Publikováno 23. 3. 2011 Autor:


Samsung Galaxy Mini – recenze Androidí dotykovky nejen pro mladé

Samsung Galaxy Mini je levný smartphone s OS Android 2.2. Recenze Samsungu Galaxy Mini sdělí, zda telefon koupit nebo zvolit alternativu. Ve výbavě má telefon dotykový QVGA displej, 3,5 mm Jack, microUSB, microSD slot a 3,2 Mpx fotoaparát. Vzhledem připomíná Samsung Corby (S3650).

Samsung Galaxy Mini patří do portfolia výrobce Galaxy Family a demonstruje, že dnešní smartphony nemusí stát mnoho tisíc. Na pohled překrytovaný Samsung Corby se prodává v bílé, limetkové a černé verzi. Může uspět v konkurenci podobně stojících modelů Vodafonu 945, LG Optimus Me či u nás neprodávaného ZTE Blade (Orange San Francisco)?

Mobilní telefon Samsung Galaxy Mini do recenze zapůjčil oficiální eShop Samsung.


Samsung Galaxy Mini – oficiální fotografie

Základní parametry – Samsung Galaxy Mini

Rozměry 110 x 61 x 12,1 mm
Hmotnost 105 g
Displej TFT, rozlišení QVGA (240 x 320 px), 262 tisíc barev, úhlopříčka 3,14“
Procesor a paměť 279 MB RAM, 181 MB vnitřní + paměťové karty microSD až 32 GB
Operační systém Android (verze 2.2.1) + nadstavba TouchWiz
Fotoaparát 3,2 Mpx (2048 x 1536 px), nahrávání QVGA videa s 15 snímky/s
Obsah balení návod, záruční list, telefon, baterie, nabíječka, USB kabel, 2 GB microSD karta a adaptér SD
Cena a dostupnost , březen 2011

Krátké postřehy z testování telefonu Samsung Galaxy Mini

Co se nám líbilo: dotykové ovládání, kompaktní provedení, rychlá data HSDPA a bezdrátové Wi-Fi, výdrž telefonu, 3,5 mm Jack a microUSB, slot na microSD, FM rádio s RDS, OS Android 2.2 s nadstavbou prostředí TouchWiz 3.0

Co se nám nelíbilo:
levně působící plasty, horší rozlišení displeje, špatná čitelnost na sluníčku, pomalejší reakce telefonu

TIP: Pro podrobné informace o telefonu Samsung Galaxy Mini navštivte katalog mobilů.

Obsah balení: přehnané šetření

Nové Samsungy se prodávají bez sluchátek v balení, proto ani model Galaxy Mini není výjimkou. V krabici nalezneme návod, záruční list, telefon, baterii, nabíječku, USB kabel, 2 GB microSD kartu a adaptér SD.

Vzhled a konstrukce: Samsung Corby se nezapře

Samsung Galaxy Mini připomíná konstrukčně model Corby a v podstatě z něj vychází. Kdybychom vedle sebe tyto telefony položili, nalezneme rozdíly snad jen u konektorů 3,5 mm Jack a microUSB a použitém systému. Lidem se podobné telefony líbí, a tak se nasazení Galaxy Mini jeví jako dobrý tah.

Telefon má na přední straně dotykový displej, nad ním ukrytý proximity senzor a reproduktor určený pro hovory. Pod displejem jsou tři hardwarová tlačítka. Do bočních hran přecházíme zaoblením, a to včetně zaoblení rohů. Hlavní prvky jsou umístěné vhodně na vrchní hraně telefonu, a to 3,5 mm konektor Jack a microUSB pod plastovou krytkou.

Na pravém boku je to z našeho pohledu na telefon tlačítko zámku displeje a vypnutí přístroje, a také slot na microSD kartu, opět chráněn krytkou. Na levém boku jsou tlačítka ovládání hasitosti a typický otvor pro poutko (provléct lze po sejmutí zadního krytu). Na spodku telefonu je pouze mikrofon.

Zpracování se zdá být pevné, pouze se dá nepatrně přesouvat zadním krytem. Celkově na mě konstrukce zanechala pozitivní dojem. Komu by se nelíbila námi testovaná černá varianta telefonu, může se odhodlat pro bílou nebo limetkovou verzi. Zadní kryt je přitom v každém případě nepatrně zvrásněn a vystupuje z něj pouze čočka fotoaparátu a prořezy reproduktoru.

Baterie a výdrž: záleží na spuštěných procesech

Výdrž telefonu byla příjemným překvapením, jelikož se pohybovala běžně kolem tří dnů, přičemž denně se s telefonem volalo několik minut, přijímalo kolem třiceti SMS zpráv, odeslalo několik emailů a krátce se využila i Wi-Fi k připojení na web. Chce to si hlídat spuštěné aplikace a včas povypínat ty zbytečné, které nepoužíváme. Při nepřetržitém spuštění Wi-Fi a GPS půjde výdrž rapidně dolů. Nyní ještě k parametrům baterie. Jedná se o Li-Ion baterii o kapacitě 1200 mAh.

Displej a ovládání: horší to být nemohlo

Displej výrobce podcenil, resp. vsadil na poněkud starší QVGA displej (240 x 320 px), s úhlopříčkou 3,14“, na kterém je takové rozlišení do oka bijící. Displej rozbrazuje 262 tisíc barev, je kapacitní (ovládání prsty), chybí však senzor jasu. Úprava jasu je možná pouze manuálně v nastavení telefonu. Především na slunci vám ale ani nejvyšší úroveň jasu nezaručí kdejakou čitelnost displeje. Nad displejem je pouze proximity senzor, který uzamkne displej při přiblížení k hlavě. Obraz se přetáčí do obou bočních stran (akcelerometr).

Trojice tlačítek pod displejem má svou podobu i tradici u Samsungu už několik let, funkčnost je očekávaná dle operačního systému Android. Levé tlačítko slouží k vyvolání nabídky nastavení, středové pro návrat na domovskou obrazovku, pravé k posunu o pozici zpět. Tlačítka nejsou podsvícená.

Prostředí telefonu: Android ve verzi 2.2 „Froyo“

Samsung Galaxy Mini má operační systém Android 2.2 (resp. 2.2.1) a prostředí obohacené o TouchWiz 3.0. To poznáme odlišnými domovskými obrazovkami i menu telefonu. Pro uživatele by mělo být takové řešení uživatelsky snazší a příjemnější. Telefon má 600 MHz procesor, 279 MB RAM (operační) paměti. Běžné užívání telefonu zaručuje plnou funkčnost bez zasekávání a zbytečných prodlev, ale třeba při hraní Angry Birds už počítejte s občasným sekáním. Hodnota Quadrant Standard testu přitom vyšla nad očekáváním – 532, což srovnalo telefon výkonově na hranici Nexusu One s první verzí OS. Vnitřní paměť telefonu má hodnotu zhruba 181 MB a doplňuje je 2GB paměťová karta dodávaná v balení s telefonem. Slot přitom zvládá až 32 GB microSD karty.

Jak jsem již sdělil, telefon má tři domovské obrazovky (s rozšířením až na sedm) s možností umístění widgetů, zkratek či ikon aplikací. Z horního okraje lze vysunout lištu s rychlými volbami (Wi-Fi, Bluetooth, GPS, Profil, Automatické otáčení), na které se zobrazují i další spuštěné procesy, přijaté zprávy, zmeškané hovory atd. Změny typu – výměna obrázku na pozadí, přidání widgetu, hledání, počet obrazovek či hlavní nastavení telefonu (ke kterému vede i ikonka v menu) – zajišťuje levé tlačítko.

Menu telefonu má nejprve tři po sobě jdoucí obrazovky se dvanácti ikonkami, jejichž počet se rozšiřuje v závislosti na počtu dalších instalovaných her a aplikací. Ikony se mohou libovolně přesouvat mezi sebou či odmazávat (opět levým tlačítkem – upravit). Čtyři hlavní ikony jsou stejné pro menu i domovské obrazovky, a to jsou – klávesnice, kontakty, zprávy a vstup do menu. I jejich pořadí lze měnit, vyjma vstupu do menu, které je vždy vpravo.

Telefonování a zprávy: konverzace bez legrace

Složka s kontakty i zprávami je oproti jiným telefonům s Androidem neměnná. Zprávy se řadí do konverzací s možností rychlé odpovědi, po definovaném počtu zpráv v konverzaci se mohou automaticky vymazat, nechybí potvrzení o doručení i přečtení (MMS) a volba vzhledu zpráv (okraj, lesklá, nalepovací poznámka, poznámka). SMS můžete odesílat více lidem najednou, případně i skupině. Klávesnice se zobrazuje v QWERTZ provedení v režimu na šířku i výšku displeje. Nechybí volba ručního psaní znaků a možnost používat prediktivní zadávání textu XT9.

Konktakty jsou provázány s vašimi účty, ať už emailovými (Microsoft Exchange ActiveSync, Google a další), či na sociálních sítích Facebook, Twitter, MySpace. V kontaktech se posunujeme rychle po paletě písmen na pravém okraji displeje, případně vyhledáváme zadáváním počátečních písmen jména. Hodí se tvorba skupin, kterým poté přiřadíte specifické vyzvánění či jim můžete naráz zasílat SMS. Zobrazuje se také historie (SMS zprávy, volání) a aktivity (synchronizace kontaktů, Gmailu a kalendáře). Nově vytvářené kontakty nepostrádají obrázek, zvonění a podrobné informace. Lze je rychle odesílat do jiných zařízení přes Bleutooth, SMS či email. Emailových účtů lze nadefinovat tolik, kolik potřebujete spravovat. Klient s emaily je přehledný, má automatickou kontrolu účtů, přiřazování podpisu, vizitky a další funkce. Splní vše potřebné.

Fotoaparát: bez autofocusu nechci, děkuji

Je to jen souhra náhod, nebo se v poslední době rozmáhá móda instalování fotoaparátů bez autofocusu? Samsung se prostě u svých levnějších modelů nedokáže zbavit trnu v podobě absence autofocusu. Výsledné fotografie tím trpí. V telefonu je 3,2 Mpx fotoaparát (2048 x 1536 px), který nahrává zas jen QVGA videa (320 x 240 px) s 15 snímky za vteřinu. I to je málo. V režimu fotoaparátu můžeme volit scény, jas, samospoušť, vyvážení bílé, rozlišení, efekty či přiřazení pozice (geotagging). Kvalitu fotografií srovnejte na přiložených zkušebních snímcích.

Zkušební fotografie – Samsung Galaxy Mini:

Organizační funkce, zábava, GPS: jen to základní

Tato sekce je charakterizována následujícím výčtem aplikací a funkcí: hudební přehrávač, FM rádio (s RDS), galerie, kalendář, hodiny, poznámka, Social hub, YouTube, Talk, Zprávy a počasí, Quickoffice, moje soubory, kalkulačka, diktafon, správce úloh, Google mapy, Latitude.

Jelikož jsou aplikace v OS Android 2.2 prakticky totožné, nebudeme se jimi konkrétně znovu zabývat a odkážeme na další telefony, u kterých jsme se rozepisovali více. FM rádio funguje opět až po připojení sluchátek. Google mapy jsou k dispozici v nejnovějších verzích (aktualizace se vždy nabídne na Android Marketu), které už zobrazují mapy ve 3D, umožňují sklopení a otáčení map více prsty. Telefon má vestavěnou GPS a používá k nalezení pozice i A-GPS. Nechybí digitální kompas, který zobrazuje správný směr natočení telefonu.

Otevírání souborů Office je možné skrze aplikaci Quickoffice (verze 3.3.35), která navíc otevře i PDF (bez možnosti úprav). Aplikace si žádá zaregistrování, aby mohly být v budoucnu případně provedeny aktualizace. Další aplikace či hry seženete přes Android Market (zdarma i placené).

Datová výbava: překvapivě silná stránka

Telefon podporuje datové přenosy GPRS, EDGE a HSDPA, které umožňuje stahování rychlostí až 7,2 Mb/s přes operátora, odesílání rychlostí max. 384 kB/s. Wi-Fi (se standardy 802.11 b/g/n) doplňuje výčet bezdrátových možností připojení k internetu. K Wi-Fi se váže mobilní přístupový bod (sdílení připojení k internetu). Funguje to tak, že si nastavíte jméno a heslo přístupového bodu a umožníte až dalším pěti zařízením využívat vaše připojení k internetu přes operátora. Konektivitu dále zastupuje Bluetooth 2.1 s A2DP profilem pro stereo poslech a microUSB 2.0 pro připojení k počítači. Připojení k internetu lze sdílet i přes USB.

K datové výbavě se váže i webový prohlížeč, který je naprosto typickým pro OS Android. Stránky zobrazuje korektně, avšak složité flash animace a videa tento telefon nepřehraje. Jako alternativu bych doporučil nejnovější verzi Opera Mini 6 či Opera Mobile 11, které umí uspořit přenesená data až o 70% a zobrazují už i flash.

Závěr recenze Samsungu Galaxy Mini

Samsung Galaxy Mini je tu pro ty z vás, kteří se poohlížejí po relativně levném telefonu s operačním systémem (smartphonu). Cena však zatím nehraje příliš do karet dobré prodejnosti, jelikož za podobnou částku lze sehnat o chlup lepší telefon LG Optimus Me, případně zvolit třeba Vodafone 945. Nejlepší volbou se stále jeví ZTE Blade (Orange San Francisco), který se prodává za hranicemi (kolem 2900 Kč).

Aktuální cena Samsung S5570 Galaxy Mini v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, ) . Po kliknutí na název telefonu můžete rovnou vybrat eShop, kde telefon požadujete zakoupit a zkontrolovat jeho dostupnost.

Jestli už jste pevně rozhodnuti právě pro Samsung Galaxy Mini, pak se připravte na OS Android 2.2 se samsungovskými úpravami prostředí TouchWiz 3.0, relativně svižný chod systému, avšak mnohdy nedostatečnou hodnotu RAM pamět, horší QVGA displej a fotoaparát bez autofocusu. V redakčním testu telefon obstál důstojně, ovšem cena by opravdu mohla jít dolů.

