Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Android 9 Pie | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

9 z 10 žen posuzuje muže na rande dle jeho telefonu

  |  27 komentářů  |  autor: Filip Matějka

Když se řekne první rande, mnohým z nás se jistě vybaví peprné vzpomínky, jak jsme se v daný moment cítili, co jsme si o dotyčné osobě mysleli, zdali nám bylo fajn atd. Pro mnoho lidí je to zážitek negativní, protože se jim třeba potvrdili jejich predikce nebo na druhém našli to, co se jim nelíbilo a zkrátka to celé nebylo podle představ. V dnešní moderní uspěchané době jsme se také začali dívat na to, jaké emoce v nás vyvolává telefon v rukou našeho potencionálního protějšku.

Vlastnit mobilní telefon je v 21. století samozřejmá věc, ale lidé si zatím tolik neuvědomují, že při navazování kontaktů hraje mobil jednu z klíčových rolí. Agentura Match.com sestavila dotazník na téma „používaní telefonu na rande a chatování“, na který odpovědělo 5000 nezadaných respondentů. Z něj 58 % dotazovaných tvrdilo, že pokud chatují na rande, tak by nechtěli mít na stole svůj telefon displejem nahoru. Přes 70 % uvedlo, že by nechtěli v průběhu rande, aby jejich protějšek bez omluvy používal telefon a 66 % řeklo úplné ne mobilu na rande.

Největším zjištěním však bylo, že 9 z 10 žen hodnotí rande podle toho, jak starý model telefonu muž vlastní. Takže doporučení pro vás pánové, první koupit nadupaný stroj a potom honem na rande. Průzkum přinesl i další pozoruhodné výsledky a to takové, že u majitelů iPhonu hrozí až 21x větší pravděpodobnost, že budou po skončení rande negativně hodnotit svůj androidní protějšek, naopak u uživatelů Androidu je v případě jablečného protějšku tato pravděpodobnost o něco málo menší.

Nejstrašnější statistika této studie však říká, že pouhým 14 % účastníkům připadá zvuk psaní zpráv při chatování na rande nesnesitelný. Toto číslo by mělo být rozhodně daleko větší. A na závěr trochu komický výsledek. Dotazník obsahoval i otázku na téma „sex s robotem“ a 25 % respondentů se vyjádřilo kladně.

Zdroj: AndroidAuthority

ČLÁNKY:, , , , ,

Diskuze

avatar
21 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
25 Comment authors
daceDanieljardabobvlastík Recent comment authors
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Radek
Radek

Á doprdele další buchta se Samsungem, já si snad budu muset koupit tu robotickou pannu!

Xanopi
Xanopi

9 z 10 ženskejch řeší, jak starej má chlap telefon?! Stará pravda, že ženskejm jde jen o prachy.

haha
haha

přesně :)

JaPrvý
JaPrvý

To robili štatistiku medzi deťmi ?

Petr
Petr

Jak může někdo napsat takovou krávovinu 9 z 10. Nedělejte z žen a dívek polodementní kozy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dutch
dutch

Ano, malo byť 11 z 10 :-)

Ivana
Ivana

A já nerozeznám jeden mobil od druhého. :-) Jsem zaostalá. :-D

Ondřej
Ondřej

buď v klidu to skoro nikdo, vždyť to vypadá všechno skoro stejně. Teda musím říct že dnes už nerozeznám ani škodovky jednu od druhé, taky se mi zdají všechny jak přes kopírák… možná bude problém spíš u mě.

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Nokia plánuje akci na 4. října. Co představí?

Nokia plánuje akci na 4. října. Co představí?

DNES  |  Tomáš Rajnoch  |  diskuze (1)

Společnost HMD Global, která má na starosti smartphony značky Nokia, pořádá již za několik dní v Londýně akci, na…

Rozbor iPhonu XS ukazuje baterii tvarovanou do písmene L

Rozbor iPhonu XS ukazuje baterii tvarovanou do písmene L

DNES  |  Vlastimil Šlosar  |  diskuze (1)

FixjeiPhone je nizozemský web zaměřující se na rozebírání telefonů. Tentokrát na YouTube ukázali video vnitřností iPhonu XS a vyšla…

Jak by mohl vypadat Galaxy S10 s přední kamerou v displeji?

Jak by mohl vypadat Galaxy S10 s přední kamerou v displeji?

DNES  |  Pavel Kreuziger  |  4 komentáře

Známý lovec úniků Ben Geskin (@venyageskin1) zveřejnil svou vizi toho, jak by mohl vypadat smartphone s téměř stoprocentním poměrem displeje…

Mobilní zobrazení