Jak moc je prohnuté LG G Flex odolné a co jeho samoregenerace
V historickém pořadí druhý telefon s prohnutým displejem a vůbec první od LG nyní ukazuje své unikátní vlastnosti na videu, ve kterém se dozvíme více o jeho jedinečných schopnostech samoregenerace či o výjimečné odolnosti telefonu.
LG G Flex se narozdíl od prvního telefonu s ohnutým displejem podívá i do ČR a měl by se v naší domovině volně prodávat, takže jakékoliv informace o tomto unikátním smartphonu jsou jistě užitečné.
Tip: Věděli jste, že první telefon s prohnutým displejem má na svém kontě Samsung? Přečtěte si preview Samsungu Galaxy Round.
LG nyní zveřejnilo video, na kterém prezentuje přednosti svého prvního zakřiveného telefonu. Dozvídáme se tak, že pokud LG G Flex leží displejem dolů, vydrží až 40 kg tlaku, což znamená, že pokud stlačíme záda telefonu do roviny se zbytkem těla, telefon a všechny jeho součásti to bez problémů vydrží a vrátí se zpět do původního tvaru oblouku. Za tyto unikátní vlastnosti vděčí telefon mimo jiné flexibilnímu displeji a baterii a můžete tak s klidem nosit telefon v zadní kapse u kalhot a nemusíte si dělat starosti, že pokud si na něj sednete, displej by to nevydržel.
https://www.youtube.com/watch?v=SphEAlsrRoo
Další předností telefonu, která je detailně prezentována na videu, je samoregenerační schopnost. Telefon má speciální kryt, který pomáhá přístroji zotavit se z lehkých škrábanců během několika minut. O jiné nové funkci, tentokrát z oblasti softwaru, jsme se dozvěděli z oficiálního představení telefonu pro korejský trh. LG G Flex dokáže pracovat se dvojící otevřených oken, kdy se displej telefonu „rozpůlí“ na dvě půlky a obě části můžete užívat nezávisle na sobě podobně, jako je tomu u multi-window mode od Samsungu.
Zdroj: BSMind via PhoneArena