TIP: Využijte pro své dotazy a postřehy k Samsung Galaxy Mini nové fórum Mobilizujeme.cz.

OS Android chybí autofocus
dotykový displej čitelnost na slunci
Wi-Fi, HSDPA, GPS cena
3,5 mm Jack
výdrž telefonu

Témata: , ,

Diskuze k článku (318 komentářů)

 1. Thumb up 0 Thumb down 1 zvědavka
  Napsal(a) 9.5.2011 v 20:00

  Dobrý den, chtěla jsem se optat, jestli na tomto telefonu je možné přijímat MMS? Sestra má Samsung GALAXY 550 a MMS je možné prohlédnout pouze přes internet. Moc děkuji za odpověď

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 2 Thumb down 0

   Jan Baloun
   Odpověděl 11.5.2011 v 09:59

   Pokud se nepletu, tak dnes jiz temer vsechny pristroje umoznuji prijem MMS, ale zalezi na tarifu a sluzbach ktere mate u sveho operatora. Sam mam take MMS nepovolene v tarifu, takze kdyz mi ji nekdo posle, prohlednu ji na internetu, i kdyz mam telefon ktery s nimi umi pracovat.

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 1

    zvědavka
    Odpověděl 11.5.2011 v 12:43

    Moc děkuju!

    [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 1

   Petko
   Odpověděl 13.7.2011 v 23:32

   Ja tento mobil mám a MMS mi nepríde len na webu si to možem pozriet

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 1 Thumb down 0

    renča
    Odpověděl 21.10.2011 v 17:33

    stačí zavolat operátora a oni vám nastaví mms v telefonu taky jsem si to tak přes operátora nastavila

    [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Petr
   Odpověděl 6.9.2011 v 10:54

   Je potřeba si nechat poslat profil pro mms a v něm nastavit typ přístupového bodu na mms+internet … taky jsem se s tím natrápil! Ale výsledek je ok :-)

   [Odpovědět na názor]

 2. Thumb up 0 Thumb down 0 levt
  Napsal(a) 15.5.2011 v 12:53

  Chťel bich jsi koupit Samsung GALAXY S MINI.
  Má ten to model nahíbací
  senzor hry:létání(nahýbáním telefonu)
  Mám si ho koupit.

  Děkuju.

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Jindřich Srb
   Odpověděl 15.5.2011 v 21:59

   Dobrý den, telefon akcelerometr má, avšak nejsem si zcela jist, zda vám zrovna na tomto telefonu budou fungovat náročnější hry tipu létání, na to mu chybí grafická akcelerace a lepší grafický senzor.

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Sucháč
    Odpověděl 10.7.2011 v 15:14

    Telefon má grafický výkon výborný. Mám ho a normálně hraju Nova (3d hra ), a bez sekání.

    [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Milan
    Odpověděl 26.6.2012 v 13:03

    Samsung Galaxy Mini má grafickou akceleraci. Má grafický chip ADRENO 200 takže na něm jdou hrát i náročnější hry :)

    [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Peto
   Odpověděl 2.7.2011 v 19:57

   Ano má hrajem tak Autička :-D

   [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   MACEK
   Odpověděl 16.3.2012 v 08:42

   koupila jsem si samsung mini galaxi kvuli navigaci nevim jestli jsem neudelala nejakou chybu a nemela jsem si radeji koupit nokii nokie ma navigaci uz nainstlizovanou prosim o radu jak na to aby mi to jelo anichz bych musela mit zapnuty v mobilu internet dekuju macek

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Jarda
    Odpověděl 16.3.2012 v 08:47

    UZ JSEM TO ZKOUSEL TAKY MAM TAKOVY PROBLEM ZAHOD TO A KUP SI NOKII TAKOVA BYLA ODPOVED :-)

    [Odpovědět na názor]

    Thumb up 1 Thumb down 0

    Barča
    Odpověděl 9.4.2012 v 13:32

    Já bych si teda koupila navigaci bez telefonu :D

    [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Julko
   Odpověděl 24.3.2012 v 17:47

   ja sem z ním straštne spokojny odporučím

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Steve
    Odpověděl 25.3.2012 v 09:56

    Navigace funguje bez problémů(navigace i s hlase)

    [Odpovědět na názor]

 3. Thumb up 0 Thumb down 0 Andrej
  Napsal(a) 22.5.2011 v 21:24

  Dobry den,ja jsem pozbavilse tohoto mobilu kvuli nevunkčnemu budiku pri vypnutem telefonu ,nikdo mne ne upozornil v recenze taky jsem nenašel,pri vraceni mi prodavačka žykla že nektyri telefony to neumi

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Petr
   Odpověděl 31.10.2011 v 00:53

   pokud ma mobil operacni system, pak je jasne, ze po vypnuti se budik nezapne…je to stejne jako na stolnim pocitaci..

   [Odpovědět na názor]

 4. Thumb up 0 Thumb down 0 dopo
  Napsal(a) 3.6.2011 v 11:12

  Dobry den, vubec mi nejde spustit internet v mobilu a to jsem si nechal poslat konfiguracni sms. Stale mi to hlasi, ze internet neni pristupny. Muzete poradit…dekuji.

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 1 Thumb down 0

   click
   Odpověděl 18.6.2011 v 22:54

   A máš v nastavení zapnuty příjem datových paket?

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    kytka
    Odpověděl 5.7.2011 v 22:38

    Prosím,co mám udělat aby se mi nestáhl internet do mobilu.Datové pakety jsem vypla.Stačí to?Mám předplacený balíček s internetem.Jedu do zahraničí a proto mám obavy. Děkuji

    [Odpovědět na názor]

     Thumb up 0 Thumb down 0

     Jindřich Srb
     Odpověděl 5.7.2011 v 22:40

     Dobrý den, v nastaveni telefonu zakazte datove sluzby pri roamingu, pak se vam telefon nemuze pres operatora datove pripojovat a mate jistotu.

     [Odpovědět na názor]

     Thumb up 1 Thumb down 0

     Robert
     Odpověděl 4.2.2012 v 02:30

     To není ideální zablokovat datové služby,pak nechodí MMS.Nejlepší je v nastavení-bezdrátové sítě-mobilní sítě-názvy přístupových bodů-internet-v APN stačí umazat T ze slova internet.Pak se internet nespustí i když máte povolené datové pakety(chodí MMS).Při tom internet přez wifi funguje.

     [Odpovědět na názor]

      Thumb up 1 Thumb down 0

      milan
      Odpověděl 16.11.2012 v 16:11

      díky za radu ale nejsem si jist jestli to bude fungovat,musím jěště u operátora něco hlásit?dík /MMS/

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Robert
      Odpověděl 16.11.2012 v 22:11

      Toto nastavení funguje.Poradil mě to přímo oprátor.Řídím kamion a jsem pořád v zahraničí.Internet nejde MMS chodí a když potřebuji jít na net, dá to jen chvilku.

     Thumb up 0 Thumb down 0

     martina
     Odpověděl 15.6.2012 v 10:42

     dobrý den,
     koupila jsme si tento telefon. mám služební simku, když jsem jí do telefonu vložila, ihned mi naběhl internet. Já bohužel nevěděla o co jde,tak jsem to nechala běžet. do firmy přišla nehorázná faktura. operátor nám internet zrušil. Mohu teď počítat s tím, že se přihlásím jen přes WIFI???
     koukala jsem na návod od Roberta, já tam mám jen APN. Takže OK? mám dotaz ještě k obchodu Play-když stahuji hry apod. jde vše přes Wifi? nebude to někde vidět (popř,naúčtováno) Moc děkuji za info.

     [Odpovědět na názor]

      Thumb up 0 Thumb down 0

      Robert
      Odpověděl 16.11.2012 v 21:55

      Když stahuješ hry,je tam napsané jestly jsou za darmo,nebo se neco platí.

 5. Thumb up 0 Thumb down 0 Dotaz
  Napsal(a) 20.6.2011 v 20:30

  Jak mam nastavit nejakou svoji hudbu na vyzvanení? ( pokud to teda jde ) Dekuji.

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 1

   dotaz2
   Odpověděl 24.6.2011 v 18:29

   taky si s tim nevim rady….takze to neni mozno nastavit?:(

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Odpověď
    Odpověděl 25.6.2011 v 18:37

    Nastavení/Zvuk/Vyzváněcí tón telefonu

    [Odpovědět na názor]

     Thumb up 0 Thumb down 0

     dotaz2
     Odpověděl 27.6.2011 v 12:11

     jeste mam dotaz,jestli jde nejak nastavit vypis doručenych zprav???

     [Odpovědět na názor]

     Thumb up 0 Thumb down 0

     Odpověď
     Odpověděl 30.6.2011 v 18:58

     V položce ZPRÁVY v možnostech (levá klávesa) je NASTAVENÍ a tam je položka POTVRZENÍ O DORUČENÍ

     [Odpovědět na názor]

     Thumb up 0 Thumb down 1

     Hanička
     Odpověděl 21.11.2011 v 21:24

     Tak jdou nastavit pouze originální vyzvánění telefonu, ne moje hudba.

     [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Nik
   Odpověděl 15.8.2011 v 13:48

   Jde použít i svá vlastní hudba na vyzvánění.. Stačí když u písničky daty levé tlačítko a použít jako vyzváněcí tón :)

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Denny
    Odpověděl 25.12.2011 v 10:27

    nemámtam tuto možnost

    [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    jezinka
    Odpověděl 24.4.2012 v 14:05

    Přesně tak. Otevřít písničku, levý tlačítko a je tam možnost nastavit jako zvonění.

    [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   citri
   Odpověděl 22.3.2012 v 09:56

   Mam stejny problem. Nejakym zpusobem to jde, mam vlastni hudbu na vyzvaneni i budiku, ale bohuzel si nepamatuju, jak se mi to povedlo. Jestli na to znova prijdu, dam vedet, docela bych si to vyzvaneni chtela zmenit

   [Odpovědět na názor]

 6. Thumb up 0 Thumb down 0 daniel
  Napsal(a) 25.6.2011 v 19:01

  Dobrý den , jde nastavit vlastní vyzvánění na sms? Pokud ano, tak jak. Moc děkuji za odpověď.

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   bissi
   Odpověděl 10.6.2012 v 17:17

   Jde, musíš si přesunout danou melodii sem:
   Moje soubory/media/audio/notifications

   :D

   [Odpovědět na názor]

 7. Thumb up 0 Thumb down 0 roman
  Napsal(a) 26.6.2011 v 15:52

  Zdravím.při připojení tohoto telefonu přes usb s pc,se mi nenačte telefon jako externí disk,zkoušel jsem to na několik pc a nic u telefonu se nedodáva žádne instalační cd,pokud někdo ví co dělám špatně,budu vděčen popřípadě kde bych stáhl zdarma nějakou navigace která nepotřebuje k provozu net,mockrád díky všem

  [Odpovědět na názor]

 8. Thumb up 1 Thumb down 0 Peto
  Napsal(a) 28.6.2011 v 21:35

  Ahojte, skvelá recenze…kúpil som si ho a neviem si ho vynachváliť…internet ide pekne plynule…prostredie skvely a to Swype je užasné…

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Julko
   Odpověděl 24.3.2012 v 17:51

   mas pravdu je boží

   [Odpovědět na názor]

 9. Thumb up 0 Thumb down 0 bellisimo
  Napsal(a) 29.6.2011 v 15:58

  ties mam problem s pripojenim na pocitac.iba nabyja a nechce sa pripojit.co treba robyt?po prvy krat ho pripojilo a teras nic iba nabyja

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 1 Thumb down 0

   Peto
   Odpověděl 2.7.2011 v 19:56

   Ahoj ked vopchaš kabel tak v mobile daš dole hornu lištu kde maš w-fi a ostatne veci a tam maš USB pripojene a ptm klikneš na Pripojit ukladaci priestor USB

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Viki
    Odpověděl 21.12.2011 v 15:09

    ahoj :)ja mam tiez tento problem ale ja na tej hornej liste nic take nemam…mam tam len wifi bluetoth gps tichy rezim a otacanie co mam robit v tomto pripade? a stiahla som si aj do pc nejaky program ze samsung keis a nic…

    [Odpovědět na názor]

 10. Thumb up 0 Thumb down 0 chlumac
  Napsal(a) 29.6.2011 v 16:46

  Dobrý den, podporuje tento telefon multitouch?

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Cloudy
   Odpověděl 12.8.2011 v 16:44

   myslím že ano :)

   [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   KatusQa
   Odpověděl 19.11.2011 v 07:36

   Áno, videla som to na nejakých videách ;-)

   [Odpovědět na názor]

 11. Thumb up 0 Thumb down 0 bohuslav pospisil
  Napsal(a) 8.7.2011 v 20:33

  mam dotaz dobry den nevim jak nastavit na samsungu galaxy mini abych mel vyzvaneni MP3 poradite dekuji mam ho 1den

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Petko
   Odpověděl 13.7.2011 v 23:30

   ahoj chod do hudby prehraj si tu pesničku ktoru chceš mat na zvoneni a potom daj to tlačitko na lavo ti vybehn okienka a daš Nastaviť ako zvonenie

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Kristýna
    Odpověděl 1.10.2011 v 15:45

    To mi vůbec nejde i když přehraju celou písničku tak mi to na levé tlačítko na kterém je takové to okýnku nereaguje..:-( tak potom.?

    [Odpovědět na názor]

     Thumb up 0 Thumb down 0

     Hannales
     Odpověděl 4.10.2011 v 20:03

     Ale musis ji tdo hudby jako primo HUDBy, ne to prehravat pres soubory.Pak uz Ti to pujde

     [Odpovědět na názor]

 12. Thumb up 0 Thumb down 0 dory
  Napsal(a) 12.7.2011 v 17:20

  Dobrý den přečetla jsem si zápory a moc ráda bych věděla jestli je rozlišení displeje opravdu horší (viditelně) a jak moc zpomalené reakce telefon má (jestli vůbec)….Můžuse na tento telefon spolehnout??…doporučili byste mi ho???

