Mobilizujeme.cz

Recenze HTC Desire 500: živá voda střední třídy

9. 9. 2013  |  recenze  |  autor:

HTC Desire 500 je zástupcem střední třídy, ve které se chce prosadit zejména svým svěžím designem a některými základními kameny z letošní vlajkové lodi HTC One.

Kapitoly článku:

» Úvod, technické parametry, design a konstrukce
» Baterie a výdrž, displej a ovládání, prostředí Android 4.1 + HTC Sense 5.0
» Telefonování a zprávy, multimediální přehrávače, bonusové aplikace
» Fotoaparát a kamera, zkušební foto+video
» Hardware a výkon, srovnání s konkurencí
» Organizační a datové funkce, zhodnocení

Aktuální cena HTC Desire 500: (zdroj: Heureka.cz)

Nový model Desire 500 vypadá ve střední třídě jako černá ovce, tedy lépe řečeno jako černá nebo lehce zbarvená bílá ovce (můžete si sami vybrat). Svým atraktivním kabátkem si říká o zájem zákazníků. A nejen jím, ve své výbavě má například čtyřjádrový 1,2 GHz procesor, kompaktní 4,3“ dotykový displej či 8 Mpx fotoaparát. Není ale všechno zlato, co se třypí. Bude to i případ testovaného Desiru 500 nebo vyjde z našeho redakčního testu jako úspěšný absolvent?

Základní parametry – HTC Desire 500

Rozměry 132 x 67 x 9,9 mm
Hmotnost 123 g
Displej dotykový (kapacitní, multi-touch), TFT, rozlišení WVGA (480 x 800 px), jemnost 217 ppi, 16 milionů barev, úhlopříčka 4,3“
Procesor a paměť čtyřjádrový 1,2 GHz procesor Qualcom Snapdragon 200, grafika Adreno 203
1 GB RAM, vnitřní paměť 4 GB + paměťové karty microSD (až 64 GB)
Operační systém Android 4.1.2 Jelly Bean + nadstavba HTC Sense 5.0
Fotoaparát 8 Mpx (3264 x 2448 px), autofocus, LED blesk, nahrávání HD 720p videa
Obsah balení krátký návod, adaptér k nabíječce, datový USB kabel (nejednalo se o prodejní balení)
Cena a dostupnost , srpen 2013

Design a konstrukce: má svoji tvář

Snad každý, kdo z mého okolí spatřil Desire 500 naživo, si ho vzal se zájmem do ruky. Telefon totiž už z dálky působí novátorsky a originálně. Jeho linie nejsou příliš ostře řezané na to, aby se odcizil volnomyšlenkářům, nejsou ani příliš zaoblené, aby silueta ztrácela pevné rysy. Ač zakulacení příliš nefandím a toto tvrzení je částečně klišé, HTC má svůj styl. Návrháři částečně použili prvky z letošního vrcholného modelu One, na Desire si naštěstí ponechali i několik nových nápadů.

 

Zatímco u HTC One se obrys drží rovnoběžných čar, „pětistovka“ přímky nafoukla. Na první pohled si však nebudete jisti, zda není celé vyboulení jen optickým klamem. Při položení na hranu už je lehké zakřivení evidentní. Na celém zařízení najdete jen minimum ostrých linií. Jedinou je prakticky jen obvodová čára obkreslující celý telefon.

 

Na přední straně Desiru 500 se uvelebil 4,3“ displej, přičemž bez technických údajů výrobce bych podle oka odhadoval menší velikost. Tuto iluzi připočítávám na vrub oddělení černého krycího skla přední strany odděleného od bílé vaničky zastupující boční i zadní kryt. Ač totiž v dlani svíráte celý telefon, světlý výčnělek se sluchátkem jako by k němu nepatřil a na první pohled ho z celkové plochy odečtete. Druhým bodem, který Desire 500 ozvláštňuje, je vystouplé sklo displeje. Netroufám si odhadnout, jak dlouho vydrží bez škrábanců, když náš běžný redakční test přestálo v pořádku, nevěřím však, že by sklo bylo natolik odolné, že by si nezapamatovalo seznámení například s takovým klíčem od sklepa. Tah na branku ve smyslu vyčlenění vlastního prostoru však splnilo.

