Google chystá Android 4.4.3, očekáváme především opravy chyb

31. 3. 2014  |  Lukáš Grygarčík  |  komentovat

Google chystá aktualizaci svého operačního systému Android. Nová verze ponese označení 4.4.3 KitKat a dočkáme se předevšm oprav poměrně velkého množství chyb.

Už nějakou dobu se mluví o tom, že se v blízké době dočkáme aktualizace operačního systému Android. Nová verze ponese označení 4.4.3 a očekávají se především drobné opravy mnoha chyb. S novými funkcemi tak nejspíše nepočítejme.

Android 4.4.3

A čeho bychom se vlastně měli v nové verzi Androidu 4.4.3 KitKat dočkat? Nejvíce se mluví o opravách chyb v oblasti fotografování. Především se pak jedná o zlepšení ostření v aplikaci Fotoaparát v klasickém a HDR režimu a o odstranění dalších drobných chyb v aplikaci. Další opravy se týkají výpadků při používání datových přenosů, Bluetooth, náhodných restartů zařízení, chyb při připojování na Wi-Fi či správy napájení displeje a grafu přenesených dat.

Další problém, který by měl být vyřešen, se týká procesu „mm-qcamera-daemon“, který by měl být optimalizován a neměl by už zatěžovat procesor a vybíjet baterii. V něposlední řadě se pak hovoří o odstranění chyb v aplikacích Email/Exchange, Kalendář, MMS, Lidé/Telefon/Kontakty, DSP, IPv6 či VPN a čeká nás samozřejmě také mnoho dalších, blíže nespecifikovaných oprav napříč celým systémem, včetně těch bezpečnostních.

Tip: Nepřehlédněte naší recenzi LG Nexusu 5, prvního telefonu s Androidem 4.4 KitKat

Zatím není jasno v tom, kdy bude aktualizace vydána, ale vzhledem k tomu, kolik již o ni máme informací a jakým tempem se objevují další a také vzhledem k tomu, že aktualizace je již testována některými zaměstnanci Googlu, vypadá to, že bychom se mohli dočkat již brzy.

Zdroj: Android Police via: PhoneArena

Články: , , , ,

Komentujte

avatar
Tip: Pro hlasování v diskuzi se musíte přihlásit, či nejprve registrovat

NOVÉ ČLÁNKY

Oppo Find X Lamborghini Edition: když chcete něco víc

Čínské Oppo se toho rozhodně nebojí. Včera ukázalo zbrusu nový vlajkový model Oppo Find X, kterým si chce prorazit cestičku k zákazníkům v Evropě…. (diskuze 1)

Jakub Fišer  |   publikováno: DNES

Facebook má umělou inteligenci, která vám doslova otevře oči

Asi každý z nás zná situaci, kdy fotíte skupinovou fotku, a po pořízení se půlka fotografovaných dívá mimo objektiv a druhá půlka zrovna mrkla…. (diskuze 0)

Vlastimil Šlosar  |   publikováno: DNES

Xiaomi představí Redmi 6 Pro a Mi Pad 4 již 25. června

Po oznámení Redmi 6 a Redmi 6A přijde vrchol nabídky a to největší z trojice – model Redmi 6 Pro. Těšit se na něj… (diskuze 0)

Jakub Mokříš  |   publikováno: VČERA

Motorola Moto One Power se ukazuje na prvních fotkách

Před nedávnem jsme informovali o úniku specifikací pro chystaný telefon Motoroly s názvem Moto One Power. Dnes se nám do rukou dostávají fotografie, které… (diskuze 0)

Vlastimil Šlosar  |   publikováno: VČERA

Známe podobu chystaného telefonu Xiaomi Mi Max 3

Posledních několik dní se na internetu objevuje stále více spekulací o chystaném modelu Xiaomi Mi Max 3. Včera jsme se dokonce dozvěděli specifikace. Nyní… (diskuze 2)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: VČERA
Dodržujeme pravidla o ochraně osobních údajů.
K analýze návštěvnosti a personalizaci reklam používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Klasické zobrazení