Mobilizujeme.cz

Samsung Galaxy Mini – recenze Androidí dotykovky nejen pro mladé

23. 3. 2011  |  recenze  |  autor:

Samsung Galaxy Mini je levný smartphone s OS Android 2.2. Recenze Samsungu Galaxy Mini sdělí, zda telefon koupit nebo zvolit alternativu. Ve výbavě má telefon dotykový QVGA displej, 3,5 mm Jack, microUSB, microSD slot a 3,2 Mpx fotoaparát. Vzhledem připomíná Samsung Corby (S3650).

Samsung Galaxy Mini patří do portfolia výrobce Galaxy Family a demonstruje, že dnešní smartphony nemusí stát mnoho tisíc. Na pohled překrytovaný Samsung Corby se prodává v bílé, limetkové a černé verzi. Může uspět v konkurenci podobně stojících modelů Vodafonu 945, LG Optimus Me či u nás neprodávaného ZTE Blade (Orange San Francisco)?

Mobilní telefon Samsung Galaxy Mini do recenze zapůjčil oficiální eShop Samsung.


Samsung Galaxy Mini – oficiální fotografie

Základní parametry – Samsung Galaxy Mini

Rozměry 110 x 61 x 12,1 mm
Hmotnost 105 g
Displej TFT, rozlišení QVGA (240 x 320 px), 262 tisíc barev, úhlopříčka 3,14“
Procesor a paměť 279 MB RAM, 181 MB vnitřní + paměťové karty microSD až 32 GB
Operační systém Android (verze 2.2.1) + nadstavba TouchWiz
Fotoaparát 3,2 Mpx (2048 x 1536 px), nahrávání QVGA videa s 15 snímky/s
Obsah balení návod, záruční list, telefon, baterie, nabíječka, USB kabel, 2 GB microSD karta a adaptér SD
Cena a dostupnost , březen 2011

Krátké postřehy z testování telefonu Samsung Galaxy Mini

Co se nám líbilo: dotykové ovládání, kompaktní provedení, rychlá data HSDPA a bezdrátové Wi-Fi, výdrž telefonu, 3,5 mm Jack a microUSB, slot na microSD, FM rádio s RDS, OS Android 2.2 s nadstavbou prostředí TouchWiz 3.0

Co se nám nelíbilo:
levně působící plasty, horší rozlišení displeje, špatná čitelnost na sluníčku, pomalejší reakce telefonu

TIP: Pro podrobné informace o telefonu Samsung Galaxy Mini navštivte katalog mobilů.

Obsah balení: přehnané šetření

Nové Samsungy se prodávají bez sluchátek v balení, proto ani model Galaxy Mini není výjimkou. V krabici nalezneme návod, záruční list, telefon, baterii, nabíječku, USB kabel, 2 GB microSD kartu a adaptér SD.

Vzhled a konstrukce: Samsung Corby se nezapře

Samsung Galaxy Mini připomíná konstrukčně model Corby a v podstatě z něj vychází. Kdybychom vedle sebe tyto telefony položili, nalezneme rozdíly snad jen u konektorů 3,5 mm Jack a microUSB a použitém systému. Lidem se podobné telefony líbí, a tak se nasazení Galaxy Mini jeví jako dobrý tah.

Telefon má na přední straně dotykový displej, nad ním ukrytý proximity senzor a reproduktor určený pro hovory. Pod displejem jsou tři hardwarová tlačítka. Do bočních hran přecházíme zaoblením, a to včetně zaoblení rohů. Hlavní prvky jsou umístěné vhodně na vrchní hraně telefonu, a to 3,5 mm konektor Jack a microUSB pod plastovou krytkou.

Na pravém boku je to z našeho pohledu na telefon tlačítko zámku displeje a vypnutí přístroje, a také slot na microSD kartu, opět chráněn krytkou. Na levém boku jsou tlačítka ovládání hasitosti a typický otvor pro poutko (provléct lze po sejmutí zadního krytu). Na spodku telefonu je pouze mikrofon.

Zpracování se zdá být pevné, pouze se dá nepatrně přesouvat zadním krytem. Celkově na mě konstrukce zanechala pozitivní dojem. Komu by se nelíbila námi testovaná černá varianta telefonu, může se odhodlat pro bílou nebo limetkovou verzi. Zadní kryt je přitom v každém případě nepatrně zvrásněn a vystupuje z něj pouze čočka fotoaparátu a prořezy reproduktoru.

Baterie a výdrž: záleží na spuštěných procesech

Výdrž telefonu byla příjemným překvapením, jelikož se pohybovala běžně kolem tří dnů, přičemž denně se s telefonem volalo několik minut, přijímalo kolem třiceti SMS zpráv, odeslalo několik emailů a krátce se využila i Wi-Fi k připojení na web. Chce to si hlídat spuštěné aplikace a včas povypínat ty zbytečné, které nepoužíváme. Při nepřetržitém spuštění Wi-Fi a GPS půjde výdrž rapidně dolů. Nyní ještě k parametrům baterie. Jedná se o Li-Ion baterii o kapacitě 1200 mAh.

Displej a ovládání: horší to být nemohlo

Displej výrobce podcenil, resp. vsadil na poněkud starší QVGA displej (240 x 320 px), s úhlopříčkou 3,14“, na kterém je takové rozlišení do oka bijící. Displej rozbrazuje 262 tisíc barev, je kapacitní (ovládání prsty), chybí však senzor jasu. Úprava jasu je možná pouze manuálně v nastavení telefonu. Především na slunci vám ale ani nejvyšší úroveň jasu nezaručí kdejakou čitelnost displeje. Nad displejem je pouze proximity senzor, který uzamkne displej při přiblížení k hlavě. Obraz se přetáčí do obou bočních stran (akcelerometr).

Trojice tlačítek pod displejem má svou podobu i tradici u Samsungu už několik let, funkčnost je očekávaná dle operačního systému Android. Levé tlačítko slouží k vyvolání nabídky nastavení, středové pro návrat na domovskou obrazovku, pravé k posunu o pozici zpět. Tlačítka nejsou podsvícená.

Prostředí telefonu: Android ve verzi 2.2 „Froyo“

Samsung Galaxy Mini má operační systém Android 2.2 (resp. 2.2.1) a prostředí obohacené o TouchWiz 3.0. To poznáme odlišnými domovskými obrazovkami i menu telefonu. Pro uživatele by mělo být takové řešení uživatelsky snazší a příjemnější. Telefon má 600 MHz procesor, 279 MB RAM (operační) paměti. Běžné užívání telefonu zaručuje plnou funkčnost bez zasekávání a zbytečných prodlev, ale třeba při hraní Angry Birds už počítejte s občasným sekáním. Hodnota Quadrant Standard testu přitom vyšla nad očekáváním – 532, což srovnalo telefon výkonově na hranici Nexusu One s první verzí OS. Vnitřní paměť telefonu má hodnotu zhruba 181 MB a doplňuje je 2GB paměťová karta dodávaná v balení s telefonem. Slot přitom zvládá až 32 GB microSD karty.

Jak jsem již sdělil, telefon má tři domovské obrazovky (s rozšířením až na sedm) s možností umístění widgetů, zkratek či ikon aplikací. Z horního okraje lze vysunout lištu s rychlými volbami (Wi-Fi, Bluetooth, GPS, Profil, Automatické otáčení), na které se zobrazují i další spuštěné procesy, přijaté zprávy, zmeškané hovory atd. Změny typu – výměna obrázku na pozadí, přidání widgetu, hledání, počet obrazovek či hlavní nastavení telefonu (ke kterému vede i ikonka v menu) – zajišťuje levé tlačítko.

Menu telefonu má nejprve tři po sobě jdoucí obrazovky se dvanácti ikonkami, jejichž počet se rozšiřuje v závislosti na počtu dalších instalovaných her a aplikací. Ikony se mohou libovolně přesouvat mezi sebou či odmazávat (opět levým tlačítkem – upravit). Čtyři hlavní ikony jsou stejné pro menu i domovské obrazovky, a to jsou – klávesnice, kontakty, zprávy a vstup do menu. I jejich pořadí lze měnit, vyjma vstupu do menu, které je vždy vpravo.

Telefonování a zprávy: konverzace bez legrace

Složka s kontakty i zprávami je oproti jiným telefonům s Androidem neměnná. Zprávy se řadí do konverzací s možností rychlé odpovědi, po definovaném počtu zpráv v konverzaci se mohou automaticky vymazat, nechybí potvrzení o doručení i přečtení (MMS) a volba vzhledu zpráv (okraj, lesklá, nalepovací poznámka, poznámka). SMS můžete odesílat více lidem najednou, případně i skupině. Klávesnice se zobrazuje v QWERTZ provedení v režimu na šířku i výšku displeje. Nechybí volba ručního psaní znaků a možnost používat prediktivní zadávání textu XT9.

Konktakty jsou provázány s vašimi účty, ať už emailovými (Microsoft Exchange ActiveSync, Google a další), či na sociálních sítích Facebook, Twitter, MySpace. V kontaktech se posunujeme rychle po paletě písmen na pravém okraji displeje, případně vyhledáváme zadáváním počátečních písmen jména. Hodí se tvorba skupin, kterým poté přiřadíte specifické vyzvánění či jim můžete naráz zasílat SMS. Zobrazuje se také historie (SMS zprávy, volání) a aktivity (synchronizace kontaktů, Gmailu a kalendáře). Nově vytvářené kontakty nepostrádají obrázek, zvonění a podrobné informace. Lze je rychle odesílat do jiných zařízení přes Bleutooth, SMS či email. Emailových účtů lze nadefinovat tolik, kolik potřebujete spravovat. Klient s emaily je přehledný, má automatickou kontrolu účtů, přiřazování podpisu, vizitky a další funkce. Splní vše potřebné.

Fotoaparát: bez autofocusu nechci, děkuji

Je to jen souhra náhod, nebo se v poslední době rozmáhá móda instalování fotoaparátů bez autofocusu? Samsung se prostě u svých levnějších modelů nedokáže zbavit trnu v podobě absence autofocusu. Výsledné fotografie tím trpí. V telefonu je 3,2 Mpx fotoaparát (2048 x 1536 px), který nahrává zas jen QVGA videa (320 x 240 px) s 15 snímky za vteřinu. I to je málo. V režimu fotoaparátu můžeme volit scény, jas, samospoušť, vyvážení bílé, rozlišení, efekty či přiřazení pozice (geotagging). Kvalitu fotografií srovnejte na přiložených zkušebních snímcích.

Zkušební fotografie – Samsung Galaxy Mini:

Organizační funkce, zábava, GPS: jen to základní

Tato sekce je charakterizována následujícím výčtem aplikací a funkcí: hudební přehrávač, FM rádio (s RDS), galerie, kalendář, hodiny, poznámka, Social hub, YouTube, Talk, Zprávy a počasí, Quickoffice, moje soubory, kalkulačka, diktafon, správce úloh, Google mapy, Latitude.

Jelikož jsou aplikace v OS Android 2.2 prakticky totožné, nebudeme se jimi konkrétně znovu zabývat a odkážeme na další telefony, u kterých jsme se rozepisovali více. FM rádio funguje opět až po připojení sluchátek. Google mapy jsou k dispozici v nejnovějších verzích (aktualizace se vždy nabídne na Android Marketu), které už zobrazují mapy ve 3D, umožňují sklopení a otáčení map více prsty. Telefon má vestavěnou GPS a používá k nalezení pozice i A-GPS. Nechybí digitální kompas, který zobrazuje správný směr natočení telefonu.

Otevírání souborů Office je možné skrze aplikaci Quickoffice (verze 3.3.35), která navíc otevře i PDF (bez možnosti úprav). Aplikace si žádá zaregistrování, aby mohly být v budoucnu případně provedeny aktualizace. Další aplikace či hry seženete přes Android Market (zdarma i placené).

Datová výbava: překvapivě silná stránka

Telefon podporuje datové přenosy GPRS, EDGE a HSDPA, které umožňuje stahování rychlostí až 7,2 Mb/s přes operátora, odesílání rychlostí max. 384 kB/s. Wi-Fi (se standardy 802.11 b/g/n) doplňuje výčet bezdrátových možností připojení k internetu. K Wi-Fi se váže mobilní přístupový bod (sdílení připojení k internetu). Funguje to tak, že si nastavíte jméno a heslo přístupového bodu a umožníte až dalším pěti zařízením využívat vaše připojení k internetu přes operátora. Konektivitu dále zastupuje Bluetooth 2.1 s A2DP profilem pro stereo poslech a microUSB 2.0 pro připojení k počítači. Připojení k internetu lze sdílet i přes USB.

K datové výbavě se váže i webový prohlížeč, který je naprosto typickým pro OS Android. Stránky zobrazuje korektně, avšak složité flash animace a videa tento telefon nepřehraje. Jako alternativu bych doporučil nejnovější verzi Opera Mini 6 či Opera Mobile 11, které umí uspořit přenesená data až o 70% a zobrazují už i flash.

Závěr recenze Samsungu Galaxy Mini

Samsung Galaxy Mini je tu pro ty z vás, kteří se poohlížejí po relativně levném telefonu s operačním systémem (smartphonu). Cena však zatím nehraje příliš do karet dobré prodejnosti, jelikož za podobnou částku lze sehnat o chlup lepší telefon LG Optimus Me, případně zvolit třeba Vodafone 945. Nejlepší volbou se stále jeví ZTE Blade (Orange San Francisco), který se prodává za hranicemi (kolem 2900 Kč).

