NOVÉ ČLÁNKY

Apple se s příštím iPhonem pustí do souboje na poli AR a VR

Mezi nejočekávanější smartphony roku 2017 patří bezpochyby nový iPhone anebo Samsung Galaxy S8. Druhý jmenovaný již svůj VR nebo AR program má, kdežto Apple… (diskuze 2)

Jakub Fišer  |   publikováno: DNES

Samsung definitivně ukončuje podporu nevrácených kusů Note 7

Ačkoliv kauza kolem explodujících kusů Galaxy Note 7 vzala za své, následky si Samsung ponese ještě dlouho. Teď ale před Samsungem stojí další problém… (diskuze 2)

Jakub Fišer  |   publikováno: VČERA

Majitelé Huawei P9 Lite začínají dostávat nový Android 7 Nougat

Čínská společnost Huawei začala uvolňovat aktualizaci na nejnovější Android 7 Nougat pro svůj smartphone Huawei P9 Lite. Aktualizace je prozatím dostupná například v Japonsku a… (diskuze 1)

Marek Smékal  |   publikováno: 24. 3. 2017

Chytré hodinky Samsung Gear S3 dostávají podporu LTE

Samsung lehce aktualizoval své chytré hodinky Gear S3 Classic a Gear S3 Frontier o podporu rychlého mobilního internetu LTE. Chytré hodinky od jihokorejského výrobce… (diskuze 0)

Marek Smékal  |   publikováno: 24. 3. 2017

Apple si patentoval laptop, který využívá iPhone jako trackpad

Na internetu se objevil zajímavý patent společnosti Apple, který se ale nejspíše žádné sériové výroby nedočká. I tak je ale zajímavé se na něj… (diskuze 3)

Marek Smékal  |   publikováno: 24. 3. 2017

Mimozemský reproduktor od Samsungu si nás získal (recenze)

Samsung má dobré nápady, kterým nelze upřít originalitu. Jedním z nich je i povedený futuristický reproduktor Samsung Bottle EO-SG710C s bezdrátovým nabíjením, přičemž společně s… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 24. 3. 2017

iPhone 6S je nejprodávanějším smartphonem za rok 2016

Dle databáze IHS Markit byl nejprodávanějším telefonem za uplynulý rok Apple iPhone 6S. Jablečná společnost má v žebříčku hned čtyři zástupce a až na pátém… (diskuze 3)

Marek Smékal  |   publikováno: 24. 3. 2017

Fossil uvedl nové hybridní a chytré hodinky s Android Wear 2.0

V dnešních dnech je již trendem, že velké hodinářské společnosti mají v portfoliu i vlastní chytré hodinky; zpravidla s operačním systémem Android Wear. Velmi… (diskuze 0)

Jakub Fišer  |   publikováno: 23. 3. 2017

Recenze Huawei P10: právem mezi současnou elitou

Huawei chce být do dvou let největším výrobcem telefonů a jak v poslední letech dokazuje, je na správné cestě. Jedním z důvodů je samozřejmě vrcholný… (diskuze 4)

Luboš Srb  |   publikováno: 23. 3. 2017

Vaio Phone A dostane Android, že by výzva pro mateřské Sony?

Občas se některé věci mohou otočit proti vám. Stejný příběh potkal japonské Sony, které se nyní musí vypořádat s oddělením laptopové divize Vaio. Bojovat… (diskuze 2)

Jan Hobler  |   publikováno: 23. 3. 2017

Google plánuje zrychlit aktualizace u všech telefonů s Androidem

Systém Android je pověstný extrémně pomalými aktualizacemi softwaru. Nejnovější systém dostávají většinou dražší telefony a i to není pravidlem. Za vše mluví fakt, že… (diskuze 7)

Marek Smékal  |   publikováno: 23. 3. 2017

OnePlus 3T v barvě Midnight Black, opět v limitované edici

Nedávno jsme vás informovali, že se bude v Paříži prodávat limitovaná edice smartphonu OnePlus 3T Collete Edition, kterých bude vyrobeno jen 250 kusů. Hlavní „prémiovostí“… (diskuze 0)

Marek Smékal  |   publikováno: 23. 3. 2017

LG se inspirovalo u konkurence a zavádí mobilní platební systém

Skoro to vypadá, jako by světovým trhem se smartphony hýbal fenomén mobilních plateb, ten ovšem téměř po celé Evropě nenachází podporu, dokonce ani v… (diskuze 2)

Jakub Fišer  |   publikováno: 23. 3. 2017

Chcete, aby měl váš smartphone 10″ displej? Existuje řešení

Na Kickstarteru se objevil zajímavý projekt, který spočívá ve streamování obsahu, který je v telefonu, do speciálního 10″ displeje. Projekt tak chce nahradit tablety a… (diskuze 0)

Marek Smékal  |   publikováno: 23. 3. 2017

Muž zemřel poté, co mu do vany spadnul nabíjející se iPhone

Nešťastná událost se stala před pár dny v Londýně. Majitel iPhonu si při relaxování ve vaně nabíjel a zároveň používal iPhone, který byl zapojen do… (diskuze 19)

Marek Smékal  |   publikováno: 22. 3. 2017
Klasické zobrazení