7 vtipů o novém iPhonu X, které lidé sdílejí na sociálních sítích

13. 9. 2017  |  Martin Skořepa  |  3 komentáře

Nový iPhone je tady a je opět k smíchu nebo spíše k pobavení v dobrém slova smyslu. Tak proč na chvíli nenechat formality stranou a trochu se také nezasmát?

Vtípky vymýšlejí a prezentují širší veřejnosti zejména lidé na sociálních sítích. Během dnešního dne jsme tak zmapovali tento prostor a přinášíme vám ty nejzajímavější úlovky!

Jdeme na to.


Klasická situace ze života. Po novém velmi lákavém „kousku“ koukáte s úžasem ve tváři, přitom máte vedle sebe „perfektně fungující“ dřívější model. Opravdu tedy potřebujete ten nejnovější?


Znáte seriál Hra o trůny? A znáte Aryu Stark, která se stala „mužem bez tváře“? Pak si asi umíte představit, jak bude nové převratné odemykání iPhonu X pomocí tváře na takového člověka „bez tváře“ fungovat, či spíše nefungovat…


V podobném duchu se nese i další už trochu ostřejší vtípek. Podle něj budou některé tváře, které nejsou zcela v pořádku, pořádnou výzvou pro Apple a jeho Face ID odemykání obličejem.


Příklad může být třeba ze života. Co když skončíte na ulici s pořádně poraněným obličejem a telefon vás nerozpozná, takže si ani nebudete moct zavolat pomoc?


Na internetu se objevil i příspěvek, který ukazuje Klause ml. a to, jak dokonale bude fungovat další funkce u nového iPhonu X, tzv. animoji. Prý dokáže převést jakýkoliv výraz v obličeji do animované emotikony.


Z tzv. animoji si vystřeluje i další vtípek. Podle něj se utratily miliardy dolarů, aby se vyvinul takový systém, který z vás udělá doslova „hovno“…


A pokud víte, že byste na nový iPhone X, který vyjde v nejvyšší variantě až na téměř 35 tisíc korun, museli šetřit celou věčnost, pak si stačí na e-shopech vybrat novou platební metodu – lidským orgánem.

Který z vybraných vtipů na adresu „převratného“ iPhonu X se vám líbil nejvíc? A znáte nějaký další? Podělte se s ostatními čtenáři v diskuzi pod článkem.

Články: , , , ,

Tip: Zúčastněte se maratonu soutěží na Mobilizujeme.cz při příležitosti 10 let redakce!

3 komentáře

  1. zdenál
    Napsal(a) 13.9.2017 v 16:46
  2. eMZet007
    Napsal(a) 16.9.2017 v 20:07
  3. eMZet007
    Napsal(a) 16.9.2017 v 21:22

Přidat komentářText

NOVÉ ČLÁNKY

Huawei si v nové reklamě dělá srandu ze Samsungu

Huawei letos uvedl modely Mate 10 a Mate 10 Pro. Špičkově vybavené smartphony, které v sobě navíc skrývají umělou inteligenci. Tentokrát na telefony natočil… (diskuze 7)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: VČERA

Další profesionálně stabilizovaná tyč pro smartphony ve slevě

Zhiyun Smooth-Q zajistí velmi pokročilou stabilizaci telefonu, což se skvěle hodí nejen při focení, ale zejména při natáčení videí. K dispozici je profesionální 3-osá… (diskuze 0)

sponzorovaný obsah  |   publikováno: VČERA

Apple chystá vlastní brýle pro AR a skupuje startup Vrvana

Apple má teď za sebou neskutečně moc práce. Téměř vše se ale vydařilo na výbornou a lidé z Applu se mohou posunout dál ve… (diskuze 0)

Jakub Fišer  |   publikováno: VČERA

Rozhovor s Huawei: je tady revoluce, která ovlivní celý svět

Anson Zhang, ředitel divize spotřební elektroniky Huawei ČR a Slovensko, nám při včerejším slavnostním uvedení nové řady Huawei Mate 10 pro Českou republiku odpovídal… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: VČERA

Apple „zneužil“ při výrobě iPhone X pracovní síly studentů

Čínský Foxconn, který je největším výrobním partnerem Applu, asi rozhodně není zaměstnavatelem, pro kterého byste chtěli pracovat. Už jsme tu měli smutnou kauzu se… (diskuze 5)

Jakub Mokříš  |   publikováno: VČERA
Klasické zobrazení