Aktuální cena Samsung S5570 Galaxy Mini v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, ) . Po kliknutí na název telefonu můžete rovnou vybrat eShop, kde telefon požadujete zakoupit a zkontrolovat jeho dostupnost.

Jestli už jste pevně rozhodnuti právě pro Samsung Galaxy Mini, pak se připravte na OS Android 2.2 se samsungovskými úpravami prostředí TouchWiz 3.0, relativně svižný chod systému, avšak mnohdy nedostatečnou hodnotu RAM pamět, horší QVGA displej a fotoaparát bez autofocusu. V redakčním testu telefon obstál důstojně, ovšem cena by opravdu mohla jít dolů.

TIP: Využijte pro své dotazy a postřehy k Samsung Galaxy Mini nové fórum Mobilizujeme.cz.

OS Android chybí autofocus
dotykový displej čitelnost na slunci
Wi-Fi, HSDPA, GPS cena
3,5 mm Jack
výdrž telefonu

Témata:, ,

321 komentářů

 1. zvědavka
  9.5.2011 v 20:00

  Dobrý den, chtěla jsem se optat, jestli na tomto telefonu je možné přijímat MMS? Sestra má Samsung GALAXY 550 a MMS je možné prohlédnout pouze přes internet. Moc děkuji za odpověď

  Odpovědět

   Jan Baloun
   11.5.2011 v 09:59

   Pokud se nepletu, tak dnes jiz temer vsechny pristroje umoznuji prijem MMS, ale zalezi na tarifu a sluzbach ktere mate u sveho operatora. Sam mam take MMS nepovolene v tarifu, takze kdyz mi ji nekdo posle, prohlednu ji na internetu, i kdyz mam telefon ktery s nimi umi pracovat.

   Odpovědět

    zvědavka
    11.5.2011 v 12:43

    Moc děkuju!

    Odpovědět

   Petko
   13.7.2011 v 23:32

   Ja tento mobil mám a MMS mi nepríde len na webu si to možem pozriet

   Odpovědět

    renča
    21.10.2011 v 17:33

    stačí zavolat operátora a oni vám nastaví mms v telefonu taky jsem si to tak přes operátora nastavila

    Odpovědět

   Petr
   6.9.2011 v 10:54

   Je potřeba si nechat poslat profil pro mms a v něm nastavit typ přístupového bodu na mms+internet … taky jsem se s tím natrápil! Ale výsledek je ok :-)

   Odpovědět

 2. levt
  15.5.2011 v 12:53

  Chťel bich jsi koupit Samsung GALAXY S MINI.
  Má ten to model nahíbací
  senzor hry:létání(nahýbáním telefonu)
  Mám si ho koupit.

  Děkuju.

  Odpovědět

   Jindřich Srb
   15.5.2011 v 21:59

   Dobrý den, telefon akcelerometr má, avšak nejsem si zcela jist, zda vám zrovna na tomto telefonu budou fungovat náročnější hry tipu létání, na to mu chybí grafická akcelerace a lepší grafický senzor.

   Odpovědět

    Sucháč
    10.7.2011 v 15:14

    Telefon má grafický výkon výborný. Mám ho a normálně hraju Nova (3d hra ), a bez sekání.

    Odpovědět

    Milan
    26.6.2012 v 13:03

    Samsung Galaxy Mini má grafickou akceleraci. Má grafický chip ADRENO 200 takže na něm jdou hrát i náročnější hry :)

    Odpovědět

   Peto
   2.7.2011 v 19:57

   Ano má hrajem tak Autička :-D

   Odpovědět

   MACEK
   16.3.2012 v 08:42

   koupila jsem si samsung mini galaxi kvuli navigaci nevim jestli jsem neudelala nejakou chybu a nemela jsem si radeji koupit nokii nokie ma navigaci uz nainstlizovanou prosim o radu jak na to aby mi to jelo anichz bych musela mit zapnuty v mobilu internet dekuju macek

   Odpovědět

    Jarda
    16.3.2012 v 08:47

    UZ JSEM TO ZKOUSEL TAKY MAM TAKOVY PROBLEM ZAHOD TO A KUP SI NOKII TAKOVA BYLA ODPOVED :-)

    Odpovědět

    Barča
    9.4.2012 v 13:32

    Já bych si teda koupila navigaci bez telefonu :D

    Odpovědět

   Julko
   24.3.2012 v 17:47

   ja sem z ním straštne spokojny odporučím

   Odpovědět

    Steve
    25.3.2012 v 09:56

    Navigace funguje bez problémů(navigace i s hlase)

    Odpovědět

 3. Andrej
  22.5.2011 v 21:24

  Dobry den,ja jsem pozbavilse tohoto mobilu kvuli nevunkčnemu budiku pri vypnutem telefonu ,nikdo mne ne upozornil v recenze taky jsem nenašel,pri vraceni mi prodavačka žykla že nektyri telefony to neumi

  Odpovědět

   Petr
   31.10.2011 v 00:53

   pokud ma mobil operacni system, pak je jasne, ze po vypnuti se budik nezapne…je to stejne jako na stolnim pocitaci..

   Odpovědět

 4. dopo
  3.6.2011 v 11:12

  Dobry den, vubec mi nejde spustit internet v mobilu a to jsem si nechal poslat konfiguracni sms. Stale mi to hlasi, ze internet neni pristupny. Muzete poradit…dekuji.

  Odpovědět

   click
   18.6.2011 v 22:54

   A máš v nastavení zapnuty příjem datových paket?

   Odpovědět

    kytka
    5.7.2011 v 22:38

    Prosím,co mám udělat aby se mi nestáhl internet do mobilu.Datové pakety jsem vypla.Stačí to?Mám předplacený balíček s internetem.Jedu do zahraničí a proto mám obavy. Děkuji

    Odpovědět

     Jindřich Srb
     5.7.2011 v 22:40

     Dobrý den, v nastaveni telefonu zakazte datove sluzby pri roamingu, pak se vam telefon nemuze pres operatora datove pripojovat a mate jistotu.

     Odpovědět

     Robert
     4.2.2012 v 02:30

     To není ideální zablokovat datové služby,pak nechodí MMS.Nejlepší je v nastavení-bezdrátové sítě-mobilní sítě-názvy přístupových bodů-internet-v APN stačí umazat T ze slova internet.Pak se internet nespustí i když máte povolené datové pakety(chodí MMS).Při tom internet přez wifi funguje.

     Odpovědět

      milan
      16.11.2012 v 16:11

      díky za radu ale nejsem si jist jestli to bude fungovat,musím jěště u operátora něco hlásit?dík /MMS/

      Robert
      16.11.2012 v 22:11

      Toto nastavení funguje.Poradil mě to přímo oprátor.Řídím kamion a jsem pořád v zahraničí.Internet nejde MMS chodí a když potřebuji jít na net, dá to jen chvilku.

     martina
     15.6.2012 v 10:42

     dobrý den,
     koupila jsme si tento telefon. mám služební simku, když jsem jí do telefonu vložila, ihned mi naběhl internet. Já bohužel nevěděla o co jde,tak jsem to nechala běžet. do firmy přišla nehorázná faktura. operátor nám internet zrušil. Mohu teď počítat s tím, že se přihlásím jen přes WIFI???
     koukala jsem na návod od Roberta, já tam mám jen APN. Takže OK? mám dotaz ještě k obchodu Play-když stahuji hry apod. jde vše přes Wifi? nebude to někde vidět (popř,naúčtováno) Moc děkuji za info.

     Odpovědět

      Robert
      16.11.2012 v 21:55

      Když stahuješ hry,je tam napsané jestly jsou za darmo,nebo se neco platí.

 5. Dotaz
  20.6.2011 v 20:30

  Jak mam nastavit nejakou svoji hudbu na vyzvanení? ( pokud to teda jde ) Dekuji.

  Odpovědět

   dotaz2
   24.6.2011 v 18:29

   taky si s tim nevim rady….takze to neni mozno nastavit?:(

   Odpovědět

    Odpověď
    25.6.2011 v 18:37

    Nastavení/Zvuk/Vyzváněcí tón telefonu

    Odpovědět

     dotaz2
     27.6.2011 v 12:11

     jeste mam dotaz,jestli jde nejak nastavit vypis doručenych zprav???

     Odpovědět

     Odpověď
     30.6.2011 v 18:58

     V položce ZPRÁVY v možnostech (levá klávesa) je NASTAVENÍ a tam je položka POTVRZENÍ O DORUČENÍ

     Odpovědět

     Hanička
     21.11.2011 v 21:24

     Tak jdou nastavit pouze originální vyzvánění telefonu, ne moje hudba.

     Odpovědět

   Nik
   15.8.2011 v 13:48

   Jde použít i svá vlastní hudba na vyzvánění.. Stačí když u písničky daty levé tlačítko a použít jako vyzváněcí tón :)

   Odpovědět

    Denny
    25.12.2011 v 10:27

    nemámtam tuto možnost

    Odpovědět

    jezinka
    24.4.2012 v 14:05

    Přesně tak. Otevřít písničku, levý tlačítko a je tam možnost nastavit jako zvonění.

    Odpovědět

   citri
   22.3.2012 v 09:56

   Mam stejny problem. Nejakym zpusobem to jde, mam vlastni hudbu na vyzvaneni i budiku, ale bohuzel si nepamatuju, jak se mi to povedlo. Jestli na to znova prijdu, dam vedet, docela bych si to vyzvaneni chtela zmenit

   Odpovědět

 6. daniel
  25.6.2011 v 19:01

  Dobrý den , jde nastavit vlastní vyzvánění na sms? Pokud ano, tak jak. Moc děkuji za odpověď.

  Odpovědět

   bissi
   10.6.2012 v 17:17

   Jde, musíš si přesunout danou melodii sem:
   Moje soubory/media/audio/notifications

   :D

   Odpovědět

 7. roman
  26.6.2011 v 15:52

  Zdravím.při připojení tohoto telefonu přes usb s pc,se mi nenačte telefon jako externí disk,zkoušel jsem to na několik pc a nic u telefonu se nedodáva žádne instalační cd,pokud někdo ví co dělám špatně,budu vděčen popřípadě kde bych stáhl zdarma nějakou navigace která nepotřebuje k provozu net,mockrád díky všem

  Odpovědět

 8. Peto
  28.6.2011 v 21:35

  Ahojte, skvelá recenze…kúpil som si ho a neviem si ho vynachváliť…internet ide pekne plynule…prostredie skvely a to Swype je užasné…

  Odpovědět

   Julko
   24.3.2012 v 17:51

   mas pravdu je boží

   Odpovědět

 9. bellisimo
  29.6.2011 v 15:58

  ties mam problem s pripojenim na pocitac.iba nabyja a nechce sa pripojit.co treba robyt?po prvy krat ho pripojilo a teras nic iba nabyja

  Odpovědět

   Peto
   2.7.2011 v 19:56

   Ahoj ked vopchaš kabel tak v mobile daš dole hornu lištu kde maš w-fi a ostatne veci a tam maš USB pripojene a ptm klikneš na Pripojit ukladaci priestor USB

   Odpovědět

    Viki
    21.12.2011 v 15:09

    ahoj :)ja mam tiez tento problem ale ja na tej hornej liste nic take nemam…mam tam len wifi bluetoth gps tichy rezim a otacanie co mam robit v tomto pripade? a stiahla som si aj do pc nejaky program ze samsung keis a nic…

    Odpovědět

 10. chlumac
  29.6.2011 v 16:46

  Dobrý den, podporuje tento telefon multitouch?

  Odpovědět

   Cloudy
   12.8.2011 v 16:44

   myslím že ano :)

   Odpovědět

   KatusQa
   19.11.2011 v 07:36

   Áno, videla som to na nejakých videách ;-)

   Odpovědět

 11. bohuslav pospisil
  8.7.2011 v 20:33

  mam dotaz dobry den nevim jak nastavit na samsungu galaxy mini abych mel vyzvaneni MP3 poradite dekuji mam ho 1den

  Odpovědět

   Petko
   13.7.2011 v 23:30

   ahoj chod do hudby prehraj si tu pesničku ktoru chceš mat na zvoneni a potom daj to tlačitko na lavo ti vybehn okienka a daš Nastaviť ako zvonenie

   Odpovědět

    Kristýna
    1.10.2011 v 15:45

    To mi vůbec nejde i když přehraju celou písničku tak mi to na levé tlačítko na kterém je takové to okýnku nereaguje..:-( tak potom.?

    Odpovědět

     Hannales
     4.10.2011 v 20:03

     Ale musis ji tdo hudby jako primo HUDBy, ne to prehravat pres soubory.Pak uz Ti to pujde

     Odpovědět

 12. dory
  12.7.2011 v 17:20

  Dobrý den přečetla jsem si zápory a moc ráda bych věděla jestli je rozlišení displeje opravdu horší (viditelně) a jak moc zpomalené reakce telefon má (jestli vůbec)….Můžuse na tento telefon spolehnout??…doporučili byste mi ho???