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   džejn
   Odpověděl 26.8.2011 v 23:59

   telefon zpomalené reakce nemá, záleží na plikaci jakou si stáhnete,a rozlišení není vubec špatné,nastavit se dá i jas já sem s ním velmi spokojená a doporučuju :)

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Kristýna
    Odpověděl 1.10.2011 v 15:46

    Dobrý den, mužu vědět u jakého programu stahujete aplikace??Díky

    [Odpovědět na názor]

     Thumb up 0 Thumb down 0

     KatusQa
     Odpověděl 19.11.2011 v 07:38

     Rovno na domácej obrazovke je ikona Market, tam choď. =)

     [Odpovědět na názor]

 13. Thumb up 0 Thumb down 0 Klaudia
  Napsal(a) 15.7.2011 v 22:06

  Ja som si včera vybrala tento telefón a nedostala som ku nemu žiadne inštalačné CD, aby som ho vedela pripojiť ku počítaču. Chcela by som sa touto cestou spýtať čo mám robiť aby som mohla prenášať veci z počítača do telefónu, ako to tam treba nastaviť. Ďakujem :)

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Petko
   Odpověděl 16.7.2011 v 22:50

   Ahoj….ani ja som nevedel ale v krabici maš priručku a na poslednej stranke maš napísaný link na ktorom si to stiahneš ten program do pc…..ked si ho nainštaluješ tak vopchaj kabel…..a daj dole hornu lištu v telefone a ptm klikneš na Pripojit ukladaci priestor USB…..

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    marlen
    Odpověděl 22.7.2011 v 15:52

    ahoj..mám samsung galaxi mini a tiež sa mi neda pripojiť k pc…píšeš tu ostatným že na hornej lište je pripojenie k USB ..ale na hornej lište nič také nie je

    [Odpovědět na názor]

     Thumb up 0 Thumb down 0

     Petros
     Odpověděl 16.8.2011 v 23:08

     Ahojte…chcel by som sa spýtat či nie je nejaky program keby som chcel posielat pesničky cez bluethoot cez prehrawač….dakujem :-)

     [Odpovědět na názor]

 14. Thumb up 0 Thumb down 0 Petko
  Napsal(a) 17.7.2011 v 00:22

  Ja by som sa rád opýtal kde sú v telefóne stopky? za Odpowed dakujem :-D

  [Odpovědět na názor]

 15. Thumb up 0 Thumb down 0 Aleš
  Napsal(a) 17.7.2011 v 22:07

  Dobrý den, mám dotaz na MMS. Nelze odeslat ani přijmout mms. Při odesílání v seznamu zpráv píše „Odesílám…“ a příjemce nic nedostane. Při poslání mms do telefonu se zobrazuje bublina Velikost zprávy, Platnost zprávy, Stahování.. při klepnutí na bublinu „Podrobnosti zprávy“ ale zpráva se neotevře. SIM karta je OK když ji dám do Sony Ericsonu vše bez problému. Telefon je nastaven dle návodu O2 pro mms (telefon je přímo z prodejny O2).
  Internetové služby mám blokovány od operátora.Dle zdělení telefonické tech podpory operátora O2 je to na reklamaci telefonu???? Nerad bych jel zbytečně do zn prodejny o2. Děkuji za radu

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   emy
   Odpověděl 31.7.2011 v 14:30

   Ahoj Všem…také by mě prosím zajímalo jak to s těma MMSkama je…nepříjímám je a ani nelze odeslat

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Aleš
    Odpověděl 1.8.2011 v 08:48

    Ahoj, tak telefon jsem reklamoval. Za cca 10 dní přišel z opravy. Tak zase cesta do zn prodejny o2. Naštěstí jsem telefon vyzkoušel přímo na prodejně ale po opravě závada stejná !!!!! Po 1 a půl hodině nastavování prodavačem z o2 mi řekli že to musí znovu na reklamaci. Mrákoty. Opravu prováděl servis Britex-Cz Kladno (popis opravy „klasika“-SW, Výměna elektronického komponentu, test přístroje, plomba). Nyní se má servis vyjádřit k výměně zboží. Zase lhůta třicet dní. Služby teda nic moc jen lítání do prodejny čekání atd…..ale hádejte se s o2 to je jako plivat do moře. Tak jsem zvědav jak to dopadne. P.S. V Mobil pohotovosti mi ale řekli že to je z 95% v nastavení telefonu. Tak s tím asi příště zkusím zajít tam.

    [Odpovědět na názor]

     Thumb up 0 Thumb down 0

     Jana
     Odpověděl 11.10.2011 v 13:16

     mně bylo řečeno, že musí být připojen na internet, ovšem ne přes wifi

     [Odpovědět na názor]

     Thumb up 0 Thumb down 0

     Monika
     Odpověděl 6.6.2012 v 14:49

     Ahoj, jj, přesně jak píše Jana, musíte mít povolené datové pakety, tzn. mobilní internet od operátora. :-(

     [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   kubka
   Odpověděl 18.9.2011 v 19:52

   hej ten mobil nepřímá a ani neodesílá mms tak si stoho nic nnedělej

   [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Denisa
   Odpověděl 30.8.2012 v 12:05

   Zdarvím všechny,
   já si našla nastavení MMS na internetu s tím,že by to konečně mohlo fungovat,ale i po nastavení MMS stále odeslat nejdou.Tak taky nevím,co s tím.Jak koukám,nejsem jediná …

   [Odpovědět na názor]

 16. Thumb up 1 Thumb down 0 Filip
  Napsal(a) 20.7.2011 v 22:11

  prosím poradíte mi já bych si chtěl koupit telefon samsung galaxi mini ale zajímalo by mě jestli jsou v telefonu hry nebo se musejí stáhnout.předem děkuji

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Verča
   Odpověděl 22.7.2011 v 13:57

   Já myslím, že spíš stáhnout protože v něm žádný hry najít nemůžu, ale mám stejnej dotaz…

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    hanzi
    Odpověděl 22.7.2011 v 18:41

    Hry lze stáhnout z marketu .

    [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Barča
    Odpověděl 9.4.2012 v 13:34

    Moje soubory .. hry&motivy .. nejdřív si je musíš stáhnout :))

    [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Cloudy
   Odpověděl 12.8.2011 v 16:48

   no teda ja si ho teprve koupim ale v obchode a i v tom mobilu co budu lupovat je na kazdym kusu predinstalovana hra Angry Birds :) takze neim

   [Odpovědět na názor]

 17. Thumb up 0 Thumb down 0 Verča
  Napsal(a) 22.7.2011 v 13:38

  ahoj, mám dotaz, jak změním zvuk příchozí sms na svůj vlastní?

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   V.K.L.
   Odpověděl 18.8.2011 v 10:16

   Ahoj. Najedeš na SMS zprávy a zmáčkneš levý tlačítko ->nastavení->pojedeš až úplně dolů a dáš vybrat vyzváněcí tón. A pokud si chceš nastavit svoji melodii, tak si musíš v Moje soubory->media->audio->notificatons(tu si musíš vytvořit) a do ní vložiš požadovanou melodii.

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    karel
    Odpověděl 10.1.2012 v 18:23

    Ahoj dík to jediný sem nevěděl

    [Odpovědět na názor]

 18. Thumb up 0 Thumb down 0 Kraken
  Napsal(a) 29.7.2011 v 17:16

  cau.ja bych taky rad vedel,jestli jde nejak nastavit vlastni zvuk sms. diky

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   klára
   Odpověděl 1.8.2011 v 15:17

   taky me to nejde nebo aspon nevím jak nastavit:(k.

   [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   V.K.L.
   Odpověděl 18.8.2011 v 10:18

   Ahoj. Najedeš na SMS zprávy a zmáčkneš levý tlačítko ->nastavení->pojedeš až úplně dolů a dáš vybrat vyzváněcí tón. A pokud si chceš nastavit svoji melodii, tak si musíš v Moje soubory->media->audio->notificatons(tu si musíš vytvořit) a do ní vložiš požadovanou melodii. V

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Lenka
    Odpověděl 29.10.2011 v 12:18

    u tohodle je blbý překlep :-) Tg pro všechny, kt. to nejde, ma tam byt notifications :-D

    [Odpovědět na názor]

     Thumb up 0 Thumb down 0

     Millulinka
     Odpověděl 20.11.2011 v 16:09

     Díky moc :-) Dva dny jsem to koumala a nemohla na to přijít! :-) Proč to dělat lehce, když to jde složitě. Ale už to funguje :-)

     [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    mag
    Odpověděl 25.12.2011 v 17:02

    díky moc!

    [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Milda
    Odpověděl 3.1.2012 v 22:06

    No jo ,ale co delat kdyz v Moje soubory zadnou slozku media nemam?

    [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Katty
    Odpověděl 3.12.2012 v 16:27

    Máte to tu pěkně popsaný…ale já když sjedu uplně dolu tak tam nemam abych si vybrala vyzv,ton….musim si zvuky na sms stáhnout z marketu a automaticky se mi uloží do výběru melodií v sms :( jinka mi to nejde ani dle vašeho návodu :(

    [Odpovědět na názor]

 19. Thumb up 0 Thumb down 0 Ika
  Napsal(a) 29.7.2011 v 22:06

  Ahojte, tí ktorí sa neviete pripojit pomocou kabla, mozte skusit ako ja, ked som len pametovu kartu vlozila do notebooku, nahadzala na nu veci a opat vlozila do mobilu, ziadne stresy s tym ze mi nieco nejde cez kabel.doporucujem :-)

  [Odpovědět na názor]

 20. Thumb up 0 Thumb down 0 Ika
  Napsal(a) 29.7.2011 v 22:25

  Ja mam skor otazku, ak na zakladnej obrazovke posuvate dolava obrazovku,tak skace stale cista obrazovka,,,ja som tam pridala nove ale chcem ich prec,ako nato,nevie niekto?

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Dan1elocQa
   Odpověděl 30.7.2011 v 22:57

   Chod do menu kde si ich pridávala pridrž ich prstom a dole si ukáže odstrániť a iba to presun do toho odstrániť

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Ika
    Odpověděl 31.7.2011 v 15:27

    hned ako som to dopisala,,,prisla som nato,ale aj tak vdaka :-D

    [Odpovědět na názor]

 21. Thumb up 0 Thumb down 0 Dan1elocQa
  Napsal(a) 30.7.2011 v 22:58

  Prosím mam problém ako si nastavím na vyzvánanie svoj song z galérie už som to skúšala ako aj tu na píšete že ak dohrá ale mne to nejde :-/ nedá sa aj inakšie ?? za odp dík

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Ika
   Odpověděl 31.7.2011 v 15:29

   musi to ist,mne to ide, v hudbe,si vypocuj pesnicku ktoru chces za zvonenie,potom stlac lave tlacidlo a nastavit ako zvonenie,,urcite to funguje, ale mne sa aj tak najviac paci Clasical bell :-DDDD

   [Odpovědět na názor]

 22. Thumb up 0 Thumb down 0 Marek
  Napsal(a) 31.7.2011 v 11:32

  Dobrý den chci se zeptat jestli se dá nastavit zvuk sms svůj vlastní a jak? Děkuji

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   MONCA
   Odpověděl 1.8.2011 v 22:30

   AHOJ,NEJDE MUSÍŠ SI STAHNOUT PROGRAM V MARKETU

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Marek
    Odpověděl 2.8.2011 v 14:15

    A jakej program prosimte?

    [Odpovědět na názor]

     Thumb up 0 Thumb down 0

     Petra
     Odpověděl 3.8.2011 v 15:55

     Ahoj zkus tenhle postup na teto stránce funguje už jsem si to udělala. http://www.youtube.com/watch?v=YPsMtjhDxBo a nemusíš nic instalovat.

     [Odpovědět na názor]

     Thumb up 0 Thumb down 0

     křuslík
     Odpověděl 16.8.2011 v 15:55

     no Petro, moc jsem to z toho nepochopil, hlavně ten, co to tam předvádí tam má úplně jiné složky :(, jinými slovy jsem to nezvládl

     [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   karel
   Odpověděl 10.1.2012 v 18:25

   jde cti a najdes postup ma to tam napsany jak v.k.l ten tam ma postup a funguje to

   [Odpovědět na názor]

 23. Thumb up 0 Thumb down 0 Petra
  Napsal(a) 1.8.2011 v 12:19

  Ahoj, mám paušál a nikde v tomto mobilu nemůžu najít, kolik jsem odeslala SMS a provolala minut. Potřebuju si to kontrolovat. Můžete mi někdo poradit? Díky

  [Odpovědět na názor]

 24. Thumb up 0 Thumb down 0 MONCA
  Napsal(a) 1.8.2011 v 22:27

  AHOJ,DÁŠ SI KLAVESNICI A NAHOŘE JE PROTOKOL A TÍM ZJISTÍŠ VOLÁNÍ.JÁ MÁM TAKY PAUŠAL ALE POSÍLÁM SI SMS A PŘIJDE MI ORIENTAČNĚ KOLIK JSEM PROVOLALA A POSLALA SMS.

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Petra
   Odpověděl 2.8.2011 v 09:35

   Díky :)

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    maroracka
    Odpověděl 12.8.2011 v 02:02

    Jinak se dá taky stáhnout klasicky z marketu aplikace jako počítadlo hovorů a sms, já našla Call Meter 3G nebo jen na smsky SMS counter ;)

    [Odpovědět na názor]

 25. Thumb up 0 Thumb down 0 Pavel
  Napsal(a) 1.8.2011 v 22:45

  Zdravim, chtel jsem se zeptat tech co maji s timto telefonem vedsi zkusenosti,porad se mi spoušti nektere nechtene aplikace a to mi ubira zivotnosti baterie jde nejak zamezit samovolnemu spousteni techto aplikaci?jde např. o tyto :Aktualizace softwaru atd. pokud nekdo poradite kontaktujte mne na e-meil:t3st3r@centrum.cz diky predm :)

  [Odpovědět na názor]

 26. Thumb up 0 Thumb down 0 Petra
  Napsal(a) 2.8.2011 v 17:04

  Ahoj Mončo mohla by jsi napsat jak se jmenuje ten program na to přiřazení hudby na sms.Děkuji ti.

