Mobilizujeme.cz

Trendy: Maraton soutěží | jak vybrat telefon + vánoční speciál | iPhone X | bezrámečkový telefon | Android Oreo aktualizace

Ani jedna Xperia roku 2011 nebude mít Android 4.1 Jelly Bean. Možná bude (aktualizováno)

  |  9 komentářů  |  autor: Jakub Vrbacký

Jak už bylo několikrát předesíláno, updatový kolotoč s různými verzemi operačního systému Android se snad nikdy nezastaví. Dnes nejpopulárnější téma updatu na Android 4.1 Jelly Bean bohužel vyznívá negativně pro majitele loňských Xperií. Android 4.0 je pro ně zřejmě konečná.

(aktualizováno 1. srpna) Společnost Sony honem přispěchala s nápravou níže zmíněného prohlášení. Snaží se tak zabrzdit vlny nevole, které se po facebookovém prohlášení strhly. I když nové prohlášení nedává žádnou určitou naději, rozhodně je to krok správným směrem. Tedy, pokud se ukáží nějaké výsledky, samozřejmě. Oficiální prohlášení Sony zní:

V průběhu Questions&Answers na naší facebookové stránce ve Velké Británii jeden z našich zaměstnanců nesprávně zodpověděl otázky ohledně updatů na nejnovější Android 4.1 Jelly Bean pro Xperie roku 2011. Intenzivně testujeme nejnovější updaty operačního systému pro všechny naše modely, mezitím však úspěšně a podle plánu dokončujeme updaty na Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

(původní text) Velmi nemilá zpráva, že se ani jedna z Xperií roku 2011 nedočká updatu na Android 4.1 Jelly Bean, včera obletěla světem. Stalo se tak poté, co se na facebookové stránce Sony Mobile UK objevila následující konverzace.

Produktový manažer Sony Mobile UK odpověděl na dotazy uživatelů, že se ani Xperia Arc S, ani Xperia Mini Pro nedočkají aktualizace na Jelly Bean. Z toho všichni logicky vyvodili, že když se nedočká nejlépe vybavená Xperia roku 2011, tedy Xperia Arc S, nedočká se ani žádná jiná. Sony se k této smutné dedukci zatím ještě nevyjádřilo, a tak je tu pořád naděje, i když jen velmi malá. Zatím také čekáme na to, pro které letošní Xperie Sony update potvrdí. Třeba se to dozvíme v Berlíně před výstavou IFA, kde Sony pořádá vlastní akci, na níž se očekává představení alespoň dvou telefonů.

Update nedostanou tyto modely: Xperia Arc, Xperia Arc S, Xperia Neo, Xperia Neo V, Xperia Pro, Xperia Play, Xperia Mini, Xperia Mini Pro, Xperia Ray, a Xperia Active.

via: UnwiredView

ČLÁNKY:, ,
Andy Rubin se vrací. Mediální tlak kvůli aféře v Googlu ustál

Andy Rubin se vrací. Mediální tlak kvůli aféře v Googlu ustál

DNES  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

Před více než týdnem oblétla svět zpráva, že Andy Rubin, CEO společnosti Essential, si musel vzít nucenou dovolenou. Nejpravděpodobnějším důvodem se…

Apple HomeKit nevědomky uděluje přístup cizím zařízením

Apple HomeKit nevědomky uděluje přístup cizím zařízením

DNES  |  Jakub Fišer  |  diskuze (1)

Pojem chytrá domácnost zajímá pomalu čím dál tím více lidí. Produkty spadající do této kategorie už najdeme ve skoro každé rodině,…

LG V30 ve speciální edici vyjde dráž než iPhone X

LG V30 ve speciální edici vyjde dráž než iPhone X

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Jihokorejské LG představilo letos v létě vlajkový model LG V30. U nás se ale zatím neprodává, ačkoliv to by se mělo…

Mobilní zobrazení