  Odpovědět

   džejn
   26.8.2011 v 23:59

   telefon zpomalené reakce nemá, záleží na plikaci jakou si stáhnete,a rozlišení není vubec špatné,nastavit se dá i jas já sem s ním velmi spokojená a doporučuju :)

   Odpovědět

    Kristýna
    1.10.2011 v 15:46

    Dobrý den, mužu vědět u jakého programu stahujete aplikace??Díky

    Odpovědět

     KatusQa
     19.11.2011 v 07:38

     Rovno na domácej obrazovke je ikona Market, tam choď. =)

     Odpovědět

 13. Klaudia
  15.7.2011 v 22:06

  Ja som si včera vybrala tento telefón a nedostala som ku nemu žiadne inštalačné CD, aby som ho vedela pripojiť ku počítaču. Chcela by som sa touto cestou spýtať čo mám robiť aby som mohla prenášať veci z počítača do telefónu, ako to tam treba nastaviť. Ďakujem :)

  Odpovědět

   Petko
   16.7.2011 v 22:50

   Ahoj….ani ja som nevedel ale v krabici maš priručku a na poslednej stranke maš napísaný link na ktorom si to stiahneš ten program do pc…..ked si ho nainštaluješ tak vopchaj kabel…..a daj dole hornu lištu v telefone a ptm klikneš na Pripojit ukladaci priestor USB…..

   Odpovědět

    marlen
    22.7.2011 v 15:52

    ahoj..mám samsung galaxi mini a tiež sa mi neda pripojiť k pc…píšeš tu ostatným že na hornej lište je pripojenie k USB ..ale na hornej lište nič také nie je

    Odpovědět

     Petros
     16.8.2011 v 23:08

     Ahojte…chcel by som sa spýtat či nie je nejaky program keby som chcel posielat pesničky cez bluethoot cez prehrawač….dakujem :-)

     Odpovědět

 14. Petko
  17.7.2011 v 00:22

  Ja by som sa rád opýtal kde sú v telefóne stopky? za Odpowed dakujem :-D

  Odpovědět

 15. Aleš
  17.7.2011 v 22:07

  Dobrý den, mám dotaz na MMS. Nelze odeslat ani přijmout mms. Při odesílání v seznamu zpráv píše „Odesílám…“ a příjemce nic nedostane. Při poslání mms do telefonu se zobrazuje bublina Velikost zprávy, Platnost zprávy, Stahování.. při klepnutí na bublinu „Podrobnosti zprávy“ ale zpráva se neotevře. SIM karta je OK když ji dám do Sony Ericsonu vše bez problému. Telefon je nastaven dle návodu O2 pro mms (telefon je přímo z prodejny O2).
  Internetové služby mám blokovány od operátora.Dle zdělení telefonické tech podpory operátora O2 je to na reklamaci telefonu???? Nerad bych jel zbytečně do zn prodejny o2. Děkuji za radu

  Odpovědět

   emy
   31.7.2011 v 14:30

   Ahoj Všem…také by mě prosím zajímalo jak to s těma MMSkama je…nepříjímám je a ani nelze odeslat

   Odpovědět

    Aleš
    1.8.2011 v 08:48

    Ahoj, tak telefon jsem reklamoval. Za cca 10 dní přišel z opravy. Tak zase cesta do zn prodejny o2. Naštěstí jsem telefon vyzkoušel přímo na prodejně ale po opravě závada stejná !!!!! Po 1 a půl hodině nastavování prodavačem z o2 mi řekli že to musí znovu na reklamaci. Mrákoty. Opravu prováděl servis Britex-Cz Kladno (popis opravy „klasika“-SW, Výměna elektronického komponentu, test přístroje, plomba). Nyní se má servis vyjádřit k výměně zboží. Zase lhůta třicet dní. Služby teda nic moc jen lítání do prodejny čekání atd…..ale hádejte se s o2 to je jako plivat do moře. Tak jsem zvědav jak to dopadne. P.S. V Mobil pohotovosti mi ale řekli že to je z 95% v nastavení telefonu. Tak s tím asi příště zkusím zajít tam.

    Odpovědět

     Jana
     11.10.2011 v 13:16

     mně bylo řečeno, že musí být připojen na internet, ovšem ne přes wifi

     Odpovědět

     Monika
     6.6.2012 v 14:49

     Ahoj, jj, přesně jak píše Jana, musíte mít povolené datové pakety, tzn. mobilní internet od operátora. :-(

     Odpovědět

   kubka
   18.9.2011 v 19:52

   hej ten mobil nepřímá a ani neodesílá mms tak si stoho nic nnedělej

   Odpovědět

   Denisa
   30.8.2012 v 12:05

   Zdarvím všechny,
   já si našla nastavení MMS na internetu s tím,že by to konečně mohlo fungovat,ale i po nastavení MMS stále odeslat nejdou.Tak taky nevím,co s tím.Jak koukám,nejsem jediná …

   Odpovědět

 16. Filip
  20.7.2011 v 22:11

  prosím poradíte mi já bych si chtěl koupit telefon samsung galaxi mini ale zajímalo by mě jestli jsou v telefonu hry nebo se musejí stáhnout.předem děkuji

  Odpovědět

   Verča
   22.7.2011 v 13:57

   Já myslím, že spíš stáhnout protože v něm žádný hry najít nemůžu, ale mám stejnej dotaz…

   Odpovědět

    hanzi
    22.7.2011 v 18:41

    Hry lze stáhnout z marketu .

    Odpovědět

    Barča
    9.4.2012 v 13:34

    Moje soubory .. hry&motivy .. nejdřív si je musíš stáhnout :))

    Odpovědět

   Cloudy
   12.8.2011 v 16:48

   no teda ja si ho teprve koupim ale v obchode a i v tom mobilu co budu lupovat je na kazdym kusu predinstalovana hra Angry Birds :) takze neim

   Odpovědět

 17. Verča
  22.7.2011 v 13:38

  ahoj, mám dotaz, jak změním zvuk příchozí sms na svůj vlastní?

  Odpovědět

   V.K.L.
   18.8.2011 v 10:16

   Ahoj. Najedeš na SMS zprávy a zmáčkneš levý tlačítko ->nastavení->pojedeš až úplně dolů a dáš vybrat vyzváněcí tón. A pokud si chceš nastavit svoji melodii, tak si musíš v Moje soubory->media->audio->notificatons(tu si musíš vytvořit) a do ní vložiš požadovanou melodii.

   Odpovědět

    karel
    10.1.2012 v 18:23

    Ahoj dík to jediný sem nevěděl

    Odpovědět

 18. Kraken
  29.7.2011 v 17:16

  cau.ja bych taky rad vedel,jestli jde nejak nastavit vlastni zvuk sms. diky

  Odpovědět

   klára
   1.8.2011 v 15:17

   taky me to nejde nebo aspon nevím jak nastavit:(k.

   Odpovědět

   V.K.L.
   18.8.2011 v 10:18

   Ahoj. Najedeš na SMS zprávy a zmáčkneš levý tlačítko ->nastavení->pojedeš až úplně dolů a dáš vybrat vyzváněcí tón. A pokud si chceš nastavit svoji melodii, tak si musíš v Moje soubory->media->audio->notificatons(tu si musíš vytvořit) a do ní vložiš požadovanou melodii. V

   Odpovědět

    Lenka
    29.10.2011 v 12:18

    u tohodle je blbý překlep :-) Tg pro všechny, kt. to nejde, ma tam byt notifications :-D

    Odpovědět

     Millulinka
     20.11.2011 v 16:09

     Díky moc :-) Dva dny jsem to koumala a nemohla na to přijít! :-) Proč to dělat lehce, když to jde složitě. Ale už to funguje :-)

     Odpovědět

    mag
    25.12.2011 v 17:02

    díky moc!

    Odpovědět

    Milda
    3.1.2012 v 22:06

    No jo ,ale co delat kdyz v Moje soubory zadnou slozku media nemam?

    Odpovědět

    Katty
    3.12.2012 v 16:27

    Máte to tu pěkně popsaný…ale já když sjedu uplně dolu tak tam nemam abych si vybrala vyzv,ton….musim si zvuky na sms stáhnout z marketu a automaticky se mi uloží do výběru melodií v sms :( jinka mi to nejde ani dle vašeho návodu :(

    Odpovědět

 19. Ika
  29.7.2011 v 22:06

  Ahojte, tí ktorí sa neviete pripojit pomocou kabla, mozte skusit ako ja, ked som len pametovu kartu vlozila do notebooku, nahadzala na nu veci a opat vlozila do mobilu, ziadne stresy s tym ze mi nieco nejde cez kabel.doporucujem :-)

  Odpovědět

 20. Ika
  29.7.2011 v 22:25

  Ja mam skor otazku, ak na zakladnej obrazovke posuvate dolava obrazovku,tak skace stale cista obrazovka,,,ja som tam pridala nove ale chcem ich prec,ako nato,nevie niekto?

  Odpovědět

   Dan1elocQa
   30.7.2011 v 22:57

   Chod do menu kde si ich pridávala pridrž ich prstom a dole si ukáže odstrániť a iba to presun do toho odstrániť

   Odpovědět

    Ika
    31.7.2011 v 15:27

    hned ako som to dopisala,,,prisla som nato,ale aj tak vdaka :-D

    Odpovědět

 21. Dan1elocQa
  30.7.2011 v 22:58

  Prosím mam problém ako si nastavím na vyzvánanie svoj song z galérie už som to skúšala ako aj tu na píšete že ak dohrá ale mne to nejde :-/ nedá sa aj inakšie ?? za odp dík

  Odpovědět

   Ika
   31.7.2011 v 15:29

   musi to ist,mne to ide, v hudbe,si vypocuj pesnicku ktoru chces za zvonenie,potom stlac lave tlacidlo a nastavit ako zvonenie,,urcite to funguje, ale mne sa aj tak najviac paci Clasical bell :-DDDD

   Odpovědět

 22. Marek
  31.7.2011 v 11:32

  Dobrý den chci se zeptat jestli se dá nastavit zvuk sms svůj vlastní a jak? Děkuji

  Odpovědět

   MONCA
   1.8.2011 v 22:30

   AHOJ,NEJDE MUSÍŠ SI STAHNOUT PROGRAM V MARKETU

   Odpovědět

    Marek
    2.8.2011 v 14:15

    A jakej program prosimte?

    Odpovědět

     Petra
     3.8.2011 v 15:55

     Ahoj zkus tenhle postup na teto stránce funguje už jsem si to udělala. http://www.youtube.com/watch?v=YPsMtjhDxBo a nemusíš nic instalovat.

     Odpovědět

     křuslík
     16.8.2011 v 15:55

     no Petro, moc jsem to z toho nepochopil, hlavně ten, co to tam předvádí tam má úplně jiné složky :(, jinými slovy jsem to nezvládl

     Odpovědět

   karel
   10.1.2012 v 18:25

   jde cti a najdes postup ma to tam napsany jak v.k.l ten tam ma postup a funguje to

   Odpovědět

 23. Petra
  1.8.2011 v 12:19

  Ahoj, mám paušál a nikde v tomto mobilu nemůžu najít, kolik jsem odeslala SMS a provolala minut. Potřebuju si to kontrolovat. Můžete mi někdo poradit? Díky

  Odpovědět

 24. MONCA
  1.8.2011 v 22:27

  AHOJ,DÁŠ SI KLAVESNICI A NAHOŘE JE PROTOKOL A TÍM ZJISTÍŠ VOLÁNÍ.JÁ MÁM TAKY PAUŠAL ALE POSÍLÁM SI SMS A PŘIJDE MI ORIENTAČNĚ KOLIK JSEM PROVOLALA A POSLALA SMS.

  Odpovědět

   Petra
   2.8.2011 v 09:35

   Díky :)

   Odpovědět

    maroracka
    12.8.2011 v 02:02

    Jinak se dá taky stáhnout klasicky z marketu aplikace jako počítadlo hovorů a sms, já našla Call Meter 3G nebo jen na smsky SMS counter ;)

    Odpovědět

 25. Pavel
  1.8.2011 v 22:45

  Zdravim, chtel jsem se zeptat tech co maji s timto telefonem vedsi zkusenosti,porad se mi spoušti nektere nechtene aplikace a to mi ubira zivotnosti baterie jde nejak zamezit samovolnemu spousteni techto aplikaci?jde např. o tyto :Aktualizace softwaru atd. pokud nekdo poradite kontaktujte mne na e-meil:t3st3r@centrum.cz diky predm :)

  Odpovědět

 26. Petra
  2.8.2011 v 17:04

  Ahoj Mončo mohla by jsi napsat jak se jmenuje ten program na to přiřazení hudby na sms.Děkuji ti.

  Odpovědět

 27. Pajja
  4.8.2011 v 13:28

  Ahoj! chci se zeptat, jak velký je jack na sluchátka je to klasická velikost 3,5 nebo menší?? A dál se chci zeptat, zda má smysl kupovat si tento mobil, když nemám internet v mobilu a ani ho nechci? Díky

  Odpovědět

   Petra
   10.8.2011 v 18:23

   ahoj, klasická sluchátka tam pasují. Já internet v mobilu mám a mobil využívám naplno, bez internetu tam spoustu věcí nefunguje. Myslím si, že tento mobil je dělaný opravdu kvůli připojení na internet, takže jestli potřebuješ telefon jenom na základní funkce, tak je asi zbytečný. Jenom dobře vypadá :)

   Odpovědět

 28. Milan
  7.8.2011 v 14:18

  Ahoj Petro, já používám Ringdroid, je v anglině ale maká

  Odpovědět

 29. Milan
  7.8.2011 v 14:21

  Kdo poradí, nejdou mi ztahnout fotky z tel. do PC.

