Mobilizujeme.cz

Další díl hry na evoluci – SPORE Creatures na iPhone

  |  komentovat  |  autor:

Před pár dny EA vypustila druhý díl své slavné hry na evoluci Spore Creatures na Appstore a tak mohou začít všichni nadšenci s nakousnutými jablíčky začít stahovat.

V prvním dílu této evoluční hry Spore s přídomkem Origins („počátky“) jste si vytvořili jednoduchý organismus, vylepšovali jeho obranné a útočné mechanismy a žrali to, co je menší než jste byli vy nebo jste zemřeli. Celý děj tohoto dílu se odehrával v prostředí mikrobů. A kde první díl končí, tam druhý také začíná. A tak se společně se Spore Creatures a s našimi oblíbenými příšerkami dostáváme na souš.

Princip žití těchto malých tvorečků na souši není nikterak odlišný. Opět hledáte jídlo a kousky DNA a vyhýbáte se větším příšerám za účelem přežití a vývoje. Co by to byl ale vývoj bez změny obranných a útočných rysů, očí, barev, tvarů, končetin a tak dále. A aby byla hra ještě více zajímavější, EA Games udělala herní prostředí ještě více interaktivní. Můžete manipulovat s předměty, odtlačovat kameny či si je zase za sebou táhnout, lézt do nor a mnoho dalšího.

Všechen pohyb vaší příšerky se ovládá stejně jako v Origins. Zatímco vy naklápíte přístroj na příslušnou stranu, zabudovaný akcelerometr pohyb snímá a odesíla signál do hry. Pro lepší představu vytváření a vylepšování příšerek, tedy vývoje, a celkového ovládání jsme pro vás přichystali předváděci game-play video.

Stejně jako hra Spore Origins, tak také Spore Creatures je k sehnání na portálu AppStore pro mobilní telefon Apple iPhone či přehrávač iPod Touch. za necelých 7 dolarů. Kdo už  PC verzi hry Spore někdy hrál, nebo alespoň o ní už četl, ví, že zde na souši evoluce zdaleka nekončí. Tudíž předpokládáme, že postupem času EA vytvoří i další díl ze série Spore her na mobilní telefony.

zdroj: IntoMobile

ČLÁNKY:
Vyměněný displej vám může hacknout telefon

Vyměněný displej vám může hacknout telefon

DNES  |    |  diskuze (0)

Rozbil se vám při prázdninových radovánkách displej vašeho smartphonu? Tak si dejte pozor, jakým displejem ten rozbitý nahradíte. Může se vám totiž…

Recenze Samsung Galaxy J5 (2017): cesta do vyšších pater

Recenze Samsung Galaxy J5 (2017): cesta do vyšších pater

DNES  |    |  diskuze (0)

Galaxy J5 patří i ve své třetí iteraci – určené pro rok 2017 – mezi nejzajímavější telefony střední třídy. Je opět o…

Nomofobie: jak moc nám naše smartphony škodí?

Nomofobie: jak moc nám naše smartphony škodí?

DNES  |    |  diskuze (0)

Žijeme v době smartphonů, tabletů, chytrých hodinek, zkrátka mobilních technologií. Pokud chceme, jako jednotlivci, udržet krok se světem, tak dříve nebo později…

Mobilní zobrazení