Mobilizujeme.cz

HTC Omega a Eternity s Windows Phone Mango budou představeny 1. září

  |  3 komentáře  |  autor:

HTC chystá uvedení dvou nových telefonů s Windows Phone Mango, které ponesou označení HTC Omega a Eternity. Oba přístroje mají vsadit na jednojádrový 1,5 GHz procesor Qualcomm, velký dotykový WVGA displej a 8 Mpx fotoaparát s nahráváním HD videí. Představení proběhne 1. září v Londýně.

HTC pracuje kontinuálně na dvou předních frontách s operačními systémy, a i když dává jednoznačně více prostoru telefonům s OS Android, tak nezapomíná ani na Windows Phone. Chystá proto dva nové přírůstky HTC Omega a HTC Eternity, které budou vybaveny novou verzí systému Windows Phone Mango. S předstihem se objevila fotografie a některé parametry modely Omega, o kterém dosud nikdo ani nešustl.

HTC Omega (nebo Radar) bude smartphone s 3,8″ WVGA dotykovým displejem typu S-LCD, 1,5 GHz procesorem Qualcomm Snapdragon MSM8255, 512 MB RAM pamětí, přední kamerkou pro videohovory a integrací Skypu pro video chat. Na zadní straně jest 8 Mpx fotoaparát s nahráváním HD videí.


HTC Omega na první zveřejněné fotografii

HTC Eternity už není zdaleka tak neznámým, o jeho možné podobě a výbavě už víme od začátku července – čtěte článek HTC Eternity – WP7 Mango, 1,5GHz, 4,7palcový Super LCD.


Podoba HTC Eternity s obrovským displejem

Oba telefony mají být představeny 1. září na akci HTC v Londýně. Uvidíme, zdali bude výčet kompletní, nebo HTC překvapí i něčím navíc.

zdroj: PocketNow

ČLÁNKY:, , ,
Samsung Galaxy Note 8 oficiálně: návrat zašlé slávy?

Samsung Galaxy Note 8 oficiálně: návrat zašlé slávy?

VČERA  |    |  2 komentáře

Samsung si na dnešek připravil dlouho očekávanou konferenci Unpacked 2017, na které světu představil nejnovější model řady Galaxy Note s pořadovým číslem…

Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

VČERA  |    |  2 komentáře

Mnozí z vás jistě mají v paměti kauzu, kdy na internet hackeři vypustili velice intimní fotografie celebrit, ke kterým se dostali kvůli…

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

VČERA  |    |  3 komentáře

U Samsungu najdeme řadu zajímavých a chytrých vychytávek, jednou z nich je rozhodně i produkt nazvaný DeX. Jedná se o inteligentní dokovací…

Mobilní zobrazení