  [Odpovědět na názor]

 27. Thumb up 0 Thumb down 0 Pajja
  Napsal(a) 4.8.2011 v 13:28

  Ahoj! chci se zeptat, jak velký je jack na sluchátka je to klasická velikost 3,5 nebo menší?? A dál se chci zeptat, zda má smysl kupovat si tento mobil, když nemám internet v mobilu a ani ho nechci? Díky

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Petra
   Odpověděl 10.8.2011 v 18:23

   ahoj, klasická sluchátka tam pasují. Já internet v mobilu mám a mobil využívám naplno, bez internetu tam spoustu věcí nefunguje. Myslím si, že tento mobil je dělaný opravdu kvůli připojení na internet, takže jestli potřebuješ telefon jenom na základní funkce, tak je asi zbytečný. Jenom dobře vypadá :)

   [Odpovědět na názor]

 28. Thumb up 0 Thumb down 0 Milan
  Napsal(a) 7.8.2011 v 14:18

  Ahoj Petro, já používám Ringdroid, je v anglině ale maká

  [Odpovědět na názor]

 29. Thumb up 0 Thumb down 0 Milan
  Napsal(a) 7.8.2011 v 14:21

  Kdo poradí, nejdou mi ztahnout fotky z tel. do PC.

  A pro Pajju, na sluchátka je lasika 3,5.

  [Odpovědět na názor]

 30. Thumb up 0 Thumb down 0 Veronika
  Napsal(a) 9.8.2011 v 14:13

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, váhám mezi tímto telefonem a telefonem sony ericsson xperia x8.. který byste mi doporučily?děkuji

  [Odpovědět na názor]

 31. Thumb up 0 Thumb down 0 maroracka
  Napsal(a) 11.8.2011 v 20:40

  Zdravím, měla bych dotázek na majitele tohohle telefonu ohledně výdrže baterie. Pořídila sem si ho předevčírem a včera jsem ho už nedočkavě zkoumala. Využívala jsem veškerý funkce (foťák, internet – wifi, aplikace, ..) Za včerejšek jsem musela dvakrát nabíjet. Před usnutím jsem kontrolovala baterii (stáhla sem si aplikaci na kotrolu stavu baterky) a bylo tam 69%, ráno už byla zase vybitá. Mobil se vybíjí stejně rychle i když s ním téměř nic nedělám (cca za půl dne je po něm). Máte podobný zkušenosti? Je možný, že se baterie časem „ustálí“ nebo je to nějakej nepovedenej kousek? Díky moc za odpověď, jinak mobil super :)

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Petra
   Odpověděl 15.8.2011 v 11:15

   Ahoj, ze začátku jsem měla stejný problém, ale cca. po čtyřech nabití se to ustálilo.

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    maroracka
    Odpověděl 15.8.2011 v 11:58

    Supr děkuju moc za info, právě mám taky pocit, že se to zlepšuje, tak snad to bude ok :)

    [Odpovědět na názor]

 32. Thumb up 0 Thumb down 0 Daniela
  Napsal(a) 12.8.2011 v 12:05

  Dobrý den, mohli byste mi prosím poradit, který telefon je lepší? Zda Samsung galaxy mini nebo LG Optimus one? Ráda bych si pořídila nějaký dotykový mobil do 4 000,- Kč a váhám který. Děkuji za odpověď.

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Daniela
   Odpověděl 12.8.2011 v 17:09

   případně ještě zvažuji Samsung i5800 Galaxy 3. Děkuji

   [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   kati
   Odpověděl 14.8.2011 v 14:30

   já sem spokojená se samsungem

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    kubka
    Odpověděl 18.9.2011 v 19:53

    spíše samsung galalxy mini ty co si jmenovala tak mají kámoši a mobili jsou na velkí ….

    [Odpovědět na názor]

 33. Thumb up 0 Thumb down 0 Cloudy
  Napsal(a) 12.8.2011 v 16:56

  Velmi pěkná recenze i videa, Všiml sem si že není potřeba mit vlozenou simkartu aby fungoval mobil. taky se chci zeptat jestli se mobil vypne dlouhym pridrzenim toho bocniho tlacitka, a hlavne ..::- je potreba mit pripojena sluchatka k mobilu aby fungovalo radio?!-: taky bych se chtel zeptat jestli podporuje HD hry? to je asi vsechno :) prosim odpovezte nekdo

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   kati
   Odpověděl 14.8.2011 v 14:29

   ahoj .. sluchátka musí být připojena pokud chceš aby hrálo rádio, pomocí bočního tlačítka se mobil bud vypne nebo uzamkne klávesnice , a HD hry podporuje ale v mobilu není jawa hry se musejí ztahnout z marketu .. stahují se zdarma a sou tam velmi dobré hry :)

   [Odpovědět na názor]

 34. Thumb up 0 Thumb down 0 lana
  Napsal(a) 13.8.2011 v 13:04

  ahoj, mohol by mi, prosim,niekto poradit, ako nastavim swype klavesnicu? skusala som to cez Nastavenia–> Jazyk a klavesnica–>Swype Swype nastavenia. avsak ked som sa vratila na pisanie spravy, klavesnica swype nastavena nebola. zrejme je k nastaveniu potrebny este nejaky krok? dakujem za odpoved!

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   lana
   Odpověděl 13.8.2011 v 13:17

   helped myself:)

   [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Cloudy
   Odpověděl 13.8.2011 v 15:33

   mas to v jednom videu ;)

   [Odpovědět na názor]

 35. Thumb up 0 Thumb down 0 zdena
  Napsal(a) 13.8.2011 v 17:08

  Taky se mi dost rychle vybíjí…Musim ho denně nabíjet.Ale že by se mi vybíjel když ho nepoužívám to zrovna říci nemohu,ale protože používám ten internet často tak ráno mám plně nabito přes den normálně píšu volám sem na netu a večer zas musím nabíjet…=(

  [Odpovědět na názor]

 36. Thumb up 0 Thumb down 0 Barbora
  Napsal(a) 13.8.2011 v 17:27

  Dobrý den mám prosbu kolik megapixelů u fotoaparátu má tento mobil ? Předem moc děkuji

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   kubka
   Odpověděl 18.9.2011 v 19:54

   3.2megapixelu

   [Odpovědět na názor]

 37. Thumb up 0 Thumb down 0 kati
  Napsal(a) 14.8.2011 v 14:25

  ahoj já ten mobil mám má 3 megapigely já sem s mobilem celkově spokojená

  [Odpovědět na názor]

 38. Thumb up 0 Thumb down 0 Thomasss
  Napsal(a) 14.8.2011 v 17:21

  chtel bych se zetat jaksi nastavit písničku z přehravače když v nastavení pod tonama to není ajak se tvori složky jednotlive na hudbu obrazky atak a vte galerii seto dá upravit jakty mam tam videa a obrazky dohromady nechápu jak nato diky za radu

  [Odpovědět na názor]

 39. Thumb up 0 Thumb down 0 cipuli
  Napsal(a) 14.8.2011 v 19:09

  ako treba stiahnuť mapy do navigácie (galaxy mini)

  [Odpovědět na názor]

 40. Thumb up 0 Thumb down 0 gakac
  Napsal(a) 15.8.2011 v 13:32

  Chtěla bych se zepta na takou banální, ale pro mě zásadní věc. Jam mám vymazat kontakty z telefonu. Jak uložit kontakty v příručce je, ale jak je odstranit, ne. Dále mám ještě jednu otázku. Když jsem si četla Vaše příspěvky, psali jste o hrách v mobilu. Já jsem tam žádné přednastavené hry od výrobce nenašla. Předem děkuji za odpověď.

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   jezinka
   Odpověděl 24.4.2012 v 14:14

   V kontaktech přidržíš prst na kontaktu, který chceš odstranit a otevře se menu s nabídkou, kde je i možnost „odstranit“ :-)

   [Odpovědět na názor]

 41. Thumb up 0 Thumb down 0 Marek
  Napsal(a) 15.8.2011 v 21:25

  Dobrý den chci se zeptat jak funguje internet v zahraničí? Rakousko,Slovinsko atd.. Wifi je zdarma? A kdyz mám ten placenej od o2 tak to je jak? Děkuji za rychlou odpověd.

  [Odpovědět na názor]

 42. Thumb up 0 Thumb down 0 Martin
  Napsal(a) 16.8.2011 v 04:48

  Zdravím, lze nějak vypnout neustálé stahování a synchronizaci dat? Vypnul jsem totiž synchronizace, ale stále se spouštějí samovolně některé aplikace. U předplacené karty je to dost nepříjemné. Díky za radu.

  [Odpovědět na názor]

 43. Thumb up 0 Thumb down 0 křuslík
  Napsal(a) 16.8.2011 v 17:56

  Zdravím, neví někdo jak se jmenuje program, díky kterému si uložím jako vyzvánění pro sms a alarm svou vlastní písničku a kde se tento program dá stáhnout. Díky za odpo.

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   V.K.L.
   Odpověděl 18.8.2011 v 10:32

   Není k tomu potřeba program, jen to dát do určté složky. A to: Moje soubory(SDkarta)->media->audio->(pro sms složka NOTIFICATIONS a pro budík ALARMS. Pokud tam ty složky nemáš, vytvoříš je tak, že na tý melodii podržíš chvilku prst a dáš PŘESUN a pak jedeš podle návodu co jsem napsala nahoře. Pokud tam ta složka nebude tak při tom přesunu se nahoře objeví panel kde je napsáno +VYTVOŘIT SLOŽKU a pojmenuješ ji tak, jak jsem psala nahoře. :) V

   [Odpovědět na názor]

 44. Thumb up 0 Thumb down 0 jarda
  Napsal(a) 16.8.2011 v 19:48

  Zdravím, neví někdo jak se jmenuje program, díky kterému si uložím jako vyzvánění pro sms a alarm svou vlastní písničku a kde se tento program dá stáhnout.\ a dá se nastavit ke každému kontaktu jiné vyzvánění Díky za odpo.

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   křuslík
   Odpověděl 17.8.2011 v 11:01

   ke každému kontaktu se dá přiřadit jiné vyzvánění, já to udělal přímo v kontaktech – upravit kontakt.

   [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   V.K.L.
   Odpověděl 18.8.2011 v 10:34

   Není k tomu potřeba program, jen to dát do určté složky. A to: Moje soubory(SDkarta)->media->audio->(pro sms složka NOTIFICATIONS a pro budík ALARMS. Pokud tam ty složky nemáš, vytvoříš je tak, že na tý melodii podržíš chvilku prst a dáš PŘESUN a pak jedeš podle návodu co jsem napsala nahoře. Pokud tam ta složka nebude tak při tom přesunu se nahoře objeví panel kde je napsáno +VYTVOŘIT SLOŽKU a pojmenuješ ji tak, jak jsem psala nahoře. U těch kontaktů to jde, jak to psal křuslík, ale musejí být uložený v telefonu nikoli na SIMkartě.

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    křuslík
    Odpověděl 19.8.2011 v 09:28

    takže si tam jen vytvořím ty složky a pak bych to měl najít v té nabídce pro sms a budík ju. Díky moc, zkusím to.

    [Odpovědět na názor]

     Thumb up 0 Thumb down 0

     křuslík
     Odpověděl 19.8.2011 v 10:57

     tak jsem tak udělal a opravdu to funguje. Nevěřil jsem tomu. Děkuji :)

     [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Havran
    Odpověděl 12.9.2011 v 19:51

    Jj,funguje :-)

    [Odpovědět na názor]

 45. Thumb up 0 Thumb down 0 dado
  Napsal(a) 17.8.2011 v 16:17

  neviete neaky program,cez ktory sa posielaju mms neviete neaky s marketu? dakujeeem za skoru odpoved !!!

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   dado
   Odpověděl 17.8.2011 v 17:10

   uz mam kde mozem posielat mms aj sms dam link https://market.android.com/publish/images/PAAAAPHam8chK8iB8L9bDxsuh2OnV0z4YUyVOb-3-yEMrUc-xo8KFztq-Fykx098f_Ae9kx3VAwSmSrOro8F2VTwPeQAzfqVadYzWCG6VPb4qqIsKKVVO3S-z1nz.png toto je s pocitaca zatial

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    dado
    Odpověděl 17.8.2011 v 17:12

    sorry to je len obrazok ale dajte si do marketu save mms

    [Odpovědět na názor]

 46. Thumb up 0 Thumb down 0 dado
  Napsal(a) 17.8.2011 v 19:15

  neviete ci funguju tie mms na orange co si tam instaujete dakujeem za skoruuuuuuuuuu odpoved !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  [Odpovědět na názor]

 47. Thumb up 0 Thumb down 0 Monika
  Napsal(a) 18.8.2011 v 22:06

  Dobrý den, chci se zeptat. jsou na samsung galaxy mini hry..? .. a dají se někde stáhnout zadarmo ..??? děkuji za odpoved

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Havran
   Odpověděl 12.9.2011 v 19:45

   https://market.android.com/

   [Odpovědět na názor]

 48. Thumb up 0 Thumb down 0 Vlastimil
  Napsal(a) 23.8.2011 v 10:09

  Dobrý den, může mi někdo poradit jak využívat stánku O2 Active, kterou jsem využíval na starém mobilu zdarma? Tady totiž, když zakážu datové pakety, tak mi nepustí tuto stránku, ale když je povolím tak mi strhává peníze každý den i když jinak net v mobilu nevyužívám.

  [Odpovědět na názor]

 49. Thumb up 0 Thumb down 0 tukak
  Napsal(a) 24.8.2011 v 22:24

  Dobrý den,chtěla bych poprosit o radu když totiž připojím mobil do počítače pomocí adaptéru tak se akorát začne nabíjet a hlasí my to že nemám instalační cd jak tomám vyřešit děkuji

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   petra
   Odpověděl 31.8.2011 v 16:44

   stáhnout si samsung kies-píšou to i v příručce na poslední stránce.:-) taky jsem u toho zuřila,než jsem si to přečetla :-)

   [Odpovědět na názor]

 50. Thumb up 0 Thumb down 0 kika
  Napsal(a) 25.8.2011 v 07:23

  prosím vás ako mám nastaviť aby ikony v menu (stiahnuté hry a aplikakácie) po vypnutí telefónu ostali tak ako som ich nastavila ja, keď telefón vypnem tak sa mi poprehadzujú :/ ďakujem :)

  [Odpovědět na názor]

 51. Thumb up 0 Thumb down 0 sisa
  Napsal(a) 26.8.2011 v 18:40

  poradíte mi … ked si chcem dať z počítaču cez usb kábel pesničky tak mi vypisuje že niečo zlyhalo… čo mám s tým robiť ?

