NOVÉ ČLÁNKY

Unikají podrobné rendery údajně chystané Motoroly P30

Před několika dny jsme se dozvěděli, že Motorola připravuje novou řadu P, do které budou spadat modely P30, P30 Note a P30 Play. Aktuálně… (diskuze 3)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: VČERA

Některé Pixely XL mají po updatu na Android 9 problém s nabíjením

Některé původní telefony Google Pixel XL zažívají problémy s rychlonabíjením, a to po aktualizaci na Android 9 Pie. Na Google Issue Tracker se objevila zpráva,… (diskuze 1)

Pavel Kreuziger  |   publikováno: VČERA

První vlna pozvánek do Fortnite míří už i mimo portfolio Samsung

Populární onlinovka, která je veleúspěšná na PC platformě, se teď chystá dobýt i smartphony a tablety s operačním systémem Android. A jak už asi… (diskuze 0)

Jakub Mokříš  |   publikováno: VČERA

Uniklé video zobrazuje trojici prototypů letošních iPhonů

Na YouTube kanálu portálu DetroitBORG se objevilo video, které údajně zobrazuje prototypy všech tří nových iPhonů, které mají být odhaleny ještě v průběhu září. Makety… (diskuze 0)

Pavel Kreuziger  |   publikováno: VČERA

Alcatel 7: střední třída s duálním fotoaparátem a velkou baterií

Společnost Alcatel se prezentuje především modely spadajícími do střední třídy. Aktuálně nám představila novinku Alcatel 7, která láká na nízkou cenu nebo duální fotoaparát…. (diskuze 0)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: VČERA

Recenze Huawei Y5 (2018): dravec mezi nejslabšími

Huawei letos představilo trojici smartphonů řady Y (2018). A to modely Y7 Prime (2018), Y6 Prime (2018) a Y5 (2018). Nyní se k nám… (diskuze 0)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: VČERA

Samsungu se vysmívá celý svět. Může za to repráček Galaxy Home

Na první pohled vypadá nově představený chytrý repráček Samsung Galaxy Home jako klasický reproduktor, který má navíc plno chytrých funkcí. Internetoví baviči se však… (diskuze 4)

Jakub Fišer  |   publikováno: VČERA

Samsung si nedá pokoj! Další várka reklam trefně proti Applu

A je to tu zas. Samsung je jak malý Jarda a nedokáže si prostě odpustit neustálá rýpání do svého největšího soka. Pravdou ale je,… (diskuze 4)

Lucie Poláčková  |   publikováno: VČERA

Spotify možná dovolí přeskakovat reklamy neplatícím uživatelům

Spotify, oblíbená platforma pro poslech hudby, testuje v Austrálii novou funkci, která by i neplatícím uživatelům dovolila přeskakovat všechny reklamy. Logika je taková, že… (diskuze 2)

Lucie Poláčková  |   publikováno: VČERA

Do prodeje půjde akátově červená Huawei Nova 3

Dne 18. července uvedla společnost Huawei jeden ze svých nejočekávanějších smartphonů, model Nova 3. Modely série Nova bývají už tradičně navrhovány pro mladší generaci,… (diskuze 0)

Pavel Kreuziger  |   publikováno: VČERA

Oficiální snímky Huawei Mate 20 Lite unikly na internet

Tak tu zase máme další den a s ním i další únik informací, které měly prozatím zůstat veřejnosti skryty. Tentokrát se to týká rozšíření řady… (diskuze 2)

Pavel Kreuziger  |   publikováno: 13. 8. 2018

Unicode 12.0 má přinést 179 nových emoji

Organizace Unicode Consortium pracuje na seznamu celkem 179 emoji, které v roce 2019 přinese standard Unicode ve verzi 12. K možným kandidátům patří služební pes (i… (diskuze 0)

Pavel Kreuziger  |   publikováno: 13. 8. 2018

Xiaomi představilo speciální edici Emerald Green modelu Mi Mix 2S

Model Xiaomi Mi Mix 2S je jedním z nejlépe vybavených smartphonů na trhu. Zaujme také moderním designem. Aktuálně čínská společnost představila speciální zelenou edici… (diskuze 1)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: 13. 8. 2018

Sony potvrzuje šest smartphonů, které dostanou Android 9 Pie

Jak je zvykem, tak po uvedení nové verze Androidu výrobci většinou dělají, že o ničem neví. Často se stává, že ani po roce se… (diskuze 7)

Vlastimil Šlosar  |   publikováno: 13. 8. 2018

Samsung představil Galaxy Home, konkurenci pro Apple HomePod

Reproduktory pro ovládání chytré domácnosti jsou teď docela v kurzu. Svůj vlastní má Apple, Google či Amazon, a tentokrát se k nim přidává i… (diskuze 0)

Vlastimil Šlosar  |   publikováno: 13. 8. 2018
Dodržujeme pravidla o ochraně osobních údajů.
K analýze návštěvnosti a personalizaci reklam používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.
Klasické zobrazení