Mobilizujeme.cz

Čtyři nové telefony Nokia – C1, C2 DualSIM a C1-01, C1-02

  |  1 komentář  |  autor:

Nokia představila nové levné telefony. Tři se jmenují C1 a doplňuje je číselný přídavek, C2 a C1 jsou první telefony Nokia s podporou dvou SIM karet.

Nokia uvádí nové levné telefony s označením C1 a C2. Nokia C1 a C2 jsou prvními telefony od finského výrobce s podporou dvou SIM karet. Varianty modelu  C1-00 a C1-01 mají pouze jeden slot na SIM kartu, zato se pyšní slotem na microSD karty (až 32GB), což je při ceně kolem tisíce Kč slušný základ.

Nokia C1 (C1-00) se objeví za cenu 30 Eur bez daní, což je za telefon s podporou dvou SIM karet cena skvělá. Obě SIM karty však nebudou moci být spuštěné zároveň, vždy bude potřeba přepnutí. Telefon se proto hodí spíše na cestování mezi státy. Výbava bude jinak shodná s následujícími telefony C1-01 a C1-02, vyjma baterie na vrchní hraně telefonu.


Nokia C1 (C1-00) – oficiální fotografie

Nokia C1-01 a Nokia C1-02 jsou verze klasické C1, ovšem bez podpory DualSIM. Výrobce u nich garantuje slot na microSD karty s podporou až 32GB. Ve výbavě je VGA fotoaparát, webový prohlížeč, data GPRS, FM rádio a klasický 3,5 mm konektor Jack, Nokia Messaging. Výdrž baterie by měla být až šest týdnů.


Nokia C1-01 – oficiální fotografie


Nokia C1-02 – oficiální fotografie

Nokia C2 (C2-00) má také dva sloty na SIM karty, avšak obě SIM karty mohou být k dispozici neustále, to je rozdíl oproti modelu C1. Obě telefonní čísla mohou přijímat SMS nebo volat. Jeden slot je umístěn pod baterií, druhý je dostupný bez nutnosti vyjmutí baterie, takže jednu kartu lze kdykoliv vyměnit za jinou, bez nutnosti telefon vypnout.


Nokia C2 (C2-00) – oficiální fotografie

Nokia C1 (C1-00) přijde s cenou zhruba 30 Euro, Nokia C1 (C1-02) za 35 Eur, Nokia C1 (C1-01) za 39 Eur a Nokia C2 (C2-00) za cenu 45 Euro. S dostupností už to je horší, zatímco Nokia C1 (C1-00) se objeví během třetího čtvrtletí roku, všechny ostatní modely až během čtvrtletí čtvrtého.

ČLÁNKY:
Android 8.0 Oreo je ke stažení, ale zatím jen pro vybraná zařízení

Android 8.0 Oreo je ke stažení, ale zatím jen pro vybraná zařízení

DNES  |    |  diskuze (0)

Krátké představení nové verze Androidu 8.0 Oreo s sebou přineslo i zásadní aktualizaci nové verze na první smartphony. Prozatím si sladkého Orea…

Známe datum uvedení očekávaného phabletu Huawei Mate 10

Známe datum uvedení očekávaného phabletu Huawei Mate 10

DNES  |    |  diskuze (0)

V současné době prodávaný phablet Huawei Mate 9, pyšnící se velice slušnou výbavou i na dnešní poměry, pomalu zlevňuje – a to může…

Xiaomi Redmi Note 5A: kvalitní selfie pro každého

Xiaomi Redmi Note 5A: kvalitní selfie pro každého

DNES  |    |  diskuze (0)

Společnost Xiaomi je se svou modelovou řadou Note mimořádně úspěšná, a to hlavně díky poměru cena/výkon. Proto není divu, že jsme se…

Mobilní zobrazení