Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon + vánoční speciál | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace

Dvousimkové verze Samsungu Galaxy Y a Galaxy Y Pro s přízviskem DuoS

  |  komentovat  |  autor: Jakub Vrbacký

Samsung se, stejně jako další výrobci,rozhodl vyjít vstříc uživatelům, kteří chtějí skloubit svůj osobní a pracovní život, nebo jednoduše využívat dvě SIM karty. Příchází proto s evolucí svých starších modelů Galaxy Y a Galaxy Y Pro. Nové modely nesou přidané slovo DuoS v názvu.

Samsung dnes oficiálně představil dvojici staronových modelů s podporou dvou SIM karet. Jedná se o modely Samsung Galaxy Y DuoS a Samsung Galaxy Y Pro DuoS. Proč říkám staronové? Protože v 99 % nejde o nic jiného, než o evoluci původních modelů Samsung Galaxy Y a Samsung Galaxy Y Pro, které dostaly pouze podporu dualSIM. Jediným rozdílem oproti původním modelům je tedy nápis DuoS na čelní straně obou modelů, jiné rozmístění čidel a podle některých zahraničních serverů pak ještě nárůst kapacity baterie z 1200 mAh na 1300 mAh u Samsungu Galaxy Y Duos a z 1200 mAh na 1350 mAh u Samsungu Galaxy Y Pro DuoS. Oba modely běží na Androidu 2.3 Gingerbread.

Samsung Galaxy Y Pro DuoS přináší například 2,6″ dotykový displej, orientovaný na šířku (320 x 240 px), plnohodnotnou QWERTY klávesnici, rychlá data HSDPA, Wi-Fi, GPS, Bluetooth 3.0, 3 Mpx zadní fotoaparát a VGA přední kamerku (původní verze ji neměla), nebo třeba 800 MHz procesor.


Samsung Galaxy Y Pro DuoS  – oficiální fotografie

Samsung Galaxy Y DuoS přichází s naprosto totožnou výbavou, pouze displej má větší úhlopříčku, a to 3,14″. Rozlišení však zůstalo stejné, tentokráte však na výšku, tedy 240 x 320 px. Chybí zde přední kamerka pro videohovory, kterou bratranec s klávesnicí při evoluci obdržel.


Samsung Galaxy Y DuoS – oficiální fotografie 

Podle Samsungu budou oba modely dostupné od ledna 2012 v Evropě, Rusku, Latinské Americe, Asii, Africe a Číně. O ostatních trzích, i o ceně, nepadlo ani slovo. Ovšem vzhledem k předchozím modelům a nepříliš vyspělým parametrům čekáme cenu poměrně přívětivou.

ČLÁNKY:, ,

Diskuze

Komentujte

avatar
Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Google ukončuje projekt Tango. Jeho náhradou je ARCore

Google ukončuje projekt Tango. Jeho náhradou je ARCore

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Před třemi lety představil Google světu projekt Tango. Jedná se AR, jenž je určená pro smartphony. V reálném…

Vernee X: Infinity displej, čtečka tváře, či gigantických 6 200 mAh

Vernee X: Infinity displej, čtečka tváře, či gigantických 6 200 mAh

DNES  |  Martin Skořepa  |  2 komentáře

Nový smartphone od Vernee se drží posledních trendů a nezapomíná při tom na nízkou cenovku. Vernee X se…

První čtečku otisků prstů pod displejem přinese čínské Vivo

První čtečku otisků prstů pod displejem přinese čínské Vivo

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  2 komentáře

Společnost Synaptics je lídrem v oblasti biometrických technologií. Před pár dny pak představila snímač otisků prstů, který je…

Mobilní zobrazení