  A pro Pajju, na sluchátka je lasika 3,5.

  Odpovědět

 30. Veronika
  9.8.2011 v 14:13

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, váhám mezi tímto telefonem a telefonem sony ericsson xperia x8.. který byste mi doporučily?děkuji

  Odpovědět

 31. maroracka
  11.8.2011 v 20:40

  Zdravím, měla bych dotázek na majitele tohohle telefonu ohledně výdrže baterie. Pořídila sem si ho předevčírem a včera jsem ho už nedočkavě zkoumala. Využívala jsem veškerý funkce (foťák, internet – wifi, aplikace, ..) Za včerejšek jsem musela dvakrát nabíjet. Před usnutím jsem kontrolovala baterii (stáhla sem si aplikaci na kotrolu stavu baterky) a bylo tam 69%, ráno už byla zase vybitá. Mobil se vybíjí stejně rychle i když s ním téměř nic nedělám (cca za půl dne je po něm). Máte podobný zkušenosti? Je možný, že se baterie časem „ustálí“ nebo je to nějakej nepovedenej kousek? Díky moc za odpověď, jinak mobil super :)

  Odpovědět

   Petra
   15.8.2011 v 11:15

   Ahoj, ze začátku jsem měla stejný problém, ale cca. po čtyřech nabití se to ustálilo.

   Odpovědět

    maroracka
    15.8.2011 v 11:58

    Supr děkuju moc za info, právě mám taky pocit, že se to zlepšuje, tak snad to bude ok :)

    Odpovědět

 32. Daniela
  12.8.2011 v 12:05

  Dobrý den, mohli byste mi prosím poradit, který telefon je lepší? Zda Samsung galaxy mini nebo LG Optimus one? Ráda bych si pořídila nějaký dotykový mobil do 4 000,- Kč a váhám který. Děkuji za odpověď.

  Odpovědět

   Daniela
   12.8.2011 v 17:09

   případně ještě zvažuji Samsung i5800 Galaxy 3. Děkuji

   Odpovědět

   kati
   14.8.2011 v 14:30

   já sem spokojená se samsungem

   Odpovědět

    kubka
    18.9.2011 v 19:53

    spíše samsung galalxy mini ty co si jmenovala tak mají kámoši a mobili jsou na velkí ….

    Odpovědět

 33. Cloudy
  12.8.2011 v 16:56

  Velmi pěkná recenze i videa, Všiml sem si že není potřeba mit vlozenou simkartu aby fungoval mobil. taky se chci zeptat jestli se mobil vypne dlouhym pridrzenim toho bocniho tlacitka, a hlavne ..::- je potreba mit pripojena sluchatka k mobilu aby fungovalo radio?!-: taky bych se chtel zeptat jestli podporuje HD hry? to je asi vsechno :) prosim odpovezte nekdo

  Odpovědět

   kati
   14.8.2011 v 14:29

   ahoj .. sluchátka musí být připojena pokud chceš aby hrálo rádio, pomocí bočního tlačítka se mobil bud vypne nebo uzamkne klávesnice , a HD hry podporuje ale v mobilu není jawa hry se musejí ztahnout z marketu .. stahují se zdarma a sou tam velmi dobré hry :)

   Odpovědět

 34. lana
  13.8.2011 v 13:04

  ahoj, mohol by mi, prosim,niekto poradit, ako nastavim swype klavesnicu? skusala som to cez Nastavenia–> Jazyk a klavesnica–>Swype Swype nastavenia. avsak ked som sa vratila na pisanie spravy, klavesnica swype nastavena nebola. zrejme je k nastaveniu potrebny este nejaky krok? dakujem za odpoved!

  Odpovědět

   lana
   13.8.2011 v 13:17

   helped myself:)

   Odpovědět

   Cloudy
   13.8.2011 v 15:33

   mas to v jednom videu ;)

   Odpovědět

 35. zdena
  13.8.2011 v 17:08

  Taky se mi dost rychle vybíjí…Musim ho denně nabíjet.Ale že by se mi vybíjel když ho nepoužívám to zrovna říci nemohu,ale protože používám ten internet často tak ráno mám plně nabito přes den normálně píšu volám sem na netu a večer zas musím nabíjet…=(

  Odpovědět

 36. Barbora
  13.8.2011 v 17:27

  Dobrý den mám prosbu kolik megapixelů u fotoaparátu má tento mobil ? Předem moc děkuji

  Odpovědět

   kubka
   18.9.2011 v 19:54

   3.2megapixelu

   Odpovědět

 37. kati
  14.8.2011 v 14:25

  ahoj já ten mobil mám má 3 megapigely já sem s mobilem celkově spokojená

  Odpovědět

 38. Thomasss
  14.8.2011 v 17:21

  chtel bych se zetat jaksi nastavit písničku z přehravače když v nastavení pod tonama to není ajak se tvori složky jednotlive na hudbu obrazky atak a vte galerii seto dá upravit jakty mam tam videa a obrazky dohromady nechápu jak nato diky za radu

  Odpovědět

 39. cipuli
  14.8.2011 v 19:09

  ako treba stiahnuť mapy do navigácie (galaxy mini)

  Odpovědět

 40. gakac
  15.8.2011 v 13:32

  Chtěla bych se zepta na takou banální, ale pro mě zásadní věc. Jam mám vymazat kontakty z telefonu. Jak uložit kontakty v příručce je, ale jak je odstranit, ne. Dále mám ještě jednu otázku. Když jsem si četla Vaše příspěvky, psali jste o hrách v mobilu. Já jsem tam žádné přednastavené hry od výrobce nenašla. Předem děkuji za odpověď.

  Odpovědět

   jezinka
   24.4.2012 v 14:14

   V kontaktech přidržíš prst na kontaktu, který chceš odstranit a otevře se menu s nabídkou, kde je i možnost „odstranit“ :-)

   Odpovědět

 41. Marek
  15.8.2011 v 21:25

  Dobrý den chci se zeptat jak funguje internet v zahraničí? Rakousko,Slovinsko atd.. Wifi je zdarma? A kdyz mám ten placenej od o2 tak to je jak? Děkuji za rychlou odpověd.

  Odpovědět

 42. Martin
  16.8.2011 v 04:48

  Zdravím, lze nějak vypnout neustálé stahování a synchronizaci dat? Vypnul jsem totiž synchronizace, ale stále se spouštějí samovolně některé aplikace. U předplacené karty je to dost nepříjemné. Díky za radu.

  Odpovědět

 43. křuslík
  16.8.2011 v 17:56

  Zdravím, neví někdo jak se jmenuje program, díky kterému si uložím jako vyzvánění pro sms a alarm svou vlastní písničku a kde se tento program dá stáhnout. Díky za odpo.

  Odpovědět

   V.K.L.
   18.8.2011 v 10:32

   Není k tomu potřeba program, jen to dát do určté složky. A to: Moje soubory(SDkarta)->media->audio->(pro sms složka NOTIFICATIONS a pro budík ALARMS. Pokud tam ty složky nemáš, vytvoříš je tak, že na tý melodii podržíš chvilku prst a dáš PŘESUN a pak jedeš podle návodu co jsem napsala nahoře. Pokud tam ta složka nebude tak při tom přesunu se nahoře objeví panel kde je napsáno +VYTVOŘIT SLOŽKU a pojmenuješ ji tak, jak jsem psala nahoře. :) V

   Odpovědět

 44. jarda
  16.8.2011 v 19:48

  Zdravím, neví někdo jak se jmenuje program, díky kterému si uložím jako vyzvánění pro sms a alarm svou vlastní písničku a kde se tento program dá stáhnout.\ a dá se nastavit ke každému kontaktu jiné vyzvánění Díky za odpo.

  Odpovědět

   křuslík
   17.8.2011 v 11:01

   ke každému kontaktu se dá přiřadit jiné vyzvánění, já to udělal přímo v kontaktech – upravit kontakt.

   Odpovědět

   V.K.L.
   18.8.2011 v 10:34

   Není k tomu potřeba program, jen to dát do určté složky. A to: Moje soubory(SDkarta)->media->audio->(pro sms složka NOTIFICATIONS a pro budík ALARMS. Pokud tam ty složky nemáš, vytvoříš je tak, že na tý melodii podržíš chvilku prst a dáš PŘESUN a pak jedeš podle návodu co jsem napsala nahoře. Pokud tam ta složka nebude tak při tom přesunu se nahoře objeví panel kde je napsáno +VYTVOŘIT SLOŽKU a pojmenuješ ji tak, jak jsem psala nahoře. U těch kontaktů to jde, jak to psal křuslík, ale musejí být uložený v telefonu nikoli na SIMkartě.

   Odpovědět

    křuslík
    19.8.2011 v 09:28

    takže si tam jen vytvořím ty složky a pak bych to měl najít v té nabídce pro sms a budík ju. Díky moc, zkusím to.

    Odpovědět

     křuslík
     19.8.2011 v 10:57

     tak jsem tak udělal a opravdu to funguje. Nevěřil jsem tomu. Děkuji :)

     Odpovědět

    Havran
    12.9.2011 v 19:51

    Jj,funguje :-)

    Odpovědět

 45. dado
  17.8.2011 v 16:17

  neviete neaky program,cez ktory sa posielaju mms neviete neaky s marketu? dakujeeem za skoru odpoved !!!

  Odpovědět

   dado
   17.8.2011 v 17:10

   uz mam kde mozem posielat mms aj sms dam link https://market.android.com/publish/images/PAAAAPHam8chK8iB8L9bDxsuh2OnV0z4YUyVOb-3-yEMrUc-xo8KFztq-Fykx098f_Ae9kx3VAwSmSrOro8F2VTwPeQAzfqVadYzWCG6VPb4qqIsKKVVO3S-z1nz.png toto je s pocitaca zatial

   Odpovědět

    dado
    17.8.2011 v 17:12

    sorry to je len obrazok ale dajte si do marketu save mms

    Odpovědět

 46. dado
  17.8.2011 v 19:15

  neviete ci funguju tie mms na orange co si tam instaujete dakujeem za skoruuuuuuuuuu odpoved !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpovědět

 47. Monika
  18.8.2011 v 22:06

  Dobrý den, chci se zeptat. jsou na samsung galaxy mini hry..? .. a dají se někde stáhnout zadarmo ..??? děkuji za odpoved

  Odpovědět

   Havran
   12.9.2011 v 19:45

   https://market.android.com/

   Odpovědět

 48. Vlastimil
  23.8.2011 v 10:09

  Dobrý den, může mi někdo poradit jak využívat stánku O2 Active, kterou jsem využíval na starém mobilu zdarma? Tady totiž, když zakážu datové pakety, tak mi nepustí tuto stránku, ale když je povolím tak mi strhává peníze každý den i když jinak net v mobilu nevyužívám.

  Odpovědět

 49. tukak
  24.8.2011 v 22:24

  Dobrý den,chtěla bych poprosit o radu když totiž připojím mobil do počítače pomocí adaptéru tak se akorát začne nabíjet a hlasí my to že nemám instalační cd jak tomám vyřešit děkuji

  Odpovědět

   petra
   31.8.2011 v 16:44

   stáhnout si samsung kies-píšou to i v příručce na poslední stránce.:-) taky jsem u toho zuřila,než jsem si to přečetla :-)

   Odpovědět

 50. kika
  25.8.2011 v 07:23

  prosím vás ako mám nastaviť aby ikony v menu (stiahnuté hry a aplikakácie) po vypnutí telefónu ostali tak ako som ich nastavila ja, keď telefón vypnem tak sa mi poprehadzujú :/ ďakujem :)

  Odpovědět

 51. sisa
  26.8.2011 v 18:40

  poradíte mi … ked si chcem dať z počítaču cez usb kábel pesničky tak mi vypisuje že niečo zlyhalo… čo mám s tým robiť ?

  Odpovědět

   Barča
   9.4.2012 v 13:46

   Už vím že nejsem sama .. :) taky mi to docela štve

   Odpovědět

 52. dzejny
  27.8.2011 v 16:30

  chci se zeptat.. když otevřu telefonní seznam tak se mi tam ukazujou kontakty co mam na facebooku a nevim jak to udelat abych tam mela zase jen telefonni seznam lidi co na fb nemam.

  Odpovědět

 53. křuslík
  28.8.2011 v 09:11

  potřebuju poradit. Jsem na internetu přes Wifi, což maká dobře a telefon mi nabídně, abych stáhl aplikaci facebook na android. Když to chci instalovat, tak telefon chce, abych si vytvořil nejprve účet na googlu. Neví někdo jak to obejít. Díky za odpověď

  Odpovědět

 54. Cloudy
  28.8.2011 v 18:46

  telefon se mi seká, zamrzá, hází to chyby. je pomalej. celkem se u nejakejch her seka a zejtra ho du vratit. pockam si a koupim si HTC Sensation :)

  Odpovědět

   Havran
   12.9.2011 v 19:42

   Tjn,určitě ti ho budou reklamovat,protože se ti tam sekaj hry…kup si PSP a ne telefon. Šlape v pohodě,zatim spokojenost.

