Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Huawei P20 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Centropol: mobilní virtuální operátor, který chce mobilizovat ČR

  |  8 komentářů  |  autor: Luboš Srb

Energetická společnost Centropol Energy se rozhodla rozšířit své působení a vstupuje na trh jako nový mobilní virtuální operátor. Jeho motto vychází z názvu našeho portálu a barvami se také snaží připodobnit, ovšem pozor, nemá s Mobilizujeme.cz nic společného!

Společnost Centropol vzala svůj útok na mobilní trh rychlým tempem. Začátkem září představila své portfólio služeb, které čítá několik tarifů, a prakticky hned od začátku začala poutat na reklamu s mottem Mobilizace celého národa (možná jste si všimli například reklamních bannerů u silnic). I díky ní se na naší redakci začala obracet řada čtenářů, kteří se domnívali, že poskytujeme služby tohoto operátora. Není tomu tak. Jisté záměny si byl zřejmě vědomý i samotný virtuál, který nás překvapivě ani nepozval na svojí tiskovou konferenci. Pojďme teď vynechat záležitost, která tak trochu zavání, a podívat se na nabídku služeb tohoto nového virtuála na českém trhu.

Centropol se k sobě snaží zákazníky nalákat možností prvotního vyzkoušení služeb. Za akční 1 korunu můžete po dobu prvních 2 měsíců využívat některý z jeho tarifů. Pokud by se vám služby nezdály, můžete je během uvedené doby vypovědět, kdo naopak zůstane, získá ještě 3. měsíc tarifu za akční 1 korunu. Rozdělení služeb je do základních a speciálních tarifů, k nim si pak může zákazník objednat i datový tarif.

Základní tarify jsou následující:

 Nabídka speciálních tarifů vypadá následovně:

Kostrou uvedených tarifů je neomezené volání do vlastní sítě Centropolu, do ostatních sítí se pak platí dle uvedených cen, nejprve se klasicky čerpá z paušálu a následně doplácíte za přečerpání balíčku.

Virtuál Centropol využívá síť operátora Vodafone, k dispozici tak má stejné pokrytí ČR (přes 98%) a rychlosti mobilního připojení k internetu. K propagaci prý investuje 200 milionů korun a oslovit co nejvíce lidí chce i skrze svoje zákazníky odebírající plyn a elektřinu, kterých dnes čítá kolem 350 tisíc.

ČLÁNKY:

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
zdenál
zdenál

za dvě stovky půl hodiny a 10 esemesek? děkuji, nechci.

zeta
zeta

Možná, že ten tarif za 200,- Kč žádné terno není, ale ten za 700,- už mi přijde osobně poměrně zajímavý, pokud volám opravdu hodně – vyplatí se. Zákazníci, kteří odebírají energii od C. to maj samozřejmě nejvýhodnější…

IceLuke
IceLuke

Vzhledem k velikosti datoveho balicku bych se radeji obratil na nektereho z trojice nasich „skutecnych“ operatoru.

Mates
Mates

Tak za prvé z virtuálů vede jednoznačně Tescomobile s bonusem za dobití a za druhé, by mě teda zajímalo, kdo tyhle hrůzy v podobě tarifů vymýšlí, co pak si myslí, že jsem nějaký ovce, který neumí počít, či-co. Jestli TM, je nejvýhodnější, tak proč bych měl jako přecházet, to ty soudruzi, neumějí logicky uvažovat! Už vidím ČEZ, to bude stejná hrůza jako tohlo a jako ostatní.

Michal
Michal

Já jsem u ČEzu a už se na nabídku těším. Otázka je jestli třeba nezměnit dodavatele, ono totiž ušetřit 3000,- za plyn a elektřinu je skoro stejné jako 200,- měsíčně za telefon:-)

Alex
Alex

toto stoji za prozkoumani, znamej mi o centropolu docela dobre basnil

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Američané zuří. Kdokoliv mohl sledovat polohu všech mobilů

Američané zuří. Kdokoliv mohl sledovat polohu všech mobilů

DNES  |  Luboš Srb  |  3 komentáře

Co je nedávná aféra Facebooku s Cambridge Analytica ve srovnání s tím, za čím doposud stála firma LocationSmart. Kvůli obrovské chybě…

Sluchátka Sony WH-1000XM2 přestávají po aktualizaci fungovat

Sluchátka Sony WH-1000XM2 přestávají po aktualizaci fungovat

18. 5. 2018  |  Martin Skořepa  |  diskuze (1)

Prvotřídní bezdrátová sluchátka Sony WH-1000XM2, která vyjdou na téměř 10 tisíc, ale i tak je výrobce rozdával zcela zdarma…

O telefon Honor 10 je zájem. V Evropě už hlásí vyprodáno

O telefon Honor 10 je zájem. V Evropě už hlásí vyprodáno

18. 5. 2018  |  Luboš Srb  |  6 komentářů

V některých evropských zemích se po novém telefonu Honor 10 jen krátce po oficiálním uvedení na trh a zahájení…

Mobilní zobrazení