7 vtipů o novém iPhonu X, které lidé sdílejí na sociálních sítích

13. 9. 2017  |  Martin Skořepa  |  3 komentáře

Nový iPhone je tady a je opět k smíchu nebo spíše k pobavení v dobrém slova smyslu. Tak proč na chvíli nenechat formality stranou a trochu se také nezasmát?

Vtípky vymýšlejí a prezentují širší veřejnosti zejména lidé na sociálních sítích. Během dnešního dne jsme tak zmapovali tento prostor a přinášíme vám ty nejzajímavější úlovky!

Jdeme na to.


Klasická situace ze života. Po novém velmi lákavém „kousku“ koukáte s úžasem ve tváři, přitom máte vedle sebe „perfektně fungující“ dřívější model. Opravdu tedy potřebujete ten nejnovější?


Znáte seriál Hra o trůny? A znáte Aryu Stark, která se stala „mužem bez tváře“? Pak si asi umíte představit, jak bude nové převratné odemykání iPhonu X pomocí tváře na takového člověka „bez tváře“ fungovat, či spíše nefungovat…


V podobném duchu se nese i další už trochu ostřejší vtípek. Podle něj budou některé tváře, které nejsou zcela v pořádku, pořádnou výzvou pro Apple a jeho Face ID odemykání obličejem.


Příklad může být třeba ze života. Co když skončíte na ulici s pořádně poraněným obličejem a telefon vás nerozpozná, takže si ani nebudete moct zavolat pomoc?


Na internetu se objevil i příspěvek, který ukazuje Klause ml. a to, jak dokonale bude fungovat další funkce u nového iPhonu X, tzv. animoji. Prý dokáže převést jakýkoliv výraz v obličeji do animované emotikony.


Z tzv. animoji si vystřeluje i další vtípek. Podle něj se utratily miliardy dolarů, aby se vyvinul takový systém, který z vás udělá doslova „hovno“…


A pokud víte, že byste na nový iPhone X, který vyjde v nejvyšší variantě až na téměř 35 tisíc korun, museli šetřit celou věčnost, pak si stačí na e-shopech vybrat novou platební metodu – lidským orgánem.

Který z vybraných vtipů na adresu „převratného“ iPhonu X se vám líbil nejvíc? A znáte nějaký další? Podělte se s ostatními čtenáři v diskuzi pod článkem.

Články: , , , ,

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
zdenál
zdenál

comment image

eMZet007
eMZet007
Tip: Pro hlasování v diskuzi se musíte přihlásit, či nejprve registrovat

NOVÉ ČLÁNKY

ČR je na tom s pokrytím a rychlostí LTE internetu velmi dobře

Společnost OpenSignal, která se zabývá mapováním bezdrátových sítí po celém světě, zveřejnila novou zprávu se zaměřením na LTE síť. Z analýzy vyplývá, že je… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: DNES

Apple Watch zachránily život mladé matce a jejímu synkovi

Elektronika nás obklopuje na každém kroku; za její pomoci se rodíme a, jakkoliv bizarně to může znít, po jejím boku dost možná i zemřeme…. (diskuze 0)

Jakub Fišer  |   publikováno: DNES

Záhadný herní smartphone od Xiaomi dominuje v AnTuTu

I když jsou smartphony na trhu již hodně dlouho, tak ty herní jsou tady krátce. Vypadá to, že se rýsuje obdobná odnož jako je… (diskuze 1)

Tomáš Richter  |   publikováno: VČERA

Nejnovější OnePlus 5T nyní seženete již pod 10 tisíc korun

OnePlus 5T přináší za zhruba poloviční cenu oproti konkurenci v mnoha ohledech srovnatelnou výbavu. A nyní je ještě o něco levnější. OnePlus 5T se chlubí… (diskuze 1)

Luboš Srb  |   publikováno: VČERA

Nokia chystá něco velkého, možná se dočkáme na MWC

Před nedávnem si společnost HMD Global nechala patentovat staronovou ochrannou známku pro další model Nokia, která měla být určená pro prémiovou verzi Nokie 8…. (diskuze 1)

Filip Matějka  |   publikováno: VČERA
Klasické zobrazení