Mobilizujeme.cz

Trendy: zpravodajství z MWC 2018 | jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Další Google Nexus bude od HTC nebo LG (aktualizováno)

  |  7 komentářů  |  autor: Jindřich Srb

Google Nexus S už je v prodeji nějaký ten čas, a tak se objevují spekulace o tom, kdo vyrobí v pořadí třetí telefon pro Google. Nabízí se opět HTC nebo LG. Předpokládá se, že by telefon měl být nasazen s verzí OS Android Ice Cream Sandwich a opět prodáván globálně, tak jako v případě Googlu Nexus S.

(29. května) Třetí telefon s označením Google Nexus by měl být podle serveru Techhog vyroben u HTC nebo LG. Jediná, dosud uniklá fotografie neznámého telefonu, nenaznačuje, který z výrobců to má být. Pod displejem by však měla být senzorová tlačítka, telefon disponovat verzí OS Android Ice Cream Sandwich, přední videokamerkou a rychlými daty HSPA+ (i CDMA verze).

Zatím se neví, jak se nový Google Nexus telefon bude jmenovat. První byl označen Google Nexus One, druhý Nexus S, třetí by analogicky mohl být Nexus 3, i když více bude záležet na samotném výrobci. Možná se setkáme třeba s Googlem Nexus 2X.

(7. června) LG přililo olej do ohně, když uvolnilo teaser zachycující tentýž telefon, jaký je spojován se třetím modelem Google Nexus, avšak spadající do řady Optimus. Konkrétně se o to zasloužil někdo z indonéské pobočky výrobce. Tak co, bude třetí telefon Google opravdu vyroben LG, nebo ne?

ČLÁNKY:, ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
adis002
adis002

jak všude říkám: 1) podle obrázku nejde zjistit, co je to za výrobce (navíc je to už jen podle oka fake)
2) sám GOOGLE před rokem říkal, že chce mít nexusy od jiných výrobců…

m@to
m@to

pred casom bol v plane aj SE v hladaciku googlu na nexus.

adis002
adis002

jenže nevím, jestli by SE při tom, co udělalo s androidími Xperiemi X10 a X8 zasloužilo dělat na novém Nexusu :)

erik
erik

Podle mýho by bylo nejideálnější ,kdyby výrobu nexusu dělal Samsung, jako jediný může telefonu dát skvělou prezentaci a také skvělý display Super AMOLED plus. Používám Nexus s Super amoled. Bydlím v Londýně ….a s každým s kým jsem mluvil o tom,kdo by měl táhnout nexus je Samsung ….

joch
joch

nejlepší by bylo, kdyby nexus dělal apple ;) :D

Kugi
Kugi

To by ten nexus stál 40 000:D

erik
erik

Jak jsem si myslel, tedy další Nexus bude zase od Samsungu, což jsem rád. Ten jediný dokáže dát exkluzivní display super amoled plus a také dobrou prezentaci.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Některé Pixely se přebíjí. Jedná se o nebezpečnou chybu

Některé Pixely se přebíjí. Jedná se o nebezpečnou chybu

DNES  |  Vlastimil Šlosar  |  diskuze (0)

Pixely od Googlu jako by byly prokleté. Koncem minulého roku prakticky každý týden vycházely nové zprávy ohledně dalších chyb…

Apple v tichosti vyvíjí nový microLED displej

Apple v tichosti vyvíjí nový microLED displej

DNES  |  Filip Matějka  |  diskuze (0)

Americká společnost se dosud o trh s displeji nijak zvlášť nezajímala. Vzpomeňme třeba odběr displejů od konkurenčního Samsungu, kdy…

Lenovo S5: moderní smartphone s přijatelnou cenou

Lenovo S5: moderní smartphone s přijatelnou cenou

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Číňané představili nový smartphone Lenovo S5, který se pokusí zaujmout moderním protáhlým displejem, solidní výbavou, nebo rozumnou cenou. Hned…

Mobilní zobrazení