ostření a blesku, zvuk závěrky či automatické nahrání pořízeného obsahu na sociální síť (Facebook). Součástí fotoaparátu jsou i všemožné obrazové efekty a rychlý vstup do galerie, stejně tak přepínání mezi přední a zadní kamerkou.

  

Kvalita nahrávek a fotografií odpovídá cenové kategorii, ve které se telefon nalézá. Jelikož se nejedná o vyložený fotomobil, tak je kvalita obsahu opravdu adekvátní. Ostrost fotografií je docela slušná, šum není tak výrazný. Přisvětlení ve zhoršených světelných podmínkách funguje spolehlivě. Sluší se ještě dodat, že fotografie mají formát .jpeg, videa pak .mp4 a .3gp v případě kvality pro MMS.

Zkušební fotografie – HTC Rhyme:

Dokovací stanice a světluška: prvky opravdové elegance

HTC tentokrát muselo většinu příjemně překvapit, když k telefonu HTC Rhyme přidává do balení i parádní dokovací stanici, v níž se telefon dobíjí, automaticky spustí mód, připravený pro režim na šířku displeje. Stanice má pod látkou, zakrývající boky, umístěn reproduktor, který se také aktivuje po připojení telefonu do stanice. Dobíjení je samozřejmostí. Druhým příslušenství pak je tzv. světluška – krychlička s kabelem a 3,5 mm Jackem, která po připojení k telefonu výrazně bliká v případě příchozích zpráv či zmeškaných hovorů.

 

Organizační funkce, zábava: blízko dospělosti

HTC Rhyme nabízí spoustu užitečných aplikací, se kterými zaplníte kdejakou volnou chvíli. Tak třeba aplikace – Akcie, Čtečka knih, Endomondo, Tango, YouTube, Zprávy a počasí, Zrcadlo. Z běžných funkcí se pak nabízí třeba úkoly, světlo, vyhledávání v telefonu i Google, poznámky, kalendář, kalkulačka, hodiny, hlasový záznamník. Myšleno je i na sociální sítě, a tak zde jsou klienti Twitter, Facebook, Chat Fb, Talk. Pro čtení PDF dokumentů je tu Adobe Reader, pro Office soubory Polaris Office (čtení a vytváření nových – plná verze).

Od HTC nalezneme v menu položky – Hub a Likes (po registraci či přihlášení možno stahovat nové aplikace, widgety, tapety, vzdálený přístup k telefonu, sdílení materiálů s přáteli s HTC, atd.) a službu HTC Watch (nabídka filmů, v Česku bohužel nedostupná, takže jen upoutávky na filmy).

V telefonu je dále přehrávač hudby, kterému nechybí ekvalizér v režimu s připojenými sluchátky či vylepšení zvuku SRS. Vzhled nalezneme u dalších HTC totožný, stejně tak i funkčně. Využít můžeme služeb FM rádia, které zapneme po připojení sluchátek nebo užitečné světlušky. První spuštění znamená automatické načtení dostupných stanic, včetně RDS informací. Oblíbené stanice lze ukládat. Pro správu fotografií, obrázků či videí lze použít galerii, případně stáhnout vlastní software. Především pro filmy budete potřebovt lepší přehrávač, zvládající i titulky. Podporovány jsou video formáty – .3gp, .3g2, .mp4, .wmv (Windows Media Video 9), .avi (MP4 ASP a MP3), .xvid (MP4 ASP a MP3) a hudební formáty – .aac, .amr, .ogg, .m4a, .mid, .mp3, .wav, .wma (Windows Media Audio 9).

Aplikace Dropbox nabízí vzdálený prostor na serverech provozovatele, na které si můžete po registraci odkládat obsah až do výše 3GB. Jiní výrobci mají daleko štědřejší nabídku od Dropboxu, až 50GB prostoru. Otázkou je, kdo tolik prostoru dokáže využít v kombinaci s naší úchvatnou 3G sítí. Pro vyhledání a stažení dalších aplikací či her budete potřeba zadat váš Gmail účet do telefonu, abyste spustili Android Market. Obsah je zdarma či placení, záleží na vašem výběru.

Konektivita, web, GPS: zasportujte si s přístroji ANT+

Hned na začátku této kapitoly bych vyzdvihl fakt, že HTC Rhyme podporuje přístroje ANT+, podobně jako třeba odolný Sony Ericsson Xperia Active. Můžete tak připojit nejrůznější měřící přístroje či sportovní zařízení, která vám budou měřit nejrůznější údaje (tlak, tep, vzdálenost, atd.). Pro připojení konektorů jsou připraveny standardní porty – 3,5 mm Jack a microUSB.

Mobilní data mají zastoupení v podobě GPRS/EDGE a rychlého HSPA+ (stahování až 14,4 Mb/s, odesílání 5,76 Mb/s). Výrobce musím pochválit za implementaci šikovné aplikace s názvem „monitor používání“, která zobrazuje přesný stav datového provozu přes mobilní síť. Díky tomu máte přehled, jak jste blízko od či před vyčerpáním FUP limitu. Název aplikace je však dost zavádějící. Bezdrátové sítě v telefonu jsou následující – Bluetooth 3.0 s A2DP profilem, Wi-Fi (802.11 b/g/n) s DLNA – možnost sdílení obsahu v domácí síti. Velmi užitečnou funkcí je pak nasdílení mobilního připojení přes Wi-Fi až dalším 5 zařízením, která se připojí na vaši vytvořenou – zabezpečenou či nezabezpečenou – Wi-Fi síť. Pozor ovšem na spotřebu energie, tato funkce dokáže telefon doslova vyždímat z plného stavu do nuly za zhruba 5,5 hodiny.

