Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon + vánoční speciál | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace

HTC 7 Surround a 7 Pro – Windows Phone 7 neurčené pro český trh

  |  komentovat  |  autor: Jindřich Srb

HTC 7 Surround a 7  Pro je dvojice telefonů s Windows Phone 7, které do Česka nezamíří. Obrovská škoda, každý z nich má co nabídnout – speciální výsuvný reproduktor a klasickou QWERTY klávesnici. Funkční výbava je téměř stejná jako u modelů 7 Mozart, 7 Trophy a HD7.

HTC Surround – není určen pro český trh. Tak tuhle větu jsme mohli spatřit při prezentaci nových HTC s Windows Phone 7. Telefon má přitom co nabídnout a pro české uživatele by byl zajímavý. Speciální výsuvná konstrukce totiž nese obří reproduktor táhnoucí se po celé jedné délce boční hrany a výklopný stojánek, který telefon udrží v pozici pro lepší sledování videí či pro poslech hudby.

Parametry telefonu jsou podobné dalším novým HTC – 1 GHz procesor, 576 MB RAM, 512 MB ROM, vnitřní paměť 8GB, kvalita zvuku Dolby Mobile a SRS. Právě zvuk bude u modelu Surround předností, jak napovídá už jeho název. Rozměry přístroje jsou 119,5 x 61,5 x 12,97 mm a hmotnost 165 gramů. Displej má úhlopříčku 3,8″, rozlišení WVGA (480 x 800 px) a zobrazuje 16 milionů barev, podporuje Multi-touch. Datové parametry telefonu čítají GPRS, EDGE, HSPA, bezdrátové Wi-Fi (802.11 b/g/n) a Bluetooth 2.1. GPS spolupracuje s mapami Bing a využívá také digitální kompas. Nechybí také 3,5 mm konektor Jack.

Funkce telefonů s Windows Phone 7 jsou shrnuty ve článku Windows Phone 7 – podrobné informace a informační embargo.

HTC 7 Pro – není určen pro čeký trh. Druhý telefon HTC s Windows Phone 7, který nebude oficiálně brázdit český trh, je model 7 Pro. Jedná se o telefon s výsuvnou QWERTY klávesnicí, podobný např. HTC Touch Pro 2. Displej má úhlopříčku 3,6″, WVGA rozlišení, Multi-touch, 16 milionů barev, senzory jasu a vzdálenosti, akcelerometr. Chod systému zajišťuje 1 GHz procesor, 576 MB RAM, k dispozici je 512 MB ROM a 16GB vnitřní paměti. Telefon pracuje v sítích CDMA, proto podpora dat EVDO Rev.A. Ty doplňuje bezdrátové Wi-Fi a Bluetooth 2.1.

Zadní straně telefonu dominuje 5 Mpx fotoaparát s autofocusem a LED bleskem. Kvůli podpoře pouze sítí CDMA je jeho dostupnost celosvětově značně omezená. Radost mohou mít v Americe.

ČLÁNKY:,
Spekulace kolem Surface Phonu od Microsoftu znovu ožívají

Spekulace kolem Surface Phonu od Microsoftu znovu ožívají

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

S trouchou nadsázky lze říct, že bavit se o Suface Phonu je jako bavit se o císařových nových šatech. I když…

Leagoo S9 bude mít vyříznutý displej, stejně jako iPhone X

Leagoo S9 bude mít vyříznutý displej, stejně jako iPhone X

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Byla to jen otázka času, kdy přijde některý „ze známějších“ čínských výrobců a okopíruje charakteristický výřez displeje nového iPhonu X. Podobností…

App Store nyní umožňuje předobjednávky aplikací

App Store nyní umožňuje předobjednávky aplikací

DNES  |  Jakub Mokříš  |  diskuze (0)

Tvůrci aplikací dostali skvělou možnost, jak zvýšit své šance na úspěch na App Store, kde je samozřejmě obrovská konkurence. Apple oznámil,…

Mobilní zobrazení