NOVÉ ČLÁNKY

Xiaomi Mi 5 a Mi Mix možná dostanou Android 8 Oreo

Xiaomi ve svém portfoliu nabízí několik zajímavých a skvěle vybavených smartphonů. Mezi ně patří například i model Mi 5 nebo Mi Mix. Na těchto… (diskuze 0)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: DNES

Nokia 8 Sirocco: odolná vlajková loď bez jacku

V Barceloně dnes Nokia představila upgradovanou vlajkou loď Nokia 8, která nese přídomek Sirocco. A již na první pohled je zde několik změn, se… (diskuze 2)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: DNES

Někteří zájemci získají nové Samsungy o 7 dnů dříve, než ostatní

Samsung před malým okamžikem představil své nové vlajkové modely řady S9 a již nyní známe české ceny i dostupnosti. A překvapí i jedna speciální… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: DNES

Galaxy S9+ je víc než jen zvětšený model S9. A ještě je levnější

Větší z nových vlajkových modelů Samsungu není jen zvětšenou variantou klasické „es devítky“, ale přináší i pár dalších vylepšení. Na začátek ještě v krátkosti,… (diskuze 3)

Luboš Srb  |   publikováno: DNES

Samsung Galaxy S9 a S9+: superphony z budoucnosti?

Samsung své vlajkové modely pro rok 2018 vylepšil na mnoha frontách, ale jednoznačně tím nejzajímavějším je u nových telefonů Galaxy S9 a S9+ zejména… (diskuze 0)

Luboš Srb  |   publikováno: DNES

Nokia 1: základní model s Androidem Go pro masy

Na právě konajícím se veletrhu MWC v Barceloně představila Nokia nejzákladnější model 1. Tento kousek se pokusí zaujmout především svou nízkou cenou, Androidem Go… (diskuze 0)

Tomáš Rajnoch  |   publikováno: DNES

Retrovlna u Nokie pokračuje. Nová 8110 oživuje mobil z Matrixu

Možná si pamatujete legendární „vystřelovací“ Nokii 8110, kterou v kultovním filmu používal Neo. Snad každý chtěl být tenkrát vlastníkem tohoto ikonického telefonu, který kromě… (diskuze 0)

Jakub Mokříš  |   publikováno: DNES

Veletrh MWC 2018 – všechny mobilní novinky z Barcelony

Ve španělské Barceloně každoročně probíhá největší mobilní svátek, který znamená obrovskou smršť nejzajímavějších novinek. Sledujte veškeré naše průběžně aktualizované zpravodajství zde. S redakcí jsme… (diskuze 2)

Luboš Srb  |   publikováno: DNES

Alcatel 5: designová pecka s příjemnou cenovkou

Alcatel se na MWC v Barceloně letos vytáhl se třemi novými řadami telefonů, přičemž nejdražší z nich (přesto poměrně levné) je zařízení Alcatel 5. Nabídne… (diskuze 1)

Vlastimil Šlosar  |   publikováno: DNES

Alcatel 3: nižší střední třída s displejem 18:9 a duální kamerou

Společnost TCL, která stojí za oživením značky Alcatel, představila řadu Alcatel 3, která míří do nižších pater a nabízí protáhlý displej s poměrem stran… (diskuze 1)

Tomáš Richter  |   publikováno: DNES

První ochutnávka s Galaxy S9 před oficiálním odhalením

Ještě před slavnostním odhalením dnes v Barceloně vám nabízíme malou ochutnávku v podobě promo videa, které Samsungu „uteklo“ na internet. Galaxy S9 se nám… (diskuze 0)

Tomáš Richter  |   publikováno: DNES

LG V30S ThinQ a V30S+ ThinkQ oficiálně představeny

Společnost LG patřila v minulosti na MWC v Barceloně k těm větším tahákům. Jen si vzpomeňte na představení třeba takového LG G5 před dvěma… (diskuze 1)

Tomáš Richter  |   publikováno: DNES

Huawei P20 a P20 Plus znovu odhalují své vykrojené displeje

Na konci března nám společnost Huawei představí své nové vlajkové modely P20 a P20 Plus. A s největší pravděpodobností se setkáme i s odlehčenou… (diskuze 5)

Tomáš Richter  |   publikováno: DNES

iPhony v servisním centru samovolně volají na policii

Apple nyní řeší zvláštní problém. V distribučním a servisním centru společnosti v Elk Grove v Kalifornii dochází k pravidelnému vytáčení policení linky 911. Zprvu… (diskuze 1)

Tomáš Richter  |   publikováno: DNES

Příští verze Androidu má přinést tmavý režim

Poslední dobou se na interentu setkáváme čím dál častěji s možností přepnout různé weby do tmavého režimu (YouTube, Twitter). Dokonce i Microsoft se se… (diskuze 2)

Vlastimil Šlosar  |   publikováno: VČERA
Klasické zobrazení