NOVÉ ČLÁNKY

97 % majitelů iPhone X je s telefonem spokojeno. Co jim ale vadí?

Jubilejní iPhone X se ihned po svém uvedení na trh stal naprostým hitem a Apple si mnul ruce, jak moc se mu opět povedlo… (diskuze 0)

Jakub Fišer  |   publikováno: DNES

Unikla cena chystaného telefonu Xiaomi Mi 6X

O chystaném telefonu Xiaomi Mi 6X již víme téměř vše. Známe design i výbavu. Nyní se díky uniklé informaci dozvídáme také cenu. Jako první… (diskuze 0)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: DNES

Meizu 15 Lite: zdatný konkurent levných Xiaomi telefonů

Při příležitosti oslav 15 let existence ukázal čínský výrobce nejen modely Meizu 15 a 15 Plus, ale také odlehčenou a cenově dostupnější variantu Lite…. (diskuze 0)

Martin Skořepa  |   publikováno: VČERA

Nové rendery se smartphony Samsung Galaxy A6 a A6+

Již nějakou dobu víme, že jihokorejský Samsung chystá nové modely Galaxy A6 a A6+. O těchto telefonech pak již něco málo víme. Nyní se… (diskuze 3)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: VČERA

Ani Android Oreo není zárukou aktualizací, překvapuje Motorola

S příchodem Androidu Oreo už se čekalo, že tzv. Projekt Treble vyřeší aktualizace u Androidu, které jsou stále velmi pomalé, v horším případě pak… (diskuze 1)

Luboš Srb  |   publikováno: VČERA

Meizu 15 Plus: vlajkový model za méně než 10 tisíc?

O něco vybavenější a nepatrně dražší sourozenec ke klasickému modelu 15 od Meizu se s cenou stále vejde pod hranici 10 tisíc korun. Nejen… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: VČERA

Meizu 15: prémiový design, špičkový fotoaparát, a nízká cena

Meizu při příležitosti 15 let přináší novou řadu telefonů, se kterými chce zaujmout nejen vzhledem a výbavou, ale také cenou. Jedná se o celkem… (diskuze 2)

Luboš Srb  |   publikováno: VČERA

Připravovaný iOS 12 by mohl dostat i stařičký iPhone 5S

V loňském roce Apple „odepsal“ iPhone 5 tím, že iOS 11 pro něj nevydal. Připomeňme, že iPhone 5 byl na trhu od září 2012,… (diskuze 0)

Jakub Mokříš  |   publikováno: VČERA

OnePlus 6 přijde 18. května. Výbavu známe, cena překvapí

Podle indických zdrojů se již chýlí k očekávánému představení telefonu OnePlus 6, který by měl konkurovat těm nejlepším. Konkrétně by mělo k oficiálnímu odhalení… (diskuze 5)

Luboš Srb  |   publikováno: VČERA

MacBooky mají vadné baterie. Apple je bezplatně vymění

Podle společnosti Apple se na trhu vyskytuje určité množství zařízení 13palcového MacBook Pro, které mají závadnou baterii. Apple tak zahájil program na jejich výměnu…. (diskuze 2)

Radek Chlup  |   publikováno: VČERA

Huawei pracuje na virtuálním asistentovi, který rozpozná emoce

Ve smartphonech jsou stále oblíbenější virtuální asistenti. A to hlavně z důvodu, že zjednodušují práci uživatele s telefonem. A jak se zdá, Huawei chce… (diskuze 0)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: 22. 4. 2018

Recenze Vernee X: obrovitý smartphone se třídenní výdrží

Pokud pomineme ty úplně nejlevnější telefony, tak první zařízení, o kterých má smysl při koupi uvažovat, začínají na zhruba šesti až sedmi tisícikorunách. To… (diskuze 1)

Jakub Mokříš  |   publikováno: 22. 4. 2018

Podle analytika se blíží konec iPhone X. Apple má jiné plány

Analytik Neil Campling ze společnosti Mirabaud Securities si myslí, že letos bude špičkový model od Applu – iPhone X, stažen. Firma, která Apple dodává čipy – TSMC,… (diskuze 2)

Radek Chlup  |   publikováno: 22. 4. 2018

Autoškola pro otrlé: žáci museli kličkovat mezi svými smartphony

Autoškola je pro plno mladých lidí první důležité vzdělání, kterého dosáhnou, neboť velké množství studentů dokončí autoškolu ještě před maturitou. Každý vám však řekne,… (diskuze 1)

Jakub Fišer  |   publikováno: 22. 4. 2018

Huawei P20 Pro je fotomobil roku 2018. Získal i ocenění TIPA

27. března v Paříži nám Huawei představil dvojici svých vlajkových modelů P20 a P20 Pro. Oba smartphony jsou špičkovými kousky. Větší pozornost však na… (diskuze 0)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: 22. 4. 2018
K analýze návštěvnosti a personalizaci reklam používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Klasické zobrazení