Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Android 9 Pie | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

HTC Mini: dálkové ovládání k HTC Butterfly

  |  1 komentář  |  autor: Jakub Vrbický

Smartphony se neustále zvětšují. Téměř každý výrobce již představil přístroj s úhlopříčkou, jež překračuje velikost 5″. Ne každému však taková velikost vyhovuje pro veškerou práci, ale přesto touží po velkém displeji. HTC nyní přišlo se zajímavým, ačkoliv trochu krkolomným řešení tohoto problému.

HTC Butterfly M7, který se stal novou vlajkovou lodí, může pro někoho být příliš velkým přístrojem. Jiní však preferují displej větších rozměrů, a tak jim používání takového přístroje vyhovuje. Jsou ale i tací, kteří stojí někde ve středu. Chtějí si dopřát luxus obřího displeje, ale při telefonování, nestojí o to u ucha držet 5″ pádlo.

htc-mini-0

HTC přináší řešení v podobě přístroje HTC Mini. Jedná se v podstatě o dálkové ovládání k přístroji Butterfly. Designem mi připomíná zeštíhlený a zúžený přenosný telefon od pevné linky. Jednoduše ho spárujete se svým Butterfly přes NFC a můžete ho začít používat, jak jen vaše hrdlo ráčí.

Je možné provozovat hovory, pravděpodobně i číst SMS zprávy. Dále je také možnost ovládat dálkově některé aplikace, jako je například fotoaparát či přehrávání videa. To se hodí, pokud máte smartphone připojený k televizi a chcete ovládat video na dálku. Butterfly se dá novým přístrojem i prozvánět, takže pokud nevíte, kam jste mobil založili, budete mít jednodušší hledání. Pokud však ztratíte oba, máte smůlu.

Jedná se o zajímavý přístroj, vyvaroval jsem se ale tento počin označit frází elegantní řešením, jelikož mi přijde poněkud krkolomné používat dva přístroje současně. Nuže posuďte sami. Pro doplnění informací, které většina z vás ale bude vnímat pouze očima, jelikož následující video je v Čínštině, můžete shlédnout krátké představení HTC Mini.

http://www.youtube.com/watch?v=wF8fVl32AHU

zdroj: coolsmartphone.com

ČLÁNKY:, ,

Diskuze

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Ip Man Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Ip Man
Ip Man

Tak tohle řešení mi teda příjde taky naprosto zbytečný a musím tak souhlasit s autorem článku, protože buť to budu mít velký telefon a nebo malý ještě možná že by to bylo součástí balení tak jako jsou třeba sluchátka a nebo nabíječka, ale o tom pochibuju a už vidím tu cenu že bych si za to opravdu pořídil další třeba právě menší telefon !

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Aplikace QRecorder skrývá vir, dejte si na ni pozor

Aplikace QRecorder skrývá vir, dejte si na ni pozor

DNES  |  Pavel Kreuziger  |  diskuze (0)

Analytici firmy ESET varovali veřejnost před nebezpečnou mobilní aplikací pro nahrávání hovorů QRecorder, kterou si můžete stáhnout i na…

První Samsungy se čtečkou v displeji budou Galaxy P30 a P30+

První Samsungy se čtečkou v displeji budou Galaxy P30 a P30+

DNES  |  Pavel Kreuziger  |  diskuze (0)

Samsung Galaxy S10 připomíná desáté výročí vlajkové řady smartphonů jihokorejského výrobce. Takže byste asi čekali, že půjde o první…

Shazam již patří pod Apple. Jaké proběhnou změny?

Shazam již patří pod Apple. Jaké proběhnou změny?

DNES  |  Vlastimil Šlosar  |  diskuze (1)

Na Vánoce to bude rok, co Apple oznámil koupi hudební aplikace Shazam. Nyní je akvizice u konce a Shazam…

Mobilní zobrazení