NOVÉ ČLÁNKY

Nokia 7: skleněný design, čistý Android a příznivá cena

Již v pořadí pátý smartphone se vzkřísenou legendární značkou, Nokia 7, se snaží zaujmout poměrem cena/výkon, nebo podle slov výrobce ještě spíše poměrem cena/design…. (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: DNES

Očekávané HTC U11 Plus se poprvé objevilo v benchmarku

Před nedávnem jsme se dozvěděli, že HTC zve na událost, která proběhne 2. listopadu. Pravděpodobně představí vlajkovou loď jménem HTC U11 Plus. A zřejmě… (diskuze 0)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: VČERA

Recenze Nokia 8: je to vůbec vlajková loď?

Finská společnost se snaží vrátit na výsluní. Cestou světem ztratila mnoho ze svého lesku, obrali ji o patenty, kreativní mozky a teď přichází před… (diskuze 4)

Tomáš Drahoňovský  |   publikováno: VČERA

Pixely dostanou zanedlouho aktualizaci na Android 8.1 Oreo

Společnost Google v rámci uvedení Pixel Visual Core, což je malý čipset nacházející se ve smartphonech Pixel 2 a Pixel 2 XL, prozradila, že obě… (diskuze 1)

Pavel Kreuziger  |   publikováno: VČERA

Lenovo potvrdilo Android 8.0 pro telefony K8, K8 Plus, a K8 Note

Čínská společnost potvrdila, že se na nejnovější operační systém Android 8.0 Oreo mohou těšit – kromě zhruba desítky modelů řady Moto od divize Motorola… (diskuze 0)

Martin Skořepa  |   publikováno: VČERA

Praha spustila Wi-Fi v metru. Zatím ve zkušebním provozu

Praha se snaží nebojácně prorazit ve smetánce evropských metropolí a značně modernizuje. Postupný rozkvět začal například s novými tramvajemi, ve kterých se můžete připojit… (diskuze 2)

Jakub Fišer  |   publikováno: VČERA

Léto skončilo a Geekbuying zlevňuje chytré produkty na sport

Jak už to tak bývá, na konci letní sezóny dochází k různým výprodejům. A jedním takovým je i akce u předního zahraničního prodejce Geekbuying,… (diskuze 1)

sponzorovaný obsah  |   publikováno: VČERA

Nokia představí tento týden nový smartphone. Bude to Nokia 7?

Veškeré předchozí spekulace naznačovaly, že Nokia představí své další telefony až příští rok. Nyní se ale dozvídáme, že tomu tak nebude. Finská společnost uvede… (diskuze 2)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: VČERA

Leagoo S8 a S8 Pro už se dají předobjednat, navíc se slevou

Novinky od čínské společnosti Leagoo zaujmou především svými Infinity displeji, ale rozhodně také cenou, kor nyní v předprodeji v rámci speciální akce. Někteří šťastlivci… (diskuze 0)

sponzorovaný obsah  |   publikováno: VČERA

Špičkové Samsungy dál vévodí žebříčku Consumer Reports

Nezávislá nezisková americká organizace Consumer Reports opět ocenila duo jihokorejských telefonů Samsung Galaxy S8 a S8+. Dle jejich žebříčku jsou to aktuálně nejlepší mobily… (diskuze 4)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: VČERA

Telefony i počítače ohrožuje závažná chyba u Wi-Fi protokolu

Ve Wi-Fi kryptovacích protokolech WPA2 byla nalezena závažná bezpečnostní chyba, která dovoluje hackerům ukrást z nezabezpečených zařízení, ať už telefonů nebo i počítačů, velmi citlivá… (diskuze 2)

Martin Skořepa  |   publikováno: 17. 10. 2017

Začíná doba skládací. ZTE Axon M je telefon a tablet v jednom

Dnešní den se zapíše do historie. ZTE totiž jako první výrobce na světě přišlo s novodobým skládacím smartphonem – prakticky máte telefon i tablet… (diskuze 10)

Martin Skořepa  |   publikováno: 17. 10. 2017

Essential Phone prý ukradl modulární design. Firma už je u soudu

Smartphone od otce Androidu Andyho Rubina sliboval skvělou budoucnost a unikátní technologie. Jenže realita je taková, že prakticky není chvíle, aby se kolem telefonu… (diskuze 1)

Luboš Srb  |   publikováno: 17. 10. 2017

Průměrný český teenager se věnuje smartphonu 3 hodiny denně

Téměř polovina náctiletých se přiznala, že svému telefonu obětují až 3 hodiny denně. Nejvíce času tráví komunikací s přáteli přes sociální sítě. Nejen to… (diskuze 1)

Martin Skořepa  |   publikováno: 17. 10. 2017

Apple odpověděl na bezpečnostní otázky ohledně Face ID

Minulý měsíc, těsně po představení iPhone X, americký senátor Al Franken poslal Timu Cookovi dopis. V něm vyjádřil své obavy o bezpečnost a soukromí… (diskuze 0)

Jakub Mokříš  |   publikováno: 17. 10. 2017
Klasické zobrazení