Mobilizujeme.cz

Aplikace na Androidu Lollipop padají méně často než na iOS 8

  |  24 komentářů  |  autor:

Nová statistika od společnosti Crittercism, která se zabývá řešeními pro zlepšení mobilních aplikací, ukazuje velmi zajímavé výsledky na poli stability aplikací na dvou nejpopulárnějších mobilních systémech. Mysleli jste si, že je stabilnější celý ekosystém kolem iOS, respektive jeho aplikace? Tak podle nové statistiky už díky nejnovější verzi iOS 8 není, překonal jej nový Android Lollipop.

V řeči čísel, na novém Androidu Lollipop padají aplikace o 0,2 % méně často než na novém iOS 8. Statistika vychází z měření určitých aplikací a také na určitých telefonech či tabletech. Sice není stoprocentně přesná, dává ale alespoň nějaký obrázek o tom, jak si oba konkurenční systémy, respektive aplikace na jejich obchodech, stojí. A nutno dodat, že si stojí oba velmi dobře.

Zajímavé je, že zatímco dřívější verze Androidu na tom byly hůře, u iOS je trend zcela opačný – iOS 7 zaznamenalo pády aplikací jen v 1,9 % případů, nové iOS 8 však již u 2,2 % případů. Android 4.4 KitKat a 4.0 Ice Cream Sandwich měly pády v 2,6 % případů, u nového Androidu Lollipop je to však jen 2,0 %. Poprvé jsou tak aplikace na Androidu stabilnější než aplikace na iOS. Jen škoda, že nemáme informace také o měření u Androidu Jelly Bean, což je Android verzí 4.1, 4.2 a 4.3.

ČLÁNKY:, , , ,
Vyměněný displej vám může hacknout telefon

Vyměněný displej vám může hacknout telefon

DNES  |    |  diskuze (0)

Rozbil se vám při prázdninových radovánkách displej vašeho smartphonu? Tak si dejte pozor, jakým displejem ten rozbitý nahradíte. Může se vám totiž…

Recenze Samsung Galaxy J5 (2017): cesta do vyšších pater

Recenze Samsung Galaxy J5 (2017): cesta do vyšších pater

DNES  |    |  diskuze (0)

Galaxy J5 patří i ve své třetí iteraci – určené pro rok 2017 – mezi nejzajímavější telefony střední třídy. Je opět o…

Nomofobie: jak moc nám naše smartphony škodí?

Nomofobie: jak moc nám naše smartphony škodí?

DNES  |    |  diskuze (0)

Žijeme v době smartphonů, tabletů, chytrých hodinek, zkrátka mobilních technologií. Pokud chceme, jako jednotlivci, udržet krok se světem, tak dříve nebo později…

Mobilní zobrazení