Mobilizujeme.cz

Dvousimkové verze Samsungu Galaxy Y a Galaxy Y Pro s přízviskem DuoS

  |  komentovat  |  autor:

Samsung se, stejně jako další výrobci,rozhodl vyjít vstříc uživatelům, kteří chtějí skloubit svůj osobní a pracovní život, nebo jednoduše využívat dvě SIM karty. Příchází proto s evolucí svých starších modelů Galaxy Y a Galaxy Y Pro. Nové modely nesou přidané slovo DuoS v názvu.

Samsung dnes oficiálně představil dvojici staronových modelů s podporou dvou SIM karet. Jedná se o modely Samsung Galaxy Y DuoS a Samsung Galaxy Y Pro DuoS. Proč říkám staronové? Protože v 99 % nejde o nic jiného, než o evoluci původních modelů Samsung Galaxy Y a Samsung Galaxy Y Pro, které dostaly pouze podporu dualSIM. Jediným rozdílem oproti původním modelům je tedy nápis DuoS na čelní straně obou modelů, jiné rozmístění čidel a podle některých zahraničních serverů pak ještě nárůst kapacity baterie z 1200 mAh na 1300 mAh u Samsungu Galaxy Y Duos a z 1200 mAh na 1350 mAh u Samsungu Galaxy Y Pro DuoS. Oba modely běží na Androidu 2.3 Gingerbread.

Samsung Galaxy Y Pro DuoS přináší například 2,6″ dotykový displej, orientovaný na šířku (320 x 240 px), plnohodnotnou QWERTY klávesnici, rychlá data HSDPA, Wi-Fi, GPS, Bluetooth 3.0, 3 Mpx zadní fotoaparát a VGA přední kamerku (původní verze ji neměla), nebo třeba 800 MHz procesor.


Samsung Galaxy Y Pro DuoS  – oficiální fotografie

Samsung Galaxy Y DuoS přichází s naprosto totožnou výbavou, pouze displej má větší úhlopříčku, a to 3,14″. Rozlišení však zůstalo stejné, tentokráte však na výšku, tedy 240 x 320 px. Chybí zde přední kamerka pro videohovory, kterou bratranec s klávesnicí při evoluci obdržel.


Samsung Galaxy Y DuoS – oficiální fotografie 

Podle Samsungu budou oba modely dostupné od ledna 2012 v Evropě, Rusku, Latinské Americe, Asii, Africe a Číně. O ostatních trzích, i o ceně, nepadlo ani slovo. Ovšem vzhledem k předchozím modelům a nepříliš vyspělým parametrům čekáme cenu poměrně přívětivou.

ČLÁNKY:, ,
Lamborghini má nový luxusní smartphone. Jmenuje se Alpha One

Lamborghini má nový luxusní smartphone. Jmenuje se Alpha One

DNES  |    |  diskuze (0)

Značky nás obklopují na každém kroku. Pokud si nějakou oblíbíme, snažíme se ji věnovat co možná nejvíce. Pijeme kávu jedné značky, kouříme…

5 nejpopulárnějších čínských chytrých hodinek

5 nejpopulárnějších čínských chytrých hodinek

DNES  |    |  2 komentáře

Asi už víte, že nákupem elektroniky přímo z Číny se dá někdy docela slušně ušetřit. Dnes se podíváme na chytré hodinky, které…

Známe ceny chystaných Xperií XZ1 a XZ1 Compact

Známe ceny chystaných Xperií XZ1 a XZ1 Compact

DNES  |    |  diskuze (1)

Jak už je u japonského výrobce mobilních telefonů Sony zvyklostí, tak i letos představí v pořadí již druhou vlajkovou loď společně s…

Mobilní zobrazení