NOVÉ ČLÁNKY

3+1 jednoznačně nejlepší funkce, které přináší Android 8.0 Oreo

(Oživeno) Google před dvěma (pěti) měsíci vypustil první ochutnávku nového Androidu O a zdálo se, že letos půjde jen o minoritní aktualizaci. Ale opak je pravdou. Android… (diskuze 3)

Luboš Srb  |   publikováno: DNES

Sony možná bude muset odškodnit majitele voděodolných Xperií

Japonská společnost Sony byla jednou z prvních, která začala produkovat voděodolné smartphony a tablety. Nejednalo se však pouze o prémiová zařízení, certifikaci IP68 Sony… (diskuze 0)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: DNES

Huawei ukázalo chystaný Mate 10 a jeho duální fotoaparát

Huawei si pro nás na podzim chystá ještě novinku v podobě phabletu Mate 10. O tomto modelu se poslední dobou začíná čím dál více… (diskuze 0)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: DNES

LG Q6 je bezrámečkový telefon pod 10 tisíc. Známe i dostupnost

Na český trh oficiálně míří očekávaný a poměrně dost zajímavý smartphone jihokorejského výrobce. Nové LG Q6 přináší zejména prémiový bezrámečkový design – a to… (diskuze 6)

Luboš Srb  |   publikováno: VČERA

Dočkáme se modulárního smartphonu od Samsungu?

Svůj modulární telefon má již několik společností. Patří mezi ně například Motorola nebo LG. Oba výrobci přišli s odlišným řešením modularity. Některé spekulace nyní… (diskuze 0)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: VČERA

Microsoft se opět snaží „modernizovat“ Skype pro iPhone

Nedávno jsem zkritizoval Microsoft za jeho přístup ke Skypu. Jak je pro redmondského giganta typické, dokud se tento jednoduchý a populární komunikační program nedostal… (diskuze 0)

Jakub Mokříš  |   publikováno: VČERA

Česko se dočkalo asistenta Bixby od Samsungu, česky ale neumí

Po téměř pěti měsících začíná speciální tlačítko Bixby u telefonů Galaxy S8 a S8+ konečně dávat smysl, tedy pro většinu anglicky hovořících majitelů, kteří… (diskuze 3)

Luboš Srb  |   publikováno: VČERA

Android 8.0 Oreo je ke stažení, ale zatím jen pro vybraná zařízení

Krátké představení nové verze Androidu 8.0 Oreo s sebou přineslo i zásadní aktualizaci nové verze na první smartphony. Prozatím si sladkého Orea ukousnou pouze… (diskuze 0)

Dominik Hlásný  |   publikováno: VČERA

Známe datum uvedení očekávaného phabletu Huawei Mate 10

V současné době prodávaný phablet Huawei Mate 9, pyšnící se velice slušnou výbavou i na dnešní poměry, pomalu zlevňuje – a to může znamenat jediné… (diskuze 0)

Petr Louda  |   publikováno: VČERA

Xiaomi Redmi Note 5A: kvalitní selfie pro každého

Společnost Xiaomi je se svou modelovou řadou Note mimořádně úspěšná, a to hlavně díky poměru cena/výkon. Proto není divu, že jsme se dočkali modelu… (diskuze 0)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: VČERA

Akční kameru z Číny teď můžete sehnat opravdu za hubičku

Možná nemá nejpokročilější funkce známé např. z profesionálních akčních kamer od GoPro, nicméně za pouhých 350 korun má rozhodně co nabídnout. Jednu z cenově… (diskuze 2)

sponzorovaný obsah  |   publikováno: VČERA

První dávka Snapdragonu 845 poputuje do Galaxy S9

Letošní rok si pro nás Samsung připravil dvojici top modelů S8 a S8+. Ty nabízejí přelomový design nebo nekompromisní výbavu. Jinak tomu nebude ani… (diskuze 8)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: VČERA

Android 8.0 Oreo oficiálně: silnější a sladší, než kdy předtím

Spekulacím je konec, při dnešní příležitosti zatmění Slunce totiž Google oficiálně odhalil novou verzi svého operačního systému. I když představení jistě nebylo takové, jaké… (diskuze 2)

Jakub Fišer  |   publikováno: 21. 8. 2017

Projekt Android One ožívá. Uzavře Xiaomi s Googlem partnerství?

Google si po příchodu na indický trh liboval ve vývoji levných zařízení s čistým Androidem. Projekt s názvem Android One by teď mohl dostat novou… (diskuze 1)

Dominik Hlásný  |   publikováno: 21. 8. 2017

Dostane nový Samsung Galaxy A5 (2018) duální fotoaparát?

Modelová řada Galaxy A od Samsungu je velice oblíbená. A to hlavně díky prémiovému designu nebo kvalitní výbavě. Do představení modelů Galaxy A pro… (diskuze 1)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: 21. 8. 2017
Klasické zobrazení