Bílé lemování přední strany porušuje jen děrování pro sluchátko, všechny senzory se vměstnaly do tmavé plochy. HTC disponuje klasickou sestavou nad displejem. Senzor proximity a okolního osvětlení, kamera pro videohovory a praktická dioda. Ač její velikost se nachází někde mezi miniaturní a velmi malá, přehlédne se těžko. Nebude sice budit ze spaní, uvidíte ji ale i z ostřejších úhlů. Ve středu samozřejmě nesmí chybět logo tchajwanského výrobce ve stříbrné barvě.

Menší šok pro konzervativce je sestava ovládacích tlačítek, respektive dotykových senzorů pod displejem. Jen dva? S odstraněním vyhledávacího tlačítka jsem problém neměl, pokud má některý telefon místo menu tlačítko pro task manager, si zvykám už hůř, ale skutečně jsou dvě tlačítka dobrý nápad? Netroufnu si HTC vyloženě kritizovat, smysl tohoto opatření mi však uniká. Zvlášť proto, že klasické zvyky z Androidu na Desire neplatí. Podle očekávání funguje tlačítko zpět a krátký stisk pro návrat na hlavní obrazovku, přepínání mezi aplikacemi dvojitým poklepáním na domeček už ergonomií nehýří. K čemu pak slouží podržení tlačítka? Ke stejné funkci, jako u jiných telefonů menu. HTC se tak ke zvyklostem staví schizofrenně – na jednu stranu odstraní tlačítko menu, na druhou jeho funkci zduplikuje – v aplikacích se totiž objevují i tři tečky. Pokud je to prevence proti absolutní absenci vstupu do menu, proč ne. Ale příjemné to není. Posledním využití home klávesy je spuštění chytrých karet Google. Aktivujete je posunutím prstu z domečku na displej. Evidentně gesta HTC uhranula. Na tom by nebylo nic špatného, počítejte však s tím, že zvykání pro uživatele, který již někdy Android měl, chvíli potrvá.

 

Velmi povedeným rysem HTC Desire 500 je boční modrý pruh. V bílém okolí vypadá velmi elegantně, je to přesně ten odstín, který netahá za oči jako nejčistší modrá z Photoshopu a působí lehce a svěže. Hranu na něm je spíše vidět než cítit. Přerušen je na horní straně hluboko zapuštěným tlačítkem pro vypnutí a sluchátkovým Jackem. Telefon se zamyká nesnadno, v rukavicích prakticky nemáte šanci ho nahmatat, bez nich pravděpodobně bude třeba trénink. Za dobu testu jsem nezískal pocit, že přesně vím, kde tlačítko končí a začíná. Stejné vlastnosti vykazují i ovladače hlasitosti na pravé straně. Jejich vizuál je jedním z těch detailů, kvůli kterým působí telefon tak moderně. Modrý obrysový pruh je v jejich místě přerušen a plynule navazuje po obou stranách mezery právě v tlačítka. Nevýhodou je slabá hmatová odezva. Při hovoru kloužete prstem po hraně a v momentu, kdy ucítíte přerušení, už nebudete vědět, jestli je to vyrytý symbol plus či mínus, nebo jste už narazili na hranu vedlejšího tlačítka. Holt pro krásu se musí trpět.

 

Spodí stranu využívá jen konektor microUSB a maličký otvor mikrofonu. Zadní strana se opět drží čistoty. Tvoří ji bílá plocha, na které je na střed umístěna čočka fotoaparátu s diodou, plasticky vyryté logo HTC v modré, logo Beats Audio a perforovaná ploška reproduktoru.

 

Jak to celé drží pohromadě? Velmi dobře a velmi pevně. Veškerá opora telefonu spoléhá právě na bílou vaničku zadní strany. Ta samotná je spíše tvárná než tvrdá, její navlečení ale z mobilu vytvoří jednolitý celek. Bez manuálu navíc můžete mít problémy s vložením SIM karet. Telefon je třeba chytnou mezi prsty a palce zatlačit na spodní hranu, aby se vložená tmavá část vyloupla.