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Barča
   Odpověděl 9.4.2012 v 13:46

   Už vím že nejsem sama .. :) taky mi to docela štve

   [Odpovědět na názor]

 52. Thumb up 0 Thumb down 0 dzejny
  Napsal(a) 27.8.2011 v 16:30

  chci se zeptat.. když otevřu telefonní seznam tak se mi tam ukazujou kontakty co mam na facebooku a nevim jak to udelat abych tam mela zase jen telefonni seznam lidi co na fb nemam.

  [Odpovědět na názor]

 53. Thumb up 0 Thumb down 0 křuslík
  Napsal(a) 28.8.2011 v 09:11

  potřebuju poradit. Jsem na internetu přes Wifi, což maká dobře a telefon mi nabídně, abych stáhl aplikaci facebook na android. Když to chci instalovat, tak telefon chce, abych si vytvořil nejprve účet na googlu. Neví někdo jak to obejít. Díky za odpověď

  [Odpovědět na názor]

 54. Thumb up 0 Thumb down 0 Cloudy
  Napsal(a) 28.8.2011 v 18:46

  telefon se mi seká, zamrzá, hází to chyby. je pomalej. celkem se u nejakejch her seka a zejtra ho du vratit. pockam si a koupim si HTC Sensation :)

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Havran
   Odpověděl 12.9.2011 v 19:42

   Tjn,určitě ti ho budou reklamovat,protože se ti tam sekaj hry…kup si PSP a ne telefon. Šlape v pohodě,zatim spokojenost.

   [Odpovědět na názor]

 55. Thumb up 0 Thumb down 0 petra
  Napsal(a) 31.8.2011 v 16:41

  KDO MI PROSÍM PORADÍ NA GALAXY MINI,KDYŽ PÍŠI SMS TAK TO MÁ JEN 62 ZNAKŮ.A DALŠÍ UŽ MI TO PÍŠE JAKO DRUHÁ SMS.SE NEDOPLATÍM ZA SMS,KDYŽ TO TAK PŮJDE dál.

  [Odpovědět na názor]

 56. Thumb up 0 Thumb down 0 Terina
  Napsal(a) 4.9.2011 v 11:56

  Zdravím, chtěla bych se zeptat. Už mám galaxy mini pár dní a do teď jsem nenašla hry a na internetu bylo, že hry jsou k dispozici. Díky za odpověď :P

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   KatusQa
   Odpověděl 19.11.2011 v 07:52

   Jo, jsou k dispozici, ak si je stahnes z Android Marketu alebo Samsung Apps… ;-D

   [Odpovědět na názor]

 57. Thumb up 0 Thumb down 0 Coco9
  Napsal(a) 5.9.2011 v 20:27

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat ohledně internetu.Galaxy Mini je můj první smartphone s internete který se mi hned od prvního dne nechtěl spustit a měla jsem i problémy se signálem,po první reklamaci mi šel iternet pouze cca 9-10 hodin a poté zase nešel ,po druhé reklamaci šel opět pouze 3 dny a přidala se i rychle vybitá baterie a i to při běžném používání ,když sem byla reklamovat potřetí, mobil mi vyměnimi.Dnes je to týden co ho mám vyměněný a stále ho musím každý den nabíjet a navíc mi znovu přestal fungovat internet,mobil sem tedy vypla a vydělala simkartu a znovu vložila zpět ale když sem mobil zapla naskočil pouze jako bez simkarty i když byla vložena v mobilu a správně , tuto akci sem zopakovala nejmíň 4krát ale simkartu mi stále nevzal.Děkuji za odpověď =)

  [Odpovědět na názor]

 58. Thumb up 0 Thumb down 0 Natálka
  Napsal(a) 5.9.2011 v 21:13

  Dobrý den,taky jsem měla problém ze MMS.Dá se to vyřešit jedině tak že si člověk musí zapnout internet v mobilu pak to jde,ale je to drahé.Tak jedině si aktivovat internet na den a pak je to ok.

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   křuslík
   Odpověděl 6.9.2011 v 14:09

   ahoj, hale mě jdou ty MMS úplně normálně, jenom jsem si to nastavil podle operátora. Odesílám a přijímám MMS úplně normál. dříve jsem měl LG Viewty a MMS mi také nešly, ano v O2 nevěděli co s tím, ale u Galaxy Mini je to úplně v pohodě.

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Aneth
    Odpověděl 14.10.2011 v 11:38

    Ahoj, jen bych se chtěla zeptat jestli tomu rozumim správně – jdou ti mmsky i když máš vypnutý internet od operátora? Mně to totiž nejde, tak jsem myslela že bych musela aktivovat ten jejich drahý internet a to bych dost nerada…díky, hezkej den

    [Odpovědět na názor]

     Thumb up 0 Thumb down 0

     Marmik
     Odpověděl 2.11.2011 v 23:37

     Zdravím Aneth, nějaký čas jsem operátorovala u O2, takže je to tak: datové služby musíš mít povolené pro MMS (pro Internet můžou být i tak blokované, je tam jiný acces point – přístupový bod). Nepotřebuješ si k tomu aktivovat placenou službu internetu v mobilu. Potřebuješ k tomu mít jen nastavení v mobilu a povolené ty MMS služby.

     [Odpovědět na názor]

 59. Thumb up 0 Thumb down 0 Ivanka
  Napsal(a) 11.9.2011 v 14:26

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat. Chtěla bych jinou melodii pro příchozí sms, je to možné?Nejsem z toho to tam dostat..děkuji

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Havran
   Odpověděl 12.9.2011 v 19:55

   Přečti si příspěvky o kousek vejš :-)

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Ivanka
    Odpověděl 13.9.2011 v 08:29

    Díky už to mám :-)

    [Odpovědět na názor]

 60. Thumb up 0 Thumb down 0 Alda
  Napsal(a) 11.9.2011 v 18:16

  Dobrý den,nevím proč,ale přestalo mi fungovat Wi-Fi.Kliknu na ikonu Nastavení-Bezdrátové sítě-Nastavení Wi-Fi a na horním řádku Wi-Fi to píše Připojování a hned na to „Odpojeno“! Tož nevím. Přitom to fungovalo super.Příjem taky mám. Nevíte co jsem kde špatně pomačkal či odpojil? Děkuji.

  [Odpovědět na názor]

 61. Thumb up 0 Thumb down 0 Vratas
  Napsal(a) 13.9.2011 v 19:38

  Mohl by mi nekdo pomoci ? jednou jsem posilal MMS a ted kdyz chci napsat SMS tak to furt posila MMS a v mobilu jsem vubec nenasel nejake prepinani

  [Odpovědět na názor]

 62. Thumb up 0 Thumb down 0 Mirek
  Napsal(a) 14.9.2011 v 16:38

  Dobrý den,umí telefon fungovat bez sim karty i přes wi-fi? Rozhoduji se zda Samsung Gal. Mini nebo SE xperia8.Každý má své plus a mínus.Poradí někdo? Děkuji.

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   věrka
   Odpověděl 21.9.2011 v 17:44

   s tím fungováním vám neporadím, ale narovinu vám řeknu, abyste si pořídil samsung protože SE xperia8 jsou strašně poruchové telefony

   [Odpovědět na názor]

 63. Thumb up 0 Thumb down 0 Jana
  Napsal(a) 16.9.2011 v 21:28

  Dobrý den,chci se zeptat proč když vyfotim fotografii nikde se mi neuloží?Lámala sem si s tím hlavu,ale pak sem to vzdala.Jenže fotoaparát je celkem důležitej.Děkuji za odpověď.

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Marmik
   Odpověděl 2.11.2011 v 23:39

   Zdravím, já jsem svoje vyfocené fotky našla přímo v galerii.

   [Odpovědět na názor]

 64. Thumb up 0 Thumb down 0 Nikola
  Napsal(a) 17.9.2011 v 12:43

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda tento telefon reaguje na gelové nehty? Předem děkuji za odpověď

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Jindřich Srb
   Odpověděl 18.9.2011 v 00:28

   Dobrý den, telefon má kapacitní displej, proto reaguje pouze na plošky prstů, nikoliv na hroty, nehty, atd. Bohužel většina dnešních telefonů už má kapacitní displej, naopak od rezistivního se ustupuje.

   [Odpovědět na názor]

 65. Thumb up 0 Thumb down 0 JULINKA
  Napsal(a) 18.9.2011 v 21:14

  Dobrý den,mám galaxy mini teprve 4 dny,a pravidelně se mi okolo 17 h mob vypne:-(( prosííííím co s tím??je to někde v mob nastavené??a kde??nebo mám dát mob na reklamku??jinak funguje dobře,ale toto mne štve.
  Dík za radu,Julinka
  Stenclova.J@email.cz

  [Odpovědět na názor]

 66. Thumb up 0 Thumb down 0 JULINKA
  Napsal(a) 18.9.2011 v 21:16

  Dobrý den,mám galaxy mini teprve 4 dny,a pravidelně se mi okolo 17 h mob vypne:-(( prosííííím co s tím??je to někde v mob nastavené??a kde??nebo mám dát mob na reklamku??jinak funguje dobře,ale toto mne štve.
  Dík za radu,Julinka

  [Odpovědět na názor]

 67. Thumb up 0 Thumb down 0 Tony
  Napsal(a) 19.9.2011 v 22:17

  Koupili jsme ho tatikovi k narozeninám a dalších sedm dní se o něj tahala celá rodina, kdo si s ním bude chvilku hrát. Všichni totiž máme cca 6 – 9 let staré mobily a třeba já se svou Motorolou d520 tomuhle nemůžu vůbec uvěřit… :-)) No jsme z něj prostě nadšení, no. Ikdyž jednou už se nám ho povedlo zasukovat na černou obrazovku a v rámečku z hvězdiček napsanou hlášku RAMDUMP Arm9, nebo tak nějak… :-) Jistě existují i lepší stroje a dost možná má tenhle řadu nedostatků, no ale jak říkám – podle nás je to prostě bomba, a za 14 dní mě nenapadá, co víc bych ještě mohl po mobilu chtít (snad jen o kapku větší displej teda…). Myslím samozřejmě stav, kdy jsem s ním v dosahu WiFi sítě (net od operátora nepoužíváme), bez internetu má dvacetinovou užitečnost…

  [Odpovědět na názor]

 68. Thumb up 0 Thumb down 0 Tereza
  Napsal(a) 20.9.2011 v 15:16

  Dobrý den, jak změním nastavení ekvalizéru v MP3 přehrávači? Zkoušela jsem lozit v telefonu všude možně a pořád to nemůžu najít.
  Díky za odpověď

  [Odpovědět na názor]

 69. Thumb up 0 Thumb down 0 věrka
  Napsal(a) 21.9.2011 v 18:23

  pusť si písničku v přehrávači,pak levé tlačítko, v menu nastaveni a tam už je ekvalizér

  [Odpovědět na názor]

 70. Thumb up 0 Thumb down 0 barunka
  Napsal(a) 21.9.2011 v 19:55

  ahojte,chtěla bych sa zaptat..chcu si stáhnuť nejaků aplikaci ze stránky https://market.android.com/ jenže mě to pořád hlásí -K tomuto účtu není přidružen žádný telefon se systémem Android. Přihlaste se prosím pomocí jiného účtu jak to mám udělat?účet mám ale dál už nevím :-(

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Luboš Srb
   Odpověděl 22.9.2011 v 17:24

   Dobrý den, zkuste nejprve stáhnout nějakou aplikaci přes telefon, tedy připojit se na Android Market rovnou z telefonu. Kdyby to nešlo, tak pak pomáhá obnovení továrních dat, což se provádí v nastavení->soukromí->obnovit tovární data, a následně po restartu telefonu znovu zadat svůj účet u Googlu. Emailový účet musí být skutečně u Googlu, nelze používat email například od Seznamu apod.

   [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Havran
   Odpověděl 2.10.2011 v 19:28

   Musíš si založit účet na googlu,pak můžeš stahovat přímo v telefonu,nebo přes kabel z PC.

   [Odpovědět na názor]

 71. Thumb up 0 Thumb down 0 daniel2006
  Napsal(a) 22.9.2011 v 17:07

  Dobrý den prosím vás měl bych ten samý dotaz co barunka a taky ten sám problém.prosím kdyby mohl někdo poradit,prosím napiste,nebo na cavaleraDaniel@seznam.cz .dík

  [Odpovědět na názor]

 72. Thumb up 0 Thumb down 0 baff
  Napsal(a) 23.9.2011 v 22:03

  menší dotaz, je v Samsungu galaxy mini GPS zdarma??
  bo jak sem to zkoušel musel jsem mít zaple DATOVÉ PAKETY jinak GPS nejde a při zaplých paketach se hned strháva kredit za připojeni… děkuji

  [Odpovědět na názor]

 73. Thumb up 0 Thumb down 0 Terka
  Napsal(a) 24.9.2011 v 12:22

  Ahoj prosím, chtela bych poradit co znamena 3G? mam to na display na vrchni liste vedle baterie.. jak to mam zrusit? prosim poradte?.

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Havran
   Odpověděl 2.10.2011 v 19:24

   Datové sítě,když podržíš tlačítko na pravém boku tel.,vyskočí pár možnosí,tam je vypneš a zase zapneš.

   [Odpovědět na názor]

 74. Thumb up 0 Thumb down 0 anez
  Napsal(a) 2.10.2011 v 16:54

  AHOJ chtěla bych se zeptat jak najdu hry

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Havran
   Odpověděl 2.10.2011 v 19:06

   V telefonu nejsou…koukni na android market.

