Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon + vánoční speciál | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace

Cookoo watch 2. generace: Chytré hodinky s výdrží až 1 rok!

  |  1 komentář  |  autor: Luboš Srb

Cookoo watch 2. generace mají opět nenápadný design klasických analogových hodinek s ručičkami a přitom dokáží coby chytré hodinky upozorňovat na nové události. Které jiné chytré hodinky ale dokáží vydržet klidně 1 rok bez nabití?

První generace chytrých hodinek Cookoo, přezdívaných „kukačky“, vypadala a působila na ruce poměrně lacině. Letošní druhá generace se však poučila a díky hodnotnějším materiálům už působí podstatně lépe. Pro sportovní aktivity můžete u hodinek použít silikonový pásek, ve společnosti pak možná dáte raději přednost nylonovému pásku. Výrobce navíc dává na výběr z mnoha barev.

Nepřehlédněte: Recenze chytrých hodinek Cookoo watch: kukačky na ruku pro 21. století


Chytré hodinky s nylonovým páskem do společnosti

Cookoo watch 2. generace umí v podstatě to samé, co jejich předchůdce. Pomocí ikonek na displeji a vibrací dokáží upozorňovat na různé události, ať už jde o nové zprávy, hovor či aplikace třetích stran – Facebook, Twitter, Skype, WhatsApp a další. S hodinkami také můžete dálkově ovládat fotoaparát, hudební přehrávač či najít ztracený telefon. Tedy na chytré hodinky nic neobvyklého. Nově kukačky umějí na displeji ukázat, kdo volá a podle toho vás pak nechat rozhodnout, zda hovor vezmete nebo naopak odmítnete.


Chytré hodinky se silikonovým páskem pro sport

Pozornost si však zaslouží výdrž, kterou výrobce opět uvádí na půl roku až 1 rok. To většina chytrých hodinek zdaleka neumí. Tyhle kukačky zkrátka nejsou příliš náročné. V případě nižší úrovně baterie pak navíc rovnou vyměníte celou knoflíkovou baterii za novou.

Cookoo watch 2. generace využívají pro spojení s chytrým telefonem Bluetooth 4.0 a podle stránek výrobce jsou kompatibilní se zařízeními s iOS 7 (iPhone 4S, 5, 5S, 5C, iPad mini, iPad 4. a 5. generace a iPod touch 5. generace) a Androidem 4.3 a vyšším (Samsung Galaxy S5, S4, S4 Mini, S4 Active, Galaxy Note 3, Note 2, HTC One, LG Nexus 5, Nexus 4 Moto X, Sony Xperia, Huawei P7, Xiaomi Mi3 a HongMi).

Nové Cookoo watch 2. generace vycházejí na 150 dolarů, tedy asi 3 tisíce korun bez připočtení daní a dalších poplatků. Kdy se objeví v prodeji na českém trhu u některého z prodejců, však zatím není známo.

zdroj: Cookoo

ČLÁNKY:, , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
Třídit dle:   nejnovější | nejstarší | nejlépe hodnocené
Crozz
Crozz

Takhle si chytré hodinky představuji…

wpDiscuz
Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
V první polovině příštího roku přijde hned 6 nových telefonů Meizu

V první polovině příštího roku přijde hned 6 nových telefonů Meizu

DNES  |  Petr Louda  |  diskuze (0)

Přesto, že nejnovější přírůstek do rodiny Meizu M6S měl přijít příští týden, zdá se, že se jeho premiéra odloží na začátek…

Google Asistent konečně i na tabletech a starších telefonech

Google Asistent konečně i na tabletech a starších telefonech

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

Google Asistent byl původně exkluzivním pomocníkem pouze pro telefony řady Pixel, vzpomínáte? Postupně se pak dostal na další zařízení, která běžela…

Češi v roce 2017: zajímaly je nové iPhony, Fidget Spinner a další

Češi v roce 2017: zajímaly je nové iPhony, Fidget Spinner a další

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Google zveřejnil žebříčky pojmů, které Češi v roce 2017 nejčastěji hledali prostřednictvím Vyhledávače. A na předních pozicích se samozřejmě opět umístily…

Mobilní zobrazení