Po demontáži už můžete nahlédnout do útrob. V nich se skrývá jeden z nejpádnějších argumentů modelu Desire 500 – dva sloty pro microSIM karty. Pravda, klasicky dimenzované karty se budete muset vzdát, přístup k výměně je však příkladný. Nejen, že SIMky můžete vyměnit za běhu, jejich zasunutí či vyjmutí pomáhá pružinka, fungující podobně jako ve čtečkách paměťových karet. Tandem zmíněných slotů doplňuje flip pro microSD kartu, kterou kvůli malé interní paměti pravděpodobně budete muset využít.

 

Malinko matoucí pro mě byly barvy použité na kryt. Stále se mi vracel pocit, jestli telefon držím správně, světlejší část se sluchátkem jako by směřovala dolů. To je způsobeno umístěním displeje ve středu, tmavý blok s tlačítky však opticky přidává na hmotnosti. Pokud k tomu připočteme, že fotoaparáty se většinou objevují v hrbolu na vrchu telefonů, je jasné, kde tento dojem vzniká. Při rozsvícení už ale HTC působí vyváženě. Těžko říct, jestli právě tato nejistota nebyla inspirací designérů.

Kapitoly článku:

» Úvod, technické parametry, design a konstrukce
» Baterie a výdrž, displej a ovládání, prostředí Android 4.1 + HTC Sense 5.0
» Telefonování a zprávy, multimediální přehrávače, bonusové aplikace
» Fotoaparát a kamera, zkušební foto+video
» Hardware a výkon, srovnání s konkurencí
» Organizační a datové funkce, zhodnocení

..

Testovaný produkt: HTC Desire 500, autor recenze: Michal Maňák, hodnocení: 4/5
Témata:, , ,

45 komentářů

 1. Tomáš Janovský
  9.9.2013 v 11:10

  Nějak mi nesedí ty střední třídy mobilů. Říkáte, že toto je střední třída. Tak co je potom HTC One mini, nebo S4 mini? Protože hi-endy to nejsou, protože nemaj 4 jádra, ale podle tohoto měřítka ani middle endy, protože maj nejmodernější CPU/GPU. Nějak by se ty kategorie měli ujednotit a nerozhodovat se jen tím, že čím víc jader, tím víc Adidas.
  Podle mne je HTC Desire 500 spíš lepší (čtyř jádrový) low-end. Ale jinak se mi líbí a s tou cenou dvojnásob.
  PS: Mé S4 mini jen se dvěma jádry a Antutu 15500.

  Odpovědět

   Luboš Srb
   9.9.2013 v 11:56

   Dobrý den,

   jednak jde o řazení do těchto kategorií na základě výbavy a dále pak i na základě ceny, podle toho si telefony zákazníci porovnávají. Kvůli ceně jde o střední třídu, výbava pak telefon dále směřuje do nižší střední třídy. Low-endem od HTC je jiný model, například Desire 200. Ale máte pravdu, že hranice mezi low, mid a high-endem není nijak oficiálně definovaná a záleží na citu daného redaktora, kam telefon a na základě čeho zařadí.

   S pozdravem

   Odpovědět

    Michal
    24.11.2014 v 17:45

    Ahoj nevite zda umi htc 500 nahravat telefoni hovory?

    Odpovědět

 2. Adam
  9.9.2013 v 12:47

  Dobrý den,

  srovnávám tento mobil s Galaxy S3 mini a ne a ne se rozhodnout. Vidíte mezi nimi nějaký velký rozdíl co se týče výkonu, odladěnosti nebo fotoaparátu? Co osobní zkušenosti? Mám Galaxy Note 10.1., má cenu si koupit smartphone od Samsungu ve smyslu synchronizace atp.? Děkuji

  Odpovědět

   Luboš Srb
   9.9.2013 v 21:27

   Dobrý den,

   velký rozdíl mezi těmito modely nečekejte, jde hlavně o velikost (S3 mini je kompaktnější a s menším displejem), pak bych se hodně rozhodoval podle grafických nadstaveb a funkcí, které přináší (každému vyhovuje něco jiného) a fotoaparát má sice htc desire 500 s vyšším rozlišením, ale kvalita tak nějak na stejné úrovni. Výhody z toho, že máte od Samsungu tablet a smartphone se stejnou značkou že by lépe spolupracoval, nečekejte. Spíše bych se rozhodoval tak, že pokud koupím k Samsung tabletu Samsung smartphone, bude podobné ovládání a logika, což beru jako plus.

