Mobilizujeme.cz

Trendy: jak vybrat telefon | nový Android P | placení telefonem | Xiaomi Mi 8 | Android Oreo aktualizace | budoucnost? | malý iPhone

7 důvodů, proč si dnes pořídit 2v1 zařízení

  |  komentovat  |  autor: sponzorovaný obsah

Proč mít dvě, když můžete mít to nejlepší z obou? Vybrali jsme 7 důvodů, proč se dnes podle nás vyplatí pořídit raději jedno 2v1 zařízení než kupovat zvlášť notebook a zvlášť tablet.

1. Skladnost a přenositelnost

Proč tahat notebook a ještě k tomu tablet, když můžete mít oboje v jednom? Zkrátka máte jen jedno zařízení, kterému se říká 2v1. Může být buď s odpojitelnou klávesnicí (můžete od sebe oddělit část tabletovou a část s klávesnicí) a nebo konvertibilní (kdy je klávesnice napevno spojena s displejem, ale i tak je celkem flexibilní, protože můžete většinou displej různě otáčet či překlápět).

2. Delší výdrž

Když používáte tablet, musíte jej každý den dobíjet a někdy se vám stane, že vám šťáva dojde zrovna kdy to nejméně potřebujete. U zařízení 2v1 ale stačí „vyždímaný“ tablet připojit ke klávesnici a voilá, hned má zase plno energie!

3. Vyšší výkon

Zařízení 2v1 mají zpravidla vyšší výkon než samotné tablety. Je to dáno i operačním systémem. Zatímco na obyčejném tabletu s Androidem se dá spokojit se slabším hardwarem, který vám slouží jen na základní věci jako je surfování na internetu, sledování videí a jiného multimediálního obsahu či hraní zpravidla nenáročných her. Na 2v1 zařízení běží klasická Windows, jejichž programy vyžadují vyšší výkon. Máte tak i vyšší výkon na různé hry a jiné programy.

4. Větší paměť

Tablety samotné mají běžně vnitřní paměť pohybující se v rozpětí mezi 8 až 32 GB. Ačkoliv se dá tato paměť většinou dále rozšířit pomocí microSD karet, u 2v1 zařízení máte rovnou buďto SSD disky (běžně 64, 128, 256 GB) či harddisky (500 GB), v některém případě pak také rovnou nakombinovaný rychlejší SSD disk s pevným haddiskem.

5. Více portů

Pokud máte samotný tablet, je většinou limitem tenkost daných zařízení. U zařízení 2v1 ale stejně jako u notebooků můžete připojit mnohem více zařízení díky většímu počtu portů, jde zejména o klasické USB.

6. Tišší

Díky úsporným procesorům od Intelu jsou nová 2v1 zařízení tišší než dříve a tišší než některé jiné notebooky. Stejně jako u běžných tabletů neslyšíte větráček (protože ani žádný nemají), ani u nových 2v1 zařízení vás nebude nic rušit při práci ani zábavě.

7. Levnější

V neposlední řadě můžeme mezi důvod ke koupi počítat také cenu. Když si koupíte 2v1 zařízení, dáte zpravidla méně peněz, než když si koupíte zvlášť notebook a zvlášť tablet.

Pokud vás důvody zaujaly, můžete navíc při současné akci u CZC.cz na stránkách 2v1.czc.cz získat při pořízení vybraných 2v1 zařízení zdarma poukaz v hodnotě 1000 Kč na další nákup. Akce platí do konce října.

ČLÁNKY:,

Diskuze

Diskuze uzavřena

Tip: Chcete hlasovat v diskuzi? Nejdříve se musíte přihlásit, či registrovat
Nejnovější update pro smartphony OnePlus způsobuje trable

Nejnovější update pro smartphony OnePlus způsobuje trable

DNES  |  Jakub Foltýn  |  diskuze (0)

OnePlus nedávno uvolnil OTA update pro několik svých zařízení – OnePlus 3 a 3T, OnePlus 5 a 5T, a také nejnovější OnePlus…

Nový patent Samsungu ukazuje zajímavé řešení bez rámečků

Nový patent Samsungu ukazuje zajímavé řešení bez rámečků

DNES  |  Jakub Mokříš  |  diskuze (0)

Sen o kompletně bezrámečkovém telefonu nabývá nových obrysů. Samsung si nechal patentovat velice zajímavé řešení. To se sestává ze dvou displejů.…

Xiaomi Redmi 6 Pro: přichází nový král střední třídy

Xiaomi Redmi 6 Pro: přichází nový král střední třídy

DNES  |  Jakub Fišer  |  diskuze (0)

Čínské Xiaomi dnes v noci představilo svůj nový hlavní model střední třídy, nejnovější kousek z řady Redmi, konkrétně telefon Redmi 6…

Mobilní zobrazení