Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Huawei P20 | malý iPhone | superphone budoucnosti | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

HTC Eye Experience: Promění váš telefon v selfie mašinu

  |  1 komentář  |  autor: Jiří Smutný

HTC v současné době představila tři významné novinky: kompaktní kameru HTC Re, voděodolný selfie telefon HTC Desire Eye a vylepšenou vlajkovou loď HTC One (M8 Eye). Společně s těmito přístroji uvedla i novou aplikaci pro pořizování fotografií: HTC Eye Experience. Málokdo ví, co vlastně umí, ale HTC to nyní prezentuje na několika svých videích.

Detekce Obličeje (Face Tracking) a Sdílení Obrazovky (Screen Share)

Funkce Detekce Obličeje napomáhá zvyšovat kvalitu videa při video chatu. Kamera totiž ostří váš obličej, i když se pohnete, vstanete atp. Při hovoru dokáže takto detekovat až čtyři tváře, které jsou poté zasazeny do mřížky. Sdílení Obrazovky využijete např. při prezentaci fotek přátelům během hovoru. Oni pak vidí obrazovku vašeho telefonu.

Automatické Selfie (Auto Selfie) a Hlasové Selfie (Voice Selfie)

Funkce Auto Selfie potěší milovníky selfie fotek. V daném režimu si můžete zvolit, za jakých podmínek se má selfie fotka sama pořídit. Máte na výběr několik možností: úsměv, pohled do kamery, dokud se bílý box nezabarví do zelena, nebo říci „Capture“ („Vyfoť“) či „Cheese“ („Sýr“) pro fotku, „Action“ („Akce“) pro video v případě Hlasového Selfie.

Rozdělený Snímek (Split Capture)

Pomocí Rozděleného Snímku budete moci fotografovat či natáčet zároveň předním a zadním fotoaparátem. Je to funkce podobná té u přístrojů Samsung, jen obrazovka je rozdělená na dvě půlky.

Retuše (Live Makeup)

Díky funkci Retuše si při focení vaší selfie můžete nastavit, jak moc chcete svůj obraz vyhladit, vyretušovat. Úroveň úpravy si každý může naladit podle svého gusta na základě posunu po určené úsečce.

Sjednocení Tváří (Face Fusion)

Funkce Sjednocení Tváří přináší další zajímavou vlastnost na pole focení s přístroji HTC. Stačí mít k dispozici dva snímky obličejů, jeden, který bude přetvořen a druhý, jež poslouží k přeměně druhého. Opět poté tahem po čáře určujete úroveň sjednocení.

HTC Eye Experience může přitáhnout některé zákazníky na stranu taiwanské firmy. Jedná se o zajímavé řešení, které přidá k focení jistou míru kreativity a rozšířené možnosti. Jak se vám nové funkce líbí? Může pomoci HTC najít nové zákazníky?

Zdroj: AndroidAuthority

ČLÁNKY:, , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
LV
LV

Face fusion mě zcela vyděsil. Ne kvůli funkci, ale kvůli výýsledku.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Letos mají dorazit tři nové iPhony, včetně "levného" iPhonu X

Letos mají dorazit tři nové iPhony, včetně „levného“ iPhonu X

DNES  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Do příští konference WWDC ještě nějaký ten čas zbývá, je však pochopitelné, že se do popředí dostávají spekulace ohledně nových iPhonů,…

Nejvýkonnější telefon míří do ČR, vyjde jen na 12 790 Kč

Nejvýkonnější telefon míří do ČR, vyjde jen na 12 790 Kč

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

V České republice se bude oficiálně prodávat nový špičkově vybavený smartphone značky Honor, který během únorového měření v žebříčku Antutu dosáhl…

Recenze Samsung Galaxy S9+ vs Galaxy S9: je větší lepší?

Recenze Samsung Galaxy S9+ vs Galaxy S9: je větší lepší?

DNES  |  Tomáš Drahoňovský  |  diskuze (0)

Je to téměř rok, co se v Samsungu rozhodli kráčet ve stopách rivala z Cupertina a uvádět každý rok dva špičkové modely: nakynulou…

Mobilní zobrazení