   S pozdravem

   Odpovědět

 3. ak
  9.9.2013 v 14:05

  Dobry den, rád bych nejaky mobil do sesti tisic a rozhoduju se mezi koupi HTC Desire 500 a HTC One S. Jaky z techto mobilu byste doporucili?

  Odpovědět

   hbx
   9.9.2013 v 19:40

   U htc pozor, nerado aktualizuje! Mám One S a jistotu, že se dál než na současné 4.1.1 nedostanu. Ne že by to nefungovalo (to ano a dobře), ale aktualizace by mohly kupříkladu pořešit výdrž apod. Takže za mě (to je ale osobní názor) z těchto dvou něco, co není od htc. A pokud možno ani od Samsungu nebo Sony :-D
   Černý kůň jsou Nokie s WP.
   Ale co, vždyť jde jenom o mobily. Stejně si každý pořídí to, co se mu líbí… a tak je to taky dobře.

   Odpovědět

 4. Vodny
  9.9.2013 v 15:18

  Chybí NFC – škoda, nebýt toho, byl bych pro něj. Takhle to vypadá na S III Mini.

  Odpovědět

 5. Anduch
  11.9.2013 v 00:20

  nechci se moc hádat, ale můj desire 500 NFC má… kupovala jsem v HTC brand store na Poříčí s tím, že mě upozorňovali na dvě verze, jednosimkovy bez NFC a s maličko horší baterkou a dvousimkovy s NFC…

  Odpovědět

 6. Martas
  11.9.2013 v 10:10

  Zdravim a prosim o radu. Rozhoduji se mezi sony xperia M dual sim a htc desire 500 dual sim. Vzhledem k tomu, ze jsem totalni nevzdelanec co se tyce mobilu, uvitala bych nejakou radu. Moc diky :)

  Odpovědět

   Spaidy96
   12.9.2013 v 10:56

   Xperia m je lepší.

   Odpovědět

    Pawlaz
    12.9.2013 v 16:08

    Xperia M na mě působila chvíli lepším dojmem, než jsem si přečetl že instalované aplikace nelze přesunout na SD kartu! Takže s 1GB místa je to fakt otřesně málo…

    Odpovědět

   V.
   29.11.2014 v 15:26

   Měla jsem několik řad od Xperia a vsechny se sekali uplně neskutečně

   Odpovědět

 7. pa3k
  12.9.2013 v 02:47

  Dobří den mám dotaz na htc desire 500 je normální že mi baterie vidrzi jenom 10 hodin?lebo mne se to niak nezdá protože každý udává jeden nebo dva dni děkuji za odpověď

  Odpovědět

 8. veet
  14.9.2013 v 13:25

  Prosím Vás, víte někdo, kde se nastavuje to barevné schéma? Nemůžu to nikde najít. Díky moc.

  Odpovědět

 9. petr
  19.9.2013 v 19:10

  Sony Xperia SP nebo HTC Desire 500
  Chtěl bych si koupit telefon a mám na výběr ke koupi Sony Xperia SP nebo HTC Desire 500 tak nevím právě který si mám vzít.Prosím poraďte mi ,který telefon nevím si rady ? Prosím poraďte který je lepší Díky moc.

  Odpovědět

   yeda
   22.11.2013 v 21:42

   Zober si sp

   Odpovědět

 10. kybel
  23.9.2013 v 12:27

  SP, bez debaty…

  Odpovědět

 11. Richard
  5.10.2013 v 20:01

  Dobrý den, chtěl bych se zeptat jaký mobil do 6000kč (kromě WP) je nejlepší volbou…. Myslím že je to právě HTC Desire 500 ale nevím…. Mobil by měl sloužit na více hraní a tak trochu ten internet. Děkuji předem za odppvěď.
  PS: Nechci Android starší než 4.1.

