Mobilizujeme.cz

HTC Mini: dálkové ovládání k HTC Butterfly

  |  1 komentář  |  autor:

Smartphony se neustále zvětšují. Téměř každý výrobce již představil přístroj s úhlopříčkou, jež překračuje velikost 5″. Ne každému však taková velikost vyhovuje pro veškerou práci, ale přesto touží po velkém displeji. HTC nyní přišlo se zajímavým, ačkoliv trochu krkolomným řešení tohoto problému.

HTC Butterfly M7, který se stal novou vlajkovou lodí, může pro někoho být příliš velkým přístrojem. Jiní však preferují displej větších rozměrů, a tak jim používání takového přístroje vyhovuje. Jsou ale i tací, kteří stojí někde ve středu. Chtějí si dopřát luxus obřího displeje, ale při telefonování, nestojí o to u ucha držet 5″ pádlo.

htc-mini-0

HTC přináší řešení v podobě přístroje HTC Mini. Jedná se v podstatě o dálkové ovládání k přístroji Butterfly. Designem mi připomíná zeštíhlený a zúžený přenosný telefon od pevné linky. Jednoduše ho spárujete se svým Butterfly přes NFC a můžete ho začít používat, jak jen vaše hrdlo ráčí.

Je možné provozovat hovory, pravděpodobně i číst SMS zprávy. Dále je také možnost ovládat dálkově některé aplikace, jako je například fotoaparát či přehrávání videa. To se hodí, pokud máte smartphone připojený k televizi a chcete ovládat video na dálku. Butterfly se dá novým přístrojem i prozvánět, takže pokud nevíte, kam jste mobil založili, budete mít jednodušší hledání. Pokud však ztratíte oba, máte smůlu.

Jedná se o zajímavý přístroj, vyvaroval jsem se ale tento počin označit frází elegantní řešením, jelikož mi přijde poněkud krkolomné používat dva přístroje současně. Nuže posuďte sami. Pro doplnění informací, které většina z vás ale bude vnímat pouze očima, jelikož následující video je v Čínštině, můžete shlédnout krátké představení HTC Mini.

http://www.youtube.com/watch?v=wF8fVl32AHU

zdroj: coolsmartphone.com

ČLÁNKY:, ,
Recenze Elephone P8: kterak hmota zvítězila nad duchem

Recenze Elephone P8: kterak hmota zvítězila nad duchem

DNES  |    |  diskuze (0)

Špičkové parametry zabalené do levné škatulky – kdo by odolal? Že ani čínský původ už není na závadu? Elephone P8 vypadá tak zázračně,…

Malým dětem nedávejte telefon, zkuste raději chytrou hračku

Malým dětem nedávejte telefon, zkuste raději chytrou hračku

VČERA  |    |  2 komentáře

Dávat telefon už malému dítěti odborníci nedoporučují. Co je ovšem jednoznačně vhodné, jsou různé hračky. A pokud nechcete zůstat jen u těch…

U iPhonu 8 zaplatíte víc za výměnu zadního než předního skla

U iPhonu 8 zaplatíte víc za výměnu zadního než předního skla

VČERA  |    |  9 komentářů

Při pohledu na zadní kryt nového iPhonu 8 a 8 Plus musí každého bezpodmínečně zaujmout jeho lesk. Už jen při pomyšlení, že…

Mobilní zobrazení