Mobilizujeme.cz

HP TouchPad v redakci – ptejte se na tablet s webOS 3.0

  |  28 komentářů  |  autor:

HP TouchPad je prvním a zároveň posledním tabletem s operačním systémem  webOS 3.0, který HP vyšlechtilo do skvělé a hlavně použitelné podoby. Zájem o tablet však nebyl dostatečný, stejně jako o modely Veer a Pre 3, a tak nastal v Americe pomalu státní svátek s výprodejem tabletů za cenu 99 dolarů. Byli jsme u toho a jeden tablet HP TouchPad si vezeme do Česka. Ptejte se nás proto na tento tablet, pokud vás cokoliv zajímá.

V redakci pro vás neustále testujeme nejnovější a nejzajímavější telefony a tablety na trhu. Tentokrát se můžeme právem pyšnit tabletem HP TouchPad, který se nám podařilo souhrou mnoha okolností pořídit v USA za bezkonkurenční cenu 99 dolarů. HP totiž oznámilo konec výroby telefonů s webOS a zareagovalo tak i snížením ceny tabletu HP TouchPad z původních 399 dolarů (16GB verze) / 499 dolarů (32 GB verze) na luxusních 99 / 149 dolarů. Víkend snů tak zažili statisíce amerických občanů, kteří neváhali a tablet zakoupili.

TIP: přečtěte si hotovou recenzi revolučního tabletu HP TouchPad.

HP TouchPad je tablet s 9,7″ dotykovým kapacitním displejem, s rozlišením XGA (1024 x 768 px). Na první pohled zaujme precizní lesklá konstrukce s oblými hranami, 3,5 mm Jackem a microUSB konektorem v konstrukci. V tabletu běží operační systém webOS 3.0, s nimž mělo HP donedávna velké plány v souvislosti s uváděním v počítačích a dalších zařízeních. Nic z toho se nakonec ale konat nebude, protože o tablet i telefony zkrátka nebyl zájem.

 

Podívejte se na oficiální video s krátkou prohlídkou systému webOS 3.0

http://www.youtube.com/watch?v=rJtShsHUWgE

HP TouchPad má nejblíže k Apple iPadu, nicméně díky vlastnímu pojetí a designu na něj Apple dosud nereagoval nějakou stížností o kopírování. Revoluční systém s funkcemi jakou Touch-To-Share a intuitivním prostředím mohl iPadu slušně zavařit. Nakonec se tak stalo, protože se dostal do výprodeje za neuvěřitelnou částku. Lidé jich za víkend v USA a Kanadě nakoupili přes půl milionu kusů. Jeden kousek patří i nám, což dokládá následující účtenka z obchodu Best Buy.

Jelikož máme HP TouchPad u sebe, můžete začít pokládat své dotazy do diskuze pod článkem, kde budeme průběžně odpovídat. Do redakce se tablet dostane ke konci srpna, kdy se vracíme do Česka.

ČLÁNKY:, ,
Lamborghini má nový luxusní smartphone. Jmenuje se Alpha One

Lamborghini má nový luxusní smartphone. Jmenuje se Alpha One

DNES  |    |  diskuze (0)

Značky nás obklopují na každém kroku. Pokud si nějakou oblíbíme, snažíme se ji věnovat co možná nejvíce. Pijeme kávu jedné značky, kouříme…

5 nejpopulárnějších čínských chytrých hodinek

5 nejpopulárnějších čínských chytrých hodinek

DNES  |    |  2 komentáře

Asi už víte, že nákupem elektroniky přímo z Číny se dá někdy docela slušně ušetřit. Dnes se podíváme na chytré hodinky, které…

Známe ceny chystaných Xperií XZ1 a XZ1 Compact

Známe ceny chystaných Xperií XZ1 a XZ1 Compact

DNES  |    |  diskuze (1)

Jak už je u japonského výrobce mobilních telefonů Sony zvyklostí, tak i letos představí v pořadí již druhou vlajkovou loď společně s…

Mobilní zobrazení