Google chystá Android 4.4.3, očekáváme především opravy chyb

31. 3. 2014  |  Lukáš Grygarčík  |  komentovat

Google chystá aktualizaci svého operačního systému Android. Nová verze ponese označení 4.4.3 KitKat a dočkáme se předevšm oprav poměrně velkého množství chyb.

Už nějakou dobu se mluví o tom, že se v blízké době dočkáme aktualizace operačního systému Android. Nová verze ponese označení 4.4.3 a očekávají se především drobné opravy mnoha chyb. S novými funkcemi tak nejspíše nepočítejme.

Android 4.4.3

A čeho bychom se vlastně měli v nové verzi Androidu 4.4.3 KitKat dočkat? Nejvíce se mluví o opravách chyb v oblasti fotografování. Především se pak jedná o zlepšení ostření v aplikaci Fotoaparát v klasickém a HDR režimu a o odstranění dalších drobných chyb v aplikaci. Další opravy se týkají výpadků při používání datových přenosů, Bluetooth, náhodných restartů zařízení, chyb při připojování na Wi-Fi či správy napájení displeje a grafu přenesených dat.

Další problém, který by měl být vyřešen, se týká procesu „mm-qcamera-daemon“, který by měl být optimalizován a neměl by už zatěžovat procesor a vybíjet baterii. V něposlední řadě se pak hovoří o odstranění chyb v aplikacích Email/Exchange, Kalendář, MMS, Lidé/Telefon/Kontakty, DSP, IPv6 či VPN a čeká nás samozřejmě také mnoho dalších, blíže nespecifikovaných oprav napříč celým systémem, včetně těch bezpečnostních.

Tip: Nepřehlédněte naší recenzi LG Nexusu 5, prvního telefonu s Androidem 4.4 KitKat

Zatím není jasno v tom, kdy bude aktualizace vydána, ale vzhledem k tomu, kolik již o ni máme informací a jakým tempem se objevují další a také vzhledem k tomu, že aktualizace je již testována některými zaměstnanci Googlu, vypadá to, že bychom se mohli dočkat již brzy.

Zdroj: Android Police via: PhoneArena

Články: , , , ,

Komentujte

avatar
Tip: Pro hlasování v diskuzi se musíte přihlásit, či nejprve registrovat

NOVÉ ČLÁNKY

Chytré hodinky Oukitel W1: základní hodinky pro nenáročné

Chytré hodinky se krátce po svém nástupu na trh staly naprostým hitem. Je trendy mít hodinky s displejem, které vám změří fitness aktivitu, srdeční… (diskuze 0)

sponzorovaný obsah  |   publikováno: DNES

Mobilní hra PUBG zaznamenala 100 milionů stažení

Tato populární hra má za sebou masivní úspěch na PC, a teď drtí rekordy i na smartphonech. Tip: První vlna pozvánek do Fortnite míří… (diskuze 1)

Jakub Mokříš  |   publikováno: DNES

Jaké smartphony dostanou nový Android 9 Pie?

Google nezahálel ani letos a po celkově vydařeném Androidu 8.0 Oreo se předvedl s úplně novou verzí svého operačního systému. Jmenuje se Android 9… (diskuze 5)

Jakub Fišer  |   publikováno: DNES

Sony Xperia XA3 se zjevila v benchmarku se Snapdragonem 660

Benchmarkem Geekbench prošlo zařízení s označením Sony H4493; nejspíš jde o Xperii XA3 nebo některou z jejích variant (Plus/Ultra). Telefon je jako první od Sony poháněn… (diskuze 0)

Pavel Kreuziger  |   publikováno: DNES

Google vytasil odlehčený Android Pie Go: více místa i výkonu

Po úspěšném startu Androidu 9 Pie se Google chce obrátit na ty nejméně náročné. A tak stejně jako vloni, kdy vydal Android Oreo Go… (diskuze 0)

Jakub Fišer  |   publikováno: DNES
Dodržujeme pravidla o ochraně osobních údajů.
K analýze návštěvnosti a personalizaci reklam používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Klasické zobrazení