   Odpovědět

 55. petra
  31.8.2011 v 16:41

  KDO MI PROSÍM PORADÍ NA GALAXY MINI,KDYŽ PÍŠI SMS TAK TO MÁ JEN 62 ZNAKŮ.A DALŠÍ UŽ MI TO PÍŠE JAKO DRUHÁ SMS.SE NEDOPLATÍM ZA SMS,KDYŽ TO TAK PŮJDE dál.

  Odpovědět

 56. Terina
  4.9.2011 v 11:56

  Zdravím, chtěla bych se zeptat. Už mám galaxy mini pár dní a do teď jsem nenašla hry a na internetu bylo, že hry jsou k dispozici. Díky za odpověď :P

  Odpovědět

   KatusQa
   19.11.2011 v 07:52

   Jo, jsou k dispozici, ak si je stahnes z Android Marketu alebo Samsung Apps… ;-D

   Odpovědět

 57. Coco9
  5.9.2011 v 20:27

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat ohledně internetu.Galaxy Mini je můj první smartphone s internete který se mi hned od prvního dne nechtěl spustit a měla jsem i problémy se signálem,po první reklamaci mi šel iternet pouze cca 9-10 hodin a poté zase nešel ,po druhé reklamaci šel opět pouze 3 dny a přidala se i rychle vybitá baterie a i to při běžném používání ,když sem byla reklamovat potřetí, mobil mi vyměnimi.Dnes je to týden co ho mám vyměněný a stále ho musím každý den nabíjet a navíc mi znovu přestal fungovat internet,mobil sem tedy vypla a vydělala simkartu a znovu vložila zpět ale když sem mobil zapla naskočil pouze jako bez simkarty i když byla vložena v mobilu a správně , tuto akci sem zopakovala nejmíň 4krát ale simkartu mi stále nevzal.Děkuji za odpověď =)

  Odpovědět

 58. Natálka
  5.9.2011 v 21:13

  Dobrý den,taky jsem měla problém ze MMS.Dá se to vyřešit jedině tak že si člověk musí zapnout internet v mobilu pak to jde,ale je to drahé.Tak jedině si aktivovat internet na den a pak je to ok.

  Odpovědět

   křuslík
   6.9.2011 v 14:09

   ahoj, hale mě jdou ty MMS úplně normálně, jenom jsem si to nastavil podle operátora. Odesílám a přijímám MMS úplně normál. dříve jsem měl LG Viewty a MMS mi také nešly, ano v O2 nevěděli co s tím, ale u Galaxy Mini je to úplně v pohodě.

   Odpovědět

    Aneth
    14.10.2011 v 11:38

    Ahoj, jen bych se chtěla zeptat jestli tomu rozumim správně – jdou ti mmsky i když máš vypnutý internet od operátora? Mně to totiž nejde, tak jsem myslela že bych musela aktivovat ten jejich drahý internet a to bych dost nerada…díky, hezkej den

    Odpovědět

     Marmik
     2.11.2011 v 23:37

     Zdravím Aneth, nějaký čas jsem operátorovala u O2, takže je to tak: datové služby musíš mít povolené pro MMS (pro Internet můžou být i tak blokované, je tam jiný acces point – přístupový bod). Nepotřebuješ si k tomu aktivovat placenou službu internetu v mobilu. Potřebuješ k tomu mít jen nastavení v mobilu a povolené ty MMS služby.

     Odpovědět

 59. Ivanka
  11.9.2011 v 14:26

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Chtěla bych jinou melodii pro příchozí sms, je to možné?Nejsem z toho to tam dostat..děkuji

  Odpovědět

   Havran
   12.9.2011 v 19:55

   Přečti si příspěvky o kousek vejš :-)

   Odpovědět

    Ivanka
    13.9.2011 v 08:29

    Díky už to mám :-)

    Odpovědět

 60. Alda
  11.9.2011 v 18:16

  Dobrý den,nevím proč,ale přestalo mi fungovat Wi-Fi.Kliknu na ikonu Nastavení-Bezdrátové sítě-Nastavení Wi-Fi a na horním řádku Wi-Fi to píše Připojování a hned na to „Odpojeno“! Tož nevím. Přitom to fungovalo super.Příjem taky mám. Nevíte co jsem kde špatně pomačkal či odpojil? Děkuji.

  Odpovědět

 61. Vratas
  13.9.2011 v 19:38

  Mohl by mi nekdo pomoci ? jednou jsem posilal MMS a ted kdyz chci napsat SMS tak to furt posila MMS a v mobilu jsem vubec nenasel nejake prepinani

  Odpovědět

 62. Mirek
  14.9.2011 v 16:38

  Dobrý den,umí telefon fungovat bez sim karty i přes wi-fi? Rozhoduji se zda Samsung Gal. Mini nebo SE xperia8.Každý má své plus a mínus.Poradí někdo? Děkuji.

  Odpovědět

   věrka
   21.9.2011 v 17:44

   s tím fungováním vám neporadím, ale narovinu vám řeknu, abyste si pořídil samsung protože SE xperia8 jsou strašně poruchové telefony

   Odpovědět

 63. Jana
  16.9.2011 v 21:28

  Dobrý den,chci se zeptat proč když vyfotim fotografii nikde se mi neuloží?Lámala sem si s tím hlavu,ale pak sem to vzdala.Jenže fotoaparát je celkem důležitej.Děkuji za odpověď.

  Odpovědět

   Marmik
   2.11.2011 v 23:39

   Zdravím, já jsem svoje vyfocené fotky našla přímo v galerii.

   Odpovědět

 64. Nikola
  17.9.2011 v 12:43

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda tento telefon reaguje na gelové nehty? Předem děkuji za odpověď

  Odpovědět

   Jindřich Srb
   18.9.2011 v 00:28

   Dobrý den, telefon má kapacitní displej, proto reaguje pouze na plošky prstů, nikoliv na hroty, nehty, atd. Bohužel většina dnešních telefonů už má kapacitní displej, naopak od rezistivního se ustupuje.

   Odpovědět

 65. JULINKA
  18.9.2011 v 21:14

  Dobrý den,mám galaxy mini teprve 4 dny,a pravidelně se mi okolo 17 h mob vypne:-(( prosííííím co s tím??je to někde v mob nastavené??a kde??nebo mám dát mob na reklamku??jinak funguje dobře,ale toto mne štve.
  Dík za radu,Julinka
  Stenclova.J@email.cz

  Odpovědět

 66. JULINKA
  18.9.2011 v 21:16

  Dobrý den,mám galaxy mini teprve 4 dny,a pravidelně se mi okolo 17 h mob vypne:-(( prosííííím co s tím??je to někde v mob nastavené??a kde??nebo mám dát mob na reklamku??jinak funguje dobře,ale toto mne štve.
  Dík za radu,Julinka

  Odpovědět

 67. Tony
  19.9.2011 v 22:17

  Koupili jsme ho tatikovi k narozeninám a dalších sedm dní se o něj tahala celá rodina, kdo si s ním bude chvilku hrát. Všichni totiž máme cca 6 – 9 let staré mobily a třeba já se svou Motorolou d520 tomuhle nemůžu vůbec uvěřit… :-)) No jsme z něj prostě nadšení, no. Ikdyž jednou už se nám ho povedlo zasukovat na černou obrazovku a v rámečku z hvězdiček napsanou hlášku RAMDUMP Arm9, nebo tak nějak… :-) Jistě existují i lepší stroje a dost možná má tenhle řadu nedostatků, no ale jak říkám – podle nás je to prostě bomba, a za 14 dní mě nenapadá, co víc bych ještě mohl po mobilu chtít (snad jen o kapku větší displej teda…). Myslím samozřejmě stav, kdy jsem s ním v dosahu WiFi sítě (net od operátora nepoužíváme), bez internetu má dvacetinovou užitečnost…

  Odpovědět

 68. Tereza
  20.9.2011 v 15:16

  Dobrý den, jak změním nastavení ekvalizéru v MP3 přehrávači? Zkoušela jsem lozit v telefonu všude možně a pořád to nemůžu najít.
  Díky za odpověď

  Odpovědět

 69. věrka
  21.9.2011 v 18:23

  pusť si písničku v přehrávači,pak levé tlačítko, v menu nastaveni a tam už je ekvalizér

  Odpovědět

 70. barunka
  21.9.2011 v 19:55

  ahojte,chtěla bych sa zaptat..chcu si stáhnuť nejaků aplikaci ze stránky https://market.android.com/ jenže mě to pořád hlásí -K tomuto účtu není přidružen žádný telefon se systémem Android. Přihlaste se prosím pomocí jiného účtu jak to mám udělat?účet mám ale dál už nevím :-(

  Odpovědět

   Luboš Srb
   22.9.2011 v 17:24

   Dobrý den, zkuste nejprve stáhnout nějakou aplikaci přes telefon, tedy připojit se na Android Market rovnou z telefonu. Kdyby to nešlo, tak pak pomáhá obnovení továrních dat, což se provádí v nastavení->soukromí->obnovit tovární data, a následně po restartu telefonu znovu zadat svůj účet u Googlu. Emailový účet musí být skutečně u Googlu, nelze používat email například od Seznamu apod.

   Odpovědět

   Havran
   2.10.2011 v 19:28

   Musíš si založit účet na googlu,pak můžeš stahovat přímo v telefonu,nebo přes kabel z PC.

   Odpovědět

 71. daniel2006
  22.9.2011 v 17:07

  Dobrý den prosím vás měl bych ten samý dotaz co barunka a taky ten sám problém.prosím kdyby mohl někdo poradit,prosím napiste,nebo na cavaleraDaniel@seznam.cz .dík

  Odpovědět

 72. baff
  23.9.2011 v 22:03

  menší dotaz, je v Samsungu galaxy mini GPS zdarma??
  bo jak sem to zkoušel musel jsem mít zaple DATOVÉ PAKETY jinak GPS nejde a při zaplých paketach se hned strháva kredit za připojeni… děkuji

  Odpovědět

 73. Terka
  24.9.2011 v 12:22

  Ahoj prosím, chtela bych poradit co znamena 3G? mam to na display na vrchni liste vedle baterie.. jak to mam zrusit? prosim poradte?.

  Odpovědět

   Havran
   2.10.2011 v 19:24

   Datové sítě,když podržíš tlačítko na pravém boku tel.,vyskočí pár možnosí,tam je vypneš a zase zapneš.

   Odpovědět

 74. anez
  2.10.2011 v 16:54

  AHOJ chtěla bych se zeptat jak najdu hry

  Odpovědět

   Havran
   2.10.2011 v 19:06

   V telefonu nejsou…koukni na android market.

   Odpovědět

 75. Vašek
  9.10.2011 v 13:19

  Prosím vás poradte mi někdo koupil jsem si Samsung Galaxy mini zaregistroval jsem se na stánce Android Market ale nemůžu nic stáhnout skočí mi tam tahle hláška…K tomuto účtu není přidružen žádný telefon se systémem Android. Přihlaste se prosím pomocí jiného účtu. Nevím co s tím děkuju

  Odpovědět

 76. tina
  13.10.2011 v 21:23

  Dobrý deň,
  rozhodujem sa medzi samsungom galaxy mini a orange san francisco môžte mi poradiť ktorý je lepší

  Odpovědět

 77. David Sram
  17.10.2011 v 12:00

  Dobry den,ma Galaxy mini Google navigaci jako napriklad Xperia play ?:) btw vim ze na marketu jsou jine viz . Waze..deluju..

  Odpovědět

 78. Jindřich Srb
  17.10.2011 v 14:41

  Ano, Google mapy I navigaci ma.

  Odpovědět

   Pavel koukal
   25.12.2011 v 10:28

   Dobrý den rád bych se zeptal jestli je navigace zadarmo?

   Odpovědět

    Barča
    9.4.2012 v 13:49

    Myslím že to jde přes Wifi . Takže jo :)

    Odpovědět

 79. michal
  19.10.2011 v 19:15

  zdravym dneska jsem si poridil samsung galaxy mini :-) a nevim jak dostat obrazek nebo fotku napozadi kdyz ji tam dam tak je to nejak divny zveteni.co s tim ? neni to v normalni velikosti nebo nevim co tim

  Odpovědět

   jezinka
   24.4.2012 v 14:18

   Ta fotka se roztáhne přes všechny strany, proto to pak vypadá jako že je roztažená.

   Odpovědět

 80. mishena
  24.10.2011 v 11:44

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat jestli je u tohoto telefonu možný pozdější upgrade na android 2.3 gingerbread. Díky.

  Odpovědět

   Dominik
   24.10.2011 v 16:35

   Samsung Galaxy mini může být upragován na 2.3.(něco).
   Ale u někoho se vyskytl problém,že to nešlo tak ho museli vyměnit.Jináč se to dělá myslím přes Samsung Kies(nebo v mobilu),ale nejsem si na stopro jistý,možná to jde více způsoby.

   Odpovědět

 81. Lenka
  27.10.2011 v 14:05

  Dobrý den, chci se zeptat jestli má telefon opravdu PDF prohlížení a prohlížení office dokumentů? děkuji za odpověď

  Odpovědět

 82. Lenka
  28.10.2011 v 11:16

  Prosím poraďte jakou a kde stahnout nějakou navigaci, chci jet do zahraničí a připojování k intrnetu, což je normálně nutností je dost drahá záležitost.

