Mobilizujeme.cz

Ani jedna Xperia roku 2011 nebude mít Android 4.1 Jelly Bean. Možná bude (aktualizováno)

  |  9 komentářů  |  autor:

Jak už bylo několikrát předesíláno, updatový kolotoč s různými verzemi operačního systému Android se snad nikdy nezastaví. Dnes nejpopulárnější téma updatu na Android 4.1 Jelly Bean bohužel vyznívá negativně pro majitele loňských Xperií. Android 4.0 je pro ně zřejmě konečná.

(aktualizováno 1. srpna) Společnost Sony honem přispěchala s nápravou níže zmíněného prohlášení. Snaží se tak zabrzdit vlny nevole, které se po facebookovém prohlášení strhly. I když nové prohlášení nedává žádnou určitou naději, rozhodně je to krok správným směrem. Tedy, pokud se ukáží nějaké výsledky, samozřejmě. Oficiální prohlášení Sony zní:

V průběhu Questions&Answers na naší facebookové stránce ve Velké Británii jeden z našich zaměstnanců nesprávně zodpověděl otázky ohledně updatů na nejnovější Android 4.1 Jelly Bean pro Xperie roku 2011. Intenzivně testujeme nejnovější updaty operačního systému pro všechny naše modely, mezitím však úspěšně a podle plánu dokončujeme updaty na Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

(původní text) Velmi nemilá zpráva, že se ani jedna z Xperií roku 2011 nedočká updatu na Android 4.1 Jelly Bean, včera obletěla světem. Stalo se tak poté, co se na facebookové stránce Sony Mobile UK objevila následující konverzace.

Produktový manažer Sony Mobile UK odpověděl na dotazy uživatelů, že se ani Xperia Arc S, ani Xperia Mini Pro nedočkají aktualizace na Jelly Bean. Z toho všichni logicky vyvodili, že když se nedočká nejlépe vybavená Xperia roku 2011, tedy Xperia Arc S, nedočká se ani žádná jiná. Sony se k této smutné dedukci zatím ještě nevyjádřilo, a tak je tu pořád naděje, i když jen velmi malá. Zatím také čekáme na to, pro které letošní Xperie Sony update potvrdí. Třeba se to dozvíme v Berlíně před výstavou IFA, kde Sony pořádá vlastní akci, na níž se očekává představení alespoň dvou telefonů.

Update nedostanou tyto modely: Xperia Arc, Xperia Arc S, Xperia Neo, Xperia Neo V, Xperia Pro, Xperia Play, Xperia Mini, Xperia Mini Pro, Xperia Ray, a Xperia Active.

via: UnwiredView

ČLÁNKY:, ,
LG Q6 je bezrámečkový telefon pod 10 tisíc. Známe i dostupnost

LG Q6 je bezrámečkový telefon pod 10 tisíc. Známe i dostupnost

VČERA  |    |  4 komentáře

Na český trh oficiálně míří očekávaný a poměrně dost zajímavý smartphone jihokorejského výrobce. Nové LG Q6 přináší zejména prémiový bezrámečkový design –…

Dočkáme se modulárního smartphonu od Samsungu?

Dočkáme se modulárního smartphonu od Samsungu?

VČERA  |    |  diskuze (0)

Svůj modulární telefon má již několik společností. Patří mezi ně například Motorola nebo LG. Oba výrobci přišli s odlišným řešením modularity. Některé…

Microsoft se opět snaží "modernizovat" Skype pro iPhone

Microsoft se opět snaží „modernizovat“ Skype pro iPhone

VČERA  |    |  diskuze (0)

Nedávno jsem zkritizoval Microsoft za jeho přístup ke Skypu. Jak je pro redmondského giganta typické, dokud se tento jednoduchý a populární komunikační…

Mobilní zobrazení