  Odpovědět

 12. pantany
  10.10.2013 v 10:43

  jeden dotaz, preco na tomto mobile nefunguje aplikacia kompas? na starom wildfire S to slapalo, dakujem.

  Odpovědět

   pantany
   11.10.2013 v 09:00

   vcera som surfoval po nete a zistil som ze nema magneticky senzor, dokonca aj jedna aplikacia (kompas) to napisala magnegtic sensor was not detected, takza na tomto mobile nepojde ziadna kompas aplikacia co je skoda.

   Odpovědět

 13. Songo
  13.11.2013 v 18:02

  Zdravím tiež sa rozhodujem medzi Sony Xperia L a HTC Desire 500 (bez dual sim) viete mi poradiť ktorý si mám vybrať ? alebo nejaké zásadné rozdiely medzi nimi. Konkrétne ma zaujímaju fotoaparaty

  Odpovědět

 14. yeda
  22.11.2013 v 21:40

  Dobrý deň ch váš ubezpečiť že tento telefón je fajn

  Odpovědět

 15. petr
  23.12.2013 v 06:14

  mam ho uz 2 mesice a zatim super

  Odpovědět

 16. David
  24.12.2013 v 13:20

  HTC Desire 500 dual sim mám několik týdnů a nemám nejmenších výhrad. Vše funguje, jak má a za cenu, která je o více než 1/4 nižší než srovnatelný Samsung. ;-)

  Odpovědět

 17. Nika
  26.1.2014 v 00:35

  Dobrý den nevím si rady a rozhoduju se mezi HTC Desire 500 a ZTE Grand S Flex?? mohli by jste mi poradit .. děkuji :)

  Odpovědět

 18. MIchal
  22.2.2014 v 16:21

  Mám dotaz někdo uvádí že maximální karta na HTC 500 duo sim je 32GB a někde je 64GB co teda platí

  Odpovědět

   Lukáš Grygarčík
   22.2.2014 v 17:30

   Dobrý den,

   oficiální stránky výrobce uvádějí, že paměť lze pomocí Micro SD karty rozšířit o dalších 64 GB.

   S pozdravem Lukáš.

   Odpovědět

 19. hanamagda
  24.2.2014 v 09:45

  Hezký den,
  má někdo zkušenost s používáním dual verze tohoto HTC s mobilní sítí? Zajímá mě hlavně to, jak nastavím ze které karty se mi mají odčítat jednotky za mobilní data – nechci, aby mi to ukrajovalo z kreditu, když druhá karta nabízí v rámci paušálu slušný objem dat. Díky za odpověď. =)

  Odpovědět

 20. fenes jiri
  6.3.2014 v 21:43

  Dobrý den mám htc desire 500 a schanim
  Dotyk+sklicko na tento model. Můžete mi z tím někdo pomost nebo poradit ,jako dotyk mi funguje ale bez toho to prý nejde vyměnit tak dík moc za jakou koliv radu!!!!

  Odpovědět

 21. René
  20.3.2014 v 18:13

  Čau jen sem se vás chtěl zeptat píše se zde že se chystá aktualizace 4.2.2 a já mám tento mobil víc než 3 měsíce a nic my nepřišlo shodou okolností ho mají i dva spolužáci i ti ho nemají.

  Díky za odpověď

  Odpovědět

 22. Vena
  15.4.2014 v 11:29

  Zdravim a prosim o radu, na htc500 dual se fota u kontaktů zobrazují jako za cednikem

  Odpovědět

 23. Vena
  15.4.2014 v 11:32

  Zdravim a prosim o radu, na htc500 dual se fota u kontaktů zobrazují jako za cednikem co s tim. Díky

  Odpovědět

 24. Honza
  8.5.2014 v 01:50

  Ahoj.Kupuju tel.do6000.da se pořídit něco lepšího než htc 500dual?dik za odp.

