Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Huawei P20 | malý iPhone | superphone budoucnosti | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

Android 2.1 pro Sony Ericsson Xperia X10 a Mini verze do konce listopadu

  |  16 komentářů  |  autor: Jindřich Srb

Sony Ericsson vydal na Facebooku prohlášení, které přidalo pověstný hřebíček do rakve netrpělivým zájemcům či již uživatelům modelů X10, X10 Mini a Mini Pro. Aktualizace na Android 2.1 se v Česku pozdrží až na konec listopadu.

Zpráva na Facebooku Sony Ericsson začíná přitom tak mile: „Milí fanoušci, děkujeme všem za trpělivost s čekáním na aktualizaci Android 2.1. Konečně můžeme sdělit přesné informace načasování aktualizace u nás. V týdnu od 29.11. bude software Android 2.1 dostupný u telefonů zakoupených u mobilních operátorů. Lokální varianty softwaru se stále připravují. Pro telefony koupené ve volném prodeji, bude aktualizace dostupná dříve. Na sociálních sítích vás budeme dále informovat„.

Doporučujeme: Odborná recenze Sony Ericssonu Xperia X10 Mini – miniaturní X10

Pokud tedy některé české weby informují o již uvolněné aktualizaci na Android 2.1 pro modely X10, X10 Mini a X10 Mini Pro, pak se jedná buď jen o vlajkový model X10 či pouze o neodborně upravený telefon s pozměněnou zemí užívání nebo telefon zakoupený v zahraničí. Především některé severské země už aktualizaci opravdu získávají, my v Česku však zatím ne. Na oficiální aktualizaci pro všechny české modely X10 si tak ještě nějaký ten týden počkáme.

ČLÁNKY:,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Fringilla
Fringilla

Aargh! A já jsem naletěla jedné blbé radě, že hard reset možná mobil nakopne k upgradu. Po měsíce pečlivě vybírané aplikace v háji – dát to zpátky zabere čas. A oni zatím takhle, tak to mě naštvali – mohli to taky dát vědět rovnou:(

kklimo
kklimo

Neustále opakovaný pokyn č.1 pro všechny uživatele počítačů, což jsou i mobily s OS – zálohovat, zálohovat, zálohovat.
„1 x spustit Titanium backup a 30 nocí v klidu spát“

Otakar
Otakar

Jaké jsou zkušenosti po updatování na verzi 2.1 s výdrží baterií? Četl jsem že díky téhle verzi android, vydrží baterie telefonu déle než dosud. Je to pravda? A jestli ano tak přibližně o kolik déle?

hurtess
hurtess

Je to vůbec možný? 2.1 upgrade je jenom software patch a ne hardware… Nebo novejśí aplikaci nežere baterku? Je to trochu nemožní…

Majdoš
Majdoš

Já jsem si aktualizaci stáhnul, a zatím to opravdu vypadá že telefon vydrží o něco déle. Než jste mě na to neupozornily, tak bych si toho ani nevšiml. Podival jsem se co o tom píšou, a měl by vydržet o 30 procent déle. To potvrdit přesně nemůžu, ale vydrží díl, to je už jisté.

Adéla
Adéla

Kde se dá stáhnout a jak nainstalovat prosím?

fuzelik
fuzelik

Nemáte náhodou nějaký oficiální popisu, kde pišou rozdíli? Myslím na srovnáni mezi 1.6 a 2.2.

Hudy
Hudy

Zdravim,nějak se mi to nelíbí,2.1 už vyšla a mě telefon pořád píše na 1.6 že je nejnovější.Nevíte někdo jak je to s tou 2.1 proč není jen jedna verze pro všechny telefony,maximálně podle toho jaký je operátor.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Motorola Moto G6 odhaluje veškeré důležité parametry

Motorola Moto G6 odhaluje veškeré důležité parametry

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (0)

Motorola již brzy představí trojici nových modelů. Konkrétně se můžeme těšit na Moto G6 Plus, Moto G6 a Moto G6 Play.…

Analytik: ohebný iPhone přijde, nejdříve však v roce 2020

Analytik: ohebný iPhone přijde, nejdříve však v roce 2020

DNES  |  Jakub Fišer  |  diskuze (1)

Vloni Apple zaujal novátorským iPhonem X, který zboural všechny zajeté konvence fanoušků společnosti Apple; například co se týče ceny. Podle posledních…

Superphone OnePlus 6: důležité specifikace odhaleny

Superphone OnePlus 6: důležité specifikace odhaleny

VČERA  |  Tomáš Richter  |  3 komentáře

Odhalení superphonu OnePlus 6 se pomalu blíží, a tak se začínají rojit další a další úniky. Tentokrát se nám do rukou…

Mobilní zobrazení