   [Odpovědět na názor]

 75. Thumb up 0 Thumb down 0 Vašek
  Napsal(a) 9.10.2011 v 13:19

  Prosím vás poradte mi někdo koupil jsem si Samsung Galaxy mini zaregistroval jsem se na stánce Android Market ale nemůžu nic stáhnout skočí mi tam tahle hláška…K tomuto účtu není přidružen žádný telefon se systémem Android. Přihlaste se prosím pomocí jiného účtu. Nevím co s tím děkuju

  [Odpovědět na názor]

 76. Thumb up 0 Thumb down 0 tina
  Napsal(a) 13.10.2011 v 21:23

  Dobrý deň,
  rozhodujem sa medzi samsungom galaxy mini a orange san francisco môžte mi poradiť ktorý je lepší

  [Odpovědět na názor]

 77. Thumb up 0 Thumb down 0 David Sram
  Napsal(a) 17.10.2011 v 12:00

  Dobry den,ma Galaxy mini Google navigaci jako napriklad Xperia play ?:) btw vim ze na marketu jsou jine viz . Waze..deluju..

  [Odpovědět na názor]

 78. Thumb up 0 Thumb down 0 Jindřich Srb
  Napsal(a) 17.10.2011 v 14:41

  Ano, Google mapy I navigaci ma.

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Pavel koukal
   Odpověděl 25.12.2011 v 10:28

   Dobrý den rád bych se zeptal jestli je navigace zadarmo?

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Barča
    Odpověděl 9.4.2012 v 13:49

    Myslím že to jde přes Wifi . Takže jo :)

    [Odpovědět na názor]

 79. Thumb up 0 Thumb down 0 michal
  Napsal(a) 19.10.2011 v 19:15

  zdravym dneska jsem si poridil samsung galaxy mini :-) a nevim jak dostat obrazek nebo fotku napozadi kdyz ji tam dam tak je to nejak divny zveteni.co s tim ? neni to v normalni velikosti nebo nevim co tim

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   jezinka
   Odpověděl 24.4.2012 v 14:18

   Ta fotka se roztáhne přes všechny strany, proto to pak vypadá jako že je roztažená.

   [Odpovědět na názor]

 80. Thumb up 0 Thumb down 0 mishena
  Napsal(a) 24.10.2011 v 11:44

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat jestli je u tohoto telefonu možný pozdější upgrade na android 2.3 gingerbread. Díky.

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Dominik
   Odpověděl 24.10.2011 v 16:35

   Samsung Galaxy mini může být upragován na 2.3.(něco).
   Ale u někoho se vyskytl problém,že to nešlo tak ho museli vyměnit.Jináč se to dělá myslím přes Samsung Kies(nebo v mobilu),ale nejsem si na stopro jistý,možná to jde více způsoby.

   [Odpovědět na názor]

 81. Thumb up 0 Thumb down 0 Lenka
  Napsal(a) 27.10.2011 v 14:05

  Dobrý den, chci se zeptat jestli má telefon opravdu PDF prohlížení a prohlížení office dokumentů? děkuji za odpověď

  [Odpovědět na názor]

 82. Thumb up 0 Thumb down 0 Lenka
  Napsal(a) 28.10.2011 v 11:16

  Prosím poraďte jakou a kde stahnout nějakou navigaci, chci jet do zahraničí a připojování k intrnetu, což je normálně nutností je dost drahá záležitost.

  [Odpovědět na názor]

 83. Thumb up 0 Thumb down 0 psneo
  Napsal(a) 30.10.2011 v 13:13

  Zdravim vsechny tak jak ctu recenzi tak s tim to tel. jen samy problem urcite si ho nekoupim.

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   KatusQa
   Odpověděl 19.11.2011 v 07:59

   Velmi dulezity komentar fakt ;-D -.-

   [Odpovědět na názor]

 84. Thumb up 0 Thumb down 0 Honza
  Napsal(a) 1.11.2011 v 23:51

  Zdravim, chci se zeptat. Da se nejak vypnout diakritika u klavesnice swype? Nechci aby tam byla diakritika kdyz touto klavesnici pisi SMSky.
  Diky

  [Odpovědět na názor]

 85. Thumb up 0 Thumb down 0 stan
  Napsal(a) 9.11.2011 v 11:18

  jak odstraním vlastně uloženou melodii ve složce nastavení do vyzváněcích tónů telefonu, když byla přiřazena jako vyzvánění ze složky hudba, kde jsem ji uložil po stáhnutí z PC.
  díky za pomoc

  [Odpovědět na názor]

 86. Thumb up 0 Thumb down 0 hanka
  Napsal(a) 9.11.2011 v 15:20

  ahoj, nevíte, proč se mi neuloží natočená videa do mobilu? v brožurce je psáno, že fotoaparát možná nebude správně nahrávat videa na paměťovou kartu s nízkou přenosovou rychlostí.. mam paměťovou kartu, která byla k telefonu – micro 2GB.. můžete mi někdo poradit, prosím?

  [Odpovědět na názor]

 87. Thumb up 0 Thumb down 0 kondor
  Napsal(a) 10.11.2011 v 10:36

  pomozte mi s pripojenim usb

  [Odpovědět na názor]

 88. Thumb up 0 Thumb down 0 kondor
  Napsal(a) 10.11.2011 v 10:37

  prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

  [Odpovědět na názor]

 89. Thumb up 0 Thumb down 0 Hanča
  Napsal(a) 12.11.2011 v 09:06

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na psaní zprávy. Klasická zpráva by měla být dlouhá nějakých 160 znaků, ale já napíšu nějakých 60 a už mi to píše že mám druhou zprávu, někdy se to neukáže vůbec a pak najednou 3. přitom to odpovídá jedné na jiném mobilu. poradíte co s tím? Díky

  [Odpovědět na názor]

 90. Thumb up 0 Thumb down 0 Jan
  Napsal(a) 15.11.2011 v 15:15

  Potřebuji poradit jak dostat do telefonu SAMSUNG GALAXY MINI aplikaci jízdního řádu MHD, který jsem stáhnul ze stránek dopravce a soubor má koncovku .jar. Je to asi program v JAVĚ, který v telefonech z firemním softwarem funguje, ale v tomto novém telefonu s ANDROIDEM nejde spustit.
  Děkuji za návod k zprovoznění tohoto programu.

  [Odpovědět na názor]

 91. Thumb up 0 Thumb down 0 david
  Napsal(a) 21.11.2011 v 20:05

  mam ten to telefon a chtel bych do nej navigaci zdarma kde to mam stahnout dekuji

  [Odpovědět na názor]

 92. Thumb up 0 Thumb down 0 david
  Napsal(a) 21.11.2011 v 20:06

  chtel bych do nej neaky hra kde je mam stahnout

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   jiří Menčl
   Odpověděl 27.12.2011 v 15:19

   musíš to stáhnout na položce v telefonu MARKET.jsou tam hry placené i zdarma a stáhneš tam vše potřebné do mobilu,papa

   [Odpovědět na názor]

 93. Thumb up 0 Thumb down 0 Jaromir
  Napsal(a) 23.11.2011 v 11:14

  Dobry den. Kdyz pisu SMS, tak po delce 3 SMSek se to automaticky prepne na MMSku. Nevite jak to prepnout zpet? Chci napsat SMSku slozenou treba z 5ti sms, ale nejde to. Po 3 to automaticky udela z sms mmsku….pekne debilni. Jde s tim neco udelat?

  [Odpovědět na názor]

 94. Thumb up 0 Thumb down 0 Jaromir
  Napsal(a) 23.11.2011 v 11:19

  Dobry den. Kdyz pisu SMS, tak po delce 3 SMSek se to automaticky prepne na MMSku. Nevite jak to prepnout zpet? Chci napsat SMSku slozenou treba z 5ti sms, ale nejde to. Po 3 to automaticky udela z sms mmsku….pekne debilni. Jde s tim neco udelat?

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Robert
   Odpověděl 4.2.2012 v 03:06

   V nastavení sms si to můžeš prodlouži na kolik chceš znaků.Jen trochu uvažuj že 4 sms vyjdou dráž než 1 mms

   [Odpovědět na názor]

 95. Thumb up 0 Thumb down 0 martin
  Napsal(a) 24.11.2011 v 08:28

  Zdravím.Před 14 dny jsem si uzavřel povinné ručení u ČESKÉ POJIŠŤOVNY a slíbili mi,že k tomu dostanu SAMSUNG GALAXY MINI … Když jsem si,ale o něm přečetl recenzi,tak mě přešla chuť ho vůbec používat.To je opravdu tak špatný?Na SMS či MMS se neptám,ale co takhle GPS NAVIGACE?To musím býti dopravdy pořád připojen k internetu,abych tu navigačku mohl používat?Jestli je to pravda,tak se na to vyprdnu a za tu cenu si koupím normální navigačku.Díky za jakoukoliv odpověď.

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Petra
   Odpověděl 26.11.2011 v 11:52

   Ja nevi jaky je ale na nekterych stranchach jsem si precetla ze je dobry :-) ja mam lg a podle me tenhle mobil je o hodne lepsi :-)

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Petra
    Odpověděl 26.11.2011 v 11:53

    Ale pokut nejses na slozity mobily s hodne okinkama a obrazovkama tak asi neni moc pro tebe :-(

    [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   jiří Menčl
   Odpověděl 27.12.2011 v 15:22

   stáhneš jiné mapy a pak jedeš už jen přes GPS

   [Odpovědět na názor]

 96. Thumb up 0 Thumb down 0 Martin
  Napsal(a) 25.11.2011 v 19:54

  Omylem jsem jsi vypl 3G sít‘ jak ji mám znovu zapnout?

  [Odpovědět na názor]

 97. Thumb up 0 Thumb down 0 Petra
  Napsal(a) 26.11.2011 v 11:41

  Ahoj chci se zeptat jestli je tenhle mobil fakt tak blbi jak rikate? A predevsim se chci zeptat jestli tam dou pehravat filmy mpg4 prosim odepiste mi :-)))

  [Odpovědět na názor]

 98. Thumb up 0 Thumb down 0 Petra
  Napsal(a) 26.11.2011 v 11:50

  Dobry uz jsem si to nasla :-)

  [Odpovědět na názor]

 99. Thumb up 0 Thumb down 0 Martin
  Napsal(a) 26.11.2011 v 20:56

  Dobrý den, dal jsem svoji SIM kartu do nového mobilu a v něm se žádné kontakty neobjevily, prohledal jsem celý telefon a nemůžu je najít. Prosím pomozte… Dík

  [Odpovědět na názor]

 100. Thumb up 0 Thumb down 0 Jindřich Srb
  Napsal(a) 27.11.2011 v 09:49

  Dobry den, musite je v nastaveni kontaktu zvolit. Standardne se zobrazuji ty z vaseho prihlaseneho uctu.

  [Odpovědět na názor]

 101. Thumb up 0 Thumb down 0 Jindřich Srb
  Napsal(a) 27.11.2011 v 09:54

  Dobry den, Google mapy jsou urceny na pouziti online. Offline to jde taky, kdyz si oblast ulozite do pameti. Nelze vsak takto mit celou CR. Kdyz si stahnete jiny navigacni software s mapami, tak byt online pak nemusite. Zkuste ted treba Route 66 s mesicni plnou verzi zdarma, psali jsme o ni v patek. Pripadne Sygic treba.

  [Odpovědět na názor]

 102. Thumb up 0 Thumb down 0 Kuba
  Napsal(a) 28.11.2011 v 23:05

  Dobý den. Nemůžu se rozhodnout mezi Samsung galaxy mini a Nokia C5-03. Může mi někdo poradit?

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Tomáš
   Odpověděl 20.7.2012 v 17:20

   čau je lepší Samsung galaxy mini

   [Odpovědět na názor]

 103. Thumb up 0 Thumb down 0 palino
  Napsal(a) 6.12.2011 v 23:35

  Dobrý deň. Ja by som sa chcel len opytat, či stojí za to si ho kupit alebo nie. Vďaka za odpoveď.

  [Odpovědět na názor]

 104. Thumb up 0 Thumb down 0 Bára
  Napsal(a) 8.12.2011 v 16:50

  mám deaktivovanou datovou sít, nevim jak se mi to povedlo..nejdou mi posílat sms ani volat.. jak jí mám aktivovat prosím?? díky

  [Odpovědět na názor]

 105. Thumb up 0 Thumb down 0 Michal
  Napsal(a) 15.12.2011 v 19:24

  Dobry den mam dotaz jak prirazdim samsung galaxi y ke kontatku vyzvaneci ton a fotku dekuji

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   jiří Menčl
   Odpověděl 27.12.2011 v 15:24

   musíte mít kontakt uložen v telefonu.Pokud je uložen na simkartě,tak to nejde udělat

   [Odpovědět na názor]

 106. Thumb up 0 Thumb down 0 Dárius
  Napsal(a) 17.12.2011 v 16:38

  Prosím vás, chcem sa opítať či na tom mobile sú stopky a časovač a keď áno tak kde. Ďakujem.

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Jindřich Srb
   Odpověděl 17.12.2011 v 17:54

   Dobrý den, měl byste je najít pod aplikací Hodiny v menu telefonu

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Dárius
    Odpověděl 19.12.2011 v 20:56

    Ďakujem.

    [Odpovědět na názor]

 107. Thumb up 0 Thumb down 0 Pavel koukal
  Napsal(a) 25.12.2011 v 11:49

  Je navigace zradma?

  [Odpovědět na názor]

 108. Thumb up 0 Thumb down 0 Dotaz
  Napsal(a) 26.12.2011 v 14:35

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat kde je v samsungu galaxy mini budík, nemůžu ho najít. Ani v manuálu to není. Je tam vůbec? :D

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Seby
   Odpověděl 2.1.2012 v 20:23

   Budík v telefonu je. Menu-> Hodiny-> vlevo dole je ikonka budíku (po otevření se objeví nastavení času buzení):)

   [Odpovědět na názor]

 109. Thumb up 0 Thumb down 0 Frodo
  Napsal(a) 26.12.2011 v 19:54

  Dobrý den.Chcel by som sa spýtať, že prečo mi nechce pripojiť telfon na orange? mam kartu orange a bols om dnes v rakúsku prišiel som na Slovensko a zrazu mi tam píše „Len tiesňove volania“ s intenzita signalu“paličky“ funguju ale nejde mi volať…ďakujem

  [Odpovědět na názor]

 110. Thumb up 0 Thumb down 0 vojta356
  Napsal(a) 27.12.2011 v 16:45

  ahoj já vůbec nevim jak se mam připojit k internetu v mobilu nejdeme mi to i když mám zaplou wi-fi a nevim jak to mam opravit poradíte mi prosím ?

