Mobilizujeme.cz

Chystaná Xperia T od Sony zachycena na živých snímcích

  |  6 komentářů  |  autor:

Nový high-endový model vyvíjený japonskou společností Sony s označením Xperia T byl zachycen na živých snímcích. Spolu s uniklými technickými specifikacemi si navíc můžeme o tomto telefonu udělat poměrně komplexní představu.

Že Sony kuje pikle ohledně nového telefonu nejvyšší třídy, je nějakou dobu již poměrně dobře známo. Díky novým fotografiím a zevrubným parametrům však tento model dostává konkrétnější podobu. Zmiňované snímky pocházejí ze zahraničního serveru Nixanbal a je na nich detailně zachycen smartphone značky Sony s kódovým označením LT30p. V budoucnu jej však na pultech obchodů velmi pravděpodobně nalezneme pod názvem Sony Xperia T.

 

Uniklé hardwarové specifikace hovoří o displeji, jehož úhlopříčka se bude pohybovat okolo hranice 4,6″. Pravděpodobně se  bude jednat o panel typu LCD disponující unikátní technologií zvanou White Magic a HD (720p) rozlišením. Spekulace dále hovoří o dvoujádrovém procesoru Qualcomm Snapdragon S4 s jádrem Krait, který bude taktovaný na frekvenci 1,5 GHz.

Téměř s jistotou lze počítat s 1 GB RAM pamětí a 16 GB datovým úložištěm (rozšiřitelným pomocí microSD karet) či NFC čipem. Chloubou Xperie T by měl být také 13 Mpx fotoaparát, doplněný navíc o LED diodu. Softwarovou výbavu obstará Android ve verzi 4.0 či 4.1, což navíc potvrzuje absence hardwarových tlačítek, která jsou implementována přímo do samotného systému. Počítat také můžeme s grafickou nadstavbou přímo od Sony.

To je k technickým specifikacím pro tuto chvíli vše. Kompletní informace se o Xperii T s největší pravděpodobností dozvíme na chystaném veletrhu IFA v Berlíně, jehož začátek je naplánován na 29. srpen 2012. Odkud vás budeme samozřejmě živě informovat. Jestliže vás chystaná novinka zaujala, doporučujeme shlédnutí všech 35 fotografií přímo na webu Nixanbal.

Zdroj: Nixanbal

ČLÁNKY:, , ,
Samsung Galaxy Note 8 oficiálně: návrat zašlé slávy?

Samsung Galaxy Note 8 oficiálně: návrat zašlé slávy?

DNES  |    |  diskuze (0)

Samsung si na dnešek připravil dlouho očekávanou konferenci Unpacked 2017, na které světu představil nejnovější model řady Galaxy Note s pořadovým číslem…

Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

Lindsey Vonn někdo ukradl její nahé fotky z telefonu

DNES  |    |  2 komentáře

Mnozí z vás jistě mají v paměti kauzu, kdy na internet hackeři vypustili velice intimní fotografie celebrit, ke kterým se dostali kvůli…

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

Víte, co je to DeX? A čím se asi tak Samsung inspiroval? (video)

DNES  |    |  diskuze (1)

U Samsungu najdeme řadu zajímavých a chytrých vychytávek, jednou z nich je rozhodně i produkt nazvaný DeX. Jedná se o inteligentní dokovací…

Mobilní zobrazení