Mobilizujeme.cz

Finalní podoba LG G3? Malé rámečky a ultratenké provedení.

  |  komentovat  |  autor:

Evleaks přinesl dvojici obrázků zachycujících údajně finální podobu očekávané vlajkové lodi LG G3. Těšte se na malé rámečky kolem displeje a ultratenké provedení.

Na dvojici obrázků (černé a bílé provedení) to vypadá, že je LG G3 schovaný v ochranném pouzdře, i přesto působí velmi tence. Zdrojem snímku je bohužel neuvedený tip pro zdroj evleaks, takže pravost tohoto úniku není ověřena. Shoduje se ale s dosavadními úniky snímků a informací.

Po vzoru loňského LG G2 přinese novinka tzv. beztlačítkový design, kdy na čelní straně ani po bocích nenajdete jediné tlačítko. Na zadní straně si můžete všimnout klasické vypínací klávesy s dvojici doplňkových tlačítek pro regulaci hlasitosti a další funkce, či fotoaparát s dvojitým LED bleskem. Vedle fotoaparátu nalevo je pak možná senzor otisků prstů. Na horní straně nechybí infraport.

Podle dosavadních informací se LG G3 stane prvním telefonem výrobce s QHD displejem (rozlišení 1440 x 2560 px). Dále by ve výbavě neměl chybět 4-jádrový procesor Snapdragon 801 či 805, 3 GB RAM a Android 4.4 KitKat s novou verzí firemní grafické nadstavby LG.

Na oficiální představení LG G3 by mělo dojít 27. května. Úniky kolem tohoto modelu jsou zajímavé i z toho důvodu, že příští generace Nexusu, zřejmě označovaná jako Nexus 6, bude vycházet právě z LG G3.

zdroj: evleaks

ČLÁNKY:,
LG Q6 je bezrámečkový telefon pod 10 tisíc. Známe i dostupnost

LG Q6 je bezrámečkový telefon pod 10 tisíc. Známe i dostupnost

VČERA  |    |  4 komentáře

Na český trh oficiálně míří očekávaný a poměrně dost zajímavý smartphone jihokorejského výrobce. Nové LG Q6 přináší zejména prémiový bezrámečkový design –…

Dočkáme se modulárního smartphonu od Samsungu?

Dočkáme se modulárního smartphonu od Samsungu?

VČERA  |    |  diskuze (0)

Svůj modulární telefon má již několik společností. Patří mezi ně například Motorola nebo LG. Oba výrobci přišli s odlišným řešením modularity. Některé…

Microsoft se opět snaží "modernizovat" Skype pro iPhone

Microsoft se opět snaží „modernizovat“ Skype pro iPhone

VČERA  |    |  diskuze (0)

Nedávno jsem zkritizoval Microsoft za jeho přístup ke Skypu. Jak je pro redmondského giganta typické, dokud se tento jednoduchý a populární komunikační…

Mobilní zobrazení