  Odpovědět

 25. Silva
  2.6.2014 v 20:06

  Prosím vás nevíte někdo jak mám dát výchozí ukládání aplikací na SD kartu? Pořád nevím jak na to. Místo v telefonu je v podstatě zcela zaplněna a nemůžu ukládat různé aplikace… Díky. Vlastním HTC desire 500.

  Odpovědět

 26. kopi
  16.6.2014 v 15:57

  zdravim a zadam o pomoc jak vypnot iformacni zpravy kde jse nachazim ch50 za den mi prijde 30zprav kde jse nachazim

  Odpovědět

 27. Monča
  25.6.2014 v 14:39

  Dobrý den chci se zeptat: rozhoduji se mezi HTC Desire 500 nebo LG Optimus 4X HD Review. Preji krásný zbytek dne

  Odpovědět

 28. Monča
  25.6.2014 v 14:40

  Který je lepší???

  Odpovědět

 29. sara
  1.7.2014 v 10:16

  Dobrý den, prosím, když s tímto mobilem fotíte, mačká se „tlačítko“ na displeji, nebo někde na mobilu samotném (jako na klasickém fotoaparátu)?

  Odpovědět

 30. mb
  5.7.2014 v 10:10

  dobry en, chci si porizovat tento mobil ale chtelabych s tim cervenym zadnim krytem…da se to sehnat?

  Odpovědět

 31. nikola
  2.1.2015 v 15:40

  Ahoj, prosím mám dotaz… Jednoho dne jsem restartovala mobil, protože jsem při focení měla růžové proužky, po restartování jsem zjistila, že se mi telefon sám přepnul jen na přední foták… a už nejde přepnout na ten hlavní-zadní… když dám nastavení, tak tam tato možnost už vůbec není… Nezažil to již někdo, nebo nevíte co s tím… mockrát děkuj!!! už jsem fakt zoufalá

  Odpovědět

   patrik
   12.5.2015 v 14:03

   Ahoj mam ten samý problém,vidím,že tu nikdo neodpověděl..Poradil ti někdo,že by jsi mi napsala co a jak.Děkuju moc

   Odpovědět

    lukas
    23.7.2015 v 20:16

    Zdravím mám ten samý problém…. Vyřešili jste to nějak?? Díky

    Odpovědět

 32. Vera
  23.9.2015 v 20:51

  Ahojky,též mám stejny problém,stále nemohu přijít na to,jak nastavit fotak do původního nastavení ,nepomohl ani restart telefonu…poraďte prosím někdo,děkuji MOC !

  Odpovědět

 33. Láďa
  26.9.2015 v 17:12

  koukam že že už nás tu je dost s jedním a tím samým problemem .. taky mi nejde zapnou zpět hlavní foták a to už jsem zkusil snad všechno :(

  Odpovědět

Přidat komentář

Jak vybrat telefon v roce 2016, nezapomeňte na těchto 5 věcí

Jak vybrat telefon v roce 2016, nezapomeňte na těchto 5 věcí

18. 4. 2016  |    |  46 komentářů

Technologie mobilních telefonů, dnes bychom spíše řekli smartphonů, se každým měsícem, každou tiskovou konferencí, posunují kupředu. Je tedy zcela běžné,…

Recenze Huawei Mate 8: dokonalý po všech směrech (exkluzivně)

Recenze Huawei Mate 8: dokonalý po všech směrech (exkluzivně)

12. 2. 2016  |    |  60 komentářů

Hledáte to nejlepší na poli superphabletů? Tak už dál nemusíte. Huawei Mate 8 je přímo mistrovským dílem, ze kterého čiší…

7 vlastností, které má údajně přinést iPhone 7

7 vlastností, které má údajně přinést iPhone 7

9. 11. 2015  |    |  39 komentářů

I když iPhony 6S a 6S Plus jsou na trhu jen krátce, tak se již příznivci této značky těší, co přinese…

Recenze Honor 7: reparát na výbornou

Recenze Honor 7: reparát na výbornou

25. 10. 2015  |    |  15 komentářů

Nový přístroj z dílny odnože značky Huawei opět nabízí skvělý poměr ceny a výkonu. K tomu návdavkem i několik velmi praktických zlepšováků…

