Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Huawei P20 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

A vítězem Xiaomi Redmi 3S se všemi LTE pásmy se stává…

  |  9 komentářů  |  autor: redakce

Je tady rychlé vyhlášení vítěze soutěže o telefon Xiaomi Redmi 3S, který podporuje všechna LTE pásma (tedy včetně frekvence 800 MHz). Stačilo správně odpovědět na soutěžní otázku a mít následně i nějaké to štěstí. A na koho se usmálo tentokrát?

xiaomi-redmi-3-pro-obr2

Od 3. září do 19. září jste mohli na Mobilizujeme.cz ve spolupráci s Xiaomimobile.cz soutěžit o speciální Xiaomi Redmi 3S.

Celkem se soutěže zúčastnilo 1710 soutěžících – z toho 44,3 % odpovědělo správně na první soutěžní otázku, která zněla: „Které telefony se všemi pásmy LTE (800, 900, 1800, 2100 a 2600 MHz) nabízí obchod Xiaomimobile.cz? Správná odpověď byla za c) Xiaomi Redmi 3S a Xiaomi Redmi Note 3. Na druhou otázku odpovědělo správně 73,7 % soutěžících, zněla: „Co zahrnuje služba XiaomiCare+ od Xiaomimobile.cz?“ Správná odpověď byla za a) prodlouženou záruční dobu na 3 roky a současně za c) pokrytí až dvou náhodných poškození (do výše 400 Kč na každé) po dobu dvou let.

Správně na obě dvě soutěžní otázky odpověděla a cenu z tého soutěže si odnáší Martina Mašková, kterou budeme během dnešního dne kontaktovat na vyplněném emailu. Gratulujeme!

Ostatní se mohou těšit na další soutěže, které v blízké době spustíme.

ČLÁNKY:, , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Mara
Mara

Nevím proč, ale první otázka se mi zdá jako blbost. Jelikož samotný Note 3 nemá podporu LTE (800 a 900 MHz). Až teprve nějaká global verze ji má. Tak to má napsané i sám „Xiaomimobile“

spirry
spirry

tak to seš hloupej :D anebo zbytečně moc chytrej, když v tak jednoduchý otázce vidíš nějakej háček :D

Mara
Mara

Háček který je dost výrazný. Kdybych chtěl být hnidopich tak napíšu prostě, že to mobilizujeme pos*ral jelikož nenapsal jaká přesně verze a teď by se dalo tím ohánět, ale neudělám to. Pouze jsem to konstatoval.

Luboš Srb
Luboš Srb

Dobrý den, naším záměrem v žádném případě nebylo soutěžící mystifikovat. U příštích soutěží si na to dáme větší pozor. Děkujeme za připomínku.

Mara
Mara

Samozřejmě jsem to tak nemyslel aby to vypadalo jako nějaká urážka. Každopádně i tak Vám děkuji a gratuluji výherci :) Přeji pěkný den.

Aglarond
Aglarond

Proto taky jen 44,3% odpovědělo správně :-)

Mara
Mara

Ano, správně. Tady to bylo buď a nebo.

rendy
rendy

Jje mi líto redakce, že to občas schytá od takovejch mameluků.. Já k tomu řeknu něco jiného – díky za soutěž a těším se na další !!

Mara
Mara

Co přesně měla redakce schytat? ;) Pokud vím nenapsal jsem nic čím bych je měl deprimovat ba ani obvinovat, že to bylo schválně. To, že se někdo splete či to napíše trochu blbě je v životě zcela normální. To se v životě stane ještě mnohokrát.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Obří Xiaomi Mi Max 3 má zpoždění. Dorazí až v červenci

Obří Xiaomi Mi Max 3 má zpoždění. Dorazí až v červenci

DNES  |  Radek Chlup  |  diskuze (0)

Od vydání očekávaného obrovitého telefonu Xiaomi Mi Max 2 uplynul jeden rok. Příznivci modelu tedy chtějí vidět jeho nástupce.…

Výrobce Nokií získal finanční injekci ve výši 100 milionů dolarů

Výrobce Nokií získal finanční injekci ve výši 100 milionů dolarů

DNES  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

HMD Global, výrobce telefonů Nokia, od investorů získává 100 milionů amerických dolarů v rámci druhého kola financování vedeného společností Ginko…

Nejmodernější elektrický holicí strojek Xiaomi nyní ve slevě

Nejmodernější elektrický holicí strojek Xiaomi nyní ve slevě

DNES  |  sponzorovaný obsah  |  diskuze (0)

Xiaomi nabízí mnohé produkty do domácnosti, nicméně ne všechny musejí být automaticky i chytré. Příkladem je elektrický holicí strojek.…

Mobilní zobrazení