  Odpovědět

 83. psneo
  30.10.2011 v 13:13

  Zdravim vsechny tak jak ctu recenzi tak s tim to tel. jen samy problem urcite si ho nekoupim.

  Odpovědět

   KatusQa
   19.11.2011 v 07:59

   Velmi dulezity komentar fakt ;-D -.-

   Odpovědět

 84. Honza
  1.11.2011 v 23:51

  Zdravim, chci se zeptat. Da se nejak vypnout diakritika u klavesnice swype? Nechci aby tam byla diakritika kdyz touto klavesnici pisi SMSky.
  Diky

  Odpovědět

 85. stan
  9.11.2011 v 11:18

  jak odstraním vlastně uloženou melodii ve složce nastavení do vyzváněcích tónů telefonu, když byla přiřazena jako vyzvánění ze složky hudba, kde jsem ji uložil po stáhnutí z PC.
  díky za pomoc

  Odpovědět

 86. hanka
  9.11.2011 v 15:20

  ahoj, nevíte, proč se mi neuloží natočená videa do mobilu? v brožurce je psáno, že fotoaparát možná nebude správně nahrávat videa na paměťovou kartu s nízkou přenosovou rychlostí.. mam paměťovou kartu, která byla k telefonu – micro 2GB.. můžete mi někdo poradit, prosím?

  Odpovědět

 87. kondor
  10.11.2011 v 10:36

  pomozte mi s pripojenim usb

  Odpovědět

 88. kondor
  10.11.2011 v 10:37

  prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

  Odpovědět

 89. Hanča
  12.11.2011 v 09:06

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na psaní zprávy. Klasická zpráva by měla být dlouhá nějakých 160 znaků, ale já napíšu nějakých 60 a už mi to píše že mám druhou zprávu, někdy se to neukáže vůbec a pak najednou 3. přitom to odpovídá jedné na jiném mobilu. poradíte co s tím? Díky

  Odpovědět

 90. Jan
  15.11.2011 v 15:15

  Potřebuji poradit jak dostat do telefonu SAMSUNG GALAXY MINI aplikaci jízdního řádu MHD, který jsem stáhnul ze stránek dopravce a soubor má koncovku .jar. Je to asi program v JAVĚ, který v telefonech z firemním softwarem funguje, ale v tomto novém telefonu s ANDROIDEM nejde spustit.
  Děkuji za návod k zprovoznění tohoto programu.

  Odpovědět

 91. david
  21.11.2011 v 20:05

  mam ten to telefon a chtel bych do nej navigaci zdarma kde to mam stahnout dekuji

  Odpovědět

 92. david
  21.11.2011 v 20:06

  chtel bych do nej neaky hra kde je mam stahnout

  Odpovědět

   jiří Menčl
   27.12.2011 v 15:19

   musíš to stáhnout na položce v telefonu MARKET.jsou tam hry placené i zdarma a stáhneš tam vše potřebné do mobilu,papa

   Odpovědět

 93. Jaromir
  23.11.2011 v 11:14

  Dobry den. Kdyz pisu SMS, tak po delce 3 SMSek se to automaticky prepne na MMSku. Nevite jak to prepnout zpet? Chci napsat SMSku slozenou treba z 5ti sms, ale nejde to. Po 3 to automaticky udela z sms mmsku….pekne debilni. Jde s tim neco udelat?

  Odpovědět

 94. Jaromir
  23.11.2011 v 11:19

  Dobry den. Kdyz pisu SMS, tak po delce 3 SMSek se to automaticky prepne na MMSku. Nevite jak to prepnout zpet? Chci napsat SMSku slozenou treba z 5ti sms, ale nejde to. Po 3 to automaticky udela z sms mmsku….pekne debilni. Jde s tim neco udelat?

  Odpovědět

   Robert
   4.2.2012 v 03:06

   V nastavení sms si to můžeš prodlouži na kolik chceš znaků.Jen trochu uvažuj že 4 sms vyjdou dráž než 1 mms

   Odpovědět

 95. martin
  24.11.2011 v 08:28

  Zdravím.Před 14 dny jsem si uzavřel povinné ručení u ČESKÉ POJIŠŤOVNY a slíbili mi,že k tomu dostanu SAMSUNG GALAXY MINI … Když jsem si,ale o něm přečetl recenzi,tak mě přešla chuť ho vůbec používat.To je opravdu tak špatný?Na SMS či MMS se neptám,ale co takhle GPS NAVIGACE?To musím býti dopravdy pořád připojen k internetu,abych tu navigačku mohl používat?Jestli je to pravda,tak se na to vyprdnu a za tu cenu si koupím normální navigačku.Díky za jakoukoliv odpověď.

  Odpovědět

   Petra
   26.11.2011 v 11:52

   Ja nevi jaky je ale na nekterych stranchach jsem si precetla ze je dobry :-) ja mam lg a podle me tenhle mobil je o hodne lepsi :-)

   Odpovědět

    Petra
    26.11.2011 v 11:53

    Ale pokut nejses na slozity mobily s hodne okinkama a obrazovkama tak asi neni moc pro tebe :-(

    Odpovědět

   jiří Menčl
   27.12.2011 v 15:22

   stáhneš jiné mapy a pak jedeš už jen přes GPS

   Odpovědět

 96. Martin
  25.11.2011 v 19:54

  Omylem jsem jsi vypl 3G sít‘ jak ji mám znovu zapnout?

  Odpovědět

 97. Petra
  26.11.2011 v 11:41

  Ahoj chci se zeptat jestli je tenhle mobil fakt tak blbi jak rikate? A predevsim se chci zeptat jestli tam dou pehravat filmy mpg4 prosim odepiste mi :-)))

  Odpovědět

 98. Petra
  26.11.2011 v 11:50

  Dobry uz jsem si to nasla :-)

  Odpovědět

 99. Martin
  26.11.2011 v 20:56

  Dobrý den, dal jsem svoji SIM kartu do nového mobilu a v něm se žádné kontakty neobjevily, prohledal jsem celý telefon a nemůžu je najít. Prosím pomozte… Dík

  Odpovědět

 100. Jindřich Srb
  27.11.2011 v 09:49

  Dobry den, musite je v nastaveni kontaktu zvolit. Standardne se zobrazuji ty z vaseho prihlaseneho uctu.

  Odpovědět

 101. Jindřich Srb
  27.11.2011 v 09:54

  Dobry den, Google mapy jsou urceny na pouziti online. Offline to jde taky, kdyz si oblast ulozite do pameti. Nelze vsak takto mit celou CR. Kdyz si stahnete jiny navigacni software s mapami, tak byt online pak nemusite. Zkuste ted treba Route 66 s mesicni plnou verzi zdarma, psali jsme o ni v patek. Pripadne Sygic treba.

  Odpovědět

 102. Kuba
  28.11.2011 v 23:05

  Dobý den. Nemůžu se rozhodnout mezi Samsung galaxy mini a Nokia C5-03. Může mi někdo poradit?

  Odpovědět

   Tomáš
   20.7.2012 v 17:20

   čau je lepší Samsung galaxy mini

   Odpovědět

 103. palino
  6.12.2011 v 23:35

  Dobrý deň. Ja by som sa chcel len opytat, či stojí za to si ho kupit alebo nie. Vďaka za odpoveď.

  Odpovědět

 104. Bára
  8.12.2011 v 16:50

  mám deaktivovanou datovou sít, nevim jak se mi to povedlo..nejdou mi posílat sms ani volat.. jak jí mám aktivovat prosím?? díky

  Odpovědět

 105. Michal
  15.12.2011 v 19:24

  Dobry den mam dotaz jak prirazdim samsung galaxi y ke kontatku vyzvaneci ton a fotku dekuji

  Odpovědět

   jiří Menčl
   27.12.2011 v 15:24

   musíte mít kontakt uložen v telefonu.Pokud je uložen na simkartě,tak to nejde udělat

   Odpovědět

 106. Dárius
  17.12.2011 v 16:38

  Prosím vás, chcem sa opítať či na tom mobile sú stopky a časovač a keď áno tak kde. Ďakujem.

  Odpovědět

   Jindřich Srb
   17.12.2011 v 17:54

   Dobrý den, měl byste je najít pod aplikací Hodiny v menu telefonu

   Odpovědět

    Dárius
    19.12.2011 v 20:56

    Ďakujem.

    Odpovědět

 107. Pavel koukal
  25.12.2011 v 11:49

  Je navigace zradma?

  Odpovědět

 108. Dotaz
  26.12.2011 v 14:35

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat kde je v samsungu galaxy mini budík, nemůžu ho najít. Ani v manuálu to není. Je tam vůbec? :D

  Odpovědět

   Seby
   2.1.2012 v 20:23

   Budík v telefonu je. Menu-> Hodiny-> vlevo dole je ikonka budíku (po otevření se objeví nastavení času buzení):)

   Odpovědět

 109. Frodo
  26.12.2011 v 19:54

  Dobrý den.Chcel by som sa spýtať, že prečo mi nechce pripojiť telfon na orange? mam kartu orange a bols om dnes v rakúsku prišiel som na Slovensko a zrazu mi tam píše „Len tiesňove volania“ s intenzita signalu“paličky“ funguju ale nejde mi volať…ďakujem

  Odpovědět

 110. vojta356
  27.12.2011 v 16:45

  ahoj já vůbec nevim jak se mam připojit k internetu v mobilu nejdeme mi to i když mám zaplou wi-fi a nevim jak to mam opravit poradíte mi prosím ?

  Odpovědět

   Robert
   4.2.2012 v 02:58

   To může být víc věcí.Když máš zaplé wifi tak musí být i nezakódovaný wifi signál v okolí aby si se na něj připojil.Pak můžeš mít internet od operátora a to musíš mít zaplacené a pak musíš mít povolené datové pakety.Pak jen klepneš na ikonu internet a připojí se sám.

   Odpovědět

 111. Veronika
  27.12.2011 v 20:21

  Dobrý večer, chtěla bych se prosím Vás zeptat, kde najdu v mobilu Samsung Galaxi mini SMS – koncepty. Protože jakmile najedu do obálky, zobrazí se mi pouze již přijaté zprávy a kolonka na psaní zprávy nové. Moc děkuji za odpověď.

  Odpovědět

   Seby
   2.1.2012 v 20:31

   Když píšete zprávu a např. zmáčnete tlačítko pro návrat zpět(šipku) tzn. že vypnete editor s rozepsanou sms. Objeví se upozornění o tom, že se zpráva uložila do konceptů. Poté ji naleznete po zobrazení obálky mezi přijatými zprávami. Vedle té rozepsané je červeně napsáno Návrh. :)

   Odpovědět

 112. kači
  4.1.2012 v 21:34

  dobry večer chcci se zeptat jak odstranim stahnuté složky přes market

  Odpovědět

 113. Alex
  5.1.2012 v 19:49

  Zdravím :) Včera nám přišel od České Pojišťovny Galaxy mini. Všechno zatím v pohodě, jen by mě zajímalo, jestli jdou v galerii nějak přidat složky. Když jsem si z počítače přes Samsung Kies dávala obrázky do mobilu, vytvořilo mi to pouze složku ‚Fotoaparát‘ kam se mi ukádají i fotky.
  Díky za odpověď nějaké dobré duši :)

  Odpovědět

   Martin
   6.1.2012 v 18:51

   Nazdar. Složky si po připojení telefonu k pc můžeš tvořit přímo v telefonu na microSD kartě. Pokud v nich budou fotky či videa, telefon je automaticky zobrazí. Kies moc nemusím, s telefonem komunikuji přes průzkumníka a po připojení telefonu k PC se zobrazí přímo okno Otevřít složku telefonu.
   takže tak..

   Odpovědět

 114. Míša
  5.1.2012 v 20:16

  Ahoj, mám problém. Dostala jsem tento telefon a moc s ním ještě neumím. Chtěla bych si z pc na paměťovou kartu něco nahrát, ale neustále mi to hlásí, že nemám oprávnění. Proč?

  Odpovědět

 115. Lucie
  7.1.2012 v 01:15

  Ahoj, mám problém. Dostala jsem tento mobil a neumím ho moc ovládat. A nechtěně jsem si přepnula klávesnici na swype a nevím jak to vrátit zpět. Děkuji.

  Odpovědět

   Mikee
   18.2.2012 v 12:15

   To je lehké, stačí, když si budete držet cca na 3 vteřiny na textové pole, pak se Vám zobrazí možnost a vy si zvolíte klávesnici Samsung a je to! :)

   Odpovědět

 116. andy
  8.1.2012 v 08:32

  Dobry den,mam takovy mensi problem. Nejde mi se pripojit na internet – pokazde se tak na vterinu,dve ukaze text “zapinani..“ pak se mi ukaze „error“ a nic. Nevite nekdo,prosim, co by s tim mohlo byt?

  Odpovědět

   Jindřich Srb
   8.1.2012 v 09:30

   Máte nastaven profil pro datové přenosy? Pokud ne, právě toto by to mohlo dělat. Jakého máte operátora?

