Mobilizujeme.cz

Cookoo watch 2. generace: Chytré hodinky s výdrží až 1 rok!

  |  1 komentář  |  autor:

Cookoo watch 2. generace mají opět nenápadný design klasických analogových hodinek s ručičkami a přitom dokáží coby chytré hodinky upozorňovat na nové události. Které jiné chytré hodinky ale dokáží vydržet klidně 1 rok bez nabití?

První generace chytrých hodinek Cookoo, přezdívaných „kukačky“, vypadala a působila na ruce poměrně lacině. Letošní druhá generace se však poučila a díky hodnotnějším materiálům už působí podstatně lépe. Pro sportovní aktivity můžete u hodinek použít silikonový pásek, ve společnosti pak možná dáte raději přednost nylonovému pásku. Výrobce navíc dává na výběr z mnoha barev.

Nepřehlédněte: Recenze chytrých hodinek Cookoo watch: kukačky na ruku pro 21. století


Chytré hodinky s nylonovým páskem do společnosti

Cookoo watch 2. generace umí v podstatě to samé, co jejich předchůdce. Pomocí ikonek na displeji a vibrací dokáží upozorňovat na různé události, ať už jde o nové zprávy, hovor či aplikace třetích stran – Facebook, Twitter, Skype, WhatsApp a další. S hodinkami také můžete dálkově ovládat fotoaparát, hudební přehrávač či najít ztracený telefon. Tedy na chytré hodinky nic neobvyklého. Nově kukačky umějí na displeji ukázat, kdo volá a podle toho vás pak nechat rozhodnout, zda hovor vezmete nebo naopak odmítnete.


Chytré hodinky se silikonovým páskem pro sport

Pozornost si však zaslouží výdrž, kterou výrobce opět uvádí na půl roku až 1 rok. To většina chytrých hodinek zdaleka neumí. Tyhle kukačky zkrátka nejsou příliš náročné. V případě nižší úrovně baterie pak navíc rovnou vyměníte celou knoflíkovou baterii za novou.

Cookoo watch 2. generace využívají pro spojení s chytrým telefonem Bluetooth 4.0 a podle stránek výrobce jsou kompatibilní se zařízeními s iOS 7 (iPhone 4S, 5, 5S, 5C, iPad mini, iPad 4. a 5. generace a iPod touch 5. generace) a Androidem 4.3 a vyšším (Samsung Galaxy S5, S4, S4 Mini, S4 Active, Galaxy Note 3, Note 2, HTC One, LG Nexus 5, Nexus 4 Moto X, Sony Xperia, Huawei P7, Xiaomi Mi3 a HongMi).

Nové Cookoo watch 2. generace vycházejí na 150 dolarů, tedy asi 3 tisíce korun bez připočtení daní a dalších poplatků. Kdy se objeví v prodeji na českém trhu u některého z prodejců, však zatím není známo.

zdroj: Cookoo

ČLÁNKY:, , ,
Samsung Galaxy Note 8 oficiálně: návrat zašlé slávy?

Samsung Galaxy Note 8 oficiálně: návrat zašlé slávy?

VČERA  |    |  diskuze (0)

Samsung si na dnešek připravil dlouho očekávanou konferenci Unpacked 2017, na které světu představil nejnovější model řady Galaxy Note s pořadovým číslem…

Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

VČERA  |    |  2 komentáře

Mnozí z vás jistě mají v paměti kauzu, kdy na internet hackeři vypustili velice intimní fotografie celebrit, ke kterým se dostali kvůli…

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

VČERA  |    |  diskuze (1)

U Samsungu najdeme řadu zajímavých a chytrých vychytávek, jednou z nich je rozhodně i produkt nazvaný DeX. Jedná se o inteligentní dokovací…

Mobilní zobrazení