Mobilizujeme.cz

Trendy: Soutěž o telefon Sony | jak vybrat telefon | Huawei Mate 20 Pro | Android 9 Pie aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

A vítězem Xiaomi Redmi 3S se všemi LTE pásmy se stává…

  |  9 komentářů  |  autor: redakce

Je tady rychlé vyhlášení vítěze soutěže o telefon Xiaomi Redmi 3S, který podporuje všechna LTE pásma (tedy včetně frekvence 800 MHz). Stačilo správně odpovědět na soutěžní otázku a mít následně i nějaké to štěstí. A na koho se usmálo tentokrát?

xiaomi-redmi-3-pro-obr2

Od 3. září do 19. září jste mohli na Mobilizujeme.cz ve spolupráci s Xiaomimobile.cz soutěžit o speciální Xiaomi Redmi 3S.

Celkem se soutěže zúčastnilo 1710 soutěžících – z toho 44,3 % odpovědělo správně na první soutěžní otázku, která zněla: „Které telefony se všemi pásmy LTE (800, 900, 1800, 2100 a 2600 MHz) nabízí obchod Xiaomimobile.cz? Správná odpověď byla za c) Xiaomi Redmi 3S a Xiaomi Redmi Note 3. Na druhou otázku odpovědělo správně 73,7 % soutěžících, zněla: „Co zahrnuje služba XiaomiCare+ od Xiaomimobile.cz?“ Správná odpověď byla za a) prodlouženou záruční dobu na 3 roky a současně za c) pokrytí až dvou náhodných poškození (do výše 400 Kč na každé) po dobu dvou let.

Správně na obě dvě soutěžní otázky odpověděla a cenu z tého soutěže si odnáší Martina Mašková, kterou budeme během dnešního dne kontaktovat na vyplněném emailu. Gratulujeme!

Ostatní se mohou těšit na další soutěže, které v blízké době spustíme.

ČLÁNKY:, , , ,

Diskuze

avatar
2 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Luboš SrbrendyAglarondspirryMara Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Mara
Mara

Nevím proč, ale první otázka se mi zdá jako blbost. Jelikož samotný Note 3 nemá podporu LTE (800 a 900 MHz). Až teprve nějaká global verze ji má. Tak to má napsané i sám „Xiaomimobile“

spirry
spirry

tak to seš hloupej :D anebo zbytečně moc chytrej, když v tak jednoduchý otázce vidíš nějakej háček :D

Mara
Mara

Háček který je dost výrazný. Kdybych chtěl být hnidopich tak napíšu prostě, že to mobilizujeme pos*ral jelikož nenapsal jaká přesně verze a teď by se dalo tím ohánět, ale neudělám to. Pouze jsem to konstatoval.

Luboš Srb
Luboš Srb

Dobrý den, naším záměrem v žádném případě nebylo soutěžící mystifikovat. U příštích soutěží si na to dáme větší pozor. Děkujeme za připomínku.

Mara
Mara

Samozřejmě jsem to tak nemyslel aby to vypadalo jako nějaká urážka. Každopádně i tak Vám děkuji a gratuluji výherci :) Přeji pěkný den.

Aglarond
Aglarond

Proto taky jen 44,3% odpovědělo správně :-)

Mara
Mara

Ano, správně. Tady to bylo buď a nebo.

rendy
rendy

Jje mi líto redakce, že to občas schytá od takovejch mameluků.. Já k tomu řeknu něco jiného – díky za soutěž a těším se na další !!

Mara
Mara

Co přesně měla redakce schytat? ;) Pokud vím nenapsal jsem nic čím bych je měl deprimovat ba ani obvinovat, že to bylo schválně. To, že se někdo splete či to napíše trochu blbě je v životě zcela normální. To se v životě stane ještě mnohokrát.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Apple láká na další novinky, event plánuje na 30. října

Apple láká na další novinky, event plánuje na 30. října

VČERA  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Když 12. září Apple představoval nové iPhony, jistě mnoho diváků čekalo víc, než jen tři nové iPhony a novou…

Spotify má nyní samostatnou aplikaci pro hodinky s Wear OS

Spotify má nyní samostatnou aplikaci pro hodinky s Wear OS

VČERA  |  Jakub Mokříš  |  diskuze (0)

Nastal věk streamované hudby. Jedna z nejpopulárnějších hudebních aplikací – Spotify – je nyní dostupná i samostatně pro chytré…

Xiaomi Mi Mix 3 o sobě dává znovu vědět, tentokrát jde o displej

Xiaomi Mi Mix 3 o sobě dává znovu vědět, tentokrát jde o displej

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (1)

Předchozí dva dny jsme se dozvěděli pár zajímavých informací o chystaném bezrámečkovém Xiaomi Mi Mix 3. Aktuálně se díky…

Mobilní zobrazení