   Odpovědět

 117. lenka
  8.1.2012 v 13:56

  zablokoval sa mi mobil treba tam nakreslit vzor na odomknutie navie mi prosim niekto poradit?

  Odpovědět

 118. kati
  14.1.2012 v 19:25

  Ahoj ,nemuzu prijit nato jak uklada na sd kartu .. mne se to uklada vse do telefonu.. jestli nekdo vite tak mi prosim poradte

  Odpovědět

 119. mirek
  17.1.2012 v 16:00

  Ahoj,mám uložený pohyblivý obrazek ktery je TYP:GIF zda jde dát jako hlavní tapetu aby se také pohyboval na hl.tapetě nevíte někdo prosím jak to nastavit diky za odpověd

  Odpovědět

 120. Jotef
  19.1.2012 v 17:28

  Prosim vie my niekto poradit ked idem odblokovat mobil a mam spajat tie body a tam by mala byt taka zelena ciara ja ju tam namam vie niekto ako si to mam nstavit ??????????????

  Odpovědět

 121. Ivana
  20.1.2012 v 13:27

  Ahojte, telefon můžu jen chválit, mám ho už půl roku. Jediná věc mě zlobí, a to velmi nepříjemný poslech při hovoru. Všelijak to škrblá, chrochtá, občas přeskočí na větší hlasitost. Nemáte někdo podobný problém? a nevíte co s tím? Už jsem zrušila i 3G, protože tady mají špatný signál, ale problém to nevyřešilo. Díky za radu.

  Odpovědět

 122. Kohl3
  30.1.2012 v 20:47

  Dobrý den mam dotaz jestli telefon umí přehrát hudbu přes bluetooh reproduktory tudíž jestli má funkci A2DP protokol.Dekuji za odpověd

  Odpovědět

 123. Miriam
  31.1.2012 v 14:48

  dobrý den mám problém ked mi pride správa tak mi to neoznámi čo tam mám nastaviť mám vybratý i ton
  dekuji

  Odpovědět

 124. alex
  1.2.2012 v 18:57
 125. Jáááááááá :D
  3.2.2012 v 19:21

  nevíte nekdo jak mam do tohoto mobilu dat hry nevím totiz jak to udelat ani přes počítač a nebo jestli tam naky hry sou ??? predem dekuji za odpoved :D

  Odpovědět

   Seby
   9.2.2012 v 12:35

   Hry se dají zadarmo stáhnou z Android Marketu. Stačí k tomu jenom přístup k internetu v telefonu nebo Wi-Fi :)

   Odpovědět

 126. Robin
  12.2.2012 v 19:24

  lidi pomoc! newim jak pripojit mobil k pocitaci dam kabel do mobilu pak do PC a nic,prosim o nejaky navod(ten v balení stojí za prd) :) prosím. dekuju za odpoved

  Odpovědět

   Jindřich Srb
   12.2.2012 v 19:49

   Dobrý den, tento telefon to bohužel nepodporuje, a tak je potřeba vyndat paměťovou kartu a vložit ji do redukce na SD, kterou pak vložíte do notebooku (do čtečky, pokud ji máte). Případně to chce čtečku karet do USB.

   Odpovědět

    Robin
    13.2.2012 v 19:12

    a muzu dat primo SD kartu do pocitace?

    Odpovědět

    Robin
    13.2.2012 v 19:29

    a pres samsung kies se to delá jak?

    Odpovědět

 127. David
  15.2.2012 v 21:12

  Mám problém z připojením k některým WIFI sítím, zejména pak té naší domácí (zabezpečení WPA2), tento telefon ji prostě „nevidí“, setkal se někdo s podobným problémem ? Lze vyřešit nastavením telefonu nebo je zapotřebí změnit nastavení zabezpečení sítě, případně jak ? Děkuji za odpověď.

  Odpovědět

 128. Mikee
  18.2.2012 v 12:11

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat…mám galaxy mini a v něm kartu 2GB ale když si stahuji nějakou aplikaci ani ne 10MB, tak mi vždycky přijde upozornění, že je paměť plná, ale v paměťovce je aspon 1.5 GB, poraďte mi prosím. Děkuji.

  Odpovědět

 129. Klara
  18.2.2012 v 19:06

  Dobrý den, už poněkolikáté zkouším stáhnout programy do mobilu, ale vzdy se mi ukáze, že soubor nelze stáhnotu, že není podporován. Jde s tím něco udělat?
  Děkuju :)

  Odpovědět

 130. Otázka
  19.2.2012 v 16:11

  Dají se do tohoto mobilu stáhnout nějaké mapy, aby byla GPS navigace zadarmo? Pokud ano, tak jaké mapy, prosím?

  Odpovědět

 131. tibi
  20.2.2012 v 09:43

  ahoooj! vie neikto pomôcť s ramdump mode? dííík!

  Odpovědět

 132. Dave
  28.2.2012 v 11:56

  Zdravim, mam problem s pridanim hudby.Pripojim telefon, nakopiruju hudbu na kartu ale zobrazi se mi pouze v menu Moje soubory kde jde prehrat jen jedna pisnicka. V menu HUDBA se neobjevi vubec ani pod interpretem ani pod albem ani ve skladbach proste nikde. NEVITE JAK TO nacist do hudebniho seznamu????

  Odpovědět

 133. Roman
  29.2.2012 v 16:56

  Dobrý deň chcem sa opýtať neviem si dať rady s Marketom ked nemám v mobile SD kartu tak mi všetko ide stiahnuť ale ked ju tam mám a dám niečo sťahovať stiahne to a vyhodí mi tabuľku :Chyba Inštalácia do ukladacieho priestoru USB alebo na kartu SD sa nepodarila… vie niekto poradiť? prosím.

  Odpovědět

   Aleš
   14.3.2012 v 12:05

   Zkus formátovat sdcard. Má být ve FAT32. Popřípadě zkus na ni dát něco v počítači jestli funguje.

   Odpovědět

 134. Aleš
  14.3.2012 v 12:03

  Jestli funguje navigace zdarma. Vyndej simkartu, zapni Gps a pokud najde místo, kde jsi tak jede. V nastavení polohy se dá navíc zatrhnout odkud čerpá informace o tvé poloze. Jestli z GPS nebo Wifi a datové sítě.

  Odpovědět

 135. Radka
  15.3.2012 v 21:27

  Prosím poraďte mi jak přiřadit melodii k sms.Nechala jsem si jí poslat přes „Blutučko“.Jsem blondýna :-))

  Odpovědět

 136. Vojta
  19.3.2012 v 19:44

  Kamarád, který má tento telefon má problém s roamingem. Na svém čísle jej aktivovaný má, ale když vycestuje do zahraničí, telefon cizí síť nevyhledá a zůstane bez signálu. Nevíte čím by to mohlo být? Volba sítě by měla být nastavená na automatiku, že? Díky za pomoc

  Odpovědět

 137. martin
  1.4.2012 v 11:32

  mam dotaz kdyz si neco stahnu s marketu tak se mi to ulozi do pameti telefonu a nezjistil jsem jak zmenit uloziste. SD kartu samozdrejme mam. Prosim poradte dekuji

  Odpovědět

 138. karel
  7.4.2012 v 00:58

  Dobry den. Dneska mi z hlavni listy zmizely nejaky ikony ( kontakty, adresar ) . Nevite nekdo jak je dostanu zpet do te listy ? Bojuju s tim cely den a patram na netu, ale nikde nic. Diky zakazdou radu.

  Odpovědět

   karel
   19.4.2012 v 20:32

   takze uz jsme na to v praci prisli. Pokud vam v hlavni liste zbyde aspon ikona nastaveni jako me, tak staci na ni klikonut a hned pak na leve tlacitko na mobilu. ukaze se upravit a tak muzete pridat nebo odebrat ruzne ikony z hlavni listy.

   Odpovědět

 139. skvoracek
  13.4.2012 v 12:39

  Ahopj, nevíte kde by se dalo v tomto telefonu aktivovat TOVÁRNÍ NASTAVENÍ ?

  Děkuju

  Odpovědět

 140. Nikča
  17.4.2012 v 21:32

  Potřebuji se zeptat, někdo ochotný kdo by mi odpověděl a pomohl ? :)

  Kamarádka mi zkoušela heslo na mobilu ;) – spojovaní bodů pro odemknutí dipleje :) jenže mi ho tím blokla, chce to po mě e-mail a heslo..

  Ale jaké ? :)

  Odpovědět

 141. jezinka
  24.4.2012 v 14:24

  Zdravím, poradí mi někdo s fotkama u kontaktů. Jak se přiřadí, na to už jsem přišla, ale jde mi o to, aby se mi fotka u kontaktu zobrazovala i na základní obrazovce, kde mám nejpoužívanější kontakty zobrazené i s fotkou. Nějak se mi tohle nedaří nastavit. Doposud jsem měla Nokii a tam se fotka zobrazovala. U Galaxy mini se mi zobrazuje jen v základním seznamu, nebo když mi dotyčný člověk volá. V čem dělám chybu? Nebo to tenhle telefon neumí? Poradíte, prosím? :-)

  Odpovědět

   kukuk
   8.6.2012 v 23:57

   na pridavani fotek ke kontaktum mam super program full screen caller. Zkuste ho

   Odpovědět

 142. petr d
  12.5.2012 v 16:29

  aHOJ MŮŽE MI NĚKDO PORADIT ODKAZ NA STAŽENÍ NAVIGACE Z PORTÁLU ULOZTO.DÍK

  Odpovědět

 143. sabča
  14.5.2012 v 19:22

  dobrý den chtěla bych poradit,já mám mobil samsung galaxy mini.ale jsou už tam nějaké hry nahrané nebo si musím stáhnout??

  Odpovědět

   kukuk
   8.6.2012 v 23:59

   ja tam zadne nemel, ale jdou stahnout napr. z android marketu

   Odpovědět

 144. Anna D.
  14.5.2012 v 19:45

  Ahojky,
  snažím se stánout hry z Marketu. Vyberu si hru, dám instalovat. Pak to napíše položka bude stažena, chvilku to trvá a pak vykřičník a stažení se nezdařilo. Když na to ťuknu, zahlásí to Je požadovaná ruční aktualizace. Ale čeho??? A kde ji najdu???? Poraďtě prosím. Děkuji
  PS: mám aktivovaný internet v mobilu

  Odpovědět

 145. milan
  25.5.2012 v 16:29

  Kde bych mohl stáhnout hry na tento mobil ? ale zadarmo.Ale nechci ty co už jsou v mobilu ke stažení :/

  Odpovědět

   Milan
   26.6.2012 v 13:28

   U tohoto telefonu si musíte při stahování her hlídat hlavně rozlišení těch her. Hry musejí mít koncovku .apk aby Android mohl hru nainstalovat. Běžte třeba na ulozto.cz a do vyhledávání zadejte např. (Angry Birds apk)

   Odpovědět

 146. Míra
  28.5.2012 v 09:46

  Prosím o radu. Při focení se mi podařilo zamknout fotoaparát. Objevil se mi tam takový malý zámeček, nevíte jak to odemknout ? Dík.

  Odpovědět

 147. N.M..
  11.6.2012 v 17:24

  Lse měnit styly analogových hodin a jak?

  Odpovědět

   Milan
   26.6.2012 v 13:22

   Pokud tuším dobře tak nelze. Myslím že to jde vyřešit nějakou aplikací ale nejsem si jistý :)

   Odpovědět

 148. pavla.
  11.6.2012 v 21:00

  mě by zajímalo, jestli jde foták přepnout na tu přední kamerku, která je vedle repráků u nápisu SAMSUNG ?

  Odpovědět

   Milan
   26.6.2012 v 13:07

   Telefon nemá přední kameru to je jen senzor přiblížení :)

   Odpovědět

 149. ds
  14.6.2012 v 16:53

  da sa ten android aktualizovat na novsiu verziu ?

  Odpovědět

   Milan
   26.6.2012 v 13:11

   Teoreticky by měl jít aktualizovat ale teď není novější verze pro tento telefon než 2.3.4 GingerBread :) Stahni si Samsung kies a tam by vám měla automaticky najet aktualizace. :)

   Odpovědět

 150. rumcajs
  15.6.2012 v 10:30

  Zdravím Vás, když se mi display po nastavené době vypne a telefon zhasne, tak se po v pohotovostní době době asi 5x na 1 sekundu vždy rozsvítí. Jde to nějak vypnout ? Děkuji.

  Odpovědět

   Milan
   26.6.2012 v 13:18

   Dobrý den, tento problém se objevuje v mnoho diskuzích já osobně jsem to vyřešil tím že jsem si přehrál OS (Operační Systém) telefonu. Jestli se stím nechcete „babrat“ tak doporučuji zajít do obchodu kde jste telefon koupil a nahlásit to jako problém k reklamaci (Chyba Softwaru) :)

   Odpovědět

 151. Lenka
  28.6.2012 v 14:49

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat, zda mi můžete poradit jak se dostat v smskách do konceptů? Mám tel dva dny, a nějak mi to nejde :)
  U smsky mi svítí „návrh“ a když z otevřené sms vyjedu, tak se mi zobrazí text, že se sms uložila do konceptů…bohužel je nemohu najít, jsem technický antitalent :D
  Předem děkuji za radu!!

