Mobilizujeme.cz

Trendy: zpravodajství z MWC 2018 | jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Centropol: mobilní virtuální operátor, který chce mobilizovat ČR

  |  8 komentářů  |  autor: Luboš Srb

Energetická společnost Centropol Energy se rozhodla rozšířit své působení a vstupuje na trh jako nový mobilní virtuální operátor. Jeho motto vychází z názvu našeho portálu a barvami se také snaží připodobnit, ovšem pozor, nemá s Mobilizujeme.cz nic společného!

Společnost Centropol vzala svůj útok na mobilní trh rychlým tempem. Začátkem září představila své portfólio služeb, které čítá několik tarifů, a prakticky hned od začátku začala poutat na reklamu s mottem Mobilizace celého národa (možná jste si všimli například reklamních bannerů u silnic). I díky ní se na naší redakci začala obracet řada čtenářů, kteří se domnívali, že poskytujeme služby tohoto operátora. Není tomu tak. Jisté záměny si byl zřejmě vědomý i samotný virtuál, který nás překvapivě ani nepozval na svojí tiskovou konferenci. Pojďme teď vynechat záležitost, která tak trochu zavání, a podívat se na nabídku služeb tohoto nového virtuála na českém trhu.

Centropol se k sobě snaží zákazníky nalákat možností prvotního vyzkoušení služeb. Za akční 1 korunu můžete po dobu prvních 2 měsíců využívat některý z jeho tarifů. Pokud by se vám služby nezdály, můžete je během uvedené doby vypovědět, kdo naopak zůstane, získá ještě 3. měsíc tarifu za akční 1 korunu. Rozdělení služeb je do základních a speciálních tarifů, k nim si pak může zákazník objednat i datový tarif.

Základní tarify jsou následující:

 Nabídka speciálních tarifů vypadá následovně:

Kostrou uvedených tarifů je neomezené volání do vlastní sítě Centropolu, do ostatních sítí se pak platí dle uvedených cen, nejprve se klasicky čerpá z paušálu a následně doplácíte za přečerpání balíčku.

Virtuál Centropol využívá síť operátora Vodafone, k dispozici tak má stejné pokrytí ČR (přes 98%) a rychlosti mobilního připojení k internetu. K propagaci prý investuje 200 milionů korun a oslovit co nejvíce lidí chce i skrze svoje zákazníky odebírající plyn a elektřinu, kterých dnes čítá kolem 350 tisíc.

ČLÁNKY:

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
zdenál
zdenál

za dvě stovky půl hodiny a 10 esemesek? děkuji, nechci.

zeta
zeta

Možná, že ten tarif za 200,- Kč žádné terno není, ale ten za 700,- už mi přijde osobně poměrně zajímavý, pokud volám opravdu hodně – vyplatí se. Zákazníci, kteří odebírají energii od C. to maj samozřejmě nejvýhodnější…

IceLuke
IceLuke

Vzhledem k velikosti datoveho balicku bych se radeji obratil na nektereho z trojice nasich „skutecnych“ operatoru.

Mates
Mates

Tak za prvé z virtuálů vede jednoznačně Tescomobile s bonusem za dobití a za druhé, by mě teda zajímalo, kdo tyhle hrůzy v podobě tarifů vymýšlí, co pak si myslí, že jsem nějaký ovce, který neumí počít, či-co. Jestli TM, je nejvýhodnější, tak proč bych měl jako přecházet, to ty soudruzi, neumějí logicky uvažovat! Už vidím ČEZ, to bude stejná hrůza jako tohlo a jako ostatní.

Michal
Michal

Já jsem u ČEzu a už se na nabídku těším. Otázka je jestli třeba nezměnit dodavatele, ono totiž ušetřit 3000,- za plyn a elektřinu je skoro stejné jako 200,- měsíčně za telefon:-)

Alex
Alex

toto stoji za prozkoumani, znamej mi o centropolu docela dobre basnil

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Jedna z chyb u iOS 11 se objevuje v novém videoklipu Applu

Jedna z chyb u iOS 11 se objevuje v novém videoklipu Applu

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Asi byste čekali, že ve videoklipu od jedné z největších společností světa – natož u Applu, který si tolik…

Se smartphonem Ulefone Power 3S lze nabíjet až 4 telefony

Se smartphonem Ulefone Power 3S lze nabíjet až 4 telefony

DNES  |  sponzorovaný obsah  |  diskuze (0)

S gigantickou baterií u smartphonu Ulefone Power 3S nebude o energii nouze, navíc s ní můžete jednoduše dobíjet i…

Xiaomi Mi Mix 2S se odhaluje na promo letácích

Xiaomi Mi Mix 2S se odhaluje na promo letácích

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

Superphone Mi Mix 2S, nejnovější bezrámečkový model z dílny Xiaomi se odhaluje na oficiálních propagačních letácích v domovské Číně.…

Mobilní zobrazení