Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

Android Ice Cream Sandwich bude představen v říjnu nebo listopadu

  |  16 komentářů  |  autor: Luboš Srb

Eric Schmidt, výkonný předseda společnosti Google, na nedávné konferenci v San Franciscu prozradil, že očekávaný Android Ice Cream Sandwich bude představen v říjnu či listopadu.

Android Ice Cream Sandwich má sjednotit odlišné vývojové větve – verzi pro tablety a verzi pro smartphony, do jedné verze. Číselné označení této očekávané verze zatím známo není. Výkonný předseda společnosti Google, Eric Schmidt, ovšem na nedávné konferenci v San Franciscu prozradil, že Ice Cream Sandwich představí během října či listopadu. Počká si tak pravděpodobně ještě na nový iPhone 5 a popřípadě Windows Phone, které se chystají také na říjen/listopad, a ihned poté s nimi půjde do přímé konfrontace.

Vyjádření, výkonný předseda Google, Eric Schmidt:

„Máme nový operační systém, interně známý jako Ice Cream Sandwich z nějakého důvodu, přijde v říjnu / listopadu a všichni jsou z něj opravdu nadšeni.“

Vyjádření najdete na videu v čase 30:20.

ČLÁNKY:,

Diskuze

16
Komentujte

avatar
6 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
TonyTerkaOndřej holanMKFocus Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Bob
Bob

nemůžu tomuto webu přijít na chuť, ostatní weby by můj komentář nemazaly a ještě by poděkovaly, že jsem vás upozornil na chybu. Zde se mažou příspěvky jedna báseň. Tohle je snad už třetí můj smazaný příspěvek. A to vás vždy jen upozorňuji na vaše chyby. Od čeho je tu pak diskuse? :)

Jindřich Srb
Jindřich Srb

Dobrý den, za upozornění samozřejmě děkujeme. Jak by pak vypadaly diskuze, kdyby se v nich neřešil obsah článku? Myslím, že je lepší to vést takto. Navíc k upozornění máte možnost vyplnit formulář, nikoliv psát příspěvky ke článkům.

kořínek
kořínek

Správně Jindřichu, bobík se chtěl zase jen ukázat a zamachrovat jak umí krásně číst, a co se týká samotného článku, tak neřekne ani čmuk :-)))) ..ale dobře že tu máme češtináře :-)
Určitě se také těším na ice cream sandwich a snad už bude plně podporovat dvoujádra.

adis002
adis002

jádra plně podporuje i Honeycomb, takže si myslím (vím), že další jádra bude využívat i ruská zmrzlina :)

Bob
Bob

portál, který má téměř v každém článku špatné informace (nejedná se vůbec o češtinu) vypovídá o své kvalitě. Kdyby autor příspěvek nemazal, určitě bys takovou hloupost nenapsal „kořínku“. Vždy přispívám k obsahu článku, nikoliv ke gramatickým chybám (btw. chybovat je lidské). ;)

MK
MK

Nevím, proč se rozčiluješ , autor chybu opravil a pak by tvuj příspěvek působil hloupě, když v něm upozornuješ na chybu, která už v článku není. To ti tak strašně záleží na tom, aby všichni viděli, že jsi na nějakou chybu přišel? Svůj účel to splnilo, tak co?

Focus
Focus

šmírák Android je horší než Bin Ladin. My chcem naši evropskou Nokii a ne šmírovací instrument izraelských mafiánů původem z Ruska kolem Googleho, jako je Android, G-mail, Google+ a Facebook.

MK
MK

Až bude nokia dělat telefony na úrovni, pak o ní ostatní můžou uvažovat, zatím jsou to zastaralé plečky, který nestojí ani za dva tisíce.

Ondřej holan
Ondřej holan

+Focus běž si hladit svoji nokii 8310.Pokud tě android nezajimá tak si nečti články kde je napsáno ANDROID a nespamuj tady blbosti.Ukažte přímý důkaz že google posílá data.A bacha na internet!Lidem jako vám by měli zrušit internet.A pokud vám vadí odesílání dat tak si odpojte internet sám nebo rovnou odpojte se od elektřiny a zalezte do jeskině nebo nory.A navíc ušetříte.Hezký den :-)

Tony
Tony

Nokia má nejkvalitnější telefony co jsou vůbec na trhu a navíc to je kvalitní evropská práce. Zřejmě jsi ještě Nokii v ruce nedržel, jen nějakého sekavého plasťáčka s Androidem :)

MK
MK

Ty si zřejmě nedržel nic jinýho, než právě tu nokii, jinak by jsi nemohl napsat takovou blbost. Doba pokročila a nokia ztratila dech, lidi se od ní odvracejí. Má zastaralé téměř vše. Snad přijde zlepšení, ale o kvalitní práci se teď opravdu nedá mluvit.

adis002
adis002

měl jsem Nokii E52(made in finland ;) ), nošenou v pouzdře, a vesměs ze dne na den se mi po necelých dvou letech rozpadla v kapse :)

Ondřej holan
Ondřej holan

Já jsem bohužel měl dva roky nokii 6300 )oficiální ne žádný bazar) hned po prvním rozbalení jsem si všiml že nedoléhá kryt a přes tu mezeru prosvítá světloz displeje po 1roku a půl rozpadla.Potom jsem měl asi půl roku nokii C6-01 která pořád skřípala.Nakonec mám provizorní lg gt540 (bazar rok starý)nic neskřípe i když na to pořádně přitlačím a jsem s ním zatím spokojen.A o systému ani nemluvím protože to by bylo na dlouho u c6 se to nedalo ani používat.

MK
MK

A doufám, že bude nový nexus, dělám si na něj zálusk, mimochodem nexus s je teď za bezkonkurenční cenu.

Terka
Terka

Prej ti co mají Android, mají malýho pindíka :) Tenhle na to taky vypadá :)

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Výřez v uniklém krytu u Galaxy Note 9 není tlačítko závěrky

Výřez v uniklém krytu u Galaxy Note 9 není tlačítko závěrky

DNES  |  Pavel Kreuziger  |  diskuze (1)

Nedávno uniklé rendery obalu na Galaxy Note 9 podle všeho zobrazovaly jedno fyzické tlačítko navíc, nacházející se na rámu…

Instagram vám ukáže, kolik času jste v aplikaci strávili

Instagram vám ukáže, kolik času jste v aplikaci strávili

DNES  |  Jakub Mokříš  |  diskuze (0)

Zdá se, že v poslední době je v módě snažit se uživatelům ukázat, kolik času tráví zíráním do displejů…

Unikly fotky zrušeného skládacího smartphonu od Samsungu

Unikly fotky zrušeného skládacího smartphonu od Samsungu

DNES  |  Jakub Mokříš  |  2 komentáře

První smartphone, který budete moci složit do kapsy má přijít někdy v průběhu příštího roku. Teď se však na…

Mobilní zobrazení