  Odpovědět

   jana
   9.7.2012 v 10:53

   Dobry den,jsem na tom s technikou podobně,jako Vy,měla jsem ten samý problém a zjistila,že ten návrh,je vlastně ten koncept.Jinak složka „koncepty“tady na tom tlf. vůbec není.Ta rozepsana sms se da zrusit mimo jiné tak,ze date,jako kdyz chcete ve psani rozepsane sms pokracovat,ale celou ji musite vymazat,pak jen se pravou dolni sipkou na tlf.vratite uplne zpet.

   Odpovědět

 152. Ondra
  12.7.2012 v 21:35

  Dobrý den, jde nějak nastavit navigace abych ji mohl používat i bez internetu?? Když mám wifi vypnutou tak mi to pořád vyhledává trasu ale žádnou nenajde. Poradte prosím

  Odpovědět

 153. Ondra
  12.7.2012 v 22:04

  Dobrý den, lze nastavit aby šla navigace i bez wifi?? Doma přes wifi mi to krásně najde trasu, ale jakmile hledám trasu někde venku bez wifi a internetu tak prostě vyhledává trasu a nic se neděje, poradte prosím, je to snad jediný co mi nejde a štve mě to…děkuji

  Odpovědět

 154. Valérie
  31.7.2012 v 23:37

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možnost změnit si vzhled menu ( jiné ikony atd…) tak jako u nokie ( lze si tam nějaký ten vzhled stáhnout) …. Jde to i Galaxy MINI? děkuji

  Odpovědět

 155. Dominik
  7.8.2012 v 17:58

  Čau,
  tento telefon si budu kupovat a chtěl bych se zeptat jestli se na něm dají pouštět filmi,na mém mobilu se pouštět nedají.
  Děkuji za odpověď

  Odpovědět

   Iveta
   23.9.2012 v 11:53

   spouštět filmy se dají ale musíš to mít ve formátu 3gp

   Odpovědět

 156. Laura
  14.8.2012 v 19:07

  Mám otázku ak na základnej obrazovke posúvaťe do ľava obrazovku tak skáče stále nová,myslím že ich tam je až 9. No ja som tam nechala iba jednu a teraz neviem ako si ich tam dám viac???

  Odpovědět

 157. Pepino
  23.9.2012 v 15:36

  Ahoj prosím poradí mi někdo jak rozšířit interní paměť telefonu?Postačí koupit micgro SDHC kartu?Nebo to lze nějak odblokovat?protože když mám nahranej facebook mapy a další věci tak už mi to píše když chci aktualizovat že nemám dostatek místa.Prosím poraďte mi někdo co s tím děkuji

  Odpovědět

 158. Miloš
  24.10.2012 v 13:07

  Mám dotaz ohledně vypnutí telefonu. Pokud mám příchozí hovor a omylem zmáčknu tlačítko zapnutí (vypnutí)vpravo nahoře tak se okamžitě vypne a já musím volat zpět.Dá se to nějak odblokovat nebo zajistit?

  Odpovědět

 159. štěpán
  5.11.2012 v 19:12

  mám dotaz,ten můj telefon nejde nabíjet-ale ne vždy,je lepší ho hodit do popelnice…

  Odpovědět

 160. renek
  14.11.2012 v 20:35

  Dobrý den mam dotaz,mam galaxi mini asi mesíc a občas se mi samočině vypne,poradí mi někdo v čem je problém?

  Odpovědět

 161. Monster
  14.12.2012 v 19:55

  Dobry den mam dotaz, mam galaxi mini a mom problem dal sem si pin-znak a zapomnel sem ten email a heslo tak se chci zeptat jestly nevite co sim …… za kazdou radu budu velmi rad ??????

  Odpovědět

 162. paja
  30.12.2012 v 21:03

  mám tu problém sekla se mi v něm pamětová karta,nevíte někdo jak ji mám vidělat? asi nejspíš opravna…

  Odpovědět

 163. Mazi
  16.2.2013 v 16:43

  Dobrý den, mám dotaz – vlastním Samsung galaxy mini, z nějakého důvodu se mi sám restartoval a po restartu mi zmizela hlavní ikona Galerie. Lze jí nějakým způsobem obnovit?

  Odpovědět

 164. Petr
  7.3.2013 v 17:09

  Dobrý den,mám dotaz ohledně připojení WIFI. Stejný telefon (stejně jako můj bez datového tarifu) u mě v bytě najde wifi připojení okamžitě. Můj telefon u nastavení wifi hlásí chybu. Mám firemní simku se zablokovaným datovým tarifem. Podle našich ITáků by to ale nemělo mít vliv. Bluetooth funguje bez problémů. Je chyba v telefonu nebo někde v nastavení. Prosím poraďte.

  Odpovědět

 165. patrik
  15.3.2013 v 14:34

  ahoj?prosim vas,muzete mi nekdo poradit,jak stahovat zdarma hry do mobilu Samsung Galaxy mini GT-S5570?samozdrejme pomoci USB pripojeni.predem dekuji za radu.

  Odpovědět

 166. Evča
  15.6.2013 v 12:54

  Ahojky, mám tenhle telefon už týden, jen dočasně, později si budu pořizovat jiný. Jen by mě u tohodle telefonu něco zajímalo, mám tam základní 2G SD kartu, ale vše se mi ukládá do telefonu, takže mi to pořád ukazuje že mám málo paměti, co mám udělat aby se mi to ukládalo na tu SD kartu? A ještě mi nejde spustit internet přes wifi, chvíli jede ale pak to ukáže chybu a že to mám zkusit znovu. Telefon mám z české pojištovny a internet od operátora placený nemám. Děkuji za odpoveď

  Odpovědět

 167. Jana
  8.7.2013 v 18:05

  Tento mobilní telefon jsem si zakoupila před šesti dny. Četla jsem, že výdrž baterie je pár dní (2-3) a docela mě to vyděsilo. Záleží na tom k čemu mobilní telefon používáte, pokud napíšete denně pár sms občas zavoláte tak vám baterie vydrží dlouho jako mě 6 dní (a víc). A to při prvním nabíjení nebyl mobil úplně vybitý, takže předpokládám až se úplně vybije a nabije tak vydrží mnohem déle.

  Odpovědět

 168. fanda
  24.9.2013 v 19:22

  jdetam novjejši android prosim pište díky

  Odpovědět

 169. dagmar
  15.10.2013 v 22:37

  chcem sa opytat na display a na hornej liste sa zobrazuju ikony (ako stahovanie dat, zapnute gps …alebo nova sprava na what’s up) , potiahnutim dodola sa ukazali informacie k tym ikonam, mne to ale prestalo fungovat a neda sa na to vobec kliknut. neviete ako sa to da „spojazdnit“ ? dakujem

  Odpovědět

 170. ivi
  8.11.2013 v 19:53

  Ahoj. Chtěla sem se zeptat jakou maximální může mít tento telefon paměťovou kartu?? děkuju

  Odpovědět

 171. Venda
  26.12.2014 v 17:00

  Ahoj můžete mi prosím poradit
  můj mobil se začal čím dál tím víc sekat a když jsem ho chtěla restartovat tak se pořád objevovali obrázky samsung a O2 nevím co sním je.
  Děkuji za odpověd‘

  Odpovědět

 172. Venda
  26.12.2014 v 17:00

  Ahoj můžete mi prosím poradit
  můj mobil se začal čím dál tím víc sekat a když jsem ho chtěla restartovat tak se pořád objevovali obrázky samsung a O2 nevím co sním je.
  Děkuji za odpověd‘

  Odpovědět

 173. Domka
  25.12.2015 v 23:28

  Dobrý den, mám samsung galaxy mini a dostala jsem ho včera. Chtěla jsem se přihlásit na gmail a oznámilo mi to že mám nefunkční datové připojení i když mám zapnuté datové pakety. Pomozte prosím :(

  Odpovědět

Přidat komentář

Jak vybrat telefon v roce 2016, nezapomeňte na těchto 5 věcí

Jak vybrat telefon v roce 2016, nezapomeňte na těchto 5 věcí

18. 4. 2016  |    |  50 komentářů

Technologie mobilních telefonů, dnes bychom spíše řekli smartphonů, se každým měsícem, každou tiskovou konferencí, posunují kupředu. Je tedy zcela běžné,…

Recenze Huawei Mate 8: dokonalý po všech směrech (exkluzivně)

Recenze Huawei Mate 8: dokonalý po všech směrech (exkluzivně)

12. 2. 2016  |    |  60 komentářů

Hledáte to nejlepší na poli superphabletů? Tak už dál nemusíte. Huawei Mate 8 je přímo mistrovským dílem, ze kterého čiší…

7 vlastností, které má údajně přinést iPhone 7

7 vlastností, které má údajně přinést iPhone 7

9. 11. 2015  |    |  41 komentářů

I když iPhony 6S a 6S Plus jsou na trhu jen krátce, tak se již příznivci této značky těší, co přinese…

Recenze Honor 7: reparát na výbornou

Recenze Honor 7: reparát na výbornou

25. 10. 2015  |    |  15 komentářů

Nový přístroj z dílny odnože značky Huawei opět nabízí skvělý poměr ceny a výkonu. K tomu návdavkem i několik velmi praktických zlepšováků…

Recenze Lenovo Vibe Shot: Levná stylovka mezi fotomobily

Recenze Lenovo Vibe Shot: Levná stylovka mezi fotomobily

12. 8. 2015  |    |  39 komentářů

Lenovo vyrobilo s trochou nadsázky smartphone, který nemá konkurenci. Kdo jiný totiž přináší stylový fotomobil a ještě k tomu za…

5 funkcí, které už dnes na mobilu nikdo nepotřebuje

5 funkcí, které už dnes na mobilu nikdo nepotřebuje

6. 8. 2015  |    |  45 komentářů

Před lety se podle nich rozlišovaly jednotlivé kategorie mobilních telefonů a připlácely se za ně tisíce korun. Dnes byste je…

7 aplikací, které zázračně fungují, ačkoliv byste to možná nečekali

7 aplikací, které zázračně fungují, ačkoliv byste to možná nečekali

25. 5. 2015  |    |  4 komentáře

Mezi aplikacemi, které využíváme každý den, se často objevují unikáty vypadající, jako by byly z jiného světa. Když většina uživatelů…

Jak snadno dostat Flash Player do Androidu

Jak snadno dostat Flash Player do Androidu

23. 11. 2012  |    |  129 komentářů

Nestihli jste si do 15. srpna 2012 stáhnout Flash Player z obchodu Google Play? Nevadí. Existuje jednoduchá možnost, jak Flash…

Vybrali jsme telefon (nejen) pro Darth Vadera a jeho fanoušky

Vybrali jsme telefon (nejen) pro Darth Vadera a jeho fanoušky

25. 9. 2016  |    |  diskuze (0)

V redakci už nám pod rukama prošly stovky různých smartphonů, ale dosud žádný z nich nepasoval k záporné (ale přesto…

Recenze Asus Zenfone 3: poprvé v kovu

Recenze Asus Zenfone 3: poprvé v kovu

DNES  |    |  7 komentářů

Telefony Zenfone se za relativně krátkou dobu svého pobytu na českém trhu staly symbolem dostupné kvality, kterou ovšem deklasovalo celoplastové…

Apple vydal iOS 10.0.2, který řeší první větší problémy u iPhonu 7

Apple vydal iOS 10.0.2, který řeší první větší problémy u iPhonu 7

DNES  |    |  diskuze (0)

Zatímco aktualizace na iOS 10.0.1 opravovala jen některé dílčí problémy, které však nebyly ve větší míře u uživatelů iPhonů 7…

Huawei v Praze natočil nový videoklip pro svou "hymnu" (video)

Huawei v Praze natočil nový videoklip pro svou „hymnu“ (video)

VČERA  |    |  diskuze (0)

Číňané si naší zemi celkem oblíbili. Společnost Huawei v posledních letech v České republice sponzorovala například národní hokejový klub, hokejový klub Kladno včetně…

Skončí BlackBerry s vývojem mobilů už tento měsíc?

Skončí BlackBerry s vývojem mobilů už tento měsíc?

VČERA  |    |  3 komentáře

Je vůbec možné, aby se stalo, že tak kultovní a velká společnost, jakou je kanadské BlackBerry, může ze dne na…

Uživatelé iPhonu 7 Plus si stěžují na kvalitu zvuku

Uživatelé iPhonu 7 Plus si stěžují na kvalitu zvuku

VČERA  |    |  3 komentáře

Představení nového iPhonu 7 by jistě nebylo kompletní, pokud by se u něj neobjevily nějaké menší porodní bolesti. Na rozdíl…

Galaxy Note 7 bude mít další zpoždění. Počkat si mají i Češi

Galaxy Note 7 bude mít další zpoždění. Počkat si mají i Češi

VČERA  |    |  4 komentáře

Aféra údajně vybuchujících phabletů Samsung Galaxy Note 7 stále nebere konce. Podle nejnovější zprávy od Reuters můžeme čekat další pozdržení, které s…

Microsoft má vážný problém. Některé jeho tablety nelze nabíjet

Microsoft má vážný problém. Některé jeho tablety nelze nabíjet

VČERA  |    |  diskuze (0)

Jakoby se v poslední době roztrhl pytel s problémy napájení telefonů a tabletů. Po údajně hořícím a explodujícím phabletu Galaxy Note 7…

Mobilní zobrazení