Recenze Lenovo Vibe Shot: Levná stylovka mezi fotomobily

Recenze Lenovo Vibe Shot: Levná stylovka mezi fotomobily

12. 8. 2015  |    |  39 komentářů

Lenovo vyrobilo s trochou nadsázky smartphone, který nemá konkurenci. Kdo jiný totiž přináší stylový fotomobil a ještě k tomu za…

5 funkcí, které už dnes na mobilu nikdo nepotřebuje

5 funkcí, které už dnes na mobilu nikdo nepotřebuje

6. 8. 2015  |    |  45 komentářů

Před lety se podle nich rozlišovaly jednotlivé kategorie mobilních telefonů a připlácely se za ně tisíce korun. Dnes byste je…

7 aplikací, které zázračně fungují, ačkoliv byste to možná nečekali

7 aplikací, které zázračně fungují, ačkoliv byste to možná nečekali

25. 5. 2015  |    |  4 komentáře

Mezi aplikacemi, které využíváme každý den, se často objevují unikáty vypadající, jako by byly z jiného světa. Když většina uživatelů…

Jak snadno dostat Flash Player do Androidu

Jak snadno dostat Flash Player do Androidu

23. 11. 2012  |    |  129 komentářů

Nestihli jste si do 15. srpna 2012 stáhnout Flash Player z obchodu Google Play? Nevadí. Existuje jednoduchá možnost, jak Flash…

Apple čelí žalobě kvůli „dotykové nemoci“ iPhonu 6

Apple čelí žalobě kvůli „dotykové nemoci“ iPhonu 6

DNES  |    |  diskuze (1)

Minulý týden vyplul na povrch údajně aktuální problém dva roky starých iPhonů 6 a 6 Plus od Applu, přezdívaný „dotyková…

Výměna rozbitého displeje není levná, natož u vlajkových lodí

Výměna rozbitého displeje není levná, natož u vlajkových lodí

VČERA  |    |  diskuze (1)

Rozbil se vám displej na chytrém telefonu? Střepy sice přinášejí štěstí, ale říkejte to někomu, kdo právě přišel o svůj…

Klon iPhonu od HTC bude mít nástupce, model One A9s

Klon iPhonu od HTC bude mít nástupce, model One A9s

VČERA  |    |  4 komentáře

HTC se chystá vydat nástupce loňského modelu One A9 (recenze), tedy telefonu považovaného prakticky za dvojníka iPhonu 6 od Applu.…

"Oficiálně": nová generace iPhonů bude představena 7. září

„Oficiálně“: nová generace iPhonů bude představena 7. září

VČERA  |    |  diskuze (0)

Pomalu nám končí léto, prázdniny a okurková sezóna s létem spjatá. Přichází podzim a mnoho novinek před námi. Jako první…

Američané kontrují Číňanům. Vyrobili vlajkovou loď za 299 dolarů

Američané kontrují Číňanům. Vyrobili vlajkovou loď za 299 dolarů

VČERA  |    |  4 komentáře

Číňané nejsou jediní, kdo dokáže vyrobit vlajkovou loď snů za pakatel. Zdatným konkurentem dokáží být i Američané, konkrétně floridská společnost…

Známe předběžné ceny blížících se Nexusů

Známe předběžné ceny blížících se Nexusů

VČERA  |    |  2 komentáře

Přestože o letošních Nexusech víme už poměrně dost, až do dnes jsme stále nevěděli, za jakou cenu je bude možné…

Samsung Galaxy Note 7 má závažné porodní bolesti

Samsung Galaxy Note 7 má závažné porodní bolesti

VČERA  |    |  22 komentářů

Samsung Galaxy Note 7 se začal oficiálně prodávat teprve před pár dny. Telefon zákazníky ohromil svou výbavou, designem, zaobleným displejem,…

V ČR koupíte první telefony od Xiaomi se všemi LTE pásmy

V ČR koupíte první telefony od Xiaomi se všemi LTE pásmy

VČERA  |    |  17 komentářů

Xiaomi doposud na celou Evropu dost nepochopitelně kašlalo, když neustále rok co rok jako jeden z posledních výrobců opomíjelo klíčová evropská…

Mobilní zobrazení