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Robert
   Odpověděl 4.2.2012 v 02:58

   To může být víc věcí.Když máš zaplé wifi tak musí být i nezakódovaný wifi signál v okolí aby si se na něj připojil.Pak můžeš mít internet od operátora a to musíš mít zaplacené a pak musíš mít povolené datové pakety.Pak jen klepneš na ikonu internet a připojí se sám.

   [Odpovědět na názor]

 111. Thumb up 0 Thumb down 0 Veronika
  Napsal(a) 27.12.2011 v 20:21

  Dobrý večer, chtěla bych se prosím Vás zeptat, kde najdu v mobilu Samsung Galaxi mini SMS – koncepty. Protože jakmile najedu do obálky, zobrazí se mi pouze již přijaté zprávy a kolonka na psaní zprávy nové. Moc děkuji za odpověď.

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Seby
   Odpověděl 2.1.2012 v 20:31

   Když píšete zprávu a např. zmáčnete tlačítko pro návrat zpět(šipku) tzn. že vypnete editor s rozepsanou sms. Objeví se upozornění o tom, že se zpráva uložila do konceptů. Poté ji naleznete po zobrazení obálky mezi přijatými zprávami. Vedle té rozepsané je červeně napsáno Návrh. :)

   [Odpovědět na názor]

 112. Thumb up 0 Thumb down 0 kači
  Napsal(a) 4.1.2012 v 21:34

  dobry večer chcci se zeptat jak odstranim stahnuté složky přes market

  [Odpovědět na názor]

 113. Thumb up 0 Thumb down 0 Alex
  Napsal(a) 5.1.2012 v 19:49

  Zdravím :) Včera nám přišel od České Pojišťovny Galaxy mini. Všechno zatím v pohodě, jen by mě zajímalo, jestli jdou v galerii nějak přidat složky. Když jsem si z počítače přes Samsung Kies dávala obrázky do mobilu, vytvořilo mi to pouze složku ‚Fotoaparát‘ kam se mi ukádají i fotky.
  Díky za odpověď nějaké dobré duši :)

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Martin
   Odpověděl 6.1.2012 v 18:51

   Nazdar. Složky si po připojení telefonu k pc můžeš tvořit přímo v telefonu na microSD kartě. Pokud v nich budou fotky či videa, telefon je automaticky zobrazí. Kies moc nemusím, s telefonem komunikuji přes průzkumníka a po připojení telefonu k PC se zobrazí přímo okno Otevřít složku telefonu.
   takže tak..

   [Odpovědět na názor]

 114. Thumb up 0 Thumb down 0 Míša
  Napsal(a) 5.1.2012 v 20:16

  Ahoj, mám problém. Dostala jsem tento telefon a moc s ním ještě neumím. Chtěla bych si z pc na paměťovou kartu něco nahrát, ale neustále mi to hlásí, že nemám oprávnění. Proč?

  [Odpovědět na názor]

 115. Thumb up 0 Thumb down 0 Lucie
  Napsal(a) 7.1.2012 v 01:15

  Ahoj, mám problém. Dostala jsem tento mobil a neumím ho moc ovládat. A nechtěně jsem si přepnula klávesnici na swype a nevím jak to vrátit zpět. Děkuji.

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Mikee
   Odpověděl 18.2.2012 v 12:15

   To je lehké, stačí, když si budete držet cca na 3 vteřiny na textové pole, pak se Vám zobrazí možnost a vy si zvolíte klávesnici Samsung a je to! :)

   [Odpovědět na názor]

 116. Thumb up 0 Thumb down 0 andy
  Napsal(a) 8.1.2012 v 08:32

  Dobry den,mam takovy mensi problem. Nejde mi se pripojit na internet – pokazde se tak na vterinu,dve ukaze text “zapinani..“ pak se mi ukaze „error“ a nic. Nevite nekdo,prosim, co by s tim mohlo byt?

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Jindřich Srb
   Odpověděl 8.1.2012 v 09:30

   Máte nastaven profil pro datové přenosy? Pokud ne, právě toto by to mohlo dělat. Jakého máte operátora?

   [Odpovědět na názor]

 117. Thumb up 0 Thumb down 0 lenka
  Napsal(a) 8.1.2012 v 13:56

  zablokoval sa mi mobil treba tam nakreslit vzor na odomknutie navie mi prosim niekto poradit?

  [Odpovědět na názor]

 118. Thumb up 0 Thumb down 0 kati
  Napsal(a) 14.1.2012 v 19:25

  Ahoj ,nemuzu prijit nato jak uklada na sd kartu .. mne se to uklada vse do telefonu.. jestli nekdo vite tak mi prosim poradte

  [Odpovědět na názor]

 119. Thumb up 0 Thumb down 0 mirek
  Napsal(a) 17.1.2012 v 16:00

  Ahoj,mám uložený pohyblivý obrazek ktery je TYP:GIF zda jde dát jako hlavní tapetu aby se také pohyboval na hl.tapetě nevíte někdo prosím jak to nastavit diky za odpověd

  [Odpovědět na názor]

 120. Thumb up 0 Thumb down 0 Jotef
  Napsal(a) 19.1.2012 v 17:28

  Prosim vie my niekto poradit ked idem odblokovat mobil a mam spajat tie body a tam by mala byt taka zelena ciara ja ju tam namam vie niekto ako si to mam nstavit ??????????????

  [Odpovědět na názor]

 121. Thumb up 0 Thumb down 0 Ivana
  Napsal(a) 20.1.2012 v 13:27

  Ahojte, telefon můžu jen chválit, mám ho už půl roku. Jediná věc mě zlobí, a to velmi nepříjemný poslech při hovoru. Všelijak to škrblá, chrochtá, občas přeskočí na větší hlasitost. Nemáte někdo podobný problém? a nevíte co s tím? Už jsem zrušila i 3G, protože tady mají špatný signál, ale problém to nevyřešilo. Díky za radu.

  [Odpovědět na názor]

 122. Thumb up 0 Thumb down 0 Kohl3
  Napsal(a) 30.1.2012 v 20:47

  Dobrý den mam dotaz jestli telefon umí přehrát hudbu přes bluetooh reproduktory tudíž jestli má funkci A2DP protokol.Dekuji za odpověd

  [Odpovědět na názor]

 123. Thumb up 0 Thumb down 0 Miriam
  Napsal(a) 31.1.2012 v 14:48

  dobrý den mám problém ked mi pride správa tak mi to neoznámi čo tam mám nastaviť mám vybratý i ton
  dekuji

  [Odpovědět na názor]

 124. Thumb up 0 Thumb down 0 alex
  Napsal(a) 1.2.2012 v 18:57
 125. Thumb up 0 Thumb down 0 Jáááááááá :D
  Napsal(a) 3.2.2012 v 19:21

  nevíte nekdo jak mam do tohoto mobilu dat hry nevím totiz jak to udelat ani přes počítač a nebo jestli tam naky hry sou ??? predem dekuji za odpoved :D

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Seby
   Odpověděl 9.2.2012 v 12:35

   Hry se dají zadarmo stáhnou z Android Marketu. Stačí k tomu jenom přístup k internetu v telefonu nebo Wi-Fi :)

   [Odpovědět na názor]

 126. Thumb up 0 Thumb down 0 Robin
  Napsal(a) 12.2.2012 v 19:24

  lidi pomoc! newim jak pripojit mobil k pocitaci dam kabel do mobilu pak do PC a nic,prosim o nejaky navod(ten v balení stojí za prd) :) prosím. dekuju za odpoved

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Jindřich Srb
   Odpověděl 12.2.2012 v 19:49

   Dobrý den, tento telefon to bohužel nepodporuje, a tak je potřeba vyndat paměťovou kartu a vložit ji do redukce na SD, kterou pak vložíte do notebooku (do čtečky, pokud ji máte). Případně to chce čtečku karet do USB.

   [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Robin
    Odpověděl 13.2.2012 v 19:12

    a muzu dat primo SD kartu do pocitace?

    [Odpovědět na názor]

    Thumb up 0 Thumb down 0

    Robin
    Odpověděl 13.2.2012 v 19:29

    a pres samsung kies se to delá jak?

    [Odpovědět na názor]

 127. Thumb up 0 Thumb down 0 David
  Napsal(a) 15.2.2012 v 21:12

  Mám problém z připojením k některým WIFI sítím, zejména pak té naší domácí (zabezpečení WPA2), tento telefon ji prostě „nevidí“, setkal se někdo s podobným problémem ? Lze vyřešit nastavením telefonu nebo je zapotřebí změnit nastavení zabezpečení sítě, případně jak ? Děkuji za odpověď.

  [Odpovědět na názor]

 128. Thumb up 0 Thumb down 0 Mikee
  Napsal(a) 18.2.2012 v 12:11

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat…mám galaxy mini a v něm kartu 2GB ale když si stahuji nějakou aplikaci ani ne 10MB, tak mi vždycky přijde upozornění, že je paměť plná, ale v paměťovce je aspon 1.5 GB, poraďte mi prosím. Děkuji.

  [Odpovědět na názor]

 129. Thumb up 0 Thumb down 0 Klara
  Napsal(a) 18.2.2012 v 19:06

  Dobrý den, už poněkolikáté zkouším stáhnout programy do mobilu, ale vzdy se mi ukáze, že soubor nelze stáhnotu, že není podporován. Jde s tím něco udělat?
  Děkuju :)

  [Odpovědět na názor]

 130. Thumb up 0 Thumb down 0 Otázka
  Napsal(a) 19.2.2012 v 16:11

  Dají se do tohoto mobilu stáhnout nějaké mapy, aby byla GPS navigace zadarmo? Pokud ano, tak jaké mapy, prosím?

  [Odpovědět na názor]

 131. Thumb up 0 Thumb down 0 tibi
  Napsal(a) 20.2.2012 v 09:43

  ahoooj! vie neikto pomôcť s ramdump mode? dííík!

  [Odpovědět na názor]

 132. Thumb up 0 Thumb down 0 Dave
  Napsal(a) 28.2.2012 v 11:56

  Zdravim, mam problem s pridanim hudby.Pripojim telefon, nakopiruju hudbu na kartu ale zobrazi se mi pouze v menu Moje soubory kde jde prehrat jen jedna pisnicka. V menu HUDBA se neobjevi vubec ani pod interpretem ani pod albem ani ve skladbach proste nikde. NEVITE JAK TO nacist do hudebniho seznamu????

  [Odpovědět na názor]

 133. Thumb up 0 Thumb down 0 Roman
  Napsal(a) 29.2.2012 v 16:56

  Dobrý deň chcem sa opýtať neviem si dať rady s Marketom ked nemám v mobile SD kartu tak mi všetko ide stiahnuť ale ked ju tam mám a dám niečo sťahovať stiahne to a vyhodí mi tabuľku :Chyba Inštalácia do ukladacieho priestoru USB alebo na kartu SD sa nepodarila… vie niekto poradiť? prosím.

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Aleš
   Odpověděl 14.3.2012 v 12:05

   Zkus formátovat sdcard. Má být ve FAT32. Popřípadě zkus na ni dát něco v počítači jestli funguje.

   [Odpovědět na názor]

 134. Thumb up 0 Thumb down 0 Aleš
  Napsal(a) 14.3.2012 v 12:03

  Jestli funguje navigace zdarma. Vyndej simkartu, zapni Gps a pokud najde místo, kde jsi tak jede. V nastavení polohy se dá navíc zatrhnout odkud čerpá informace o tvé poloze. Jestli z GPS nebo Wifi a datové sítě.

  [Odpovědět na názor]

 135. Thumb up 0 Thumb down 0 Radka
  Napsal(a) 15.3.2012 v 21:27

  Prosím poraďte mi jak přiřadit melodii k sms.Nechala jsem si jí poslat přes „Blutučko“.Jsem blondýna :-))

  [Odpovědět na názor]

 136. Thumb up 0 Thumb down 0 Vojta
  Napsal(a) 19.3.2012 v 19:44

  Kamarád, který má tento telefon má problém s roamingem. Na svém čísle jej aktivovaný má, ale když vycestuje do zahraničí, telefon cizí síť nevyhledá a zůstane bez signálu. Nevíte čím by to mohlo být? Volba sítě by měla být nastavená na automatiku, že? Díky za pomoc

  [Odpovědět na názor]

 137. Thumb up 0 Thumb down 0 martin
  Napsal(a) 1.4.2012 v 11:32

  mam dotaz kdyz si neco stahnu s marketu tak se mi to ulozi do pameti telefonu a nezjistil jsem jak zmenit uloziste. SD kartu samozdrejme mam. Prosim poradte dekuji

  [Odpovědět na názor]

 138. Thumb up 0 Thumb down 0 karel
  Napsal(a) 7.4.2012 v 00:58

  Dobry den. Dneska mi z hlavni listy zmizely nejaky ikony ( kontakty, adresar ) . Nevite nekdo jak je dostanu zpet do te listy ? Bojuju s tim cely den a patram na netu, ale nikde nic. Diky zakazdou radu.

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   karel
   Odpověděl 19.4.2012 v 20:32

   takze uz jsme na to v praci prisli. Pokud vam v hlavni liste zbyde aspon ikona nastaveni jako me, tak staci na ni klikonut a hned pak na leve tlacitko na mobilu. ukaze se upravit a tak muzete pridat nebo odebrat ruzne ikony z hlavni listy.

   [Odpovědět na názor]

 139. Thumb up 1 Thumb down 0 skvoracek
  Napsal(a) 13.4.2012 v 12:39

  Ahopj, nevíte kde by se dalo v tomto telefonu aktivovat TOVÁRNÍ NASTAVENÍ ?

  Děkuju

  [Odpovědět na názor]

 140. Thumb up 1 Thumb down 0 Nikča
  Napsal(a) 17.4.2012 v 21:32

  Potřebuji se zeptat, někdo ochotný kdo by mi odpověděl a pomohl ? :)

  Kamarádka mi zkoušela heslo na mobilu ;) – spojovaní bodů pro odemknutí dipleje :) jenže mi ho tím blokla, chce to po mě e-mail a heslo..