Internetový prohlížeč v modelu Rhyme je v designovém zpracování HTC, podporuje Adobe Flash Player 11, a tak s ním lze otevírat a přehrávat obsah na všech stránkách. Z funkcí prohlížeče bych uvedl ukládání oblíbených stránek, vytváření záložek, otevírání více oken, možnost tisku, sdílení stránek i všemožná nastavení zobrazení či ukládání obsahu, hesel, atd.

Pro ty z vás, kteří telefon využijí na navigování, mám také dobrou zprávu. Telefon má vestavěnou GPS a využívá k nalezení pozice i A-GPS. Obě možnosti zaměření pozice lze volit manuálně v nastavení telefonu. Mapovými podklady jsou Google mapy, v případě navigace jakbysmet. Je třeba počítat s datovými přenosy přes operátora, pokud nebudeme zrovna v blízkosti nějaké dostupné Wi-Fi sítě. Na cestách se můžeme obejít bez přenosů jen na omezeném území, které lze načíst do paměti. Jinak by mapové podklady nebyly dostupné. Nalezení pozice trvá telefonu mezi minutou až dvěma, v případě A-GPS pak v řádu sekund, byť pozice nemusí být zcela přesná.

Vyzkoušejte si také navigaci Sygic či Route 66 (zdarma v plné verzi do konce prosince).

Závěr recenze telefonu HTC Rhyme

HTC Rhyme je jeden z opravdu prvních modelů tchajwanského výrobce, který se snaží oslovit především ženy. Dopomáhá tomu přibalené příslušenství v čele s dokovací stanicí a světluškou, stejně tak i kombinace barev a použité materiály na konstrukci telefonu. Výbavou spadá model do ideálního středu dnešních smartphonů, a tak jej lze využít prakticky na cokoliv, na co si jen vzpomenete. Vyzdvihl bych rozhodně verzi systému a grafickou nadstavbu HTC Sense 3.5, podporu Flash Player 11, přiměřenou výdrž i konektivitu.

Aktuální cena HTC Rhyme v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

I když je cena telefonu posazena na hranici deseti tisíc korun, tak si myslím, že se jedná vzhledem k obsahu balení a celkovým možnostem telefonu o dobrou koupi, která se majiteli vyplatí.

  

precizní zpracování málo volné RAM paměti
příslušenství v balení nesrovnalost při vyjmutí z doku
5 Mpx fotoaparát
Wi-Fi, HSPA, GPS
 Android 2.3.5 + HTC Sense 3.5

..

Testovaný produkt: HTC Rhyme, autor recenze: Jindřich Srb, hodnocení: 4/5
ČLÁNKY:, ,

Diskuze

2
Komentujte

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
bejavwcalifornia Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
vwcalifornia
vwcalifornia

Dobrý den , měl bych dotaz k displei , uvádíte že mobil memá Gorila glas ale Sunnysoft tvrdí že ho má , jaká je tedy skutečnost . Druhý dotaz mám k resetu mobilu , jak ho provedu ,když nelze vyndat baterie . Děkuji za odpověď. VK.

beja
beja

Dobry den, chcela by som vsetkych tych ktory sa chystaju kupit htc Rhyme alebo iny HTC so vstavanou bateriou na nasledovnu „skvelu featuru“. Ak si zablokujete telefon a podrzite Power tlacidlo stlacene viac ako 10 sekund telefon sa vypne. Je to koli tomu aby ste vedeli resetnut mobil v pripade ze zamrzne. Negativny dopad spociva v tom ze staci ak si ho date do vrecka a niekam si sadnete a puf vytiahnete ho z vrecka vypnuty. Tato zavada nie je reklamovatelna nakolko je to vlastnost. Tak som si teda kupila drahy telefon ktory sa mi stale sam vypina aj ked… Číst vice »

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Máte moc peněz? Kupte si Galaxy Note 9 s kilogramem zlata

Máte moc peněz? Kupte si Galaxy Note 9 s kilogramem zlata

DNES  |  Daniel Fousek  |  diskuze (0)

Ruská společnost Caviar se rozhodla, že základní cenovka za telefon Galaxy Note 9 není odvážná. Nyní ho vylepšila kilogramem zlata,…

Moto One bylo spatřeno při testování se Snapdragonem 625

Moto One bylo spatřeno při testování se Snapdragonem 625

DNES  |  Dominik Hlásný  |  diskuze (0)

Testy v GeekBench vyzradily, jaké parametry můžeme u Motoroly Moto One čekat. Motorola tento týden uveřejnila nový smartphone Moto P30 cílený…

Australský teenager se opakovaně naboural do sítě Applu

Australský teenager se opakovaně naboural do sítě Applu

VČERA  |  Daniel Fousek  |  5 komentářů

Co jste dokázali v šestnácti letech vy? Nabourat se do sítě Applu se rozhodně podaří málokomu. Jenže mladík z Melbourne byl podle…

Mobilní zobrazení