Mobilizujeme.cz

Česká pojišťovna představila mobilní aplikaci, která pomůže při nehodách

  |  7 komentářů  |  autor:

Česká pojišťovna dnes na tiskové konferenci představila mobilní aplikaci, která pomůže při dopravních nehodách. Aplikace zdarma dostupná pro telefony s operačním systémem Android a iOS nabízí vedle přehledného průvodce také možnost dopravní nehodu nahlásit.

Česká pojišťovna nabízí významné zjednodušení procesu nahlášení škody přímo z místa nehody prostřednictvím tzv. chytrého telefonu. Aplikace s názvem „Pojišťovna“ přináší jednoduchého průvodce situací po dopravní nehodě, který poradí, jak správně postupovat (např. kdy volat policii, jak nehodu zaznamenat atd.) a dále pak možnost kompletně nahlásti nehodu pojišťovně. Stačí vyplnit formulář přímo v mobilním telefonu a přiložit fotografie z místa nehody.

TIP: Co vše mobilní aplikace České pojišťovny umí, si můžete prohlédnout na videích na konci článku.

„Aplikace Pojišťovna zjednodušuje život všem motoristům, kteří mají u České pojišťovny sjednáno povinné ručení nebo havarijní pojištění. V blízké dob však plánujeme poskytnout klientům podobný servis i u ostatních typů pojištění,“ říká Hana Kovářová, vrchní ředitelka Úseku marketingu České pojišťovny.


Pavel Řehák, ředitel České pojišťovny

„Jako zodpovědný lídr na trhu jsme připraveni jádro kódu nové aplikace nabídnout zdarma ostatním pojišťovnám v České republice, a umožnit tak všem motoristům rychle a jednoduše řešit případné pojistné události,“ dodává Hana Kovářová.

Mobilní aplikace Pojišťovna od České pojišťovny je vytvořena pro mobilní telefony s operačním systémem Android a iOS (iPhone) a zdarma ke stažení bude od 15. března na Android Marketu a App Storu. Pro další platformy se aplikace teprve připravuje. Konkrétně půjde o operační systém Symbian a Windows Phone, podle zájmu případně také BlackBerry. Vedení České pojišťovny očekává, že si aplikaci do konce letošního roku stáhne přibližně 100 tisíc uživatelů. Aplikaci vytvořila firma eMan s.r.o.

Jak aplikace Pojišťovna funguje v případě hlášení dopravní nehody

  1. aplikaci stáhnete zdarma z App Storu či Android Marketu
  2. při prvním spuštění vyplníte osobní profil (údaje o sobě, o vozidle a pojištění)
  3. zadáte informace o poškození vlastního vozu, příp. o druhém poškozením autě, věci či zraněné osobě
  4. k hlášení přiložíte až 4 informační fotografie z místa nehody
  5. před odesláním lze zadat požadavek na odtah auta ři zapůjčení náhradního vozidla
  6. odešlete data a následně jste bezprostředně kontaktován operátorem ČP pro poskytnutí dalších informací a dokončení registrace škodní události

„Veškerý provoz aplikace funguje v off-line režimu, připojení k internetu tak potřebují klienti pouze při využití map či k odeslání záznamu o nehodě. Motoristé, kteří nemají neomezený datový tarif, se tedy rozhodně nemusejí obávat vysokého účtu za telefonní služby,“ vysvětluje Hana Kovářová.

Co vše mobilní aplikace České pojišťovny umí, si můžete prohlédnout na následujících videích.

Nahlášení nehody

Informace o pobočkách

http://www.youtube.com/watch?v=qyFe3iOKupo&feature=player_profilepage

Co dělat po nehodě

http://www.youtube.com/watch?v=HKla4HfRckU&feature=player_profilepage

ČLÁNKY:,
Český designér vylepšil nevzhledný výřez displeje u iPhonu X

Český designér vylepšil nevzhledný výřez displeje u iPhonu X

DNES  |    |  2 komentáře

Dlouho očekávaný iPhone X představil Apple na konferenci před dvěma týdny a nikoho určitě nenechal chladným konečně nový design telefonu. Mimo jiné…

Nové Leagoo Kiicaa Mix nyní koupíte se slevou 30 dolarů

Nové Leagoo Kiicaa Mix nyní koupíte se slevou 30 dolarů

DNES  |    |  diskuze (0)

Získejte Leagoo Kiicaa Mix za pouhých 109,99 dolarů (sleva 30 dolarů) na stránkách Aliexpress. Kdy? 26. až 27. září 2017 Srovnání fotoaparátů: Kiicaa…

Apple Watch 3 na operačním sále: co všechno inženýři vymysleli?

Apple Watch 3 na operačním sále: co všechno inženýři vymysleli?

DNES  |    |  diskuze (0)

Zbrusu nová generace Apple Watch dorazí ke svým prvním zákazníkům v několika příštích dnech, zahraniční šťastlivci z oboru ji ale již mohou…

Mobilní zobrazení