Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | zpomalování iPhonů | bezrámečkové telefony | Galaxy S9 | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Android 2.1 pro Sony Ericsson Xperia X10 už klepe na dveře (oficiální video)

  |  18 komentářů  |  autor: Luboš Srb

Sony Ericsson v příštích týdnech konečně uvolní očekávanou novou verzi operačního systému Android 2.1 pro vlajkový model Sony Ericsson Xperia X10 a následně pravděpodobně také pro ostatní modely Xperia X10 Mini, Xperia X10 Mini Pro a Xperia X8.

Sony Ericsson dnes zveřejnil oficiální prohlídku systému Android 2.1 u mobilního telefonu Sony Ericsson Xperia X10. Ten zatím společně s dalšími modely Xperia přináší pouze starší verzi Android 1.6, která toho nabízí podstatně méně. Aktualizace na Android 2.1 byla navíc koncem září odložena. Každý majitel telefonu Sony Ericsson Xperia X10 a sesterských modelů X10 Mini, X10 Mini Pro a X8 tak na aktualizaci na Android 2.1 určitě netrpělivě čeká.

TIP: Podívejte se na seznam vylepšení, která přinese Android 2.1 či přečtěte si recenze Sony Ericssonu Xperia 10 a Sony Ericssonu Xperia X10 Mini.

ČLÁNKY:, , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
hurtess
hurtess

Psáli jste že do konce listopadu to dostaneme. V telefonu nepíše zatim nic o tom, takže chci zeptat že bude něco nebo ne? X8 už to má, a x10 ještě ne?

petra
petra

je pravda že vševchny verze androidu 2.1 už mají v sobě multitouch? Něco jsem o tom četla, že se X10 konečně dočká multitouche, tak předpokládám že to je tato aktualizace.

šipšup
šipšup

Multitouch není. SE řekl že ve příští roku vydavají nějaký patch, a v tom bude něco podobní, asi jenom na GoogleMaps. Podle komunikaci X10 ani nepotřebuje multitouch, Timescape a Mediascape perfektně vyřeší tu funkci.

Pepíto
Pepíto

Máš pravdu, taky jsem o tom četl. Ta aktualizace se bude jmenovat pinch zoom, nebo tak nějak, a bude možnost jí používat nejen v google maps, ale i v prohlížeči. To jsou stejně snad jediné dvě funkce, kde je nějaký ten multitouch užitečný.

Lucifer
Lucifer

Čekal jsem na ten update velmi dlouho, ale zatím s ním sem spokojený. telefon mi funguje rychlejš, nahrávání videa je stokrát lepší, a líbí se mi těch pět domovských stránek. Mě osobně tam multiotuch nechybí ani teď, ale když řikáte, že tam od příštího roku bude i multitouch, tak paj už to bude bezvadný.

Hagrid
Hagrid

Multitouch mi taky nechybí, a ani jsem nevěděl, že vůbec existuje. jsem rád, že občas navštěvuji fóra, alespoň se dozvím nové věci

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Příští verze Androidu má přinést tmavý režim

Příští verze Androidu má přinést tmavý režim

VČERA  |  Vlastimil Šlosar  |  diskuze (0)

Poslední dobou se na interentu setkáváme čím dál častěji s možností přepnout různé weby do tmavého režimu (YouTube, Twitter). Dokonce i…

Xiaomi Mi Max 3 přinese bezdrátové nabíjení a čtečku duhovky

Xiaomi Mi Max 3 přinese bezdrátové nabíjení a čtečku duhovky

VČERA  |  Tomáš Richter  |  2 komentáře

Nejočekávanějšími smartphony od Xiaomi pro letošní rok jsou jistě vlajkové modely Mi Mix 2S a Mi 7. Ale ne každý chce…

První zařízení s Android Go jsou na spadnutí, přijdou již příští týden

První zařízení s Android Go jsou na spadnutí, přijdou již příští týden

VČERA  |  Vlastimil Šlosar  |  diskuze (0)

Jedna z velkých nevýhod Androidu je ta, že starší zařízení se kvůli jeho náročnosti zpomalují a stávají se takřka nepoužitelnými. Minulý…

Mobilní zobrazení