NOVÉ ČLÁNKY

Xiaomi už brzy odhalí nové prostředí MIUI 9, prozradil výrobce

Většina uživatelů Xiaomi zařízení už se zase může těšit na významnou aktualizaci systému. Výrobce totiž připravuje nové prostředí MIUI 9, které by stejně jako… (diskuze 3)

Luboš Srb  |   publikováno: VČERA

Oukitel K6000 Plus: opravdu obří baterie a příznivá cena

Energie není nikdy dost a v případě smartphonů to platí minimálně dvojnásob. S novým Oukitel K6000 Plus si však stěžovat nebudete – jeho baterie… (diskuze 0)

Martin Skořepa  |   publikováno: VČERA

2x bezztrátový zoom u OnePlus 5 ve skutečnosti není bezztrátový

Zdá se, že čínský výrobce v letošním roce nedokázal svého zabijáka vlajkových modelů – OnePlus 5 – vylepšit natolik, aby byl marketingově zajímavý podobně… (diskuze 4)

Luboš Srb  |   publikováno: VČERA

Komplikace? Čtečka otisků u iPhonu 8 stále nemá své umístění

Apple si už delší dobu pohrává s myšlenkou zabudovat u iPhone 8 čtečku otisků prstů přímo do OLED displeje. Jak se zdá, společnost jednoznačně… (diskuze 5)

Dominik Hlásný  |   publikováno: 22. 6. 2017

Google Glass dostaly po letech první update. A možná i poslední

Od chytrých brýlí společnosti Google se čekaly velké věci, ovšem čas ukázal, že šlo o nakonec neúspěšný experimentální projekt. Nicméně výrobce nestrká hlavu do… (diskuze 2)

Martin Skořepa  |   publikováno: 22. 6. 2017

ZUK Z3 Max má mít teprve chystaný Snapdragon 836 a 8 GB RAM

Dalším údajným únikem z dílny Lenova je chystaná vlajková loď ZUK Z3 Max. Nástupce modelu Z2 podle zprávy nabídne opět nejlepší komponenty dostupné na… (diskuze 0)

Dominik Hlásný  |   publikováno: 22. 6. 2017

Recenze Nokia 3310 (2017): návrat starých časů?

Příběh kolem návratu legendární finské značky Nokia, která byla v dobách své největší slávy neotřesitelnou jedničkou mezi výrobci mobilních telefonů, už nejspíše znáte. Někteří… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 22. 6. 2017

Vodafone Smart V8: kov a lepší výbava za slušnou cenu

Nový Vodafone Smart V8 se snaží uživatelům nabídnout o něco lepší funkce – známé z vybavenějších a většinou dražších smartphonů – ve stále cenově… (diskuze 4)

Luboš Srb  |   publikováno: 21. 6. 2017

Vodafone Smart N8: že by zlatá střední cesta?

Nový Vodafone Smart N8 je nástupcem loňského povedeného modelu Smart Prime 7, přičemž kromě opět výborného poměru cena/výkon a několika inovací bude také lákat na… (diskuze 1)

Luboš Srb  |   publikováno: 21. 6. 2017

Vodafone Smart E8: základní smartphone pro nenáročné

Nový Vodafone Smart E8 je nástupce loňského modelu Smart Turbo 7, přičemž při jeho pořízení nebudete mít opět hluboko do kapsy. Za pouhých 2… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: 21. 6. 2017

OnePlus 5 podvádí v benchmarcích. Ale má prý dobrý důvod

Kolem nového zabijáka vlajkových lodí se stahují mračna. Nejen, že je OnePlus 5 do velké míry klonem iPhonu 7 Plus, nebo že je opět… (diskuze 9)

Luboš Srb  |   publikováno: 21. 6. 2017

Nové superdrahé telefony Vertu začne vyrábět čínské TCL

Turecký podnikatel, který je současným majitelem značky Vertu, se domluvil na spolupráci s čínskou společností TCL. Ta za 40 milionů dolarů převezme výrobu nové… (diskuze 2)

Martin Skořepa  |   publikováno: 21. 6. 2017

OnePlus 5 je nový „zabijácký“ superphone. Opět zaujme cenou

Číňané vyrobili nového zabijáka vlajkových lodí. Model pro rok 2017 – OnePlus 5 – opět zaujme špičkovou výbavou a příznivou cenou. Nedostatek vlastních nápadů… (diskuze 2)

Luboš Srb  |   publikováno: 20. 6. 2017
Klasické zobrazení