Mobilizujeme.cz

Dotykové mobily LG – novinky Wink, Wink Style a Wink 3G

  |  1 komentář  |  autor:

LG představilo trojlístek nových dotykových telefonů, sjednocených do řady Wink. Modely T300 Wink, T310 Wink Style a T320 Wink 3G jsou běžně vybavené telefony s citelným zaměřením na mladší generace uživatelů.

Nejméně vybavený z trojice modelů je už dle názvu LG T300 Wink. Disponuje 2,4″ dotykovým QVGA displejem a jeho tělo je až nápadně podobné legendární sušence LG KP500 Cookie. Překvapivě nese klasický 3,5 mm konektor Jack pro připojení libovolných sluchátek, FM rádio a slot na microSD karty. Tyto tři vlastnosti budou typické pro všechny modely řady Wink.

LG T310 Wink Style má 2,8″ displej a specifický design, z něhož vyčnívají tři ovládací tlačítka ve zvolených barvách. V balení s telefonem by jich údajně mělo být několik. Další výbava je shodná s modelem T300 Wink. Údajně by neměl chybět ani klient Facebook pro snazší přístup ke svému účtu.

LG T320 Wink 3G má už dle názvu zastoupena rychlá data, ovšem zatím lze s jistotou potvrdit pouze UMTS, HSDPA LG nezmiňuje. Takže trochu zavádějící název telefonu. Další výbava je shodná s modelem T310 Wink Style. Nechybí akcelerometr pro automatické otáčení displeje na šířku.

Od LG je sice hezké, že uvádí nové dotykové telefony, nicméně by mohlo být sdílnější s parametry telefonů. Třeba rozměry, podpora dat, fotoaparát a další výbava není uvedena ani u jednoho modelu. Doufejme, že tento amatérský styl uvádění telefonů skončí a LG začne oficiálně představovat modely po vzoru jiných předních výrobců.

ČLÁNKY:,
Český designér vylepšil nevzhledný výřez displeje u iPhonu X

Český designér vylepšil nevzhledný výřez displeje u iPhonu X

DNES  |    |  2 komentáře

Dlouho očekávaný iPhone X představil Apple na konferenci před dvěma týdny a nikoho určitě nenechal chladným konečně nový design telefonu. Mimo jiné…

Nové Leagoo Kiicaa Mix nyní koupíte se slevou 30 dolarů

Nové Leagoo Kiicaa Mix nyní koupíte se slevou 30 dolarů

DNES  |    |  diskuze (0)

Získejte Leagoo Kiicaa Mix za pouhých 109,99 dolarů (sleva 30 dolarů) na stránkách Aliexpress. Kdy? 26. až 27. září 2017 Srovnání fotoaparátů: Kiicaa…

Apple Watch 3 na operačním sále: co všechno inženýři vymysleli?

Apple Watch 3 na operačním sále: co všechno inženýři vymysleli?

DNES  |    |  diskuze (0)

Zbrusu nová generace Apple Watch dorazí ke svým prvním zákazníkům v několika příštích dnech, zahraniční šťastlivci z oboru ji ale již mohou…

Mobilní zobrazení