NOVÉ ČLÁNKY

Vyzkoušeli jsme cenově dostupné ochranné pomocníky

Dostali jsme v redakci možnost otestovat cenově dostupné produkty firmy 3MK. Ta se zabývá výrobou a prodejem ochranných folií a obalů na telefony. Na… (diskuze 0)

redakce  |   publikováno: DNES

Výřez v uniklém krytu u Galaxy Note 9 není tlačítko závěrky

Nedávno uniklé rendery obalu na Galaxy Note 9 podle všeho zobrazovaly jedno fyzické tlačítko navíc, nacházející se na rámu zařízení. Podle spekulací mělo jít… (diskuze 1)

Pavel Kreuziger  |   publikováno: DNES

Instagram vám ukáže, kolik času jste v aplikaci strávili

Zdá se, že v poslední době je v módě snažit se uživatelům ukázat, kolik času tráví zíráním do displejů svých smartphonů. Posledním, kdo s… (diskuze 0)

Jakub Mokříš  |   publikováno: DNES

Unikly fotky zrušeného skládacího smartphonu od Samsungu

První smartphone, který budete moci složit do kapsy má přijít někdy v průběhu příštího roku. Teď se však na světlo světa dostaly obrázky něčeho,… (diskuze 2)

Jakub Mokříš  |   publikováno: DNES

Samsungu hrozí finanční pokles. Opadne zájem o smartphony?

Samsungu roste zisk za posledních šest fiskálních čtvrtletí, za čímž stojí úspěšné podnikání v odvětví polovodičů. Pokud jsou odhady analytiků správné, tak se společnosti… (diskuze 1)

Radek Chlup  |   publikováno: DNES

Top 3 nejočekávanější telefony druhé poloviny roku 2018

Rok 2018 nám již přinesl několik opravdu zajímavých a povedených kousků. Například jsme se dočkali špičkových Samsungů Galaxy S9 a S9+. Své vlajkové lodě… (diskuze 1)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: DNES

Recenze Google Pixel 2 XL: smartphone z laboratoře

Je už konečně vše tak, jak má být? Po všech těch porodních bolestech, které se u telefonu Google Pixel 2 XL až nezvykle dlouhou… (diskuze 1)

Luboš Srb  |   publikováno: VČERA

OnePlus 6 trhá rekordy, společnost je vděčná svým zákazníkům

Společnost OnePlus dnes oznámila, že její vlajkový telefon OnePlus 6 překročil ve svém prodeji číslo 1 milion, a přitom byl na trh uveden teprve… (diskuze 0)

Radek Chlup  |   publikováno: VČERA

Gmail pro iOS už vás nebude upozorňovat na nedůležité emaily

Pokud to máte jako já, že ze všech emailů, co vám denně přijdou, je 90 % nedůležitých, tak pravděpodobně využijete novou funkci aplikace Gmail…. (diskuze 0)

Jakub Mokříš  |   publikováno: VČERA

Problémy s bootloaderem u OnePlus 6 řeší nový update

Výrobce telefonů OnePlus oficiálně potvrdil, že model OnePlus 6 má zranitelný bootloader. Nyní naštěstí po nedlouhém otálení přichází oprava. Ve stručnosti – útočník, který… (diskuze 6)

Jakub Mokříš  |   publikováno: 16. 6. 2018

iPhone 3GS jde znovu do prodeje, bohužel jen v Jižní Koreji

Ačkoliv zní titulek neuvěřitelně, je tomu tak. V Jižní Koreji se tak skutečně stane a iPhone 3GS se bude prodávat za 41 dolarů, což… (diskuze 4)

Jakub Mokříš  |   publikováno: 16. 6. 2018

Pixely se dočkají přepínání mezi světlým a tmavým režimem

Google tiše naznačil, že vám Pixel Launcher dovolí přepínat mezi světlým a tmavým režimem. Funkce by měla přijít se softwarovým updatem, ale zatím není… (diskuze 1)

Jakub Foltýn  |   publikováno: 16. 6. 2018

[Aktualizováno]: Messenger obdržel další update a už nepadá

Dnes ráno se objevil update aplikace Messenger pro Facebook. Důrazně doporučujeme ho nestahovat, neboť se zdá, že se jedná o nepříliš povedenou verzi. Hned… (diskuze 13)

Jakub Mokříš  |   publikováno: 16. 6. 2018

Windows 10 se vrací na smartphony. Pomoct má Huawei

Ať už se nám to líbí anebo ne, mobilní platforma Windows 10 se už nějaký čas nachází v mrtvých vodách. Přesto je zde spousta… (diskuze 0)

Filip Matějka  |   publikováno: 16. 6. 2018

Apple Mapy zaznamenaly masivní výpadek

Mapy od Applu nejsou zrovna jedničkou mezi navigačními aplikacemi, ačkoliv se velmi dobře vyvinuly a jsou poměrně dobře použitelné. Dnes však jejich uživatele postihl… (diskuze 0)

Jakub Mokříš  |   publikováno: 15. 6. 2018

Instagram už vám neřekne, když si někdo vyscreenuje váš Příběh

Letos v únoru začali někteří uživatelé dostávat upozornění ve chvíli, kdy si někdo udělal screenshot z jejich Instagram Story. Teď to však vypadá, že… (diskuze 0)

Jakub Mokříš  |   publikováno: 15. 6. 2018
Dodržujeme pravidla o ochraně osobních údajů.
K analýze návštěvnosti a personalizaci reklam používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Klasické zobrazení