  Ale jaké ? :)

  [Odpovědět na názor]

 141. Thumb up 1 Thumb down 0 jezinka
  Napsal(a) 24.4.2012 v 14:24

  Zdravím, poradí mi někdo s fotkama u kontaktů. Jak se přiřadí, na to už jsem přišla, ale jde mi o to, aby se mi fotka u kontaktu zobrazovala i na základní obrazovce, kde mám nejpoužívanější kontakty zobrazené i s fotkou. Nějak se mi tohle nedaří nastavit. Doposud jsem měla Nokii a tam se fotka zobrazovala. U Galaxy mini se mi zobrazuje jen v základním seznamu, nebo když mi dotyčný člověk volá. V čem dělám chybu? Nebo to tenhle telefon neumí? Poradíte, prosím? :-)

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 1 Thumb down 0

   kukuk
   Odpověděl 8.6.2012 v 23:57

   na pridavani fotek ke kontaktum mam super program full screen caller. Zkuste ho

   [Odpovědět na názor]

 142. Thumb up 0 Thumb down 0 petr d
  Napsal(a) 12.5.2012 v 16:29

  aHOJ MŮŽE MI NĚKDO PORADIT ODKAZ NA STAŽENÍ NAVIGACE Z PORTÁLU ULOZTO.DÍK

  [Odpovědět na názor]

 143. Thumb up 0 Thumb down 0 sabča
  Napsal(a) 14.5.2012 v 19:22

  dobrý den chtěla bych poradit,já mám mobil samsung galaxy mini.ale jsou už tam nějaké hry nahrané nebo si musím stáhnout??

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   kukuk
   Odpověděl 8.6.2012 v 23:59

   ja tam zadne nemel, ale jdou stahnout napr. z android marketu

   [Odpovědět na názor]

 144. Thumb up 0 Thumb down 0 Anna D.
  Napsal(a) 14.5.2012 v 19:45

  Ahojky,
  snažím se stánout hry z Marketu. Vyberu si hru, dám instalovat. Pak to napíše položka bude stažena, chvilku to trvá a pak vykřičník a stažení se nezdařilo. Když na to ťuknu, zahlásí to Je požadovaná ruční aktualizace. Ale čeho??? A kde ji najdu???? Poraďtě prosím. Děkuji
  PS: mám aktivovaný internet v mobilu

  [Odpovědět na názor]

 145. Thumb up 0 Thumb down 0 milan
  Napsal(a) 25.5.2012 v 16:29

  Kde bych mohl stáhnout hry na tento mobil ? ale zadarmo.Ale nechci ty co už jsou v mobilu ke stažení :/

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Milan
   Odpověděl 26.6.2012 v 13:28

   U tohoto telefonu si musíte při stahování her hlídat hlavně rozlišení těch her. Hry musejí mít koncovku .apk aby Android mohl hru nainstalovat. Běžte třeba na ulozto.cz a do vyhledávání zadejte např. (Angry Birds apk)

   [Odpovědět na názor]

 146. Thumb up 0 Thumb down 0 Míra
  Napsal(a) 28.5.2012 v 09:46

  Prosím o radu. Při focení se mi podařilo zamknout fotoaparát. Objevil se mi tam takový malý zámeček, nevíte jak to odemknout ? Dík.

  [Odpovědět na názor]

 147. Thumb up 0 Thumb down 0 N.M..
  Napsal(a) 11.6.2012 v 17:24

  Lse měnit styly analogových hodin a jak?

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Milan
   Odpověděl 26.6.2012 v 13:22

   Pokud tuším dobře tak nelze. Myslím že to jde vyřešit nějakou aplikací ale nejsem si jistý :)

   [Odpovědět na názor]

 148. Thumb up 0 Thumb down 0 pavla.
  Napsal(a) 11.6.2012 v 21:00

  mě by zajímalo, jestli jde foták přepnout na tu přední kamerku, která je vedle repráků u nápisu SAMSUNG ?

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Milan
   Odpověděl 26.6.2012 v 13:07

   Telefon nemá přední kameru to je jen senzor přiblížení :)

   [Odpovědět na názor]

 149. Thumb up 0 Thumb down 0 ds
  Napsal(a) 14.6.2012 v 16:53

  da sa ten android aktualizovat na novsiu verziu ?

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Milan
   Odpověděl 26.6.2012 v 13:11

   Teoreticky by měl jít aktualizovat ale teď není novější verze pro tento telefon než 2.3.4 GingerBread :) Stahni si Samsung kies a tam by vám měla automaticky najet aktualizace. :)

   [Odpovědět na názor]

 150. Thumb up 0 Thumb down 0 rumcajs
  Napsal(a) 15.6.2012 v 10:30

  Zdravím Vás, když se mi display po nastavené době vypne a telefon zhasne, tak se po v pohotovostní době době asi 5x na 1 sekundu vždy rozsvítí. Jde to nějak vypnout ? Děkuji.

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Milan
   Odpověděl 26.6.2012 v 13:18

   Dobrý den, tento problém se objevuje v mnoho diskuzích já osobně jsem to vyřešil tím že jsem si přehrál OS (Operační Systém) telefonu. Jestli se stím nechcete „babrat“ tak doporučuji zajít do obchodu kde jste telefon koupil a nahlásit to jako problém k reklamaci (Chyba Softwaru) :)

   [Odpovědět na názor]

 151. Thumb up 0 Thumb down 0 Lenka
  Napsal(a) 28.6.2012 v 14:49

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat, zda mi můžete poradit jak se dostat v smskách do konceptů? Mám tel dva dny, a nějak mi to nejde :)
  U smsky mi svítí „návrh“ a když z otevřené sms vyjedu, tak se mi zobrazí text, že se sms uložila do konceptů…bohužel je nemohu najít, jsem technický antitalent :D
  Předem děkuji za radu!!

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   jana
   Odpověděl 9.7.2012 v 10:53

   Dobry den,jsem na tom s technikou podobně,jako Vy,měla jsem ten samý problém a zjistila,že ten návrh,je vlastně ten koncept.Jinak složka „koncepty“tady na tom tlf. vůbec není.Ta rozepsana sms se da zrusit mimo jiné tak,ze date,jako kdyz chcete ve psani rozepsane sms pokracovat,ale celou ji musite vymazat,pak jen se pravou dolni sipkou na tlf.vratite uplne zpet.

   [Odpovědět na názor]

 152. Thumb up 0 Thumb down 0 Ondra
  Napsal(a) 12.7.2012 v 21:35

  Dobrý den, jde nějak nastavit navigace abych ji mohl používat i bez internetu?? Když mám wifi vypnutou tak mi to pořád vyhledává trasu ale žádnou nenajde. Poradte prosím

  [Odpovědět na názor]

 153. Thumb up 0 Thumb down 0 Ondra
  Napsal(a) 12.7.2012 v 22:04

  Dobrý den, lze nastavit aby šla navigace i bez wifi?? Doma přes wifi mi to krásně najde trasu, ale jakmile hledám trasu někde venku bez wifi a internetu tak prostě vyhledává trasu a nic se neděje, poradte prosím, je to snad jediný co mi nejde a štve mě to…děkuji

  [Odpovědět na názor]

 154. Thumb up 0 Thumb down 0 Valérie
  Napsal(a) 31.7.2012 v 23:37

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možnost změnit si vzhled menu ( jiné ikony atd…) tak jako u nokie ( lze si tam nějaký ten vzhled stáhnout) …. Jde to i Galaxy MINI? děkuji

  [Odpovědět na názor]

 155. Thumb up 0 Thumb down 0 Dominik
  Napsal(a) 7.8.2012 v 17:58

  Čau,
  tento telefon si budu kupovat a chtěl bych se zeptat jestli se na něm dají pouštět filmi,na mém mobilu se pouštět nedají.
  Děkuji za odpověď

  [Odpovědět na názor]

   Thumb up 0 Thumb down 0

   Iveta
   Odpověděl 23.9.2012 v 11:53

   spouštět filmy se dají ale musíš to mít ve formátu 3gp

   [Odpovědět na názor]

 156. Thumb up 0 Thumb down 0 Laura
  Napsal(a) 14.8.2012 v 19:07

  Mám otázku ak na základnej obrazovke posúvaťe do ľava obrazovku tak skáče stále nová,myslím že ich tam je až 9. No ja som tam nechala iba jednu a teraz neviem ako si ich tam dám viac???

  [Odpovědět na názor]

 157. Thumb up 0 Thumb down 0 Pepino
  Napsal(a) 23.9.2012 v 15:36

  Ahoj prosím poradí mi někdo jak rozšířit interní paměť telefonu?Postačí koupit micgro SDHC kartu?Nebo to lze nějak odblokovat?protože když mám nahranej facebook mapy a další věci tak už mi to píše když chci aktualizovat že nemám dostatek místa.Prosím poraďte mi někdo co s tím děkuji

  [Odpovědět na názor]

 158. Thumb up 0 Thumb down 0 Miloš
  Napsal(a) 24.10.2012 v 13:07

  Mám dotaz ohledně vypnutí telefonu. Pokud mám příchozí hovor a omylem zmáčknu tlačítko zapnutí (vypnutí)vpravo nahoře tak se okamžitě vypne a já musím volat zpět.Dá se to nějak odblokovat nebo zajistit?

  [Odpovědět na názor]

 159. Thumb up 0 Thumb down 0 štěpán
  Napsal(a) 5.11.2012 v 19:12

  mám dotaz,ten můj telefon nejde nabíjet-ale ne vždy,je lepší ho hodit do popelnice…

  [Odpovědět na názor]

 160. Thumb up 0 Thumb down 0 renek
  Napsal(a) 14.11.2012 v 20:35

  Dobrý den mam dotaz,mam galaxi mini asi mesíc a občas se mi samočině vypne,poradí mi někdo v čem je problém?

  [Odpovědět na názor]

 161. Thumb up 0 Thumb down 0 Monster
  Napsal(a) 14.12.2012 v 19:55

  Dobry den mam dotaz, mam galaxi mini a mom problem dal sem si pin-znak a zapomnel sem ten email a heslo tak se chci zeptat jestly nevite co sim …… za kazdou radu budu velmi rad ??????

  [Odpovědět na názor]

 162. Thumb up 0 Thumb down 0 paja
  Napsal(a) 30.12.2012 v 21:03

  mám tu problém sekla se mi v něm pamětová karta,nevíte někdo jak ji mám vidělat? asi nejspíš opravna…

  [Odpovědět na názor]

 163. Thumb up 0 Thumb down 0 Mazi
  Napsal(a) 16.2.2013 v 16:43

  Dobrý den, mám dotaz – vlastním Samsung galaxy mini, z nějakého důvodu se mi sám restartoval a po restartu mi zmizela hlavní ikona Galerie. Lze jí nějakým způsobem obnovit?

  [Odpovědět na názor]

 164. Thumb up 0 Thumb down 0 Petr
  Napsal(a) 7.3.2013 v 17:09

  Dobrý den,mám dotaz ohledně připojení WIFI. Stejný telefon (stejně jako můj bez datového tarifu) u mě v bytě najde wifi připojení okamžitě. Můj telefon u nastavení wifi hlásí chybu. Mám firemní simku se zablokovaným datovým tarifem. Podle našich ITáků by to ale nemělo mít vliv. Bluetooth funguje bez problémů. Je chyba v telefonu nebo někde v nastavení. Prosím poraďte.

  [Odpovědět na názor]

 165. Thumb up 0 Thumb down 0 patrik
  Napsal(a) 15.3.2013 v 14:34

  ahoj?prosim vas,muzete mi nekdo poradit,jak stahovat zdarma hry do mobilu Samsung Galaxy mini GT-S5570?samozdrejme pomoci USB pripojeni.predem dekuji za radu.

  [Odpovědět na názor]

 166. Thumb up 0 Thumb down 0 Evča
  Napsal(a) 15.6.2013 v 12:54

  Ahojky, mám tenhle telefon už týden, jen dočasně, později si budu pořizovat jiný. Jen by mě u tohodle telefonu něco zajímalo, mám tam základní 2G SD kartu, ale vše se mi ukládá do telefonu, takže mi to pořád ukazuje že mám málo paměti, co mám udělat aby se mi to ukládalo na tu SD kartu? A ještě mi nejde spustit internet přes wifi, chvíli jede ale pak to ukáže chybu a že to mám zkusit znovu. Telefon mám z české pojištovny a internet od operátora placený nemám. Děkuji za odpoveď

  [Odpovědět na názor]

 167. Thumb up 0 Thumb down 0 Jana
  Napsal(a) 8.7.2013 v 18:05

  Tento mobilní telefon jsem si zakoupila před šesti dny. Četla jsem, že výdrž baterie je pár dní (2-3) a docela mě to vyděsilo. Záleží na tom k čemu mobilní telefon používáte, pokud napíšete denně pár sms občas zavoláte tak vám baterie vydrží dlouho jako mě 6 dní (a víc). A to při prvním nabíjení nebyl mobil úplně vybitý, takže předpokládám až se úplně vybije a nabije tak vydrží mnohem déle.

  [Odpovědět na názor]

 168. Thumb up 0 Thumb down 0 fanda
  Napsal(a) 24.9.2013 v 19:22

  jdetam novjejši android prosim pište díky

  [Odpovědět na názor]

 169. Thumb up 0 Thumb down 0 dagmar
  Napsal(a) 15.10.2013 v 22:37

  chcem sa opytat na display a na hornej liste sa zobrazuju ikony (ako stahovanie dat, zapnute gps …alebo nova sprava na what’s up) , potiahnutim dodola sa ukazali informacie k tym ikonam, mne to ale prestalo fungovat a neda sa na to vobec kliknut. neviete ako sa to da „spojazdnit“ ? dakujem

  [Odpovědět na názor]

 170. Thumb up 0 Thumb down 0 ivi
  Napsal(a) 8.11.2013 v 19:53

  Ahoj. Chtěla sem se zeptat jakou maximální může mít tento telefon paměťovou kartu?? děkuju

  [Odpovědět na názor]

Přidat komentář