Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | bezrámečkové telefony | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

GSMA Awards 2012 – vyhrál Samsung, ale i Nokia a Apple (MWC 2012)

  |  4 komentáře  |  autor: Jakub Vrbacký

Včera večer v Barceloně proběhlo vyhlášení vítězů Global Mobile Awards 2012. Dvě z nejdůležitějších ocenění získal Samsung, další potom Nokia, Apple, ale třeba i studio Rovio za titul Angry Birds či Google za nejlepší službu.

Včerejší noc v Barceloně byla i slavnostní. Proběhlo vyhlášení vítězů Global Mobile Awards 2012. O nominacích jsme vás informovali ještě před zahájením MWC 2012 v tomto článku a nyní vám přinášíme výsledky.

V nejzajímavější kategorii – nejlepší výrobce – zvítězil Samsung, který k tomu přidal vítězství i v kategorii nejlepší smartphone, kde Samsung Galaxy S II porazil Lumii 800, Galaxy Nexus či iPhone 4S. Nokia si tak alespoň spravila chuť v kategorii nejlepší entry-phone, kde zvítězila Nokia C3-00. Zde měli finové i nejvíce nominací. Nejlepším tabletem se potom stal iPad 2.

  

Další zajímavou kategorií pro nás může být nejlepší aplikace, kde zvítězilo studio Rovio s titulem Angru Birds Rio. V kategorii nejlepší služba zvítězily Google mapy, a Google přidal ještě jedno vítězství – v kategorii nejpokrokovější aplikace zvítězila aplikace SwiftKey.

Pokud chcete nahlédnout pod pokličku celého klání, podívejte se na kompletní list nominací i na kompletní list vítězů.

ČLÁNKY:, , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
JohnyAsbest
JohnyAsbest

to je fakt síla, mobil roku 2012 je Samsung ? to museli být všichni novináři ožralí….jinak to není možné.

Jindřich Srb
Jindřich Srb

Vybírá se z modelů, které byly nominovány ještě před vypuknutím kongresu, proto zde nemohly být současné špičky, které známe pár hodin. Z nich se bude vybírat za rok :)

MK
MK

Tak je všeobecně známo, že galaxy s2 má před ostatními takový náskok, že zvítězil. Novinky, které byly představeny jsou už lepší, ale asi se nezůčastnily.

JohnyAsbest
JohnyAsbest

zajímavé, že v hodnoceních hardwaru už zaostává ve všech oblastech za Sony Xperia S, HTC One X, Huawei Ascend D quad…., LG Optimus 4X HD, Panasonic Eluga, Asus Padfone, Samsung Galaxy Nexus, HTC One S, Motorola Razr a další desítka těžce dýchá na záda, Z těchto se prodávají ofiko Galaxy Nexus, Motorola Razr, Sony Xperia S……..Vaše nadšení pro Samsung vám tím neberu.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Letošní WWDC? První červnový týden a opět v San Jose

Letošní WWDC? První červnový týden a opět v San Jose

DNES  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Ačkoliv se společnost Apple stále vyvíjí dopředu a inovuje, v jádru se jedná o tradicionalisty, kteří se drží zajetých pořádků. Jedním…

Z těchto cen Samsungu Galaxy S9 a S9+ vám spadne brada

Z těchto cen Samsungu Galaxy S9 a S9+ vám spadne brada

VČERA  |  Pavel Kreuziger  |  18 komentářů

Když se podíváme po světě, kolik kde stojí iPhony, bývají zpravidla těmi nejdražšími zeměmi Itálie, Norsko a možná Brazílie, kde tento…

Problémy pro Samsung? Apple citelně snižuje výrobu iPhonu X

Problémy pro Samsung? Apple citelně snižuje výrobu iPhonu X

VČERA  |  Tomáš Richter  |  diskuze (1)

Apple podle posledních zpráv omezuje výrobu svého výročního telefonu iPhone X a Samsungu se kupí zásoby OLED displejů na skladě. Hlavní…

Mobilní zobrazení