Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | Huawei P20 | malý iPhone | superphone budoucnosti | čínské telefony | Android Oreo aktualizace

7 opravdu nejšílenějších příslušenství pro iPhone

  |  1 komentář  |  autor: Luboš Srb

Za více než 10 let existence iPhonu vzniklo neskutečné množství různého příslušenství, které je dělané právě na míru jednoho z nejpopulárnějších telefonů všech dob.

Tip: 6 nejzvláštnějších příslušenství k vašemu smartphonu

Držák na toaletu

Chodíte často s telefonem na toaletu a občas nevíte, kam telefon odložit? Řešením může být speciální držák s dockem (a dost možná i nabíjením iPhonu), který je zároveň držákem na roličku s toaletním papírem.

Zesilovač zvuku ve tvaru rohu

Dalším tak trochu úsměvným příslušenstvím je speciální stojánek ve tvaru lesního rohu, což zde není jen tak čirou náhodou. Stojánek totiž právě touto rourou či rohem, jak chcete, vede zvuk a funguje prakticky jako takový pasivní zesilovač.

Pouzdro se zapalovačem

Vtipným, ale někdy možná i dost praktickým pouzdrem může být elektronický zapalovač cigaret. Stačí trojitým posunutím pojistky zapalovač odemknout či naopak zamknout.

Dongle s homebuttonem a jackem

Jedním z nejnovějších šílených příslušenství k iPhonu je pak speciální dongle s homebuttonem a 3,5 mm jackem, pokud by se někomu u nového iPhonu X přeci jen stýskalo po této tradiční výbavě.

Ochranné masky pro majitele iPhone X

A pro majitele iPhonu X je „na míru“ vyrobené i další příslušenství, tentokrát ochranná maska. Jejím úkolem je, aby vás Apple nebo vývojáři třetích stran nemohli šmírovat pomocí pokročilé True Depth kamerce s tolik revoluční čtečkou tváře Face ID.

Klasické sluchátko pro iPhone

Ale stranou by v našem výčtu zvláštního příslušenství pro iPhone rozhodně neměla zůstat ani dokoupitelná výbava v podobě klasického sluchátka. Stačí využít 3,5 mm jack, tedy u starších iPhonů, naopak u novějších ještě budete muset využít potřebnou redukci.

Stěrač předního skla

A posledním dost podivným příslušenstvím je stěrač předního skla, který se má údajně postarat o to, aby váš displej byl neustále čistý a suchý. Pokud víme, tak zatím žádný výrobce s ničím podobným nepřišel. Zřejmě je to ale jen otázkou času…

Znáte i další příklady šíleného příslušenství pro iPhone, nebo třeba i jiné telefony? Podělte se o ně s ostatními v naší diskuzi pod článkem.

ČLÁNKY:, , , ,

Diskuze

Komentujte

avatar
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
tomas
tomas
Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Známe cenu jedné z variant modelu OnePlus 6

Známe cenu jedné z variant modelu OnePlus 6

VČERA  |  Tomáš Rajnoch  |  2 komentáře

O telefonu OnePlus 6 se poslední dobou stále více spekuluje. Dozvěděli jsem se například, že po vzoru iPhonu X…

Náctiletou dívku v průběhu hovoru usmrtil výbuch telefonu

Náctiletou dívku v průběhu hovoru usmrtil výbuch telefonu

VČERA  |  Tomáš Richter  |  diskuze (0)

18ti letá indická dívka, která vlastnila obstarožní Nokii 5233, byla smrtelně zraněna výbuchem zařízení během telefonického hovoru. Čí je…

Skupina PPF kupuje za 2,8 mld eur mobilního operátora

Skupina PPF kupuje za 2,8 mld eur mobilního operátora

VČERA  |  Luboš Srb  |  diskuze (0)

Skupina PPF oznamuje, že se dohodla se společností Telenor na koupi jejích telekomunikačních aktiv ve střední a východní Evropě,…

Mobilní zobrazení