NOVÉ ČLÁNKY

Samsung přežil těžký úvod roku 2017 a slaví rekordní kvartál

Samsung je opět na koni. Sice se jim začátek roku vůbec nepovedl – ve vzduchu stále visela hrozba dalšího fiaska, jako v podobě phabletu… (diskuze 2)

Jakub Fišer  |   publikováno: DNES

Ženě na ruce explodoval chytrý náramek a způsobil ji popáleniny

Před pár dny se stal ve Wisconsinu ojedinělý případ, kdy ženě explodoval přímo na ruce její chytrý náramek od společnosti Fitbit. Příčiny zatím nejsou… (diskuze 0)

Marek Smékal  |   publikováno: VČERA

Apple chce budoucí iPhony pouze z recyklovaných materiálů

Apple si vytyčil nový cíl: používat jednoho dne ve svých zařízeních výhradně recyklované materiály. Zpráva společnosti Apple o odpovědnosti za životní prostředí za rok… (diskuze 2)

Pavel Kreuziger  |   publikováno: VČERA

Značka ZUK prý končí. Lenovo už má vyrábět jen telefony Moto

Značka ZUK Mobile – za kterou stojí čínská společnost Lenovo – podle všeho za pár týdnů překvapivě skončí. Prozradil to jeden uživatel sociální sítě Weibo, který už… (diskuze 0)

Pavel Kreuziger  |   publikováno: 26. 4. 2017

Samsung Galaxy S8 je na výrobu ještě dražší než model S7

Nejnovější smartphone z řady Galaxy od Samsungu je zatím v historii nejdražším „Skem“. Výrobce to však omlouvá nadčasovostí a exkluzivitou zařízení. Jeden kus smartphonu Galaxy… (diskuze 1)

Jakub Fišer  |   publikováno: 26. 4. 2017

Uber se chce v roce 2020 pustit do letecké „taxi“ přepravy

V očích mnohých je Uber takovou „moderní taxi službou“, ačkoliv samotná firma kvůli problémům se zákonem v řadě zemí volí raději trochu odlišná slova. Celý článek si… (diskuze 0)

ElektrickéVozy.cz  |   publikováno: 26. 4. 2017

OnePlus 5: předčasně unikly parametry a teď už i jeho podoba

Špičkový smartphone od čínského výrobce má opět nabídnout pohádkovou výbavu jen za zlomek ceny těch nejlepších vlajkových modelů u značkových výrobců. S těmi nejlepšími má… (diskuze 8)

Luboš Srb  |   publikováno: 26. 4. 2017

Chyba v iOS 10: po stisknutí kombinace tlačítek dojde k zamrznutí

Operační systém iOS už dávno není tak bezchybný, jako býval kdysi. Současný iOS 10 dokonce obsahuje takovou chybu, která způsobí zamrznutí zařízení po stisknutí… (diskuze 0)

Jakub Fišer  |   publikováno: 26. 4. 2017

Uživatelé Galaxy S8 a S8+ hlásí problémy s bezdrátovým nabíjením

Samsung již jeden problém se Samsungem Galaxy S8 a S8+ řešit musel: konkrétně šlo o červený nádech obsahu zobrazovaného na displeji u některých kusů…. (diskuze 8)

Pavel Kreuziger  |   publikováno: 25. 4. 2017

Letos budou hned tři Google Pixely, všechny se Snapdragonem 835

Je všeobecně známo, že Google každoročně uvádí nové telefony s Androidem, počet těchto zařízení se však čas od času liší. V uplynulých několika letech představoval americký… (diskuze 2)

Pavel Kreuziger  |   publikováno: 25. 4. 2017

iPhone 8 se kvůli čtečce integrované do displeje zřejmě opozdí

V září se od Applu čekají velké věci. Samozřejmé je představení mezigeneračních iPhonů 7S a 7S Plus, ale také představení jubilejního iPhonu 8 (nebo také… (diskuze 3)

Marek Smékal  |   publikováno: 25. 4. 2017

Recenze Doogee Y6: celkem bohatá výbava pod 3 tisícovky

Vyrobit atraktivní smartphone nemusí být vždy jen o tom vměstnat do zařízení co nejvíce funkcí a mít co nejzajímavější parametry za příznivou cenu. Někdy je to… (diskuze 2)

Luboš Srb  |   publikováno: 25. 4. 2017

Předprodeje Galaxy S8 překonaly loňský Galaxy S7 o 30 %

Samsung moc dobře ví, že Galaxy S8 se jim zkrátka povedl a hodlají se tím chlubit, jak jen to půjde. O smartphone je rekordní zájem… (diskuze 2)

Jakub Fišer  |   publikováno: 25. 4. 2017
Klasické zobrazení